PDA

View Full Version : объркан съм.



объркания
02-11-2007, 08:42
Значи хора да ви кажа какво стана. Аз и приятелката ми сме на на по 16. (ако това е от значение де)
Мисля, че с нея наистина много се обичаме и често сме си го казвали. Не се съмнявам много в това. Ние сме от различни градове и затова не се виждаме всеки ден, но поне няколко пъти в месеца. Понеже знам, че има регистрация във флиртче и реших да се регистрирам там с чуждо име и снимки. Да, сега ще кажете, че съм голям идиот, но просто много хора са ми казвали, че такава връзка от разстояние не може да продължи дълго. И аз реших, че трябва да тествам връзката ни като се представя пред нея за друг човек и видя дали веднага ще клъвне или ще се сети, че има човек, който много обича. Сега ще кажете, че съм идиот - ами да, всъщност съм голям идиот... Тя не е сгафила нищо дотук, но виждам, че лека полека започва да се отпуска и споделя разни неща, които дори АЗ (по дяволите :smt013 ) не знаех за нея... а се познаваме от 3 години. Яд ме е, че тя споделя за себе си с "напълно непознат", а с мен не. Каква е причината? Как да тълкувам всичко това? Хора.. честно ви казвам, изпаднах в голям ужас. Как може да не ми споделя на мен, а на непознат? Говорил съм с нея 2 пъти на тази тема, но беше отдавна. Тя ми каза, че споделя с мен каквото се сети и щом не е споделила нещо, значи не го е сметнала за толкова важно. А определено някои неща (като например интересите и и какво харесва) за мен са изключително важни. Ако не знам какво обича и към какво проявява интерес как бих могъл да бъда близък с нея? Ужасно неприятно ми е... и това ли е начина да я опознавам - като й пиша под чуждо име и се надявам да ми каже нещо повече? :(

Съжалявам, че трябваше да ми четете тъпотиите, но вече няма към кого да се обърна за съвет, а и аз съвсем се отчаях и обърках..

Undying
02-11-2007, 08:59
А ти от къде си сигурен че тя говори истината на "непознатия"?В интернет в по-голяма или по-малка степен всеки лъже,така че никога не можеш да бъдеш сигурен в казаното от нея,докато не опознаеш човека и на живо.А ти я познаваш,затова сам можеш да прецениш дали лъже или не.
Тя ти е гадже,а освен това се познавате от три години,и още незнаеш какво харесва и предпочита?Явно не си си правил труда да я попиташ.Сигурна съм че ако и зададеш подобни въпроси на тези,които си и задал като "непознат",тя ще ти отговори.Тя може да смята че ако тръгне да ти приказва за себе си-какво харесва и т.н.,ще те отегчи и затова не го смята за важно.Ти сам трябва да си поискаш тази информация.
Действай,и това че е споделила интересите си с някакъв си "непознат" не означава че не те обича. :-)

bulgarche
02-11-2007, 09:06
Ти пък да не мислиш че моите приятелки знаят всичко за мен? Напротив...аже те май знаят най-малко. Просто явно не можеш да я предразположеиш да говори с теб за това. П-лесно й е да го напише на някой непознат, който не вижда, отколкото да сподели с теб.
Но мисля че грешката е в теб ;)
А и че връжки от разтояние не може да има - пълна глупост

Digital
02-11-2007, 10:20
Значи хора да ви кажа какво стана. Аз и приятелката ми сме на на по 16. (ако това е от значение де)
Мисля, че с нея наистина много се обичаме и често сме си го казвали. Не се съмнявам много в това. Ние сме от различни градове и затова не се виждаме всеки ден, но поне няколко пъти в месеца. Понеже знам, че има регистрация във флиртче и реших да се регистрирам там с чуждо име и снимки. Да, сега ще кажете, че съм голям идиот, но просто много хора са ми казвали, че такава връзка от разстояние не може да продължи дълго. И аз реших, че трябва да тествам връзката ни като се представя пред нея за друг човек и видя дали веднага ще клъвне или ще се сети, че има човек, който много обича. Сега ще кажете, че съм идиот - ами да, всъщност съм голям идиот... Тя не е сгафила нищо дотук, но виждам, че лека полека започва да се отпуска и споделя разни неща, които дори АЗ (по дяволите :smt013 ) не знаех за нея... а се познаваме от 3 години. Яд ме е, че тя споделя за себе си с "напълно непознат", а с мен не. Каква е причината? Как да тълкувам всичко това? Хора.. честно ви казвам, изпаднах в голям ужас. Как може да не ми споделя на мен, а на непознат? Говорил съм с нея 2 пъти на тази тема, но беше отдавна. Тя ми каза, че споделя с мен каквото се сети и щом не е споделила нещо, значи не го е сметнала за толкова важно. А определено някои неща (като например интересите и и какво харесва) за мен са изключително важни. Ако не знам какво обича и към какво проявява интерес как бих могъл да бъда близък с нея? Ужасно неприятно ми е... и това ли е начина да я опознавам - като й пиша под чуждо име и се надявам да ми каже нещо повече? :(

Съжалявам, че трябваше да ми четете тъпотиите, но вече няма към кого да се обърна за съвет, а и аз съвсем се отчаях и обърках..
А, няма проблем, не се притеснявай. :)
Ми нормално, теб вече те познава и то от доста време, новия ( в случая ти с новия ник ) си й нов и интересен. :) Даже може да те е харесала, продължавай в същия дух говори си с нея сваляй я и виж дали ще се поддаде. :) Питай я и дали си има приятел и дали го обича и т.н. :)

DiabolicAngel
02-11-2007, 10:37
Говорете повече :!:

AliceSw
02-11-2007, 11:08
Спокс, нищо лошо не е се случило, даже бих казала, 4е си постъпил гадно. Тя ти е приятелка, предполага се, че е влюбена в теб, вероятно ти показва само тези свой качества, интереси, бла бла, които си мисли, 4е ще харесаш. Много по-лесно е да споделяш на непознат - винаги можеш да го убедиш, 4е ти си прав. Трябва да имаш огромно доверие на човек и той на теб, за да можеш да му кажеш всичко и да приемеш оценката му. Започни да я разпитваш за личния й живот - ако каже, 4е е сама, 4ак тогава се появява проблем...

assd
02-11-2007, 11:10
отрежи и ръката

ахаха пич дето го пишеш тва, тоя път те изпреварих :lol:

dream_dragon
02-11-2007, 11:21
А ти що споделяш с непознати? Не сме ли такива ние? Но по-темата... найстина, може и да лъже, но може и да не го прави. Понякога хората, който не виждаме всеки ден или просто изобщо не виждаме,а за нас са само виртиален образ са по-близки. От друга страна може и тя да знае, че нещата между вес няма да са вечни и да търси друг.

Digital
02-11-2007, 11:40
Според мен правилно е постъпил. :roll: То като сте от един град не е сигурно... камо ли от разстояние. :roll:

honda^
02-11-2007, 11:53
Ми питай я по-4есто за нея. Опитвай се да я предразполага6 да говори за себе си, да споделя. Не о4аквай да дойде и да ти казва разни не6та просто ей така.

bungle
02-11-2007, 12:18
Много по-лесно е да споделиш, който познаваш от 1 седмица. Или от 1 час.

А и вие за 3 години не сте ли опознали ? 8-[

{Sweety_f}
02-11-2007, 12:42
Може би не се чувства предразположена за да ти споделя някой неща...или не и е удобно да споделя с теб...

bboy_bunker
02-11-2007, 16:29
отрежете си ръцете - така ще имате нещо общо ;)

Moderator
02-11-2007, 16:43
Трий го тоя профил и преустановявай контакта с нея от друго име, че ако тя разбере... #-o

iiirish
02-11-2007, 16:49
не знам за какви точно "неща" става въпрос. ако споделя ежедневни, маловажни неща какъв тогава е проблема?! от друга страна ако казва неща, които са лични и засягат само нея... да ти кажа до някаква степен я разбирам. понякога е много по-лесно да се довериш на непознат отколкото на някой, който познаваш отдавна. може би причината е в стремежа и желанието да не се изложиш пред човек, когото обичаш! а виж пред другите може и да не ти пука как ще реагират, как ще те осъдят... така че не я съди прекалено строго!

In4iTu_
02-11-2007, 16:50
Бих ти казала да говориш с нея, но..така тя ще разбере, че си "тествал връзката" ви. Затова по-добре не..Опитай да говориш с нея за тези неща, които е споделила с "непознатия", но не така, че да заподозре ами...(и аз не знам точно как)А, и да не забравя...най-добре ще е да изтриеш профила си от флиртчето...

koalka
02-11-2007, 18:18
Може би някои неща иска да видиш, а други не.Тя така е преценила и не мисля, че трябва да й се сърдиш заради това.Обичайте се и не прави от мухата слон.