PDA

View Full Version : Проблеми с компа



ErinEverly
02-10-2007, 22:06
Та... Сега проблемът ми е малко странно. Днес качих едни снимки в моята папка. Впоследствие, когато я отворих, ми се прееба компа и ми написа, че трябва ръчна софтуера или хардуера (нз как се пише). Обаче аз въобще не съм ги пипала, че да ми направи тоя проблем. Рестартирах го, пуснах пап папката и компа пак запецна. И така около 10 пъти, докато не се отказах. Ама запецва не само когато я отворя чрез My Computer и Windows Explorer, но и когато се опитах да ги кача. Някакви идеи как да го оправя, защото съм ги изтрила снимките от фотоапарата и няма откъде да ги взема.

BornFromPain
02-10-2007, 22:24
Ами на БедСектор ми мяза.. На тез работи няма орпавия освен нов хард диск. Аз имам един филм така на компа дето нито мога да го гледам нито да го изтрия щото каквото и да тръгна да правя ми забива компа.. Може да е нещо подобно.. А това дето го имам на моя комп няма оправия :)

ErinEverly
02-10-2007, 22:30
Ами на БедСектор ми мяза.. На тез работи няма орпавия освен нов хард диск. Аз имам един филм така на компа дето нито мога да го гледам нито да го изтрия щото каквото и да тръгна да правя ми забива компа.. Може да е нещо подобно.. А това дето го имам на моя комп няма оправия :)

Ебаси.... Много надежда ми даде :( :( :( :( Аз ще гледам да го измамя компа. Може да пробвам да преместя папката на Ц диска. В краен случай ще хвърла папката на диск. Ще измисля нещо. Дано да не си прав...

WILD__BOY
02-10-2007, 22:31
Бахти ташака. А формат на партишъна?

BornFromPain
02-10-2007, 22:33
Формата не помага щото бед сектора си остава - въпроса е какво точно ще попадне на него..
А + това поне на мен при формат ми забива като стигне до него.

Иначе Ерин, ако наистина е бед сектор, при форматиране или дефрегмантиране може да ти го оправи ако не е нещо сериозно така че бих ти предложил да пробваш с второто(дефрагментация - в опциите из контрол панела го има.). Ама хич не съм сигурен че е точно това. Само ми прилича на бед сектор, по това което написа..

ErinEverly
02-10-2007, 22:40
Бахти ташака. А формат на партишъна?

Формат на какво??? Стига, бе, пощади ме, момиче съм все пак, не ги чаткам тея неща.

BornFromPain,
Знам го дефргмента и ще го направя, дано да се получи.

Бтв, пак ми направи тоя проблем. На 66% от преместването се запецна. Са ще видя дали е било на снимките, които не се отваряха (около 10тина) и които, според мен, са проблема.

BornFromPain
02-10-2007, 22:43
Бахти ташака. А формат на партишъна?

Формат на какво??? Стига, бе, пощади ме, момиче съм все пак, не ги чаткам тея неща.

BornFromPain,
Знам го дефргмента и ще го направя, дано да се получи.

Бтв, пак ми направи тоя проблем. На 66% от преместването се запецна. Са ще видя дали е било на снимките, които не се отваряха (около 10тина) и които, според мен, са проблема.

Формат на партишъна = формат на харда ако не ти е разделен на части. Част от харда = партишън(C:, D: и така :) )
Щом е зацепило значи си горда притежателка на бед секторче.. Абе не е проблем за умиране, въпреки че вие жените можете да направите от всеки малък проблем голям :lol:
Ама тва в кръга на шегата.. Приеми че точно тия снимки няма да ги ползваш, че тва място няма да го ползваш и няма да можеш да ги изтриеш сигурно. Абе изобщо гледай на тая папка като на гадното ъгълче в стаята ти което е не би докоснала никога защото е ужасно мръсно, и знаеш че го има но не би го докоснала никога. Така е от гледна точка на компа ти за тва нещо. :lol:

ErinEverly
02-10-2007, 22:45
Имам много малко дисково пространство (7%). Казва ми, че ми трябва 15%. Да го дефрагментирам ли все пак или да го изчистя (днес изтеглих една голяма компилация от 3,50 ГБ, която утре трябва да хвърля на мобилия, защото не е тук, мога да я изтрия, акосе наложи).

BornFromPain
02-10-2007, 22:46
Имам много малко дисково пространство (7%). Казва ми, че ми трябва 15%. Да го дефрагментирам ли все пак или да го изчистя (днес изтеглих една голяма компилация от 3,50 ГБ, която утре трябва да хвърля на мобилия, защото не е тук, мога да я изтрия, акосе наложи).

Ъъм това има ли общо с проблема или си споменаваш и другите проблеми с компа в тоя ред на мисли.. :roll:

ErinEverly
02-10-2007, 22:47
Бахти ташака. А формат на партишъна?

Формат на какво??? Стига, бе, пощади ме, момиче съм все пак, не ги чаткам тея неща.

BornFromPain,
Знам го дефргмента и ще го направя, дано да се получи.

Бтв, пак ми направи тоя проблем. На 66% от преместването се запецна. Са ще видя дали е било на снимките, които не се отваряха (около 10тина) и които, според мен, са проблема.

Формат на партишъна = формат на харда ако не ти е разделен на части. Част от харда = партишън(C:, D: и така :) )
Щом е зацепило значи си горда притежателка на бед секторче.. Абе не е проблем за умиране, въпреки че вие жените можете да направите от всеки малък проблем голям :lol:
Ама тва в кръга на шегата.. Приеми че точно тия снимки няма да ги ползваш, че тва място няма да го ползваш и няма да можеш да ги изтриеш сигурно. Абе изобщо гледай на тая папка като на гадното ъгълче в стаята ти което е не би докоснала никога защото е ужасно мръсно, и знаеш че го има но не би го докоснала никога. Така е от гледна точка на компа ти за тва нещо. :lol:

Боже мой :lol: :lol: :lol:
Дали ще направя голям проблем - сигурно. Но сега... Верно ли няма решение??? Баси. Абе няма да се самоубия, ма настроението ми спадна :lol:

ErinEverly
02-10-2007, 22:48
Имам много малко дисково пространство (7%). Казва ми, че ми трябва 15%. Да го дефрагментирам ли все пак или да го изчистя (днес изтеглих една голяма компилация от 3,50 ГБ, която утре трябва да хвърля на мобилия, защото не е тук, мога да я изтрия, акосе наложи).

Ъъм това има ли общо с проблема или си споменаваш и другите проблеми с компа в тоя ред на мисли.. :roll:

Дали има общо - ми да, нали ми казахте да го дефрагментирам. Не ти бях прочела предишния пост. Са ще се жертвам и ще го изтрия, щото тва беше най-грандиозното нещо, което съм направила днес на компа :lol: Кой знае? Може да се случи чудо :lol:

BornFromPain
02-10-2007, 22:57
ХАхах е щом е най-грандиозното - желая ти успех :lol:

Иначе по въпроса с настроението мога да ти разкажа виц ако искаш...
:lol: :lol:

ErinEverly
02-10-2007, 22:59
ХАхах е щом е най-грандиозното - желая ти успех :lol:

Иначе по въпроса с настроението мога да ти разкажа виц ако искаш...
:lol: :lol:

Хаххахаха... Давай... Дори и да е тъп, то по-лошо не може да стане :lol:

BornFromPain
02-10-2007, 23:07
ХАхах е с тва че можеше да е тъп ме улесни.. Айде ще дам един по дългичък дето много ме кефи и дори да не ти хареса или да го знаеш поне ще се почувстваш готино че съм се занимавал толкова да пиша :lol:

Значи некви трима бивши войници ги пращат при разни там американски тайни работи дето аз ги знам ама ако и ти ги разбереш ще те убият(жена си все пак.. не трябва да знаете всичко..) да ги възнаградят след войната. Та отиват тия тримцата(наште хора ще им викам понеже аз така си викам на всички главни герои навсякъде) и им казват че ще им премерят от която част на тялото искат до която искат и разтоянието в сантиметри ще им го обърнат в хиляди долиари..
И единия вика ми аз искам от темето до петите.. И айде стават 180 сантиметра и му дават толкова хиляди долари(ще ме извиняваш че не мога да го сметна..)
Другия от наште хора вика че ще си вдигне ръцете и от пръстите до петите да го мерят.. 240 сантиметра и му дават толкова долари(пак не знам колко по обясними причини.. ако имаш калкулатор си сметни)
Третия вика искам да ми мерите от кура до ташаците.. И му викат "абе сигурен ли си нали.. По-добре направи като тоя предния да вземеш повечко пари.. не се прави на скромен" ама тоя нашия не се дава и накрая взима лекаря линийката и тръгва да мери и гледа очуден..
"А! Ама къде са ти ташаците бе!??"
И тоя нашия вика "По време на войната останаха в Виетнам!"

Хаха дано си се разсмяла поне малко щото тва ми е един от любимите вицове :lol:

Айде ся кажи кво стана като се опита да ги изтриеш снимките :)

ErinEverly
02-10-2007, 23:13
ХАхах е с тва че можеше да е тъп ме улесни.. Айде ще дам един по дългичък дето много ме кефи и дори да не ти хареса или да го знаеш поне ще се почувстваш готино че съм се занимавал толкова да пиша :lol:

Значи некви трима бивши войници ги пращат при разни там американски тайни работи дето аз ги знам ама ако и ти ги разбереш ще те убият(жена си все пак.. не трябва да знаете всичко..) да ги възнаградят след войната. Та отиват тия тримцата(наште хора ще им викам понеже аз така си викам на всички главни герои навсякъде) и им казват че ще им премерят от която част на тялото искат до която искат и разтоянието в сантиметри ще им го обърнат в хиляди долиари..
И единия вика ми аз искам от темето до петите.. И айде стават 180 сантиметра и му дават толкова хиляди долари(ще ме извиняваш че не мога да го сметна..)
Другия от наште хора вика че ще си вдигне ръцете и от пръстите до петите да го мерят.. 240 сантиметра и му дават толкова долари(пак не знам колко по обясними причини.. ако имаш калкулатор си сметни)
Третия вика искам да ми мерите от кура до ташаците.. И му викат "абе сигурен ли си нали.. По-добре направи като тоя предния да вземеш повечко пари.. не се прави на скромен" ама тоя нашия не се дава и накрая взима лекаря линийката и тръгва да мери и гледа очуден..
"А! Ама къде са ти ташаците бе!??"
И тоя нашия вика "По време на войната останаха в Виетнам!"

Хаха дано си се разсмяла поне малко щото тва ми е един от любимите вицове :lol:

Айде ся кажи кво стана като се опита да ги изтриеш снимките :)

Ххахахахахха... Разсмях се да :lol: :lol: :lol: Як е вица много, но си липсва чара на разказването лице в лице :lol: Както и да е. Мерси много, че написа такова голямо мнение за мен :lol:

Кво стана ли? Бе още дефрагментирам, че картинката на Д диска ми е многоцветна :lol: Са едно 10ти път го правя, дано се подредят най-накрая. После ще пробвам да ги местя, копирам, трия... Абе общо взето каквото ми даде. Като изляза от форума, значи съм го направила :lol:

even_in_death
02-10-2007, 23:17
За компа нз как да помогна, но вица ме изкефи
:-D :-D :smt005

ErinEverly
02-10-2007, 23:20
Дам, определено ме изхвърли. Но поне преместих почти всички снимки. Малко по молко се получава...

BornFromPain
02-10-2007, 23:22
ХАха еми пробвай разни работи.. Ти си жената тук - можеш да си го ръчкаш цяла нощ като коте - топка прежда :lol:
Айде успех ти желая защото мен ме зове леглото.. И в замяна за "помощта" или поне за вица, следващия път като се разспорим не ти се позволява да се съгласяваш с мен.. Ще се спори до край(че ти и роската поне ставате за такива работи) :lol:

ErinEverly
02-10-2007, 23:24
ХАха еми пробвай разни работи.. Ти си жената тук - можеш да си го ръчкаш цяла нощ като коте - топка прежда :lol:
Айде успех ти желая защото мен ме зове леглото.. И в замяна за "помощта" или поне за вица, следващия път като се разспорим не ти се позволява да се съгласяваш с мен.. Ще се спори до край(че ти и роската поне ставате за такива работи) :lol:

Ххахахха... Да, работата върви. Дефрагмент, копи, дефрагмент, копи...
А, не се безпокой. Аз откакто се помня, в спор не съм се предавала (бтв, съвсем бях забравила, че с теб спорихме за гейовете).
Айде, лека нощ.

peps_from_mars
02-11-2007, 11:31
ъм....гледала ли си го за вируси.... 8-[

ErinEverly
02-11-2007, 18:40
ъм....гледала ли си го за вируси.... 8-[

Не е вирус, имам най-добрите антивирусни, а и снимките не са ми пращани по нета :wink: Аз овладях проблема :lol: