PDA

View Full Version : Da chakam i da se nadqvam ili ne?!?



gerinceto
02-11-2007, 09:23
eto i moqta istoriq,koqto vseki den stava vse po obarkana i po obarkana.imam dalga vrazka s mom4e,koeto ve4e ne obicham tolkova mnogo i v skoro vreme predpolagam 6te skasam s nego.ludo vlubena sam s drygo mom4e,koeto y4i v moeto y4ili6te i sme syper dobti priqteli i postoqnno sme zaedno.no az sam vlubena v nego.predi 2 dena toi doide da me izprati i kato stignahme do moq blok se celuvahme i tragnahme.bqh na sedmoto nebe.no na drygiq den 6tastieto mi se prevarna v salzi.ve4erta toi mi kaza 4e ne moje da bade s men kato ima 4uvstva i kam drygo momi4e i sa6to taka mi kaza 4e ako iskam moje da badem zaedno,no 4ak sled kato toi zabravi neq:{ta moq vapros e:da chakam i da se nadqvam 4e ne6ty 6te se polu4i mejdu nas i 4e toi 6te q zabravi skoro,ili da se opitvam da ne misliq za nego i da spra da se nadqvam makar da mi e mn trydno?
P.S.samo da poqsna 4e az v tva mom4e sam vlubena ot blizo 1 godina i vse o6te ne sam mogla da go zabravq:{

KoRn
02-11-2007, 09:41
OTREJI SI RUKATA :smt026

Bani4ka sus sladoled mmm :smt026


:-s

XXX_f
02-11-2007, 09:47
няма да коментирам, защото ще ме намразиш :twisted:

sharkybul
02-11-2007, 09:51
добре чакаш го още една година и той дойде при теб....ХУБАВО :D
но ако не дойде? Заслужава ло ли си е чакането.....
Аз съм чакал момичета......вече не правя тази грешка,освен ако не е някой специална за мен :wink:

gerinceto
02-11-2007, 10:01
няма да коментирам, защото ще ме намразиш :twisted: komentirai nqma da te namrazq spoks

XXX_f
02-11-2007, 10:14
щом казваш...
1-во изясни сама на себе си какво искаш
2-ро ти не си влюбена в този пич, а просто си се вманиачила
3-то зарежи това момче с което си, не го мъчи и не го карай да се чувства като глупак пред другите...смятам че не го заслужава
4-то момчето в което си „влюбена“ те използва като играчка...гадното в случая е че ти му се връзваш
5-то и така чакания отговор на въпроса ти...недей да го чакаш това момче, ако след определено време те целуне и ти пак започнеш да се радваш, той изведнъж може да ти каже , че иска друго момиче. По този начин той си прави гавра с теб...не му лази в краката.
Има много други момчета които те заслужават и които ще те оценят
мое мнение...

02-11-2007, 10:25
Подкрепям с 2 ръце мнението на XXX_f.

Единия те мотае и те има като 'резерва' - ти не си втора ръка човек, че да му се връзваш и да му лазиш в краката - не само че няма смисъл да го чакаш, няма КАКВО да чакаш.
Момчето с което излизаш съм сигурен че се чувства ужасно - скъсай с него, трябва да му е ясно че всичко е свършило. Ако го държиш и ти него като резерва - това поведение е отвратително.

Sange
02-11-2007, 10:26
Госта бях аз.

Digital
02-11-2007, 10:26
Хаха много забавно. Значи ти си с някво момче от много дълго време, но си харесваш друго, тоест влюбена си в друго, което уж те харесва изпраща те целува те обаче той пък е мн влюбен в някво друго, а неговата мацка пък сигурно е мн объркана напоследък, щото тя пък харесва някво друго момче... :-D
С две думи направи това което ти казва XXX_f. :)

Barbie
02-11-2007, 10:48
Всичко написано по-горе е чудесно, но трудноизпълнимо. Знам какво е да обичаш някого, а той да не е сигурен какво иска и ту да се приближава, ту да се отдалечава. Но можеш ли, ако ние ти кажем "забрави го", просто да го забравиш? Няма да можеш, защото не искаш това. Напротив, искаш него. И колкото и да ти говорим да продължиш напред, ще го чакаш, докато не вземе окончателно решение или ти не срещнеш някой друг, към който да изпитваш подобни чувства. Остави нещата да са подредят сами, без да влагаш прекалено много надежда и нерви (защото е изключително натоварващо и подлудяващо едно такова чакане) и не се затваряй за хората около теб.

А относно приятеля ти. Сигурна си, че не го обичаш? Сигурна си, че ако се разделите, после няма да съжаляваш, че си го изгубила? Ако е така, бъди честна с момчето и го остави да продължи напред.
Упех...

{Sweety_f}
02-11-2007, 13:00
след като не го харесваш го остави:)

iiirish
02-11-2007, 13:28
каквото и да решиш да направиш с момчето в което си влюбена, моято съвет преди всичко е да се разделиш с приятеля си. когато си с един човек, въпреки че не го обичаш, така сама вредиш на себе си! била съм в такова положение и знам, че да останеш с някой само защото ти е жал за него, само защото знаеш, че той те обича... си е чиста загуба на време! по този начин сама се обричаш на сълзи за сметка на чуждото щастие! а това определено не си заслужава!

а за другото момче... според мен имаш шансове с него. каквото и да е другото момиче, каквито и да са отношенията им все пак той изпитва нещо и към теб... просто му дай време... и най-важното: не го притискай, защото подобни решения се вземат наистина трудно!

sasitu
02-11-2007, 13:34
щом казваш...
1-во изясни сама на себе си какво искаш
2-ро ти не си влюбена в този пич, а просто си се вманиачила
3-то зарежи това момче с което си, не го мъчи и не го карай да се чувства като глупак пред другите...смятам че не го заслужава
4-то момчето в което си „влюбена“ те използва като играчка...гадното в случая е че ти му се връзваш
5-то и така чакания отговор на въпроса ти...недей да го чакаш това момче, ако след определено време те целуне и ти пак започнеш да се радваш, той изведнъж може да ти каже , че иска друго момиче. По този начин той си прави гавра с теб...не му лази в краката.
Има много други момчета които те заслужават и които ще те оценят
мое мнение...

i az sum na tva mnenie..6to nqkoi dr da te motae na prusta si kato ti moje6 da go motae6 na svoq??

Skramizavar
02-11-2007, 16:20
P.S.samo da poqsna 4e az v tva mom4e sam vlubena ot blizo 1 godina i vse o6te ne sam mogla da go zabravq:{
Абсолютно си заслужаваш тази неяснота. Как така от 1 година, а ходиш с друг? Тоя друг как ли се чувства? Бъди честна с хората и тогава очаквай те да са честни с теб. Ако толкова го обичаш го преследвай до дупка, но първо кажи на гаджето си, че не можеш да бъдеш с него! Не се подсигурявай, ще ти се върне тъпкано...

honda^
02-11-2007, 16:42
Ми скъсай с приятеля си. Просто не си струва да се измъ4вате и двамата. Кво си мисли6, 4е той не усе6та, 4е си охладняла ли? Повярвай 4увства го. Не мисля и, 4е трябва да се занимава6 с другото мом4е. За него ти си моми4ето, с което 6те ходи ако другата не му върже. Грубо е, но според мен, е то4но така. По-добре си намери някой, който 6те може да те направи 6тастлива, 6те държи на теб и вси4ко останало(знае6 като цяло за какво говоря).

In4iTu_
02-11-2007, 16:55
"Надеждата умира последна" - изчакай го малко, виж дали ще стане бързо, ако пък не...останете си добри приятели. И все пак ще е добре да му кажеш, да бъде наясно, че и твоето търпение има граници - няма да го чакаш вечно нали?

koalka
02-11-2007, 18:07
Ако той наистина е завладял сърцето си и да не искаш, пак ще мислиш да него, така че защо да не го чакаш?Ако го обичаш и без това няма за можеш да го забравиш лесно.А по-добре се раздели с гаджето ти, защото няма смисъл от тази връзка, след като не го обичаш вече.Така го лъжеш, а все пак той не заслужава това, ако си го обичала някога.