PDA

View Full Version : Левски - ЦСКА баскетбол



DoPye
02-11-2007, 09:09
Фенове на баскетболния отбор на Левски бяха отведени за разпит в 5-о РПУ в столицата, след като били заловени от полицаи да трошат автобусна спирка, съобщиха от МВР.

PS: САМО ЛЕВСКИ

teenkopele
02-11-2007, 09:43
Може...и такива неща се случват.

02-11-2007, 11:05
Фенове на баскетболния отбор на Левски бяха отведени за разпит в 5-о РПУ в столицата, след като били заловени от полицаи да трошат автобусна спирка, съобщиха от МВР.

PS: САМО ЛЕВСКИ

Бяхме 25 човека ..

Friend_witH_Benefit
02-12-2007, 12:20
Да не би защото Левски са паднали ... аз съм била на мачове в Триадица, когато с.у Левски са играли Балкан и Левски нямаше никаква агитка ... странна работа, събрали сте се явно :)

SoulCrewHools
02-12-2007, 15:40
Да не би защото Левски са паднали ... аз съм била на мачове в Триадица, когато с.у Левски са играли Балкан и Левски нямаше никаква агитка ... странна работа, събрали сте се явно :)

чупенето беше преди мача от група тролей-хулиганс пикльовци начело с маслината :roll:

02-13-2007, 12:01
Еми бате трошеха двама-трима пияни и нямаше ,нито Маслината ,нито Патналона .

stone island
02-16-2007, 23:53
Да не би защото Левски са паднали ... аз съм била на мачове в Триадица, когато с.у Левски са играли Балкан и Левски нямаше никаква агитка ... странна работа, събрали сте се явно :)

чупенето беше преди мача от група тролей-хулиганс пикльовци начело с маслината :roll:


Маслината се криеше до 1-во райoно от свинете докато не дойдохме ние :lol:

IRRIDUCIBILI
02-17-2007, 11:33
Да не би защото Левски са паднали ... аз съм била на мачове в Триадица, когато с.у Левски са играли Балкан и Левски нямаше никаква агитка ... странна работа, събрали сте се явно :)

чупенето беше преди мача от група тролей-хулиганс пикльовци начело с маслината :roll:


Маслината се криеше до 1-во райoно от свинете докато не дойдохме ние :lol: tova e vqrno :D ;)

02-18-2007, 16:12
Е аз говоря за това ,че в ние ,дето бяхме в 5-то даже не се бяхме сетили за маслината :D

XePouH`
02-19-2007, 18:22
кви маслини,кви бадеми? :shock:

zaper
03-02-2007, 20:34
Значи тва са футболни простотии ,аз като играч и фен на тази игра никога не съм си и помислял да чупя, да хвърлям неща по терена и да паля димки в зала,никаде по света не правят такива неща или дори да е имало такива случеи те не се случват толкова често колкото в България

03-03-2007, 07:03
Значи тва са футболни простотии ,аз като играч и фен на тази игра никога не съм си и помислял да чупя, да хвърлям неща по терена и да паля димки в зала,никаде по света не правят такива неща или дори да е имало такива случеи те не се случват толкова често колкото в България


:smt097