PDA

View Full Version : Тайните за женския оргазъм, които… ама наистина работят



malka_sladuranka
02-10-2007, 19:44
Ейй намерих една статийка, която мисля, че може да е полезна на някои потребители.


Въпрос №1, който няма как да не вълнува всяка жена, е "Как мога да стигна оргазъм?" Ако все още не си вкусила от вълшебното усещане, не бързай с финалната диагноза - фригидна съм! Защото според експертите, много жени не успяват да изпитат оргазъм, понеже не са изпробвали пози, които да ги стимулират по правилния начин, или просто нямат смелост да покажат на партньора си как да им достави удоволствие. Решението? Малко въображение, плюс енергично поета инициатива и възхитителната гореща точка става напълно възможна цел. За да ти предостави най-голямото разнообразие от пътища за кулминиране, Дидо разбули златните движения, отвели нашите момичета към о-о-о-ргазъм.

секс-успех тайна 1
Мини отгоре
"Никога не бях стигала до оргазъм по време на самия акт, но последното ми гадже твърдо реши да промени нещата. Опитахме няколко варианта на мисионерската поза, обаче се чувствах като смазана под тялото му. После си разменихме местата. Както бях отгоре, се наведох напред със свити като за лицеви опори ръце, докато тялото ми застана под ъгъл 45° към гърдите му. Явно така се получи правилният натиск върху клитора ми, защото само след няколко минути, през които движех таза си все по-бързо напред и назад, успях да финиширам." Лора, 25

секс-успех тайна 2
Обяви капитулация
"Най-сетне стигнах до оргазъм, когато позволих на гаджето си да поеме нещата в свои ръце. Той започна с: "Искам да ти правя френска любов" и "Остави ме да продължа възможно най-дълго." В началото се възпротивих и свих краката си, но той отново ги отвори и ми каза: "Просто се отпусни." Внимателно започна да изследва терена, като първо се движеше в кръг, после - нагоре и надолу. Задържа се на клитора ми сякаш цяла вечност, а сигурно реално са били към 10 минути. После пъхна пръсти в мен и продължи играта с клитора ми, при което усетих как той започна да пулсира. Оргазмът ми беше невероятен и изненада и двама ни." Димана, 27

секс-успех тайна 3
Добави овлажнител
"Звучи странно, но изпитах първия си оргазъм, когато след 30-минутен секс и сменяне на три пози, станах абсолютно суха. Тогава гаджето ми сложи малко овлажнител върху срамните ми устни и малко - върху пениса си. Застана отгоре и започна бавно да влиза в мен. В началото кремът беше неприятно студен, но когато започна да се затопля, усетих как изтръпвам отвътре. Двайсет минути по-късно положението излезе извън контрол, аз - също." Дияна, 27

Кулминационни разломи

В едно "нарочно" изследване на дамската връхна точка, 44 % от мъжете заявяват, че през изминалата година жените им са стигали оргазъм всеки път - но само 29 % от половинките им потвърждават това! Дамите признават, че или се преструват, или скриват от партньорите си, че са незадоволени.

секс-успех тайна 4
Прави еротични преси
"Моята приятелка ми каза за трика със свиването и разпускането на влагалищите мускули по време на орален секс. Тя се кълнеше, че действа, така че следващия път, когато приятелят ми ми правеше френска любов, движейки езика си в малки кръгчета, започнах да се свивам - първо по-бързо, после по-бавно, защото контракциите станаха по-дълбоки. Когато усетих, че съм близо до ръба, се отпуснах и разтворих максимално. Контрастът между напрежението и релакса ме изстреля до върха." Мария, 34

секс-успех тайна 5
Използвай вибратор
"Нито френската любов, нито същинската част можеха да ме доведат до кулминация, така че с гаджето ми решихме да включим и вибратор. Аз се преобърнах по гръб, връчих му вибратора и го помолих леко да го притисне през копринените бикини в клитора ми. Той го задържа здраво в тази точка, после започна да прави кръгчета колкото монета от лев наоколо, а след това се върна обратно - но този път с по-силен натиск. Накрая го пъхна в бикините ми, което ме разтърси." Бояна, 27

секс-успех тайна 6
Усвои осморките
"Възседнах гаджето си с крака, възможно най-близо до бедрата му, изправих се нагоре, така че клиторът ми да докосва съвсем леко срамната му кост и го яздих така няколко минути. След това поставих стъпалата си от двете страни на тялото му за по-голяма опора и започнах да изписвам с бедрата си осморка. Скоро пенисът му дразнеше G-точката ми от толкова много нови ъгли, колкото не подозирах, че изобщо има! Това предизвика прилива на топла, завладяваща вълна в скута ми." Ивелина, 30

секс-успех тайна 7
Направи V-фигура
"Обичам да правя секс, но никога не ме е карал да се разтреперя. Обаче през един уикенд с гаджето ми опитахме нещо абсолютно неочаквано... защото просто ме домързя! Когато влезе в мен в мисионерската поза, прибрах краката си към гърдите и ги разтворих в коленете, така че да образуват V. Срамната му кост се триеше в чувствителната кожа на интимните ми части, а пенисът му дразнеше отгоре G-точката ми. Едновременното външно и вътрешно стимулиране беше не само нещо ново, което ме остави разтреперана." Ваня, 24

секс-успех тайна 8
Подпъхни възглавници
"С гаджето ми сме големи любители на мисионерската поза, но аз все не можех да свърша с нея, докато един ден не я видоизмених. Свих краката си в коленете, сложих ги на леглото и повдигнах таза високо - така че отдолу да се пъхнат две възглавници. Той се придвижи в мен, но за разлика от преди, когато не чувствах нещо кой знае какво, сега тазът ми се падна под правилния ъгъл, така че усещах пениса му в G-точката си. С изправеното ми тяло и цялото това триене, се възбудих както никога преди." Лили, 26

секс-успех тайна 9
Направете го в кучешки стил
"Винаги съм обичала секса на четири крака. Но сега го обожавам, защото гаджето ми намери нов трик, който най-сетне ме доведе до върха. Вместо да се движи в мен, той тласкаше моите бедра напред и назад, като едновременно с това мачкаше задните ми части. Докато се блъсках в бедрата му, усещах как G-точката ми пулсира по един адски приятен начин. После изведнъж той влезе силно, което ме накара здраво да се свия около него. Усетих спазми от скута през задните части към кръста ми. Беше страхотно." Таня, 33

секс-успех тайна 10
Използвай палеца му
"Първият ми оргазъм беше отдавна, но си го спомням много ясно. Бях отгоре и с палеца на гаджето си разтривах клитора си в малки кръгчета. Когато почувствах изтръпване долу, поставих краката си възможно най-далече от бедрата му, за да намаля напрежението и възбудата си. Но колкото по-дълбоко се забиваше пръстът му, толкова повече събирах краката си, почти несъзнателно. Скоро те прегръщаха неговите бедра, а моите се люлееха напред-назад. С помощта на бързото ми поклащане и неговия пръст, натискащ все по-дълбоко в мен, усетих как мощно разтърсване мина през предната част на тялото ми." Катя, 31

секс-успех тайна 11
Опитай мини-тласъци
"Преди винаги предпочитах дълбокото проникване - това, при което съм с широко разтворени крака. Но съвсем случайно открих, че получавам по-голямо удоволствие, когато правим бърз секс. Така стигнах и първия си оргазъм. Бях отгоре, поставих пениса му в себе си и притиснах вътрешната част на бедрата си в неговите. Веднага започнах да движа бързо ханша си напред и назад, при което клиторът ми многократно се триеше в основата на пениса му. Само секунди, след като стегнах прегръдката на бедрата и ускорих темпото, стигнах до оргазъм." Даниела, 24

секс-успех тайна 12
Повдигни левия крак
"Веднъж свърших особено силно, когато след самия секс, както бях загрята, изпънах в страни левия си крак, сгънах го под формата на триъгълник и притиснах ходилото до вътрешната част на десния крак. Неговата ръка проследи вдигнатото ми бедро и докато кутрето и безименният пръст си почиваха в сгъвката на скута ми, останалите му пръсти леко докосваха лявата страна на клитора ми. Винаги съм смятала, че най-чувствителната част е средата, но пръстите му вляво направо ме влудиха. Те останаха там, докато се разтресох цялата." Рая, 29

секс-успех тайна 13
Лъжички
"Една нощ с гаджето ми бяхме гушнати в поза лъжички. Той се беше увил около мен и изненадващо влезе откъм гърба. В началото не можех да усетя почти нищо, но когато ме накара да се свия и започна да прониква в бавен ритъм, усетих приятни тласъци вътре в себе си, като от побутване с лакът. Той плъзна ръката си надолу и нежно притисна зоната между пъпа и вагината ми, което усили натиска му вътре в мен. Свърших за минути, докато преди направо се протривах, докато се опитвахме да стигна до края." Калина, 25

секс-успех тайна 14
Възседни раменете му
"Да ти правят френска любов, когато лежиш по гръб, е хубаво, но ако възседнеш раменете му, е направо фантастично! Докато гаджето ми лежеше по гръб, се хванах за таблата на леглото и бавно се спуснах над устните му. Наболата му брада леко се докосваше до вътрешността на бедрата ми и срамните ми устни, от което изтръпвах. Започнах да се движа нагоре и надолу, като той продължаваше с оралния сеанс, докато не свърших. Все едно се бях притискала до мобилен на вибрация часове наред." Галя, 29

секс-успех тайна 15
Удвои удоволствието
"Когато набрах смелост да се докосвам и сама по време на секс с гадже, най-после успях да свърша. Докато го яздех, нежно се разтривах долу с върховете на средния пръст и показалеца. Когато усетих възбуда, ускорих темпото. Появиха се малки тръпки, които бързо се превърнаха в тътен." Деница, 31

големите О-спирачки
Нещата, които могат да осуетят прекосяването на финалната линия, независимо дали си с сама, или с гадже

Спирачка №1
Запоите
Ако удариш прекалено много коктейли, със сигурност ще станеш точно толкова суха, колкото е сухото ти мартини. Причината: алкохолът стеснява кръвоносните съдове (в следствие на което до най-горещите ти региони достига по-малко кръв) и може да повлияе негативно върху ключовите хормони, подпомагащи овлажняването.

Спирачка №2
Мързеливите "съответни" мускули
Полезно упражнение: за да стегнеш вагиналните си мускули, ги свивай и отпускай по 100-200 пъти. Прави три сеанса на ден в продължение на 6 седмици

Спирачка №3
Стресът
Изопнатите нерви и оргазмът определено не съжителстват в едно тяло. Причината: емоционалното напрежение снижава концентрацията на хормоните, свързани с удоволствието и отпускането, и атакува либидото ти. Съветът на експертите е да овладееш техники за релаксация.

Спирачка №4
Хормоналният дисбаланс
Специално изследване установява, че ниските нива на мъжкия хормон тестостерон могат да допринесат за нарушения в сексуалната възбуда, чувствителността на ерогенните зони и оргазма. Трябва да обсъдиш с гинеколога си евентуален тест на хормоналните нива.

Спирачка №5
Антидепресантите
Някои от тези медикаменти са способни да се намесят в работата на хормоните и да стопират притока на кръв от кръста надолу. Което води до притъпени усещания във въпросната зона и намалява възбудата и сексуалната активност като цяло.

02-10-2007, 20:51
Да добавя нещо при което аз секи път стигам то финала
сядам на раклата с възглавничка под дупето. партньорът ми застава пред мен а аз си качвам краката на раменете му. при по-бърз секс ми е по приятно :wink: успех