PDA

View Full Version : Da go napravq li ?



02-10-2007, 19:29
Zdraveite na vsi4ki . Zna4i moqt problem moje i da vi se stori nezna4itelen no za men e vajno .
Na 16 sm i dosega sm pravila sex s 3 mom4eta kato s dve ot tqh samo 1 put i s prezervativ.
Drugoto mom4e oba4e mi beshe nai serioznoto gaje,hodehme mnogo vreme i se e slu4valo da go pravim bez . Az sm mu purvata i naskoro predi da trugnem sa mu pravili izsledvaniq i toi nqma Spin . NO vupreki tova navsqkude po televiziqta i navsqkude vsi4ki govorqt za spina i zatova kolko e opasen i vupreki 4e tova mom4e bi trqbvalo da nqma takuv - tova me plashi mnogo i tozi ponedelnik smqtam da otida da si napravq test
NO super mnogo me e strah i ne spiram da mislq zatopva :smt009 na teoriq nqma kak da imam no postoqnno vsi4ki spekulirat s tova i ne znam zazshto reshih 4e iskam da se podloja na test za da vidq 4erno na bqlo 4e nqmam... :(
Ta iskah da vi popitam dali kato smm na 16 ima zna4enie i dali shte povikat roditelite mi ako si go napravq... ? Blagodarq na vsi4ki koito go pro4etoha prosto mnogo me e strah :(
Vie bihte li si napravili takuv test i dali dago pravq izobshto ili nai dobre da se uspokoq i da ne pravq nsihto ? Kak mislite ?

02-10-2007, 19:40
mi nali kazvat,4e e anonimno taka 4e edva li 6te ti traat roditeli... i da bix si napravila... :wink:

ABSOLUTme
02-10-2007, 19:40
hm..mislq,che vuv vsichki bolnici pravqt bezplatni i anonimni izsledvaniq za spin..kolkoto do men..predi 1 mesec me operiraha ot apandisit i taka i taka mi iztochiha polovinata kruv - pitaha me,dali iskam da mi napravqt,i az kazah da.oshte ne sum otishla da si vzema rezultatite,ama ima vreme :lol: ta profilaktichniq pregled ne e losho neshto