PDA

View Full Version : kakvo moje da e?



02-10-2007, 20:27
zna4i momi4e sam na 16 (devstvena). ta ot izvestno vreme imam sarbeji po intimnite 4asti.. i sa stanali rani4ki sqka6 mi se beli koji4kata..i imam dosta silno te4enie. ne bih kazala 4e imam lo6a higiena za6toto pone prez den se podmivam i polzvam ejednevni prevrazki..Nqkoi ima li ideq kvo moje da e tva?I ima li nqkoi s podobni oplakvaniq? znam 4e trq se otide na lekar oba4e po ste4eniq na obstoqtelstvata tva 6a stane nai rano sled mesec - dva. ta davaite drugi saveti pls

02-10-2007, 20:57
Xmm...i az imam obilno bqlo i izponzvam ejednevni,xodix na lekar. ta tq mi kaza 4e traa po rqdko /samo pri nalojitelni slu4ai kato bql pantalon ili OFICIALNA sre6ta/da nosq pra6ki,i 4e ne traa da izpolzvam ejednevni ,za6toto tq pridizvikvali mng takiva ... bolesti i ..t.n.,no se pak otidi na lekar 6ot tva si e nalojitelno pri takiva ne6ta to daje kato ti doide za 1 put traa da se xodi...NO SPOXsI ne e spra6no daje moje i da ti e zabavno :wink: kato otide6

Addicted-f
02-10-2007, 21:24
Hm neznam kakvo e.Moje da se e vazpalilo neshto.I na men mi stava neshto podobno ve4e nqkolko pati no minavat 2-3 dni i mi se opravia.Pak ne me mi se zanimava da hodia na lekar.No po-dobre za da ne se pritesniavash otidi na ginekolog ako ne ti mine do 1-2 dena.

Butterfly^
02-11-2007, 11:55
"pone prez den"??? Az se miq vseki den po 2 pyti, a lqtoto ponqkoga i po- chesto. Trqbva da poddyrjash po dobra higiena spored men. Otidi na ginekolog, nai veroqtno imash nqkakvo vyzpalenie.

`Death`Whore`
02-11-2007, 11:57
Щом се подмиваш през ден, значи тялото и косата си къпеш веднъж на седмица! Хигиена трябва!

Иначе отиди веднага на гинеколог. Това, че си девствена, не те предпазва от инфекции.