PDA

View Full Version : ako imate 3 minutki :)



koito i da e
02-11-2007, 09:33
zdraveite.pi6a vi poneje imam nujda ot malko savet4e.zna4i...v momenta sam si haresala edno mom4e,koeto po van6nost ne e ni6to osobenno,no vapreki tova e sladur.kogato se zapoznahme,priqtelkite mi nameknaha 4e ne e za men,poradi tova 4e ne e ot "qkite",no na men mi haresva,toi sa6to mnogo me haresva.ta sega ne znam kakvo da pravq-dali da kaja na priqtelkite si 4e go haresvam,za6toto znam 4e 6te se izsmeqt i 6te se opitvat da me razubejdavat.
no ima i drug problem,mislq 4e haresvam biv6iqt si priqtel,za6toto toi mnogo mi lipsva.naskoro se vidqh s nego-bqhme na edno kupon4e i sega samo toi mi e v akala,no problema e 4e toi si ima priqtelka,koqto vab6te ne haresva i tq nego sa6to.tq e tragnala s nego na puk na drugo mom4e.ta imam nqkakva malka nadejda 4e s nego otnovo mojem da se saberem,za6toto razbrah ot poznati 4e i toi vse o6te mn me haresva, no lo6oto e 4e toi jivee v sasedniq grad i se vijdame rqdko.
nadali 6te mojete da mi pomognete,za6toto az samata sam stra6no obarkana,no se nadqvam da mi dadete nqkakav savet :roll:

DEPRESSION_SIN
02-11-2007, 09:44
сигурно страшно много искаш някой да ти кажи - ми действай с бившия си .обаче аз от опит да кажа че ако се връщаш назад нищо хубаво не те очаква.вече си го минала по този път едва ли ти се иска пак същите проблеми пак същите неща ....отново!?!!?!
има само един верен път напред напред и пак напред!колкото и да обичаш предишния или го харесваш в твоя случай...нищо вече няма да е както преди!за това смело напред с вдигната глава и това е!
а за първото момче - приятелките може да ти завиждат,а може и да си просто "приятелки" и в двата случая ВАЖНО Е ТВОЕТО РЕШЕНИЕ! Дерзай дето му се вика! :) Успех!

sharkybul
02-11-2007, 09:47
Имаш два шампоана.....един готин на AVON и един от 20стинки.....
С евтиният косата ти стой по яко......

КОй ще избереш?

koito i da e
02-11-2007, 10:01
mersi mnogo za savet4etata,nqma da otkaja i drugite.mersi predvaritelno \:D/

Digital
02-11-2007, 10:02
BHAHAHAHA NE E OT GOTINIE VIKA
ми заеби го като не е от ГОТИНИТЕ хахахахах
деградирали сектанти :lol:

gabbybon
02-11-2007, 10:09
По добре си стой с момчето което си сигурна че харесваш повече.Няма смисъл да останеш с предишния,нищо че не е от най-готните ще ти е по-добре с него :wink:

Digital
02-11-2007, 10:12
По добре си стой с момчето което си сигурна че харесваш повече.Няма смисъл да останеш с предишния,нищо че не е от най-готните ще ти е по-добре с него :wink:
Е как ? Нали после приятелките й ще й се смеят ? бахахахаха ще се пръсна от смях :smt082

{Sweety_f}
02-11-2007, 13:07
Емм...помисли си какво чувсваш към единия и какво към другия и реши какво ще правиш..не бива да се интересуваш от това какво мислят приятелките ти,защото може би ако някоя от тях си хареса някое момче няма да се съобразява с мнениеот ти(:

iiirish
02-11-2007, 13:11
да не ти пука, че тая или оная приятелка не харесвала и не одобрявала момчето, което ти харесваш! има хора, които външно не представляват нищо особено, но имат някакъв чар, който ги прави уникални ;) ако наистина изпитваш влечение към него няма защо да се съобазяваш с тоя или оня! живота си е твой и ти можеш да правиш с него каквото намериш за добре, без да искаш специално разрешение аз това от който и да било!

а за бившия ти честно казано мисля, че не го харесваш, а просто изпитваш ревност, че той е с друга, че не страда по теб и че има момиче до него! и какво те интересува теб, че тя го използвала?! гледай себе си!!!

sasitu
02-11-2007, 13:28
Имаш два шампоана.....един готин на AVON и един от 20стинки.....
С евтиният косата ти стой по яко......

КОй ще избереш?

xaxa hubavo sravnenie :-D az nebih izbrala 6ampoan na AVON 6tot vs im 6ampoani sa bokluci...
a ina4e po temata.. mislq 4e e tupo da se hodi s biv6i a i mom4eto koeto "ne e ot gotinite" stuva pove4e otkolkoto nekuv puklio deto hodi prosto ei taka za da ne e sam ili za da napravi usluga na nqkoi ... a kolkoto do fr ti ne trqa da ti puka za 4ujdoto mnenie, nqma te da hodqt s nego nali?!

fillis
02-11-2007, 13:33
bih ti kazala samo edno ne6to ponqkoga priqtelite gre6at taka4e ako naisti smqta6 4e haresva6 towa mom4e makar i ne s tolkowa vnu6itelen vid po dobre se opitai da zadarji6 ne6tata v tvoi race i da prodalji6 pak moje i da se polu4i 6tom kakto ti kazvat 4e mom4eto te haresva. a p povod staroto mom4e to nqma da ti izbqga vse pak go poznava6 i ako ne potragnat ne6tata s nowoto mom4e moje6 da si go ima6 kato 2variqnt:)

02-11-2007, 13:36
xaxa g0lqm pr0blem. m0qt suvet mila e da ne se vrushtash nazad, zasht0t0 tova shte ti p0r0di pr0blemi za koito ne mojesh i da predp0lagash. vunshn0stta na 40veka ne e t0lk0va vajna, sht0m si haresvash t0va m0mche kaji mu g0 ;). ti g0re kaza che mn0g0 te haresva. kaji mu g0 ti purva, za6t0t0 t0i m0je i da se sramuva. az li4n0 bih predp04ela drug0t0 m0m4e k0eto haresvash istinski. sp0red men mejdu vas shte se p0lu4i ne6t0 velik0lepn0. uspeeeexiiiii i da pishesh kakv0 e stanal0 eiii \:D/

06te ne6t0 : kakvi priqtelki sa ti, ak0 ne sp0delqt tv0ite 4uvstva ? =;

i pak uspexi mila i naistina da ni kajesh kak e minal0 vsi4k0 \:D/

Baby_b
02-11-2007, 13:46
Даваи с тва другото "неготино" мом4е. Пък и не трябва да слу6а6 постоянно приятелките си . Ако толко много не го одобряват мом4ето им каи 4е ти излиза6 с тва мом4е а не те и 4е сама може6 да прецени6 кое е наи добро за теб.И о6те не6то : трябва да продълйи6 напред а не да гледа6 назад :-D

macka123
02-11-2007, 15:11
аз от опит казвам че връщането назад не е на добре.според мен е по добре да опиташ с новото момче

Lorraine
02-11-2007, 15:25
Ми и аз да ти кажа се чудих преди време...тръгнах с момче,което приятелките ми не харесваха и заради тяхното мнение го зарязах,а ТОВА БЕШЕ НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА В ЖИВОТА МИ!!! ..а по дяволите аз го обичах и все още е така..а той не ме иска сега #-o ..така че не гледай чуждото мнение,ще съжаляваш!

CrIsTiaNo_
02-11-2007, 17:00
davai na pred i sled vreme kato se seti6 za tazi situaciq ne sajelqvai za izbora si nezavisimo kakav e toi

02-11-2007, 17:05
lele,vie ste istinskite fr.mersi mnogo za savetite vi. =D> \:D/

FiRe_LaDy
02-11-2007, 17:10
Mi ako mu imahs nomera na GSM-a ili ako vliza v mIRC ili skype ... abe izobshto ako mojesh po nqkakyv nachin da se svyrjesh s nego,go napravi.Izvikai go na kafe.PO tova kak shte se dyrji s teb mojesh da razberesh dali moje da stane neshto.A ako si sig,che mojesh otnovo da bydesh s nego prosto mu kaji che vse oshte imash chuvstva kym nego,ako i toi ima predpolagam,che shte ti otvyrne sys syshtoto.A ako ne s epoluchi s nego nishto chak togava probvai s tova drugoto momche.pyk da ne ti puka dali priqtelkite ti shte ti se presmeqt,vse pak izboryt si e tvoi.

koalka
02-11-2007, 18:03
Първо се изясни сама със себе си и чувствата си и чак тогава предприеми нещо.Страшни "приятелки" имаш, няма що!Не ги слушай и не им се води по акъла, а бъде с момчето, което ти харесваш, а не това, което те едва ли не одобряват, например.А относно бившия-защо ти е да се занимаваш пак с него, като той е вече минало.Гледай напред, а пък и той си има приятелка.Не им се меси в отношенията.Не ми се вярва отново да тръгнете.Така че споко и предприеми неко с това момче.И не е важно да е нещо наистина особено, за да те впечетли.Човека притежава множество други качества, освен красотата.

02-11-2007, 18:18
Мисля,че като за начало първо трябва да се разясниш с чувствата си и да решиш кой от двамата искаш.След като го направиш можеш да постъпиш така :arrow:
ако си избрала новото момче - обясни на приятелките си че външността не е най-важната и те ако са ти истински приятелки ще те подкрепят
ако си избрала старият си приятел - помоли го да поговорите & му кажи,че все още изпитваш чувства към него.Ако е взаимно ще се съберете.
Но внимавай от двата стола да не паднеш на Земята.

koito i da e
02-12-2007, 10:11
:smt041 :oops:

sokre
02-12-2007, 10:25
мммм много си оплетена #-o
ти харесваш това момче , ама бившия ти е в акъла ?
какво от това че не е много красив или му липсва нещо което твоите приятелки не намират в него , все пак няма те да са с него а ти !
Найстина приятелки са ти ама ако са ти истински приятелки няма да ти говорят зад гърба или да те критикуват =; 8-[
а относно раздвъението - мисля че има + и -
ако се виждате рядко за мен няма голям смисал да се саберете защото няма да се получи нещо оп различно от това което е било , ама нищо не ти пречи да пробваш ( но да знаеш че другото момче няма да те чака дълго ).Обикновенно предполагам, знаеш как е - той постоянно те търси , постоянно иска да те види да те чуе ( ти не му обръщаш нижното внимание и той просто се отказва ) . След това нещатата се обръщат с главата на доло и ти почваш да правиш сичко това в доста по големи размери ...
Ти сама реши кое е по добре за теб .
АЗ НЕЗНАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ , САМО ТИ СИ ЗНАЕШ !

02-12-2007, 11:05
:smt041 :oops:


0 q kaji kakv0 stana :P ? ima li rezultat s m0m4et0 ? kazvai burz0 za da ne se karame s teb :smt004

koito i da e
02-12-2007, 11:46
ami obadih se na mom4eto,koeto kazah 4e ne e parva prelest i mu predlojih v sabota da otidem na kafe :-D .malko me e sram,no 6te go prevazmogna.taka 4e tova e moqt izbor za sega,puk ako ne se polu4i zdrave da e.6te pi6e kvo e stanalo :-D \:D/