PDA

View Full Version : ОТ ГАРВАНОВОЧЕРНО НА РУСО ИЛИ ЧЕРВЕНО - КАК?



GothicGirl
02-10-2007, 14:28
Здравейте,
аз съм гарвановочерна (чрез боядисване) и сега искам да се изруся поне до тъмно русо. кажете ми ако знаете как да стане без да ми изпопада косата от унищожаване..ако знаете средство, фризьор, начин, идея, съвет. мерси. нямат значение парите, така че колкото и да е скъпо ще се радвам.
и още нещо. чувала съм че става с месеци постепенно, само че аз искам да стане веднага или поне не да се проточи с месеци!
черно - русо (може и червено) без следи че е имало черно
мерси много предварително на всеки, който ще ми помогне.

`Death`Whore`
02-10-2007, 14:31
без да ми изпопада косата от унищожаванею
Изведнъж да минеш от черно на русо без да ти бъде унищожена косата е невъзможно.

thirteen
02-10-2007, 14:48
Мисията невъзможна :)
Няма друг добър за косата начин освен .. това да става колкото се може по-бавно иначе ще останеш с опашка дебела колкото кутрето ти.
От черна на руса.. не вярвам да стане без супра.. а супрата всички знаем колко гори косата..
на тебе ще ти трябват 2-3 пъти че и после боичка за да ти мяса цвета на нещо.В никакъв случай не се пробвай да ги правиш тези неща едно след друго.

®©PeTq®©
02-10-2007, 16:27
Ееее...от черно на русо..противоположни цветове и ще стане доста трудно!Пък и косата поне малко ще ти се увреди...
И..GothicGirl не сме сляпи спокойно няма смисал с такива големи букви да пишеш! :-s

Nerqzan^nokut
02-10-2007, 17:54
ми червената коса е по-готена,а пък и видя горните мнения :D

Lorraine
02-10-2007, 18:17
Миличка,от гарвановочерна едва ли можеш да станеш руса (даже и с няколко боядисвания) :-) .Дори и да се боядисаш,русото няма да е така наситено и ще е дори оранджево,а съм сигурна че ти не искаш това. :wink: .Съветвам се да си я боядисаш червена :) :smt006

SuN4o_F
02-16-2007, 22:27
hehe 4ernoto si e klasika we... no ti si znaesh ... trudno 6te ti e ...

Just_One_Girl
02-17-2007, 06:11
Хихи русокосото готик-момиче :lol:
Както са ти казали ще стане постепенно, защото иначе има доста голяма вероятност да останеш без коса, недей пробва да видиш колко ще издържи.

bungle
02-17-2007, 09:01
И аз имах такава мечта.., но се отказах.

Ще си стоя черна. Това е.

02-18-2007, 06:53
a moje li da vi popitam... az sashto sam s 4erna kosa ama iskam da si napravq 4erven briton xaxa :P dali shte se xvane ot edna kuna na 4erna kosa 4ervenoto....kak mislite>Pls otg #-o

CrazyWitch
02-18-2007, 08:51
С много горене..
Първо синьото прахче.. за извтляване на косата..
След 3-4 дни нанасяш крем боята.

CrazyWitch
02-18-2007, 08:53
a moje li da vi popitam... az sashto sam s 4erna kosa ama iskam da si napravq 4erven briton xaxa :P dali shte se xvane ot edna kuna na 4erna kosa 4ervenoto....kak mislite>Pls otg #-o

Къна не. Не за друго ми няма да си личи толкова, но мога да ти предложа боя за коса на прахче, която гори косата, но наистина червения цвят е червен... Пурпурно червен! Евтерпа... 100% ще хване.
Карай, че до 2 седмици, цвета ще опада, мо ако искаш фрапиращ ефект.. това е боята.

02-18-2007, 09:10
a moje li da vi popitam... az sashto sam s 4erna kosa ama iskam da si napravq 4erven briton xaxa :P dali shte se xvane ot edna kuna na 4erna kosa 4ervenoto....kak mislite>Pls otg #-o

Къна не. Не за друго ми няма да си личи толкова, но мога да ти предложа боя за коса на прахче, която гори косата, но наистина червения цвят е червен... Пурпурно червен! Евтерпа... 100% ще хване.
Карай, че до 2 седмици, цвета ще опада, мо ако искаш фрапиращ ефект.. това е боята. mersi mnogo mila O:) \:D/

Ice_Queen
02-18-2007, 09:30
И аз имах такава мечта.., но се отказах.

Ще си стоя черна. Това е.

:cry: :cry: Явно всички сме имали мечта,която просто ще си остане гарваново черна...ехх съдба...

adoration_
02-18-2007, 09:44
От черно страшно трудно се променя цветът към червено... а да не говорим към русо... Всичко трябва да става постепенно,както и другите казаха:)