PDA

View Full Version : Koga sme gotovi za novo na4alo?



solveig_m
02-10-2007, 14:04
Az li4no imah vruzka edna godina , razdelihme se predi 2 meseca kakto i da e prejivqh go( nqkak) :P.Vuprosut mi e sled kolko vreme ste gotovi za novo na4alo?Pri polojenie 4e vse o6te ima nqkakvi skriti 4uvstva kum biv6ata(biv6iq) Ve4e zapo4vam da se 4uvstvam samoten no kakto tq mi kaza na vremeto "Ti si si napulno samodostatu4en, nikoj i ni6to ne ti trqbva" :P

`Death`Whore`
02-10-2007, 14:07
Аз също имах дълга връзка, разделихме се и 2 седмици след това започнах нова връзка...беше рано, да...обаче имах нужда от малко внимание...преди това имаше сериозни катаклизми, да не говорим, че секс не бяхме правили с бившия няколко месеца...и се радвам, че стана така...

solveig_m
02-10-2007, 14:13
P.S mn sexi avatar :P

`Death`Whore`
02-10-2007, 14:14
Това е най-странното нещо, което са казвали за аватара ми :shock:

Allthatshewant
02-10-2007, 14:15
еми зависи по какъв на4ин си приклю4ил с последната връзка и до колко ти е лесно да я превъзмогнеш .. най- важното е преди да дадеш на4ало на нова връзка е да си сигурен/на в себе си 4е си готов/а за това.. за да бъде вси4ко наред

{Sweety_f}
02-10-2007, 15:25
Зависи от човека..има някой който още на другия ден може да е готов и да си хванр друго гадже,но това ще покаже че не е обичал предишния даден човек...аз лично след някоя връзка се отчайвам много и е мисля за следваща,а правя всичко възможо да си въра предишия човек...и след време най-неочаквано идва друг(:

Undying
02-10-2007, 15:49
Аз мога да имам връзка и на следващия ден още,независимо колко дълго съм била с човека.Еми свършено е,веднъж се живее.

iv4enceto
02-10-2007, 16:01
Според зависи :-D .Зависи до колко е била сериозна предишната връзка,колко време е продължила тя (не е задалжително една връзка да е била 1 година за да е сериозна,сериозна може да е и на първия месец).Също така зависи дали си проодолял напълно раздялата и дали си забравил напълно предишния човек.От доооста неща зависи,но главно от личната настройка и преценка върху нещата.

koalka
02-10-2007, 17:44
Не мога да говоря от личен опит, но все пак според мен зависи до голяма степен от силата на чувствата, защото ако не можеш да превъзмогнеш един човек дълго време и го обичаш и след като сте се разделили, ти трябва повече време, докато се отърсиш от всичко това и започнеш нова връзка.

alkobalko
02-10-2007, 17:52
Нова връзка лично за мен може да се започне едва, когато сутрин се събудиш без да мислиш за бившия. Едва, когато си го забравил напълно може да се получи пълноценна нова връзка, всичко друго е просто заместител.

CrIsTiaNo_
02-10-2007, 18:46
spored men nqma opredelqno vreme za tva koga si fgotova za nova vrazka kogato se 4ustva6 gotova zna4i si :D

second_heartbeat
02-10-2007, 18:51
Когато осъзнаеш, че си готов, значи си. Все пак не трябва да седиш на едно място и да се самосъжаляваш, а да живееш. ;]

FiRe_LaDy
02-10-2007, 19:39
AMi za men ne e vajno kolko dylgo sam bila s choveka,a kakvi chuvstva sym imala kym nego.Imah vryzka koqto beshe 6meseca i sled kato go zarqzah nqkolko dena po kysno bqh s drug.A poslednata mi vryzka(predi tazi)beshe za nqkolko dena,no mi trqbvaha 7 meseca dokato se vyztanovq i se resha na novo da zapochna vsichko.Prosto zavisi ot tova kakva mi e bila vryzkata.

iiirish
02-10-2007, 21:42
Последната ми връзка продължи година и 2 месеца. месец и половина по-късно вече бях с друг човек. отначало не бях сигурна в това което правя, но сега определено не съжалявам за избора си ;)
а иначе Алеандра е права - можеш да започнеш отначало една когато сутрин се събудиш без да мислиш за бившия. браво, миличка, много точно казано ;)

ANGEL4E
02-10-2007, 21:47
Az li4no imah vruzka edna godina , razdelihme se predi 2 meseca kakto i da e prejivqh go( nqkak) :P.Vuprosut mi e sled kolko vreme ste gotovi za novo na4alo?Pri polojenie 4e vse o6te ima nqkakvi skriti 4uvstva kum biv6ata(biv6iq) Ve4e zapo4vam da se 4uvstvam samoten no kakto tq mi kaza na vremeto "Ti si si napulno samodostatu4en, nikoj i ni6to ne ti trqbva" :P

az skasah s biv6iq predi 5 meseca i malko...sled tova tragnah s edno mom4e no hodihme samo 3 sedmici za6toto vse o6te ne bqh gotova za nova vrazka...ti sama 6te razbere6 kga si gotova za novo na4alo kakto kazvat 6te ti padne kato gram ot qsno nebe :-D

Digital
02-10-2007, 21:53
Az li4no imah vruzka edna godina , razdelihme se predi 2 meseca kakto i da e prejivqh go( nqkak) :P.Vuprosut mi e sled kolko vreme ste gotovi za novo na4alo?Pri polojenie 4e vse o6te ima nqkakvi skriti 4uvstva kum biv6ata(biv6iq) Ve4e zapo4vam da se 4uvstvam samoten no kakto tq mi kaza na vremeto "Ti si si napulno samodostatu4en, nikoj i ni6to ne ti trqbva" :P

az skasah s biv6iq predi 5 meseca i malko...sled tova tragnah s edno mom4e no hodihme samo 3 sedmici za6toto vse o6te ne bqh gotova za nova vrazka...ti sama 6te razbere6 kga si gotova za novo na4alo kakto kazvat 6te ti padne kato gram ot qsno nebe :-D
Ъм... само 3 седмици ? Абе вие нещо... :-s в ред ли сте. САМО 3 седмици... мене най-дългата връзка ми е била САМО 4 седмици, а съм на 18. Май трябва да отида на лекар... тука кво става некви връзки с години... шантава работа. :-s

CVETELLINA
02-10-2007, 22:10
Амии то тва е доста относително..зависи от човека,от самата връзка и от чувствата,които сме влагали в нея..Не мисля че продължителността на връзката е от най-голямо значение.С бившия ми приятел бяхме само 2 месеца заедно,но пък беше наистина прекрасно.След като скъсахме,положихх нечовешки усилия,за да го преодолея иии успях най-накрая,но ми трябваше мноого време. :? Но пък в момента той ми е най-добрият фр...А иначе си имам нов приятел,с който съм щастлива (да се надяваме за още мнооого дълго да е така 8-[ ) ии това е.Определено разбрах 1 нещо-Времето е най-доброто лекарство,от нас зависи дали ще ни е нужно много време или по-малко,но при всички случаи рано или късно всичко минава :wink: :P