PDA

View Full Version : Писна ми



кофти
02-10-2007, 14:17
Ахх писна ми на 16 сам а до сега и на 1 купон не сам ходил...Имам си малко приятели мом4ета и най-много на кино и на кафе да отидем.Добре как се влиза в тия компании треа да си готин ли кво треа да си...Излизам си на вън,спотрувам си но не мога да вляза в голяма компаия и да се забавлявам...Куде ги намирате тия?Писна ми като отида на у4илище се да слуша всеки на къв купон бил.Защо вси4ки около мен се оредиха само аз не писна ми...

solveig_m
02-10-2007, 14:27
HE HE moje da zvu4i tesnogrudo no zavisi kakvo razbira6 pod "kupon".
6te ti razkaja kak proti4a ob6to vzeto edin tinejdjarski kupon:
Taka otiva6 vseki se mu4i da se napie kolkoto moje pove4e i poneje na tazi vuzrast edno lape moje da izpie naj mnogo dve biri svur6va6 ili pregurnal kenefa ili v pirogov.Razbira se ako predi tova ne si poglednal nqkoj biceps nakrivo i toj ne dojde da te zagovori s iumruk v zubite poradi nqznam kakvi tam pri4ini.Razbira se ima i kuponi koito proti4at i pocivilizovan na4in da ne se strqska6 no da znae6 , 4e v nikakuv slu4aj ne trqbva da promenq6 sebe si za da te pokanqt kadeto i da biko ako ima6 istinski frs te 6te te ocenqt takuv kakuvto si ne siu misli 4e si izpusnal mnogo i uspeh

assd
02-10-2007, 14:34
хаха къв е тоя купон дето разправяш? много умрял
аз на времето на кви ходих не е истина - яко курви, трева, алкохол - яко напиване, кой не носи на пиене му викат линейка и малко побой накрая с трошене и няколко пъти полиция да идва, а след тва на сутринта всичко е нагоре с краката, мръсно и потрошено а повече от половината не знаят още къде са..... е тва е купон, жалко че вече съм по-голям и е все по-цивилизовано

02-10-2007, 14:37
еми явно трябва да се примиря,4е никога няма да се забавлявам като връсниците си...

assd
02-10-2007, 14:43
еми явно трябва да се примиря,4е никога няма да се забавлявам като връсниците си...
що така? просто бъди себе си (колкото и клиширано да звучи) тези много надутите и големите пичове, никой не ги харесва гаранция ти давам
въпреки че и аз донякъде се изхвърлях, но е важно да имаш покритие на самочувствието си

пп. гледай да не се притесняваш да общуваш, ако преодолееш тоя страх - гарантирам ти че няма да имаш абсолютно никакъв проблем и всеки ще те кани навсякъде :wink: вервай ми

Sange
02-10-2007, 14:45
Пф човек, незнам какви са тези приятели които имаш - но те купони не организират ли? Ако не - ми организирайте си, поканете този-онзи от училището. Какъвто и да си, съм сигурен че в училището ти има и други, който биха се вписали в твоя стереотип, намери си тези хора и си спретнете нещо. Или разпитай познатите от училището, тези който толкова приказват - кога,къде. Прояви някаква самоинициятива, не може така да седиш и да чакаш някой да се грижи за тебе.

Говори с хората който толкова се хвалят, сближи се с комапниите им. Нищо не става на готово - ако очакваш да си седиш сам в ъгъла и някой да дойде да ти каже 'ей, глей, организирам мноо яко парти, искаш ли да дойдеш' - няма да стане, повярвай ми :)

{Sweety_f}
02-10-2007, 15:16
Може би просто не си срещнал подходящото момиче...а ако според теб проблема е в това че не ходиш на купони...направи всичко възможно да отидеш...запознай се с такива хора и т.н.(:

koalka
02-10-2007, 17:46
А нямаш ли приятели и от училище?Не правите ли купони и там да отидеш на някой?Не си загубил толкова, като не си отишъл.Има и други начини да се забавляваш, освен купона.Ако толкова искаш да се напиеш, можеш и с приятели да го направиш.Ако толкова искаш да се забиеш с момиче, можеш другаде да го направиш. :wink:

02-10-2007, 17:58
Вси4и са се затворили в своите компаниики..Никои от даскалото не орг купони...А тия компании са като няква секта само готините влизат...

koalka
02-10-2007, 18:30
Еми ако не организирате купони, може да отидеш на някой с приятел от училище.Не се бутай толкова, не е нещо велико, че да се оплакваш от липсата на купони.

second_heartbeat
02-10-2007, 19:00
Вси4и са се затворили в своите компаниики..Никои от даскалото не орг купони...А тия компании са като няква секта само готините влизат...

Звучиш ми като някав филм - "готините" и едва ли не "загубеняците". Недей да гледаш на нещата по такъв на начин. Потърси малко нови причтели или пък по някакъв начин спечели доверието на твой познати и купоните сами ще дойдат..

FiRe_LaDy
02-10-2007, 19:06
Emi s.Pona zemesh da spretnesh ti edin kupon vyv vas.Pokani mnogo hora.Taka moje da si spechelish mnogo priqteli.pyk i ako stane qk kupon dosta vreme sled tova shte se govori za tvoq kupon. :wink:

02-10-2007, 20:49
Къде може да ги намериш тези нови приятели като вси4ки са на някуде с компаниите си?

Sange
02-10-2007, 21:39
Ако ще се стараеш да ни обориш как няма смисъл - спести си думите, с тази нагласа наистина няма смисъл. Излез от черупката си и отивай да се хващаш в някоя от "Готините" (обърни внимание на кавичките) комапни.

Мотай се около тях, самопокани се някой път като излизат на кафе, такива ми ти работи. 100% съм сигурен, че никой няма да ти каже 'ти си задръстен, махай се от компанията ни'.

ANGEL4E
02-10-2007, 21:44
badi takav kakavto si ne vseki e populqren i vsiko go haresvat ne se starai da se haresa6 na nqkoi prosto badi sebe si te sami 6te te namerqt
a i nali znae6 za vsi4ko si ima vreme. badi optimist :roll:

TreeHill
02-10-2007, 21:46
mi to 90% ot tiq deto mn govorat samo si govorat ... da ne misli6 4e seki e golqm kupondjiq kakto se izkarva pred priqtelite

02-11-2007, 20:28
Има много хора в твоито полужение...Ами щом до сега не си си намерил компания значи нещо има.Треа да се отпуснеш да станеш по-интересен.

PoisoNGirL
02-11-2007, 20:59
nishto osobeno ne si izpusnal.Nai-mnogo da vidish kak vsichki sa se napili i posle koito e bil trezven buzika drugite... Na kolkoto kuponi sum hodila ne e velikiq kef,koito shte chuesh ot razkazite.Vajnoto e sam da si pravish kupona i to prez cqloto vreme... Prosto se suberi nqkude s malkoto priqteli ,koito imash..ne e nujno da ste mnogo hora za da si prekarate qko :D :D

MeRiToR
02-11-2007, 21:09
a we nz za kvo prikaate vie.ne se izkarvam golqm piq4 nito golqm ta6kar naprotiv normalen sam daje sam otli4nik :D ve4e ne piq a i nikoga ne sam pu6il na kuponi sam hodil verno e 4e ima izdunki koito se praat na piq4i i se napoivat ot 2 biri daje ot 1 sam vijdal :P az si praa kupona vinagi se fr sme si nekoi dr momi4e pak fr pieme vikame hilime se prikaame prostotii vikash nekoi kazvash mu nekoq dr duma za nekoi kvo e napravil i pak se vru6ta6 muzika seki puska abe 6ou . i az ne bqh hodil trqq kakto kaza nqkoi predi tva ne pomna koi da idesh d ase zapoznaesh s tqh da i pokajesh 4e si gotin i ti 4e moje da buesh s tqh i nqq da pre4ish 4e 6te pomognesh da staa 6oute ama ne pii mn pone purvite 2 ili 3 puti 4e d ane vikat posle glei toq kelesh ne e iddval edin pat go vikah i toi ze ta se napi kat svinq ot 1 4a6a biera

SPRIO
02-11-2007, 21:13
dobre za6to lujete mom4eto 4e imalumpeni i zadrusteni vseki go znae nali......zna4i ni6to ne propusnal a ?!? zna4i i vie tolko ste bili na kuponi zna4i vseki kupon na koito sum bil e zavur6val s tova 4 epolovinat as apiqni a drugata olovina se natiskat ili pravqt seks razmenqt si telefonite i tkaa vse pove4e vruzki i pove4e priqteli......no e istina 4e ne trqbva da se ot4aiva ako isak6 bih ti predlojil da doide6 na moi kupon ili na nqkoi na koito sum pokanen nqma problemi samo se svurji s mene na po6tata janka24@gbg.bg i ako sega kaje6 4e nema koi da te vikne na kupon neznamno dai da se razbereme na kolko si godini da se okaje6 na 13-14 te 4udim kvo da te pravim aide sus zdrave :wink:

sokre
02-12-2007, 00:43
еми явно трябва да се примиря,4е никога няма да се забавлявам като връсниците си...
Това е глупос !
Просто сичко с времето си , недей насилва нещатата .
На 16 добре , секи говори за купони (кофти )
Ама не си заслужава за 1 тъп купон да се променяш , някой да те хареса и да те викне ..
има и друго ти си момиче , а на купони секи гледа да натисне някоя и т.н. пулно е с малумни play boy нойте гледам само да ти отворят краката и после да говорят ебах е тая , разцепих е и т.н ..
помисли си добре,кое е по добре , да си намериш с времето приятел който да те води по купончета и да е с теб , или да гледаш от кой да избягаш на някакъв купок кадето изобщо не ти е мястото ? :smt018

02-12-2007, 11:13
Ахх писна ми на 16 сам а до сега и на 1 купон не сам ходил...Имам си малко приятели мом4ета и най-много на кино и на кафе да отидем.Добре как се влиза в тия компании треа да си готин ли кво треа да си...Излизам си на вън,спотрувам си но не мога да вляза в голяма компаия и да се забавлявам...Куде ги намирате тия?Писна ми като отида на у4илище се да слуша всеки на къв купон бил.Защо вси4ки около мен се оредиха само аз не писна ми...
Заеби ги тия скапани купони.Вместо да пропадаш там,като се напушваш и да се правиш на много модерен,си учи,спортувай тва ти е бъдещето.

Lambo
02-12-2007, 11:42
Ахх писна ми на 16 сам а до сега и на 1 купон не сам ходил...Имам си малко приятели мом4ета и най-много на кино и на кафе да отидем.Добре как се влиза в тия компании треа да си готин ли кво треа да си...Излизам си на вън,спотрувам си но не мога да вляза в голяма компаия и да се забавлявам...Куде ги намирате тия?Писна ми като отида на у4илище се да слуша всеки на къв купон бил.Защо вси4ки около мен се оредиха само аз не писна ми...


Бъди себе си! Не е нужно ти да се променяш и да ходиш при другите, може пък те да дойдат при теб. Просто си живей живота все ще срещнеш някоя сродна душа. Аз примерно играя много баскет в даскало горе долу все с различни хора като изключим класа ми и така се запознавам с много нови хора, през лятото всеки ден излзиам в града да карам колело и се срещам с някви байкърски групи и малко по малко се присъединявам към тях.... Не е сигурно, че така ще си намериш приятели или ще се оредиш всяка вечер да си на купон, но поне ще си намериш компания.... Споко лека по-лека се оправят работите неможе изведнъж така да почнат да те канят на всички купони.... ;)

XXX_f
02-12-2007, 12:40
След като толкова много ти се ходи на купон като ги слушаш да разправят подметни нещо от сорта на : „е следващия път ме извикай“ или „...това трябва да се види“ нещо такова, но имам някакви подозрения , че даже и да отидеш на купон с „готините“ няма да ти е много приятно след като твоите истински приятели не са там...