PDA

View Full Version : След коя ваша постъпка,ви наказаха най-строго?



Ellie
02-11-2007, 10:01
След коя ваша постъпа,бяхте наказани най-строго?Мен не ме наказват.Въпроса е ясен,давайте!

Selene
02-11-2007, 11:05
Мен не ме наказват :wink: . Майка ми наи-много ми е крещяла като се прибрах по-късно от колкото тя каза и то ми вика 5мин. и после се 1 нищо не е станало.И за каквото и да било друго вика най-много 10мин. Тя само заплашва , че ше спре нета или нещо друго ... ама нищо не прави :wink: Като я погледна и бързо и минава ... Или съм много добра и затова не ме наказват или майка ми е много добра :-D
Имам 4 дупки на едното ухо и 3 на другото , ама тя си знае . Обедих я , доста време я молих ама си заслужава .

leko_otkachena
02-11-2007, 11:26
amiiiii predi 2 god. otidoh na diskoteka bez da im kaja i te razbrali ii me nakazaha da ne izlizam nikude 1 sedmica(ama az si izlizah) i bez TV,GSM i PC ama tochno 2 dena sled tova sichko si mi beshe pozvoleno

HopeLesss
02-11-2007, 11:53
Хахах, отдавна не са ме наказвали. Всъщност майка ми винаги ме наказва и след 5 мин идва и ми се извинява. Сега като се сетя, беше ме наказала 2 седмици да не излизам от вкъщи, защото ме видя как показвам среден пръст на сестра ми (това беше преди повече от 6-7 години) :lol:

Selene
02-11-2007, 11:56
amiiiii predi 2 god. otidoh na diskoteka bez da im kaja i te razbrali ii me nakazaha da ne izlizam nikude 1 sedmica(ama az si izlizah) i bez TV,GSM i PC ama tochno 2 dena sled tova sichko si mi beshe pozvoleno

Нас с брат ми , ако ни наказват всеки път като си покажеме среден пръст няма да излизаме до края на живота ни :-D

HopeLesss
02-11-2007, 11:57
amiiiii predi 2 god. otidoh na diskoteka bez da im kaja i te razbrali ii me nakazaha da ne izlizam nikude 1 sedmica(ama az si izlizah) i bez TV,GSM i PC ama tochno 2 dena sled tova sichko si mi beshe pozvoleno

Нас с брат ми , ако ни наказват всеки път като си покажеме среден пръст няма да излизаме до края на живота ни :-D

Все пак бях келеш на 10-12 години... :wink:

Selene
02-11-2007, 12:22
amiiiii predi 2 god. otidoh na diskoteka bez da im kaja i te razbrali ii me nakazaha da ne izlizam nikude 1 sedmica(ama az si izlizah) i bez TV,GSM i PC ama tochno 2 dena sled tova sichko si mi beshe pozvoleno

Нас с брат ми , ако ни наказват всеки път като си покажеме среден пръст няма да излизаме до края на живота ни :-D

Все пак бях келеш на 10-12 години... :wink:

:-D Ние с брата как псуваме :-D . Е то за него е приемливо все пак е момче и е на 17 , ама аз ... :-D Мама ме е чувала няколко пъти и само "я не псувай бе" тя и на брат ми така вика . Ама аз и пред госпожите в даскало си псувам :-D . Абе... както вика тая по рисуване "псуваш като каруцарка"

Lorraine
02-11-2007, 13:59
ми преди 2г се бях обаждала на секс телефони за да чуя нали кфо е (детска му работа :smt017 :smt011 :smt005 ) и наще като видяха сметката за тела и разпечатката и отидах... :lol: :lol: :lol: 8-[

Tokio_Hotelkata
02-11-2007, 13:59
Не ме накзват! :-)

BEYOND
02-11-2007, 16:25
до сега не са ме наказвали

reason
02-11-2007, 16:57
След като имах 60 лв сметка за телефона(gsm).Тогава не излизах 2 седмици,без комп и пари.А и оттгова съм на ваучер.Ама аз си бях виновна,още повече,че преди това пак бях направила подона сметка.

teenkopele
02-12-2007, 01:46
Пиянски истории преди години.

BrokenInnocence
02-12-2007, 04:09
Мене ме наказваха като малка все за едно и също- понеже никога като излизах някъде не казвах къде отивам и после се скъсваха да ме търсят. Много обичах ей тъй да си се мотая нанякъде без никой да знае къде съм точно.

Alerta
02-12-2007, 05:44
Ъъъ не съм била никога наказвана, ама като много малка бях зачезнала по квартала като бях обещала, че ще съм пред блока. Та бях изкарала ангелите на нашите и много здраво ме натупа майка ми :oops: А освен тоя път даже не съм и била бита 0.о

koalka
02-12-2007, 07:24
Не съм наказвана никога много.Е, за по един ден, ама беше много отдавна и не си спомням и за какво е било.

Fanatichka
02-12-2007, 18:14
Много рядко ме наказват.Посления път беше миналата година, когато за много кратък период от време направих много гафове-70 кинта сметка, 2ка на класното по математика иии май се бях прибрала пияна :-D и уЖ ме наказаха, ама не траеше много. :smt011 :smt012

KoRn
02-13-2007, 06:28
Ve4e ne me nakazvat 6toto i bez tfa si praa kfoto iskam :smt026




:-s

niGGa
02-13-2007, 07:09
ударих шамар на госпожата си по литература

Ellie
02-13-2007, 11:21
ударих шамар на госпожата си по литература

:smt005 \:D/ :mrgreen:Май скоро и с мен ще се случи подобно нещо с някоя учителка... :smt005

Qnchety
02-13-2007, 11:37
Ми все още не са ме наказвали :D !!!

meri88
02-13-2007, 11:40
Хахах, отдавна не са ме наказвали. Всъщност майка ми винаги ме наказва и след 5 мин идва и ми се извинява. Сега като се сетя, беше ме наказала 2 седмици да не излизам от вкъщи, защото ме видя как показвам среден пръст на сестра ми (това беше преди повече от 6-7 години) :lol:

i az sam go pravila tova ,no na brat mi :smt005 e pa ne sa me nakazvali men... :smt016

ABSOLUTme
02-13-2007, 12:36
ми преди 2г се бях обаждала на секс телефони за да чуя нали кфо е (детска му работа :smt017 :smt011 :smt005 ) и наще като видяха сметката за тела и разпечатката и отидах... :lol: :lol: :lol: 8-[

kolko poznato :lol:


Ve4e ne me nakazvat 6toto i bez tfa si praa kfoto iskam :smt026

i pri men taka,to az veche ne jiveq s tqh 8-[

malone
02-13-2007, 14:13
Спряха да ме наказват. :twisted:

Cheesy
02-13-2007, 16:29
Хахах, отдавна не са ме наказвали. Всъщност майка ми винаги ме наказва и след 5 мин идва и ми се извинява. Сега като се сетя, беше ме наказала 2 седмици да не излизам от вкъщи, защото ме видя как показвам среден пръст на сестра ми (това беше преди повече от 6-7 години) :lol:

i az sam go pravila tova ,no na brat mi :smt005 e pa ne sa me nakazvali men... :smt016
Аз пък уча брат ми-на 2 години и нещо е да показва среден пръст :-D Е майка ми кат ме види не и се радва особено но не ме е наказвала за такива глупости :D

ninsy
02-13-2007, 16:40
do sega ne sa me nakazvali,a veche sym dostatychno golqma che da imat takova vliqnie nad men taka che.. i za napred nqma da me nakazvat

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-13-2007, 18:50
mi .. vednuj predi 2 godini mai mn`mi se hodeshe na basein i otidoh s edna fr :) tq e 4 god po golqma ot men :P no bashta mi ne mi davashe togava me puskashe samo s lelq ili s nqkoi rodnina... v posledstvie nqkak razbral 4e sum na basein i togava kaza "ako me izlujesh oshte vednuj zabravi 4e sum ti bashta" tova sa dumi no mn`me zabolq kato go kaza togava.. ta ne sum go lugala pove4e [-X si4ko si mu kazvam v o4ite.. i znam 4e toi shte me podkrepi ako e pravilno :) a ina4e za gluposti kato da ne mi davat neshto da pravq .. ne go broq za nakazvane :D

sledko_f>93
02-13-2007, 19:05
Последния път беше като бях на 6-преди 8 години!
С едни приятели изгубихме ку4ето на една леличка и казахме,че отиваме само да ъгъла, но се върнахме след 3 ЧАСАЧ Къде ни е бил акъла и аз незнам, но накрая открихме и ку4ето!
Ама те ми се карака караха и накрая не ме наказаха!
А ве4е не ме наказват ,....абе и да го прават пак никаква полза няма!

niGGa
02-13-2007, 19:17
ударих шамар на госпожата си по литература

:smt005 \:D/ :mrgreen:Май скоро и с мен ще се случи подобно нещо с някоя учителка... :smt005
всъщност не ме наказаха.. просто майка ми ми счупи глобуса в главата.. нищо повече..

sledko_f>93
02-13-2007, 19:26
ударих шамар на госпожата си по литература

:smt005 \:D/ :mrgreen:Май скоро и с мен ще се случи подобно нещо с някоя учителка... :smt005
всъщност не ме наказаха.. просто майка ми ми счупи глобуса в главата.. нищо повече..
:shock: МОооля!!!! Ааахаххахаа :lol: Страх ме е от майка ти :roll:

02-16-2007, 11:13
Бях на 14 и половина, на 17 юни "гаджето" има РД, а на 3 юли аз съм на приемен изпит за гимназия... Отивам на РД-то /в съседния блок/ и казвам, че ще се прибера в 23:00. Обаче мойте приятелки си отидоха още в 21:00, а пък останалите /момчета на по 16-17 години/ се напиха стабилно и съседите се обадили в полицията, че вдигаме много шум... И трябваше да се изнесем бързо, по-трезвените прибират пияните по домовете и после седнахме на едно заведение да ядем някакви боклуци там... И после се прибрахме пак в гаджето ми. 2:30 през нощта става междувременно, наще идват и ме подбират. Търсили ме къде ли не, видяли че няма никой, приятелките ми се прибрали... Ако поне се бях обадила да кажа, че ще закъснея и че сме много хора, щеше да ми се размине. Обаче кой да се сети. Та мама ме напердаши, караха ми се цяла нощ и ме наказаха до изпитите да не излизам от нас /изобщо да не напускам апартамента/, да не говоря по телефона с приятелките и с гаджето, никой да не идва в нас- пълна изолация 2 седмици. Щях да откача /дотогава всяка вечер бях навънка, без изключение/. Оттогава не смея да закъснявам и да се правя на интересна, винаги се обаждам къде съм и кога ще се прибера...
Е то това беше суууууууупер отдавна де, преди почти 6 години. И вече не живея в нас :-D Ама като се прибирам за ден-два и пак ми викат "Кога ще си дойдеш, внимавай, умната, обади се..." :-D

gerinceto
02-17-2007, 10:06
men sa opitvali da me nakajat ama tva nikoga ne e stavalo

CrazyWitch
02-17-2007, 12:49
Първото гадже.. понеже беше от егзотичния модел.. и те не можаха да го приемат. Тогава бях 15 годишна.

SmiLe_BaBy{P}
02-19-2007, 21:07
Seshtam se che kato bqx 1-2 klas maika ne mi davashe da se vozq po asansiora.I vednaj me beshe xvanala i ne mi dade da se dobera do toky shto kupeniq komputar...beshe golqma muka..

XePouH`
02-20-2007, 06:09
ударих шамар на госпожата си по литература
:smt005 =D> :smt005

theEXPLOITED
02-20-2007, 08:53
MEN ABSOLIUTNO NIKOGA NE SA ME NAKAZVALI ILI VIKALI ZA NE6TO KAKVOTO I DA E.NA6ITE JIVEQT V GERMANIQ I KOGATO SA TUK 2 SEDMICI V GODINATA AZ SI PRAVQ KAKVOTO SI ISKAM TE DORI NE ME POZNAVAT I NQMAT PRAVO DA ME NAKAZVAT!!!!INA4E VEDNAJ 'JENATA DETO IDVA DA 4ISTI I GOTVI'SE OPITA DA MI SE SKARA AMA TO SI OSTANA OPIT.NIKOGA NE SA MI SE KARALI ILI ZABRANQVALI NE6TO AZ ZATOVA SAM TAKOVA LEKE \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

FiRe_LaDy
02-20-2007, 15:20
Mi nakazaha me,kogato im kazah che otivam do 11h na RD i posle da spq v enda pr pyk az ostanah na RD-to i v 1:30h prez noshta mi sa obadiha da ma pitat kyde sym i az gi izlygah obache te zneli che sym na RD-to i doidoha da me preberyt i est az bqh piqna i nakazanieto mi beshe da ne izlizam,nikvo PC i GSM,ama oshte na sutrinta mi dadoha GSM-a i da sqdam na PC-to,a vecherta veche bqh po pytishtata.Inache ne sa me nakazvali nikoga.

Barbaronka
02-20-2007, 17:50
Nashite sa sviknali s takofa zlo choveche kato men!
Oshte ot malka si pravq kfoto si znam ...
Te sa pecheni i znaqt,che iam akul v glavata i moga da se opravqm sama s vsqka edna situaciq.. .
A inache sum bqgala ot nas.. obijdala sum daskali i takiva raboti ...
A inache ot malka sum golqma poboinichka i s tfa sum si imala golqmi problemi.. :-D

02-21-2007, 07:08
Първото гадже.. понеже беше от егзотичния модел.. и те не можаха да го приемат. Тогава бях 15 годишна.

какво ще рече от 'екзотизния' модел??? турчин? или циганин по-вероятно ? :-s

GLeZoRanA
02-21-2007, 08:11
:-k До сега не е имало такава постъпка, за която изобщо да ме наказват..

iiirish
02-21-2007, 08:28
беше само веднъж и то това лято :lol:
бях изхарчила за отрицателно време 40 лв за телефонни разговори и когато баща ми по случайност разбра ми взе телефона за 2 месеца мамка мууууууууууу ](*,) ](*,) ](*,)

MoHuTo
02-21-2007, 11:26
Ми преди наще да се разделят имах вечерен час, и аз един път като излизам с гаджето баща ми ме срещна и ми вика Ще закъснееш ли? и аз му викам Не бе тате, спокойно!Е...послъгах малко прибрах се 3 часа по късно от вечерния ми час и следователно бях наказана да не излизам до второ нареждане от баща ми :roll: :-D Но излязох точно 3 дена след тва, тъй като бях окупирала компа, а баща ми искаше да сяда и за да се добере до него трябваше да ме разкара :-D :-D :-D

02-21-2007, 13:39
ъм.. доскотека ... токсикология .... и все пак не ме наказаха всъщност мисля че никога не съм наказван карали са ми се но не са ми налагали наказания по-скоро се възползват от ситуацията като излязох от токсикология е нормално да се чувствам гузен и мих чиниите след вечеря и некви такива кухненски работи :roll: неприсъщи за момче на 16 години :lol: все 1 бях прислужница на заплащане :D

sexy_anji_
02-21-2007, 16:43
Не мога да кажа 4е са ме наказвали много много... амаа 2 пъти като се прибрах ЛЕКО пияна в къщи (наистина леко мамка му) и баба ми ми взе кабела за компа (не за нет-а ами напра'о за компа :evil: ) ама ми го върна сутринта де ама 2 ве4ери тъпях..... :roll: ммм веднъж съм направила 100 лева нет :shock: :shock: незнам и аз как... и после нямах интернет 2 седмици но за сметка на това ме пускаха да излизам пове4е 8) ии ко друго... на 30.05.04 яко се бях напила... :? :oops: много тъпо... и съм се обадила на баба ми да доиде да ме прибере :shock: ... ужасТ и там мазало докато се прибера... и наказанието ми беше на следващия ден цял ден да 4истя и да не излизам :( а на по следващия когато трябваше да ходя наа.. Конкурс, така да го кажа , по красота и не ме пусна да отида :x пък колко се бях гласила ... охоооо ама пове4е не са ме наказвали 8) аз попринцип слушам и последната година открих цаката :) у4а си добре , правя се на послушна в къщи и после ме пускат на всякъде и колкото си искам :) аз давам едно те връщат така е най-4естно и мен напълно ме устройва 8)

krisi_l@loka
02-23-2007, 12:38
Дали има веднъж през живота ми да са ме наказвали :o

pinky_94
02-24-2007, 17:05
Vednaj si stoq v kuhnqta s cigarka i ba6ta mi takmo si idva. Az gasq cigarata i bqgam v banqta. Ama mi se karaha s mama posle mi be6e namelen ve4. 4as na 22 :(

psycho_girl
02-24-2007, 18:19
sled kato se napihme kato svine s doma6no vino v nas i nqkoi opovru6ta vsi4ki v nas, na6te mi zabraniha da pravq kuponi do 18 godi6ninata mi
ne stana tova deee ... minalata godina(17) pravih kupon za rd-to :-D

navits
02-24-2007, 19:54
ми сиг когато си счупих ръката като паднах от една тераса имах кофти оценки и маика ми каза че само съм и отговарял и някви такива
не тряяше да излизам 2 месеца но не стана така 8-[

maybelline
02-25-2007, 14:06
Мен не ме наказват.С майка ми сме като приятелки - говорим си за какво ли не - гаджета, алкохол, секс и т.н.Имам GSM за да й се обадя ако смятам да закъснея.Каквото и да направя или каквото и да стане винаги първо ме питат и искат обяснение,за да не излезе че са ми ядосани,а аз не съм виновна например.А дори когато съм виновна имам възможност да поправя грешката си или поне да се поуча от нея без никой да ми крещи или да ме наказва.

fire_16_f
03-09-2007, 23:06
Не са ме наказвали досега.. \:D/

Glezanka
03-12-2007, 18:58
Haha ... beshe na posledniq rojden den na moita mucka,taka dosta prilichno se pocherpahme i na nashte ne im haresa tazi ideq ... Pomnq dumite na tatko "Alkoxolici i kurwi w kushti neshta!" , nqkwo super tbpo mi beshe,shtoto opredeleno dosta prekalih ... ta mesec ne izlizah ... :roll:

Пате
03-12-2007, 20:28
За какво ли не...Мисля, че най- зле беше като избягах от вкъщи. страен бой и после не излизах никъде освен на даскало няколко месеца.

ThePainIsReaL
03-14-2007, 07:23
Като им обрах парите в първи клас :-D
Мале , колко зле съм била . :-D

positive
03-14-2007, 10:28
lleel kato si napravih tatuirovka(vtorata)sega ot polovin godina kriq ve4e tretata dano ne me ubiqt sega ve4e [-o< [-o< [-o<

KiLLeR_InSTiNkT
03-17-2007, 10:24
Помня, че беше преди около 3 години, хех. Бях се скарала с баща ми -по това време живеехме само двамата и отидох да спя в гаджето ми без да го предупредя - 2 дена не се бях прибирала и той се беше притеснил адски много... После нашите обмисляха да ме пращат в някакъв пансион, защото съм била нетърпима, но не се стигна дотам за щастие. Отношението им към мен се промени коренно и ми беше нужно доста време, за да им докажа, че може пак да ми се има доверие.
Постъпката ми тогава е била невероятно гадна и егоистична, чак сега го осъзнавам...

Ellie
03-17-2007, 15:28
Мен не ме наказват.С майка ми сме като приятелки - говорим си за какво ли не - гаджета, алкохол, секс и т.н.Имам GSM за да й се обадя ако смятам да закъснея.Каквото и да направя или каквото и да стане винаги първо ме питат и искат обяснение,за да не излезе че са ми ядосани,а аз не съм виновна например.А дори когато съм виновна имам възможност да поправя грешката си или поне да се поуча от нея без никой да ми крещи или да ме наказва.

Добре, че се поучаваш от грешките си :wink: С майка ми често се караме за дребни неща, но всичко минава бързо.

kati_0513
03-17-2007, 15:39
Хаха, тази тема си я бива...
До сега не са ме наказвали строго, с родителите ми сме не като семейство, а като приятели и си говорим за всичко. Само веднъж през тазгодишната грипна ваканция като си легнах в 04:00 през нощта след цял ден стояне пред компютъра, наказанието беше по 1 час на ден пред компютъра, но така и не го спазих... :lol: :wink:
Добре е да си в идеални отношения с родителите си... :D

sexito_fil
03-17-2007, 15:53
Edin put s edni priqtelki si vzexme parite na sestra mi i me nakazaxa da ne si igraq s tqx pove4e,no ve4e pak mi davat da si igraem!!! \:D/ \:D/ \:D/

KisskilleRcHe
03-18-2007, 06:17
Щом когато ме хванаха куките да карам пиян колата на баша ми без книжка не ме наказаха.... Значи наще са видяли, че от мен нищо няма да излезе и вече не ме наказват за нищо само цикат тука...

dinosaur
03-19-2007, 16:41
беше в 7ми клас.. начи наще ги нямаше у нас за 2 дена и баба ми беше дошла да спи тука... и ест аз не я слушах мн мн,а само си излизах когато искам :D обаче през ноща реших да ходя у един приятел на купон и нали излязох и по едно време се звани на телефона ми (това става към 3 часа през ноща) и се оказа, че е маийка ми и каза вднага да се прибирам.. а те същност са се върнали.. леле ужас ... тогава голям страх беше... наказаха ме да не излизам цяло лято от нас, ама на следващата седмица излязох :D

nelkalee
03-19-2007, 22:44
Ами когато съм била малка много съм обичала да съм на вън и веднъж съм излезнала без да се обадя на никого,а те ме търсили... като се прибрах ми викаха и ме наказаха ама наказанието не трая дълго!!!

theEXPLOITED
03-26-2007, 14:00
Пиянски истории преди години.
SAMO4E PRI MEN BQHA NARKOMANSKI...

radito
03-27-2007, 08:30
мен не ме наказват никога!само да имат късмета да го направят! :smt005

Pink`4e
03-27-2007, 14:10
Не си спомям,че някога са ми наказвали.Само викат и това е :lol:

Mafiota
03-27-2007, 19:41
Когато бях много малък аз и братовчедка ми взехме да прайм бъркочи от шампоани,течни сапуни и др. простотий.Бях после заключен в стаята си за 2 дена.Пък другия път беше когато се върнах чак в 10:00 вечерта от 1 ЧРД и бях излязал от 10:00 сутринта.Наказанието беше пак същото.

IdiOtKa
03-28-2007, 13:37
ами напоследък само ми викат като ми видят бележника щото тая година съм я загазила бая .. и те ми викат за да може повече да уча и са прави ..но просто съм адски тъпа и ме марзи (нормално за мен)
имаче не са ме наказвали ,не съм давала толкова големи поводи ..само 1 път като се бях напила много сериозно ...(найстина доста) ..и на другия ден ми викаха ...но това не ми попречи да излезна ..отново .. :-D

InviSibLe`SuN`__
03-28-2007, 14:59
Ами ,че крих повече от месец едно 2,50 :-D Уж нямаше да излизам,да стоя на компа дъра-дъра ама на 2рия ден и майка ми се умистилови. :::

ChRiSTiaNo_07
03-28-2007, 15:50
Ми.........бях се напил и дрънках глупости.....показвал съм на наще средни пръстии т.н. :smt005 :smt005 и после ми бяха спирали нета...... :smt005

shIlOH
06-26-2007, 06:53
Никога не са ме наказвали такаче незнам

asi_basi
06-26-2007, 08:34
amiiiii predi 2 god. otidoh na diskoteka bez da im kaja i te razbrali ii me nakazaha da ne izlizam nikude 1 sedmica(ama az si izlizah) i bez TV,GSM i PC ama tochno 2 dena sled tova sichko si mi beshe pozvoleno

Нас с брат ми , ако ни наказват всеки път като си покажеме среден пръст няма да излизаме до края на живота ни :-D

Все пак бях келеш на 10-12 години... :wink:

:-D Ние с брата как псуваме :-D . Е то за него е приемливо все пак е момче и е на 17 , ама аз ... :-D Мама ме е чувала няколко пъти и само "я не псувай бе" тя и на брат ми така вика . Ама аз и пред госпожите в даскало си псувам :-D . Абе... както вика тая по рисуване "псуваш като каруцарка"



Hahahah, nie pak s sestra mi ako super se qdosvame togava po4vame da psuvame i to brutalno i ako na6te ni 4uqt po4vat da bu4at i na nas vikat 4e psuvame kato darti karucarki ... ujas ! E da naistina si e neuvajenie da psuva6 brutalno pred va6te i ve4e po4na li vednaga si zatvarqm ustata 4e....
Ina4e bqh nakazana za celi 2 meseca :(

Dilian4enceto
06-26-2007, 15:14
Никога не са ме наказвали!Хахахаах те хората са се отчаяли от мен,а и не смеят да ме накажат,шото послее ще ги побъркам!Мама от време на време се прай на важна на думи е много силна кат каже няма да идеш еди каде си,или че ще спре нет-а ама не го прави никога само иска да се напраи на лоша,ама знае че при мен такива номера не минават :D аз затва сега съм разхайтенка :D :D :D

Iviqna
06-30-2007, 12:16
когато казах на баща ми че ми проваля живота.... ](*,)

MaRiNkA_16
06-30-2007, 14:54
mi predi 4 godini si izgybih gsm i ba6tata me nakaza cqlo lqto da ne izlizam samo i az gledah tv alabala myzika knijki i 2 meseca si sedqh vku6ti(hodih da razkarvam ku4eto i na trenirovki) i v karina smetka trqbva6e da razbera da sum otgovorna i taka ottogava sum mn otgovorno momi4e :smt005 i gafove ve4e nqma puk i da ima sum golqma za nakazaniq

08-14-2007, 23:47
ohoo...kolko puti sa me nakazvalii...Nai stra6noto be6e kogato se bqh napila zverskii..ama tolkova sum bila zle 4e nz...fanala sum edin kamak "prass" stakloto na dqdo na kolata..kato se opomnih na sutrinta naprao mi ide6e pak da se napivam i naprao da umiram.. 1 mesec i polovina nikakuf net ,nikakvi izlizaniq i kafeta ..bez pc..samo v staqta si seda..
Ili v 4 klas s edna fr se praim na gazeta ..i pu6im na terasata v tqh..vliza maika i..i nie sedim s cigarite v race..Maika i q fa6ta metna i edin boi ..obajda se na na6te (maamka i :smt013 ) ..posle edni 6amari ..edni karanici..4 sedmici pak bez ni6to.. :smt019
ima i o6te slu4ai ama..ne mi se pi6e :D

Justified
08-15-2007, 07:31
Никога не съм създавала кой знае колко големи проблеми на баща ми че да ме наказва O:) .
Само веднъж щях да правя кекс за да изненадам баща ми.Сложих го да се пече и забравих и излезнах.Добре че баща ми се е прибрал по-рано иначе съм щяла да запаля къщата.Ама и тогава ми се размина само със сериозен разговор на тема отговорност.

_siXth`sEnSe_
08-15-2007, 09:30
Веднъж бях забраила да заключа вратата и като се прибрах баща ми ми изчете едно мнооого отегчително конско и другия ден не излизах..наказвали са ме и за вечерния час-трябваше да се прибера 9:30,а аз се прибрах в 10 и пак не излизах известно време :roll:

#Gravity Of Love#
08-15-2007, 09:33
Амиии ся като се замисля... доста отдавна не са ме наказвали.. не че искам де.. :-D
Ама помня като бях по малка... бяхме на почивка.. и мн се дразнех с брат ми.. баща ми се ядоса и като се прибрахме ме заведе на фризьор.... как ме окастри тая не беше истина просто...... хората ме гледаха странно като се прибирах... :( добре че бях малка...
И др има... ама не се сещам..

dream_girl_13
08-16-2007, 11:05
А наште не ме наказват общо взето, майка ми може да крещи, ама не ме наказва... Баща ми попринцип е по-склонен към наказания, но тъй като е далеч от нас аз си живея живота без наказания...

tuka6na
08-16-2007, 11:45
Ужасно дете.Крала съм от наще,посягала съм на майка ми ...да не говорим за късно прибиране вечер.Но явно не са ме наказвали така ,че да го запомня.Като разбраха че съм грубо злоупотребяваща май ме наказаха най-строго. :-s Изгубих всякаквото там останало доверие и накрая просто се изнесох,чувствах се гузно...

Rofl4e
08-16-2007, 12:07
Наще са маняци на тема учене възпитание бла бла не че те са въспитани де...ама тва е др випрос и ме наказват най често за отценки и отговаряне викане псуване(майка ми вика тва за теб е начин на живот ако не псуваш блъскаш викаш няма да си ти),просто сам мн буина

SuNsEt
08-16-2007, 12:42
еми те са 2 :lol: едната е,4е без да искам се изпуснах и...бе да кажем ,4е обидих жестоко баща ми (по някога съм такава,избухлива):shock: :oops: само дето той нищо не ми каза.Майка ми ми беше по ядосана.Каза ми 4е няма да ходя на лагер,оба4е на другия ден отидох 8) другата е като навъртях по GSM-а си 360лв. за 2 дена! 8-[ тва беше направооо.... ](*,) дори не разбрах кога са се навартяли толкова.Няква жена от Mtel се обади по домашния,и говори с баща ми.Тя се била претиснила,4е са толкова много пари,а само за 2 дена са били навъртяни.А той,като 4у побесня :shock: Майка ми пък от ярост премина във рев :-s Оба4е никога не са ме наказвали строго \:D/

sladku_bebzi
08-16-2007, 13:22
Като бях на около 5-6 имах едни любими сандали и отидох с тях до една приятелка, а то беше зима...Една седмица съм си висяла в нас 8-[

sladkish_14
08-16-2007, 13:46
Сега се сещам :-D ми аз милата седя си в хола и си играя с лакочистителя и кво ми хрумна да му запаля капачката :-D ама нещо не стана и аз излезнах навън....После се прибирам и у нас ме чакат с пълна готовност за врява"какво си направила,още малко ако си държала запалката под капачката,щеше да взириш цялата къща"и аз няква :shock: 8-[ ама тате как"ама как бе как ще ме шиташ как нямаше да остане нищо от теб" :-D :-D :-D :-D сега ми е много смешно :-D .Иначе да казвали са ми "имаш 30 безплатни минути и до 5лв разговори"общо е било около 20лв,ама аз в последно време (откакто имам приятел 4 месеца :oops: )сметката ми не пада под 40лв и сега е 50 направо незнам каква война ще е :-D :-D :-D...За друго ми незнам лъгала съм ги че отивам на танци,а в това време излизам с момче и са ме хващали #-o ууууффф бяха много ядосани,щяли сме да ходим у баба и те минали през залата,ама тя заключена и после през наи-добрата ми фр и тя милата казала ми нямаме танци неска #-o и в тоя момент аз излизам от завоя с момче :-D :-D лелееееееее без коментар...А иначе и за излизане и аз обичам да си излизам без да знаят като излезна кам 7 и се връщам 10-11 :-D :-D :-D :-D при положение,че майка ми дава до 9 :-D :-D ....Има и друго,ама няма да Ви отекчавам вече :-D :-D бб :smt006

music_pirate
08-18-2007, 12:47
сега не ме наказват .... като малък си спомням че ме наказваха с вдигнати ръце в ъгъла ама причините не си ги спомням

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 12:54
сега не ме наказват .... като малък си спомням че ме наказваха с вдигнати ръце в ъгъла ама причините не си ги спомням

Кой знае колко непослушен си бил :-D

И аз наскоро получиш.. нещо като наказание.. даже то не е наказание.. ами забрана.. за въобще...
Баща ми разбра, че съм се запознала с няколко ск8 и не ми дава ся да ходя при тях.. щото.. те били разпуснати... пффхахахха глупости :-D
Кво да ги праиш родители.. :?

dJuLiNkAa~
08-26-2007, 16:28
Хохо....то не беше точно наказване...,но ми прочете нааааааааааай-дългото конско което ми е чела някога !!! :-s :smt013 :smt013 :smt013 :smt010 Еми к`фа беше точно раутата :> Една аверка ме нави да отида на Exit ,но пред майка ми ПРОСТО СПАНЕ В ПРИЯТЕЛКА !
е то каква стана раутата....аз ,че си прекарах супер яко ено на ръка..на път за нас забрайх да си изтрия печата иииии когато се прибрах естестфено направо пред огледалото...иии тя беше до мен ..ръката ми беше вдигната И ДОКАЗАТЕЛСТВОТО СЕ ВИДЯ ! Изтръпнах цялата !Ииии :smt014 :smt014 :smt010 :smt012 8-[ Като по чудо не бях от нищо от абсолютно нищичко лишена ! Е..некви дребни заплахи,които се оказаха лъжа след това естествено 8-[
:smt012

FuCk LoVe
08-26-2007, 16:42
счупих ръката на сестра ми :smt017

KiSs_mY_LiPs
08-26-2007, 17:38
Не ме наказват..наказват ме ама мн рядко..Повечето ми викат..

mir4ovski
08-26-2007, 18:19
mi bashta mi e sobstvenik na edna firma i edna ve4er shtqha da idvat nekvi klienti vkashti na ve4erq.ama na men nikak ne mi se hode6e i zatva s edin friend si kypihme edno 6i6ie vodka i se natrqskahme qko..nqma da kazvam reakciqta na bashta mi kato se pribrah v edin i polovina piqna kato kirka(tai kato si spomnqm samo 4asti ot neq) oba4e si spomnqm kak stoqh bez komputar edin mesec i bashta mi me nakara sama da si platq smetkata za telefona

CaSsIe
08-26-2007, 19:52
След като имах 60 лв сметка за телефона(gsm).Тогава не излизах 2 седмици,без комп и пари.А и оттгова съм на ваучер.Ама аз си бях виновна,още повече,че преди това пак бях направила подона сметка.
:lol: moita smetka be6e 114-115 :lol: i az ottogava sym na vay4er :D a i te me nakazaha 6oto plius taq smetka se bqha vyrnali ot roditelska i to4nite im dymi bqha:"kfoto i da se oplakvat vse 6ti nomer e vinoven se ot teb se oplakvat edna dobra dyma ne kazaha" i yj me nakazaha za "neopredelen srok" ama na 3 den si bqh navyn ve4e :smt004 :smt005

gabrielka@a
08-27-2007, 10:43
За последно кака ме наказа,но тогава съм била най-много на 9,така,че не помня.....сигурно е била някаква лапешка простотия,дето съм направила,но не се сещам...

kameliqbaby
08-27-2007, 12:38
Kaтo бях на 7 ударих баба ми и майка ме наказа-1000 пъти да напиша "няма да посягам на баба".А такмо се бях научила да пиша.Беше кошмарно :evil:

Eitelkeit
08-27-2007, 12:47
Никога не са ме наказвали строго.Най-много са ми забранявали да пипам компютъра за ден два... :-s

BaByLisS
08-27-2007, 13:45
Еми по принцип не ме наказват .. Само веднъж и то щот разбих на една носа в училище и ме викаха при директора , а имах и мн отсъствия и викаха и майка ми .. И ме наказаха за 1 ден :mrgreen:

JaklinA
08-27-2007, 18:30
kato se zamislq men su6to ne sa me nakazvali ili sa me nakazvali za den dva no ne e za ne6to osobeno

bqsna_teenagerka
08-29-2007, 19:08
наказват ме когато си заслужава,но това е много рядко и наказанието трае ако не минути 1,2 4аса.

FreeSpirit
08-29-2007, 19:26
Мен не са ме наказвали досега,само ме заплашват .Наказанието ми понякога е да ме ни говорят,но понякога това се пада и голямо блаженство \:D/

tItEufFf
08-30-2007, 20:46
Тая учебна година в началото на втория срок...бях скирла адски много оценки, които не са за гледане...имахме 4 почивни дни, а аз си стоях вкъщи...

BloniTka
08-31-2007, 10:40
Еми..веднъж през зимата,когато отидох в една приятелка,която наще не познават.И се върнах късно.. и после излъгах къде съм била и те най-вече заради лъжата ме наказаха.. наказанието беше да не сядам 1 месец на компа. :cry: ..и даже ми взеха кабела,че да не мога да го включвам ;D

alex_5772
08-31-2007, 19:26
Не са ме наказвали..Преди два месеца разкриха че съм си сложила обица на езика без да им кажа..скандалче стана..майка ми едва не получи удар..ама всичко мина след 2 дни..уж бях наказана..ама забравиха \:D/ \:D/ \:D/

VaNicHkaa
08-31-2007, 21:05
Не ме наказват..наказват ме ама мн рядко..Повечето ми викат..

И при мен така..лошото е че ако ми викат и аз не се сдържам и почвам и става скандалче :-D

love_only_one_boy
09-04-2007, 09:02
Ем имахме контролно по МУЗИКА!!!! Забележете по музика и аз не бях подготвена и за тва с няколко момичета убедихме майките си да ни пуснат на САРАНДЕВ и те написаха по една молбичка и така,но не знаеха, че имаме контролно. Това беше в петък. На следващия ден имах гости-една съученичка и тя се изцепи: "А ти кога ще правиш контролното?" И майка ми разбра! А след 2 дена ми беше рд-то, бяхме запазили места,покани сичко! И тя каза не [-X няма да го празнуваш! Ем на мене ми беше ясно,че ще направя контролното,но..

Ем не е голямо наказание,но пак е наказание нали :-D

KoRn
09-04-2007, 15:40
za 1 sedmica kato izhvurlih kotkata ot 7-mi etaj i posle ot qd zapalih ku4eto na suseda.....

FreakPk
09-04-2007, 16:28
za 1 sedmica kato izhvurlih kotkata ot 7-mi etaj i posle ot qd zapalih ku4eto na suseda.....

axxaxaxaxaxaax луд си хаха

последно лях наказан когато бях на 8 ... трябваше да ходим на сватба и нали сичко точно облекал съм се и излезнах навън след 10 мин 1 як дъжд и си прибрах като мокро коте :-D и още 30 мин мотане и отнесох наказание за 1 седмица :-D

'IrReSiStIblE'
09-09-2007, 07:35
преди 2 години затворих майка ми на терасата за 3часа без да искам (поне така й казах) :-D

PaSs1on
10-05-2007, 15:55
мене не са ме наказвали никога ама са ми се карали много жестоко кат направа нещо например веднъж кат бях малка без да искам много ясно имах едно с ония с балончетата и със сапуна, дет ставаха сапунени мехури и сестра ми бече долу а аз на един балкон на 1 етаж и аз ги правех а тя ги пукаше ама без да искам го излях на една жена в окото по брутално не са ми се караха даже майка ми ме удари (случвало се е толкова рядко че няма на къде мойе би 2 или 3 пути през живота ми(сега сум на 12))беше много гадно спомнях си че не спрях да рева много време а да и веднъж ударих сестра ми с една дървена четка по главата докато спеше(странно как не е останала да спи)аз не си спомням много да са ми се карали ама кака вика че бая са ми се карали и така иначе не са ме наказвали наистина никога :)

Sarabi
10-06-2007, 06:48
Ха ха, ае някой да пробва да ме накаже, а ? :roll:

Water_lili
10-06-2007, 07:06
мен за последно са ме наказвали един път като не исках да ям супа,а на всяка цена исках пържени яйца :lol: и след 2 часови спорове ме пратиха да спя,все пак бях на 3,но с характер още тогава :smt081

BioX
10-06-2007, 14:51
mi za otcastviq i za boi vedna6

?love_haTe!
10-07-2007, 15:14
Хахаха...мен никога не са ме наказвали.Когато бях малка и за първи път се чупих от даскало(бях на 12 някъде)майка ми се опита да приложи нещо като наказание,но видя,че няма как да стане и се отказа.Това беше първия и последен път,когато се помъчиха да ми наложат нещо като наказание...ноо...просто няма как да стане.Аз съм шефа-не те! :P

LuCiFersAngeL
10-07-2007, 16:44
Мен никога не са ме наказвали. Ако нещо съм сгрешила майка ми ми обяснява с какво точно и ми казва как е редно да постъпя. Не мисля, че деца се възпитават с наказания! Радвам се, че и майка ми е на същото мнение :-)

SpoileR
10-07-2007, 22:48
хвърлихме парно от 12-тия етаж... #-o :oops: :smt011

Преди 10ина години т'ва де... ;)

zagada4no_sladka
10-14-2007, 18:11
amiiiii predi 2 god. otidoh na diskoteka bez da im kaja i te razbrali ii me nakazaha da ne izlizam nikude 1 sedmica(ama az si izlizah) i bez TV,GSM i PC ama tochno 2 dena sled tova sichko si mi beshe pozvoleno

Нас с брат ми , ако ни наказват всеки път като си покажеме среден пръст няма да излизаме до края на живота ни :-D

Все пак бях келеш на 10-12 години... :wink:

:-D Ние с брата как псуваме :-D . Е то за него е приемливо все пак е момче и е на 17 , ама аз ... :-D Мама ме е чувала няколко пъти и само "я не псувай бе" тя и на брат ми така вика . Ама аз и пред госпожите в даскало си псувам :-D . Абе... както вика тая по рисуване "псуваш като каруцарка"

az sum su6tata spoks :lol: :lol: :lol:

StAkE
10-14-2007, 23:14
v sy6tnost ot 2-to mi napivane (na koeto me hvaha ne6te) predi godina i polovina iiii ba6ta mi o6te ne mi e prostil....
ina4e za nakazaniq... maika mi se opita da mi spre jobnite 6toto bqh tolkova razseqn 4e zabravih vyn6nata vrata otvorena (2 pyti za 1 4as) a az se hvanah na rabota i za 5 dena si izkarah kolkoto joibnite za 1 mesec :D:D

sexy&amp;crazy
02-20-2008, 18:55
ми....мисля че като ме видяха да пуша...ама от тогава не пуша :):):)

e tyi zaradi maikati li go sprq mene me fanaha klasnta kaza na maika mi ama tq nishto ne mi kaza 8)

WaPiSiMa
02-20-2008, 19:25
mi men me nakzha z apyrvi put prez jivota mi i za sega posleden xexe predi 2 godini. poneje jiveq v spain i lqtoto si bqh na bg pri baba mi i i vikam edin den babe aide az 6te si ida na vraca pak ti si stoi na selo i tq dobre i si otivam az na vraca i se sabbirame v nas(trebva da se vyzpolzvame) iii edna moq fr zela ta kazala na maika i 4e ne e imalo nikoi 4e imalo piene tfa onova i maika i 4ak do spain se obadi na na6te da kaje i te kato si doidoha me nakazahha poslednite mi 3 sedmici ot vakanciqtaa da ne izlizam ama sedeh samo 5 dena nakazana i posle me pusnaha!!! (bqh na 14) :-D :-D

hooliganka89
02-21-2008, 06:25
Мен мама един път мен наказа,когато бях малка,и чакахме гости да дойдат,и аз реших да нацапам килима с сенки,за да стане по-интересен и гостите да го харесат,и мама ме наказа до стената с вдигнати ръце,и след 10 минути дойде и вика-"Какво правиш тук?"
ахаха,и каза да излизам,че наказанието е невалидно :-D
Батко един път ме хвърли на една стъклена маса в хола,и я счупихме,и накрая и аз го отнесаха,макар,че се преполага,че аз съ жертвата в случая,все пак бях хвърлена :?

st1ka
02-21-2008, 12:17
Не са ме наказвали,поводи сигурно е имало,ама имам либерални родители... :grin:

Madn3s5
02-21-2008, 12:47
Като малка си спомням са ме наказвали.. един път накъсах всички цигари от кутията и си правих купчинки от тютюна :lol: и ме наказаха в ъгъла с вдигнати ръце :lol: :lol: друг път не си спомням кво бях направила и бях наказана да преписвам една цяяяяяяяяяяла книжка на мечо пух :lol: :lol: ... тва сигурно преди 7-8 години де но пак са си спомени 8-) 8-)

skatemore
02-21-2008, 15:29
само са ми казвали , наказан си обаче не съм бил наказван , само са ми го казвали

hooliganka89
02-21-2008, 15:37
Като малка си спомням са ме наказвали.. един път накъсах всички цигари от кутията и си правих купчинки от тютюна :lol: и ме наказаха в ъгъла с вдигнати ръце :lol: :lol: друг път не си спомням кво бях направила и бях наказана да преписвам една цяяяяяяяяяяла книжка на мечо пух :lol: :lol: ... тва сигурно преди 7-8 години де но пак са си спомени 8-) 8-)

Дебела ли беше книжката? :-o

Madn3s5
02-21-2008, 15:54
Като малка си спомням са ме наказвали.. един път накъсах всички цигари от кутията и си правих купчинки от тютюна :lol: и ме наказаха в ъгъла с вдигнати ръце :lol: :lol: друг път не си спомням кво бях направила и бях наказана да преписвам една цяяяяяяяяяяла книжка на мечо пух :lol: :lol: ... тва сигурно преди 7-8 години де но пак са си спомени 8-) 8-)

Дебела ли беше книжката? :-o


не помня :? ама сигурно щом толкова ревах :lol: :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-22-2008, 12:29
след като изхарчих 60те лева които маика ми остави да си купя някфа пижама за дрехи :shock:

summergir1
02-22-2008, 14:56
2 пъти са ме наказвали:
-когато разбраха че пуша(от баба ми :-s )
-когато не се прибрах една вечер, защото не ме пускаха на дискотека

pepita87
02-29-2008, 19:59
ми аз съм послушно дете по принцип,бе :grin: Правихме ремонт и веднъж се прибрах по-рано от даскало и запретнах ръкави да шпакловам(да помогна на на6те) :o резултата беше зашеметява6т... :razz:

anity92
03-02-2008, 11:41
вече рядко ме наказват :) ..

TellMeYourName
03-02-2008, 11:42
разбих носа на брат си :oops:

princesa_viki
03-02-2008, 14:33
Преди много години казах,че слизам за малко пред блока ни при едно момче.Тогава той ми каза "айде да се поразходим"и аз "добре" и не се обадих.Цял ден са ме търсили :D Даже баща ми до тях е ходил.
Като се прибрах ме наказаха за 1 седмица и на 3-тия ден излязох :D

XceSS
03-02-2008, 14:56
Оооо мене много много пъти са ме наказвали,ама най-много беше като откраднах 150 кинта от на сестра ми картата,такава дебитна й бех разбрал кода и аз малък и по 10 лв по 10 лв и най накрая 150 лева :D наще гледат като луди :D .Сещам се и за още 1 път бях на 5-6 и у дома звъня на секс телефони :D на 95-95 се сещам звънях и наще носят сметката 230 000 лева,на старите пари ест :D

plamsityy
03-02-2008, 16:29
minalata godina imah za pyrvi pyt dvoika v daskalo (6 klas) i maika mi me nakaza bez komp 1 sedmica kato mi zemashe kabela i daje myzika nemojeh da slusham... :x kakto i da e .. veche edva li nqkoga shte me nakajat :)

DaЯk_AнGэL
03-02-2008, 17:46
ми преди 2г се бях обаждала на секс телефони за да чуя нали кфо е (детска му работа :smt017 :smt011 :smt005 ) и наще като видяха сметката за тела и разпечатката и отидах... :lol: :lol: :lol: 8-[

И аз така :-D Само дето незнаех, че съм звъняла на секс телефон, ама.. иди го обясни на наще.Тогава сметката беше 60 лева (на домашен телефон).И другия път бях опраскала 80 лева, пак на домашен тел., заради разговори по ДжиЕсЕм :D Детска работа :D

Vilsy
03-02-2008, 18:04
ми,не мога да си спомня.

SunSmile
03-02-2008, 18:09
Ами мен не ме наказват, аз съм най - примерното момиченце на света! :razz: Иначе са ми викали някой друг път, но такова да не излизам и 2 дни дори не е имало. Преди много време, когато бях още лапе са ме наказвали до стената с ръцете нагоре и аз кво съм била мн хитра и все съм се скривала в някой гардероб и като ме намерят вече им е минал мерака да ме наказват. Е, не съм ли гений :razz:

xxDeeDeexx
03-02-2008, 18:18
- когато аз и брат ми си играехме на счетоводители..аз му звънях от домашния на gsm-а..и така си прекарвахме деня..аз бях в хола, а той в детската..и се оплаквахме от работата хахаха ужас..после сметката да не ви казвам колко беше..щот и не помня..но надхвърляше 300 лв..

- преди няколко месеца заради лошо поведение в училище..ми взеха монитора и телевизора..както и тези на брат ми..и ни наказаха така да стоим 5 дена..даже май първата вечер ни спряха и тока ахаха добре, че си имах тел..

- когато си пробих хрущяла на ухото майка ми изпадна в истерия и ми крещя 1 и 30 мин..т'ва определено си е наказание..к'во ли ше стане ако разбере за езика не ми се мисли ;D

nicolepcd
03-02-2008, 20:34
Чак толкова строго не съм била наказвана... Щом не съм го запомнилаа... :lol: Иначе помня като навън валеше мноооого силно, а аз бях пред блока... бе все тая... факта беше, че ЦЯЛАТА електротехника беше изгоряла... и всичко в нас беше във вода и кал... :( Товага не ме питайте на какво ме направиха (аз излязох виновна, защото не съм се качила да затворя) ... и до ден днешен МРАЗЯ ДЪЖДААААА... и ми става кофти като вали... :( Не ме наказаха, но никога няма да го забравя това... :?

scorpion4ituo
03-02-2008, 22:03
Омфг като чета за кос а ви наказвали гхахахахахаах....една че отишла по чехли др че са прибрала каснои трета че излагала омфг. Аз никога не сам бил наказван макар че е имало много ама много и може би ако бях случил на родители като вашитее щяях мн да бада наказван. Значи да започнем от 1 клас - крадях по 10 20 лв от наще и само са чудех ко да ги харча, е в средата на 2ри нямаше мн ко да са чудя щот земах цигари и черпих сички. Наще са праеха на ударени. Знаеха че пуша но татко ми си криеше цигарите :Д мн злеее чоека. 2ри клас кат ми зеха 1вия гсм 2002 е беше скапичак един от новите с цветен екран аз за да сна прая на мн велик го бласках преед фр си и го преебах. Наще нш не ми казаха отстрах ли от ко ли зеха ми нов ии тва е. Година 2003 навартях 400 лв гсм и нш пак не ми казаха. 2004 ми зеха някааф хипер нов комп за времето си с 17инчово ЛЦД мониторче :Д. Пц-то не живя ии месец. СЛед тваа 2006 имах само 2 и 3 и 2 ии тогас 1вото наказание може би в живота. Зеха ми монитора нз как ама такав скандал вдигнах чеее ми го варнаха. САмо тей са развикахй че те ок ето само не викай добре ще са разберем :Д. И редовно си закаснявам. Наще са дигнали раце от мен вече зн че нш няма да ми са случи :Д шот зн чее моа са спраям. И немоат ми спрат неат шот татко ми е собственик на таз фирма ии нета ми е безплатен :Д. Да и още през 2007 пропуших трева :Д не че е редовнод е ама....поне не са са усетили :Д. Имам няколко татоировки които или не им обращат внимание или просто не смеят ма питат за тех. Още аам да имам няколко пирсинги на усната и на ухото както и на езика. Отноо никфа реакция. Горките хора напрао нш не моат ми кажат. :Д Но най големия шок който получиха в последно време е че казах на една семейна вечеря (сас старците и др род) че янам тарпение да стана на 18 и са изнасям. Баси кви физиономие отпориха сички особено баба ми са разрева дядо ми зе да крещши нещо майка ми каза мии ко да прая и и беше и на нея кофти :Д. Ае да напрао не ми тряят родители освяен да ми дааат пари за ко са ми :Д. Ако успея са уреда да бача без тяхна помош в америка изобщо няя са сета за теех :Д:Д:Д:Д. Нощните копончета и сапането с фр са мн обичайни. И се пак ок е родителите ви да имат контрол иначе е вазможно да станете сашите ликета като мене (фрашкани сас сифилис и нз си още кви болести като мен).

krisscho
03-02-2008, 23:34
Еба ти глупака, колкото пъти го прочитам тва, толкова повече му се смея, сам не осъзнава колко е прост. :lol: :grin: :razz:
Научи се да пишеш! ;)

Force
03-02-2008, 23:41
наказват :razz: мене 1ственото ми наказание
е 10 мин да седа на 1 место след кат изгорих пердетата в нас :razz:

psychopath
03-03-2008, 01:14
2 месеца не бях влизал в час заради "матрицата" 8-)

Jery
03-03-2008, 07:35
Аз пък отидох в София с двама приятели без да казвам на нашите.Те си мисляха че сам на даскало :-D .Но после незнам как са ме разбрали и трябваше цяла седмица да издържа без излизане на вън и без комп :( беше отвратително.

princesa_viki
03-03-2008, 08:28
Омфг като чета за кос а ви наказвали гхахахахахаах....една че отишла по чехли др че са прибрала каснои трета че излагала омфг. Аз никога не сам бил наказван макар че е имало много ама много и може би ако бях случил на родители като вашитее щяях мн да бада наказван. Значи да започнем от 1 клас - крадях по 10 20 лв от наще и само са чудех ко да ги харча, е в средата на 2ри нямаше мн ко да са чудя щот земах цигари и черпих сички. Наще са праеха на ударени. Знаеха че пуша но татко ми си криеше цигарите :Д мн злеее чоека. 2ри клас кат ми зеха 1вия гсм 2002 е беше скапичак един от новите с цветен екран аз за да сна прая на мн велик го бласках преед фр си и го преебах. Наще нш не ми казаха отстрах ли от ко ли зеха ми нов ии тва е. Година 2003 навартях 400 лв гсм и нш пак не ми казаха. 2004 ми зеха някааф хипер нов комп за времето си с 17инчово ЛЦД мониторче :Д. Пц-то не живя ии месец. СЛед тваа 2006 имах само 2 и 3 и 2 ии тогас 1вото наказание може би в живота. Зеха ми монитора нз как ама такав скандал вдигнах чеее ми го варнаха. САмо тей са развикахй че те ок ето само не викай добре ще са разберем :Д. И редовно си закаснявам. Наще са дигнали раце от мен вече зн че нш няма да ми са случи :Д шот зн чее моа са спраям. И немоат ми спрат неат шот татко ми е собственик на таз фирма ии нета ми е безплатен :Д. Да и още през 2007 пропуших трева :Д не че е редовнод е ама....поне не са са усетили :Д. Имам няколко татоировки които или не им обращат внимание или просто не смеят ма питат за тех. Още аам да имам няколко пирсинги на усната и на ухото както и на езика. Отноо никфа реакция. Горките хора напрао нш не моат ми кажат. :Д Но най големия шок който получиха в последно време е че казах на една семейна вечеря (сас старците и др род) че янам тарпение да стана на 18 и са изнасям. Баси кви физиономие отпориха сички особено баба ми са разрева дядо ми зе да крещши нещо майка ми каза мии ко да прая и и беше и на нея кофти :Д. Ае да напрао не ми тряят родители освяен да ми дааат пари за ко са ми :Д. Ако успея са уреда да бача без тяхна помош в америка изобщо няя са сета за теех :Д:Д:Д:Д. Нощните копончета и сапането с фр са мн обичайни. И се пак ок е родителите ви да имат контрол иначе е вазможно да станете сашите ликета като мене (фрашкани сас сифилис и нз си още кви болести като мен).
Аз ако имах дете като теб,бих го извърлила.
Ти гордееш ли се с всичко това?
Знаеш ли ваште какво са длъжни да търпят,заради тебе?
Не искам да те обиждам,нито пък да ти давам акъл,защото явно нямаш такъв...
Помисли един път и за твоите родители,помисли и какво ще ти бъде на теб,ако един ден и твоето дете постъпва така :?

CuRly_Doll
03-03-2008, 11:44
Родители те ми не ме наказват!Гледам да ги слушам какво ми говорят,но кагото се издъня има мърморене и много рядко заплахи,но не се стига до нищо повече!

•._.•No_NaMe•._.•
03-03-2008, 19:33
Bqh navanka do okolo 1 4asa ve4erta i ne im vdigah kato mi zvaneha :lol: i me nakazaha 1 sedmica da ne se pribiram po kasno ot 8:30 :shock: (ne 4e gi poslu6ah :neutral: de ama tva e dr vapros) :P :D tova e edinstveniq pat kogato sa me nakazvali :grin:

BlueDevil
03-03-2008, 21:29
Пфф като бях на 12-13 изкарах едно лято почти цялото у дома, нещо бая се бях издънила, ама сега, убийте ме, не се сещам какво беше... :-|

scorpion4ituo
03-04-2008, 12:16
Омфг като чета за кос а ви наказвали гхахахахахаах....една че отишла по чехли др че са прибрала каснои трета че излагала омфг. Аз никога не сам бил наказван макар че е имало много ама много и може би ако бях случил на родители като вашитее щяях мн да бада наказван. Значи да започнем от 1 клас - крадях по 10 20 лв от наще и само са чудех ко да ги харча, е в средата на 2ри нямаше мн ко да са чудя щот земах цигари и черпих сички. Наще са праеха на ударени. Знаеха че пуша но татко ми си криеше цигарите :Д мн злеее чоека. 2ри клас кат ми зеха 1вия гсм 2002 е беше скапичак един от новите с цветен екран аз за да сна прая на мн велик го бласках преед фр си и го преебах. Наще нш не ми казаха отстрах ли от ко ли зеха ми нов ии тва е. Година 2003 навартях 400 лв гсм и нш пак не ми казаха. 2004 ми зеха някааф хипер нов комп за времето си с 17инчово ЛЦД мониторче :Д. Пц-то не живя ии месец. СЛед тваа 2006 имах само 2 и 3 и 2 ии тогас 1вото наказание може би в живота. Зеха ми монитора нз как ама такав скандал вдигнах чеее ми го варнаха. САмо тей са развикахй че те ок ето само не викай добре ще са разберем :Д. И редовно си закаснявам. Наще са дигнали раце от мен вече зн че нш няма да ми са случи :Д шот зн чее моа са спраям. И немоат ми спрат неат шот татко ми е собственик на таз фирма ии нета ми е безплатен :Д. Да и още през 2007 пропуших трева :Д не че е редовнод е ама....поне не са са усетили :Д. Имам няколко татоировки които или не им обращат внимание или просто не смеят ма питат за тех. Още аам да имам няколко пирсинги на усната и на ухото както и на езика. Отноо никфа реакция. Горките хора напрао нш не моат ми кажат. :Д Но най големия шок който получиха в последно време е че казах на една семейна вечеря (сас старците и др род) че янам тарпение да стана на 18 и са изнасям. Баси кви физиономие отпориха сички особено баба ми са разрева дядо ми зе да крещши нещо майка ми каза мии ко да прая и и беше и на нея кофти :Д. Ае да напрао не ми тряят родители освяен да ми дааат пари за ко са ми :Д. Ако успея са уреда да бача без тяхна помош в америка изобщо няя са сета за теех :Д:Д:Д:Д. Нощните копончета и сапането с фр са мн обичайни. И се пак ок е родителите ви да имат контрол иначе е вазможно да станете сашите ликета като мене (фрашкани сас сифилис и нз си още кви болести като мен).
Аз ако имах дете като теб,бих го извърлила.
Ти гордееш ли се с всичко това?
Знаеш ли ваште какво са длъжни да търпят,заради тебе?
Не искам да те обиждам,нито пък да ти давам акъл,защото явно нямаш такъв...
Помисли един път и за твоите родители,помисли и какво ще ти бъде на теб,ако един ден и твоето дете постъпва така :?


омфг "мило послушно васпитано дете" омфг биух ти каал мн неща амаа няя го напрая аее не ми даай акал и не ми каай ко да прая а? ако иам дете ше изкам да е то4но като мене ама няя да иам ясно ли е ся

miminia
03-04-2008, 16:52
Никога не са ме наказвали (:

scorpion4ituo
03-04-2008, 19:46
Еба ти глупака, колкото пъти го прочитам тва, толкова повече му се смея, сам не осъзнава колко е прост. :lol: :grin: :razz:
Научи се да пишеш! ;)
ае ей копеле не ме ебе колко пати си го чел уее ко та ебе аз прос ли сам или умен баси педерасчето шибано :@:@:@:@

TheNewReligion
03-04-2008, 20:16
Никога не са ме наказвали ! Майка ми е против това ! :)

tenaglia
03-04-2008, 23:33
Еба ти глупака, колкото пъти го прочитам тва, толкова повече му се смея, сам не осъзнава колко е прост. :lol: :grin: :razz:
Научи се да пишеш! ;)
ае ей копеле не ме ебе колко пати си го чел уее ко та ебе аз прос ли сам или умен баси педерасчето шибано :@:@:@:@

scorp* che ne si mi na ruchichkite...

pepita87
03-05-2008, 08:30
- когато аз и брат ми си играехме на счетоводители..аз му звънях от домашния на gsm-а..и така си прекарвахме деня..аз бях в хола, а той в детската..и се оплаквахме от работата хахаха ужас..после сметката да не ви казвам колко беше..щот и не помня..но надхвърляше 300 лв..

- преди няколко месеца заради лошо поведение в училище..ми взеха монитора и телевизора..както и тези на брат ми..и ни наказаха така да стоим 5 дена..даже май първата вечер ни спряха и тока ахаха добре, че си имах тел..

- когато си пробих хрущяла на ухото майка ми изпадна в истерия и ми крещя 1 и 30 мин..т'ва определено си е наказание..к'во ли ше стане ако разбере за езика не ми се мисли ;D

:razz: :razz: :razz: ЛудНиЦа :D хаха,на счетоводители вика си играхме :razz:

pepita87
03-05-2008, 08:37
Омфг като чета за кос а ви наказвали гхахахахахаах....една че отишла по чехли др че са прибрала каснои трета че излагала омфг. Аз никога не сам бил наказван макар че е имало много ама много и може би ако бях случил на родители като вашитее щяях мн да бада наказван. Значи да започнем от 1 клас - крадях по 10 20 лв от наще и само са чудех ко да ги харча, е в средата на 2ри нямаше мн ко да са чудя щот земах цигари и черпих сички. Наще са праеха на ударени. Знаеха че пуша но татко ми си криеше цигарите :Д мн злеее чоека. 2ри клас кат ми зеха 1вия гсм 2002 е беше скапичак един от новите с цветен екран аз за да сна прая на мн велик го бласках преед фр си и го преебах. Наще нш не ми казаха отстрах ли от ко ли зеха ми нов ии тва е. Година 2003 навартях 400 лв гсм и нш пак не ми казаха. 2004 ми зеха някааф хипер нов комп за времето си с 17инчово ЛЦД мониторче :Д. Пц-то не живя ии месец. СЛед тваа 2006 имах само 2 и 3 и 2 ии тогас 1вото наказание може би в живота. Зеха ми монитора нз как ама такав скандал вдигнах чеее ми го варнаха. САмо тей са развикахй че те ок ето само не викай добре ще са разберем :Д. И редовно си закаснявам. Наще са дигнали раце от мен вече зн че нш няма да ми са случи :Д шот зн чее моа са спраям. И немоат ми спрат неат шот татко ми е собственик на таз фирма ии нета ми е безплатен :Д. Да и още през 2007 пропуших трева :Д не че е редовнод е ама....поне не са са усетили :Д. Имам няколко татоировки които или не им обращат внимание или просто не смеят ма питат за тех. Още аам да имам няколко пирсинги на усната и на ухото както и на езика. Отноо никфа реакция. Горките хора напрао нш не моат ми кажат. :Д Но най големия шок който получиха в последно време е че казах на една семейна вечеря (сас старците и др род) че янам тарпение да стана на 18 и са изнасям. Баси кви физиономие отпориха сички особено баба ми са разрева дядо ми зе да крещши нещо майка ми каза мии ко да прая и и беше и на нея кофти :Д. Ае да напрао не ми тряят родители освяен да ми дааат пари за ко са ми :Д. Ако успея са уреда да бача без тяхна помош в америка изобщо няя са сета за теех :Д:Д:Д:Д. Нощните копончета и сапането с фр са мн обичайни. И се пак ок е родителите ви да имат контрол иначе е вазможно да станете сашите ликета като мене (фрашкани сас сифилис и нз си още кви болести като мен).

Много си прост!!!За кво му били родители...Ебаси тъпото лапе :booooomb:

pepita87
03-05-2008, 08:39
наказват :razz: мене 1ственото ми наказание
е 10 мин да седа на 1 место след кат изгорих пердетата в нас :razz:

Аз пък гладих килима веднъж :razz: :razz: :razz: и му налепках едни ютийки :razz:

MishitoOo
03-05-2008, 11:15
моето най яко и единствено наказание тече в момента ама аз си го заслужихххх щото почнах да се събирам с дилари и тем подобни отрепки и сега няма излизам охххх ами тва май вече ми е втората седмица и съм ходила само на едно кафе преполагам още около двееее :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

princesa_viki
03-05-2008, 15:25
Омфг като чета за кос а ви наказвали гхахахахахаах....една че отишла по чехли др че са прибрала каснои трета че излагала омфг. Аз никога не сам бил наказван макар че е имало много ама много и може би ако бях случил на родители като вашитее щяях мн да бада наказван. Значи да започнем от 1 клас - крадях по 10 20 лв от наще и само са чудех ко да ги харча, е в средата на 2ри нямаше мн ко да са чудя щот земах цигари и черпих сички. Наще са праеха на ударени. Знаеха че пуша но татко ми си криеше цигарите :Д мн злеее чоека. 2ри клас кат ми зеха 1вия гсм 2002 е беше скапичак един от новите с цветен екран аз за да сна прая на мн велик го бласках преед фр си и го преебах. Наще нш не ми казаха отстрах ли от ко ли зеха ми нов ии тва е. Година 2003 навартях 400 лв гсм и нш пак не ми казаха. 2004 ми зеха някааф хипер нов комп за времето си с 17инчово ЛЦД мониторче :Д. Пц-то не живя ии месец. СЛед тваа 2006 имах само 2 и 3 и 2 ии тогас 1вото наказание може би в живота. Зеха ми монитора нз как ама такав скандал вдигнах чеее ми го варнаха. САмо тей са развикахй че те ок ето само не викай добре ще са разберем :Д. И редовно си закаснявам. Наще са дигнали раце от мен вече зн че нш няма да ми са случи :Д шот зн чее моа са спраям. И немоат ми спрат неат шот татко ми е собственик на таз фирма ии нета ми е безплатен :Д. Да и още през 2007 пропуших трева :Д не че е редовнод е ама....поне не са са усетили :Д. Имам няколко татоировки които или не им обращат внимание или просто не смеят ма питат за тех. Още аам да имам няколко пирсинги на усната и на ухото както и на езика. Отноо никфа реакция. Горките хора напрао нш не моат ми кажат. :Д Но най големия шок който получиха в последно време е че казах на една семейна вечеря (сас старците и др род) че янам тарпение да стана на 18 и са изнасям. Баси кви физиономие отпориха сички особено баба ми са разрева дядо ми зе да крещши нещо майка ми каза мии ко да прая и и беше и на нея кофти :Д. Ае да напрао не ми тряят родители освяен да ми дааат пари за ко са ми :Д. Ако успея са уреда да бача без тяхна помош в америка изобщо няя са сета за теех :Д:Д:Д:Д. Нощните копончета и сапането с фр са мн обичайни. И се пак ок е родителите ви да имат контрол иначе е вазможно да станете сашите ликета като мене (фрашкани сас сифилис и нз си още кви болести като мен).
Аз ако имах дете като теб,бих го извърлила.
Ти гордееш ли се с всичко това?
Знаеш ли ваште какво са длъжни да търпят,заради тебе?
Не искам да те обиждам,нито пък да ти давам акъл,защото явно нямаш такъв...
Помисли един път и за твоите родители,помисли и какво ще ти бъде на теб,ако един ден и твоето дете постъпва така :?


омфг "мило послушно васпитано дете" омфг биух ти каал мн неща амаа няя го напрая аее не ми даай акал и не ми каай ко да прая а? ако иам дете ше изкам да е то4но като мене ама няя да иам ясно ли е ся
Ами твой си е живота-прави каквото искаш,но се замисляй какво причинявам на родителите си.Ти си един разглезен лигльо! :?

*Believe_In_Me*
03-05-2008, 19:13
Когато не ходих на даскало известно време понеже се забърках с лоша компания доста се ядосаха наще.Трябваше да ходят при директори,лекари,молби,изв няване на отсъствия и то не бяха 2-3,а сто пъти повече и така заслужих си лошото им отношение.Известно време нямах нет,не ми говориха,не ми даваха пари няколко дена но нищо повече.Всъщност като се замисля никога не съм имала някакво супер строго наказание,май съм щастливка за което. :)

scorpion4ituo
03-06-2008, 16:54
Еба ти глупака, колкото пъти го прочитам тва, толкова повече му се смея, сам не осъзнава колко е прост. :lol: :grin: :razz:
Научи се да пишеш! ;)
ае ей копеле не ме ебе колко пати си го чел уее ко та ебе аз прос ли сам или умен баси педерасчето шибано :@:@:@:@

scorp* che ne si mi na ruchichkite...

ko e kopelence ko 6e mi naprai6 we 6amar4eta li 6e mi lepa6 ahahahaha basi pederas4eto 6ibanotdet si i takoz 6e si ostanee6

scorpion4ituo
03-06-2008, 16:57
Омфг като чета за кос а ви наказвали гхахахахахаах....една че отишла по чехли др че са прибрала каснои трета че излагала омфг. Аз никога не сам бил наказван макар че е имало много ама много и може би ако бях случил на родители като вашитее щяях мн да бада наказван. Значи да започнем от 1 клас - крадях по 10 20 лв от наще и само са чудех ко да ги харча, е в средата на 2ри нямаше мн ко да са чудя щот земах цигари и черпих сички. Наще са праеха на ударени. Знаеха че пуша но татко ми си криеше цигарите :Д мн злеее чоека. 2ри клас кат ми зеха 1вия гсм 2002 е беше скапичак един от новите с цветен екран аз за да сна прая на мн велик го бласках преед фр си и го преебах. Наще нш не ми казаха отстрах ли от ко ли зеха ми нов ии тва е. Година 2003 навартях 400 лв гсм и нш пак не ми казаха. 2004 ми зеха някааф хипер нов комп за времето си с 17инчово ЛЦД мониторче :Д. Пц-то не живя ии месец. СЛед тваа 2006 имах само 2 и 3 и 2 ии тогас 1вото наказание може би в живота. Зеха ми монитора нз как ама такав скандал вдигнах чеее ми го варнаха. САмо тей са развикахй че те ок ето само не викай добре ще са разберем :Д. И редовно си закаснявам. Наще са дигнали раце от мен вече зн че нш няма да ми са случи :Д шот зн чее моа са спраям. И немоат ми спрат неат шот татко ми е собственик на таз фирма ии нета ми е безплатен :Д. Да и още през 2007 пропуших трева :Д не че е редовнод е ама....поне не са са усетили :Д. Имам няколко татоировки които или не им обращат внимание или просто не смеят ма питат за тех. Още аам да имам няколко пирсинги на усната и на ухото както и на езика. Отноо никфа реакция. Горките хора напрао нш не моат ми кажат. :Д Но най големия шок който получиха в последно време е че казах на една семейна вечеря (сас старците и др род) че янам тарпение да стана на 18 и са изнасям. Баси кви физиономие отпориха сички особено баба ми са разрева дядо ми зе да крещши нещо майка ми каза мии ко да прая и и беше и на нея кофти :Д. Ае да напрао не ми тряят родители освяен да ми дааат пари за ко са ми :Д. Ако успея са уреда да бача без тяхна помош в америка изобщо няя са сета за теех :Д:Д:Д:Д. Нощните копончета и сапането с фр са мн обичайни. И се пак ок е родителите ви да имат контрол иначе е вазможно да станете сашите ликета като мене (фрашкани сас сифилис и нз си още кви болести като мен).
Аз ако имах дете като теб,бих го извърлила.
Ти гордееш ли се с всичко това?
Знаеш ли ваште какво са длъжни да търпят,заради тебе?
Не искам да те обиждам,нито пък да ти давам акъл,защото явно нямаш такъв...
Помисли един път и за твоите родители,помисли и какво ще ти бъде на теб,ако един ден и твоето дете постъпва така :?


омфг "мило послушно васпитано дете" омфг биух ти каал мн неща амаа няя го напрая аее не ми даай акал и не ми каай ко да прая а? ако иам дете ше изкам да е то4но като мене ама няя да иам ясно ли е ся
Ами твой си е живота-прави каквото искаш,но се замисляй какво причинявам на родителите си.Ти си един разглезен лигльо! :?

Omfg ahahahahahahaah sq pak liglio stanah i ko im pri4inqqm we tqh ko gi ebe ko staa s mene ee jivota si e moi ee te kvi sa 4e da... da ne sam v nekaf zatvor wee :@:@:@:@ sao da mi pla6tat izdra6kata i za dr ne gi tarsa dano sa dovolni OMG OMG OMG

scorpion4ituo
03-06-2008, 16:59
Омфг като чета за кос а ви наказвали гхахахахахаах....една че отишла по чехли др че са прибрала каснои трета че излагала омфг. Аз никога не сам бил наказван макар че е имало много ама много и може би ако бях случил на родители като вашитее щяях мн да бада наказван. Значи да започнем от 1 клас - крадях по 10 20 лв от наще и само са чудех ко да ги харча, е в средата на 2ри нямаше мн ко да са чудя щот земах цигари и черпих сички. Наще са праеха на ударени. Знаеха че пуша но татко ми си криеше цигарите :Д мн злеее чоека. 2ри клас кат ми зеха 1вия гсм 2002 е беше скапичак един от новите с цветен екран аз за да сна прая на мн велик го бласках преед фр си и го преебах. Наще нш не ми казаха отстрах ли от ко ли зеха ми нов ии тва е. Година 2003 навартях 400 лв гсм и нш пак не ми казаха. 2004 ми зеха някааф хипер нов комп за времето си с 17инчово ЛЦД мониторче :Д. Пц-то не живя ии месец. СЛед тваа 2006 имах само 2 и 3 и 2 ии тогас 1вото наказание може би в живота. Зеха ми монитора нз как ама такав скандал вдигнах чеее ми го варнаха. САмо тей са развикахй че те ок ето само не викай добре ще са разберем :Д. И редовно си закаснявам. Наще са дигнали раце от мен вече зн че нш няма да ми са случи :Д шот зн чее моа са спраям. И немоат ми спрат неат шот татко ми е собственик на таз фирма ии нета ми е безплатен :Д. Да и още през 2007 пропуших трева :Д не че е редовнод е ама....поне не са са усетили :Д. Имам няколко татоировки които или не им обращат внимание или просто не смеят ма питат за тех. Още аам да имам няколко пирсинги на усната и на ухото както и на езика. Отноо никфа реакция. Горките хора напрао нш не моат ми кажат. :Д Но най големия шок който получиха в последно време е че казах на една семейна вечеря (сас старците и др род) че янам тарпение да стана на 18 и са изнасям. Баси кви физиономие отпориха сички особено баба ми са разрева дядо ми зе да крещши нещо майка ми каза мии ко да прая и и беше и на нея кофти :Д. Ае да напрао не ми тряят родители освяен да ми дааат пари за ко са ми :Д. Ако успея са уреда да бача без тяхна помош в америка изобщо няя са сета за теех :Д:Д:Д:Д. Нощните копончета и сапането с фр са мн обичайни. И се пак ок е родителите ви да имат контрол иначе е вазможно да станете сашите ликета като мене (фрашкани сас сифилис и нз си още кви болести като мен).

Много си прост!!!За кво му били родители...Ебаси тъпото лапе :booooomb:

basi ti bavna li si ? ko lape sam na 14 we :D:D:D:D iam 4ustvoto 4e v tez foromi sao oligfreni ia

necropolis
03-07-2008, 15:56
ami na6te nikoga ne sa me nakazvali strogo. primerno ba6ta mi po 4esto kato maluk ako napravq nqkva belq mi vika6e "Mar6 v staqta!" :D ina4e ni6to seriozno. verno si bqh furiq ama ne sum pravil mn golemi beli. a puk sega ve4e absurd da me nakajat za kvoto i da bilo..

princesa_viki
03-07-2008, 17:06
Омфг като чета за кос а ви наказвали гхахахахахаах....една че отишла по чехли др че са прибрала каснои трета че излагала омфг. Аз никога не сам бил наказван макар че е имало много ама много и може би ако бях случил на родители като вашитее щяях мн да бада наказван. Значи да започнем от 1 клас - крадях по 10 20 лв от наще и само са чудех ко да ги харча, е в средата на 2ри нямаше мн ко да са чудя щот земах цигари и черпих сички. Наще са праеха на ударени. Знаеха че пуша но татко ми си криеше цигарите :Д мн злеее чоека. 2ри клас кат ми зеха 1вия гсм 2002 е беше скапичак един от новите с цветен екран аз за да сна прая на мн велик го бласках преед фр си и го преебах. Наще нш не ми казаха отстрах ли от ко ли зеха ми нов ии тва е. Година 2003 навартях 400 лв гсм и нш пак не ми казаха. 2004 ми зеха някааф хипер нов комп за времето си с 17инчово ЛЦД мониторче :Д. Пц-то не живя ии месец. СЛед тваа 2006 имах само 2 и 3 и 2 ии тогас 1вото наказание може би в живота. Зеха ми монитора нз как ама такав скандал вдигнах чеее ми го варнаха. САмо тей са развикахй че те ок ето само не викай добре ще са разберем :Д. И редовно си закаснявам. Наще са дигнали раце от мен вече зн че нш няма да ми са случи :Д шот зн чее моа са спраям. И немоат ми спрат неат шот татко ми е собственик на таз фирма ии нета ми е безплатен :Д. Да и още през 2007 пропуших трева :Д не че е редовнод е ама....поне не са са усетили :Д. Имам няколко татоировки които или не им обращат внимание или просто не смеят ма питат за тех. Още аам да имам няколко пирсинги на усната и на ухото както и на езика. Отноо никфа реакция. Горките хора напрао нш не моат ми кажат. :Д Но най големия шок който получиха в последно време е че казах на една семейна вечеря (сас старците и др род) че янам тарпение да стана на 18 и са изнасям. Баси кви физиономие отпориха сички особено баба ми са разрева дядо ми зе да крещши нещо майка ми каза мии ко да прая и и беше и на нея кофти :Д. Ае да напрао не ми тряят родители освяен да ми дааат пари за ко са ми :Д. Ако успея са уреда да бача без тяхна помош в америка изобщо няя са сета за теех :Д:Д:Д:Д. Нощните копончета и сапането с фр са мн обичайни. И се пак ок е родителите ви да имат контрол иначе е вазможно да станете сашите ликета като мене (фрашкани сас сифилис и нз си още кви болести като мен).
Аз ако имах дете като теб,бих го извърлила.
Ти гордееш ли се с всичко това?
Знаеш ли ваште какво са длъжни да търпят,заради тебе?
Не искам да те обиждам,нито пък да ти давам акъл,защото явно нямаш такъв...
Помисли един път и за твоите родители,помисли и какво ще ти бъде на теб,ако един ден и твоето дете постъпва така :?


омфг "мило послушно васпитано дете" омфг биух ти каал мн неща амаа няя го напрая аее не ми даай акал и не ми каай ко да прая а? ако иам дете ше изкам да е то4но като мене ама няя да иам ясно ли е ся
Ами твой си е живота-прави каквото искаш,но се замисляй какво причинявам на родителите си.Ти си един разглезен лигльо! :?

Omfg ahahahahahahaah sq pak liglio stanah i ko im pri4inqqm we tqh ko gi ebe ko staa s mene ee jivota si e moi ee te kvi sa 4e da... da ne sam v nekaf zatvor wee :@:@:@:@ sao da mi pla6tat izdra6kata i za dr ne gi tarsa dano sa dovolni OMG OMG OMG
Как така какво им пука,ти си им дете,дори и да не искаш са ти родители :?

Seducti0n
03-07-2008, 17:19
Неграмотен си, кажи ми гордееш ли се със себе си?!Те ваще са си виновни, че са допуснали да станеш такъв!

scorpion4ituo
03-07-2008, 23:02
Неграмотен си, кажи ми гордееш ли се със себе си?!Те ваще са си виновни, че са допуснали да станеш такъв!
ае ве нали на разбираш ко изкаш дсачинение ли да ти прая

Naughty_
03-08-2008, 07:53
преди ме наказваха да не излизам..или без пари :)

princesa_viki
03-11-2008, 08:42
Неграмотен си, кажи ми гордееш ли се със себе си?!Те ваще са си виновни, че са допуснали да станеш такъв!
Много ясно,че е така.Цвети,не виждам смисъл да му говорим....няма оправия вече,а и както той сам каза-не му пука,че е така :?

scorpion4ituo
03-11-2008, 15:52
Неграмотен си, кажи ми гордееш ли се със себе си?!Те ваще са си виновни, че са допуснали да станеш такъв!
Много ясно,че е така.Цвети,не виждам смисъл да му говорим....няма оправия вече,а и както той сам каза-не му пука,че е така :?

Офф това не сам аз!! Много е дълго за обесняване но дори не зная за ко става вапрос в този форум! НЕ тва не сам го писал аз! Дори не зная за ко става въпрос. Бях на компютърна зала и бях влизал вав форума. Бях си написал името и паролата и бях дал отметката запомни ме на този компютър (понавик винаги го правя). След като ми изтече времето станах. И вечерта си седнах в нас на моя. След като влязах в форума и дадах на "виж свои мнения", видях че сам давал мнения вав форуми в които не сам влизал! Не беше само тук. И в скайпа някой сериозно се базикал с абонатите ми от мое име. След това всички ми бяха адски ядосани. Някой им беше наговорил много простотии, от мое име. Поне си извадих поука - да давам изход от прфилите си като ми изтече времето. Не знам как, но той продалжава да пише от мое име ако и да е станал от компютърната зала. Абонатите ме питат за какво говоря, защо ги псувам и обиждам. НЕ зная кой е седнал, но ми изигра много лоши шеги. Той продължава да тормози абонатите ми и да ми сменя скайп паролата. Много съжалявам за нешата които е напраил. Зная че много хора няма да ми повярвате, но ако изкате ми вярвате. Компютърната зала беше DOOM-9 вав Варна (до катедралата). Оф за ко се на мене ми са сличват такива неща Shocked. Aко зикай те ми вярвайте, но там ходят най големите наркоменчета и най-пропадналите момчета и те са нашисали коментара в моя профил!! Мн сажалявам, а относно темата аам...не помня да са ме накзвали, за дреболии, но за сериозни неща винаги си носех последствията.

DieselBlood
03-11-2008, 16:59
Омфг като чета за кос а ви наказвали гхахахахахаах....една че отишла по чехли др че са прибрала каснои трета че излагала омфг. Аз никога не сам бил наказван макар че е имало много ама много и може би ако бях случил на родители като вашитее щяях мн да бада наказван. Значи да започнем от 1 клас - крадях по 10 20 лв от наще и само са чудех ко да ги харча, е в средата на 2ри нямаше мн ко да са чудя щот земах цигари и черпих сички. Наще са праеха на ударени. Знаеха че пуша но татко ми си криеше цигарите :Д мн злеее чоека. 2ри клас кат ми зеха 1вия гсм 2002 е беше скапичак един от новите с цветен екран аз за да сна прая на мн велик го бласках преед фр си и го преебах. Наще нш не ми казаха отстрах ли от ко ли зеха ми нов ии тва е. Година 2003 навартях 400 лв гсм и нш пак не ми казаха. 2004 ми зеха някааф хипер нов комп за времето си с 17инчово ЛЦД мониторче :Д. Пц-то не живя ии месец. СЛед тваа 2006 имах само 2 и 3 и 2 ии тогас 1вото наказание може би в живота. Зеха ми монитора нз как ама такав скандал вдигнах чеее ми го варнаха. САмо тей са развикахй че те ок ето само не викай добре ще са разберем :Д. И редовно си закаснявам. Наще са дигнали раце от мен вече зн че нш няма да ми са случи :Д шот зн чее моа са спраям. И немоат ми спрат неат шот татко ми е собственик на таз фирма ии нета ми е безплатен :Д. Да и още през 2007 пропуших трева :Д не че е редовнод е ама....поне не са са усетили :Д. Имам няколко татоировки които или не им обращат внимание или просто не смеят ма питат за тех. Още аам да имам няколко пирсинги на усната и на ухото както и на езика. Отноо никфа реакция. Горките хора напрао нш не моат ми кажат. :Д Но най големия шок който получиха в последно време е че казах на една семейна вечеря (сас старците и др род) че янам тарпение да стана на 18 и са изнасям. Баси кви физиономие отпориха сички особено баба ми са разрева дядо ми зе да крещши нещо майка ми каза мии ко да прая и и беше и на нея кофти :Д. Ае да напрао не ми тряят родители освяен да ми дааат пари за ко са ми :Д. Ако успея са уреда да бача без тяхна помош в америка изобщо няя са сета за теех :Д:Д:Д:Д. Нощните копончета и сапането с фр са мн обичайни. И се пак ок е родителите ви да имат контрол иначе е вазможно да станете сашите ликета като мене (фрашкани сас сифилис и нз си още кви болести като мен).
Аз ако имах дете като теб,бих го извърлила.
Ти гордееш ли се с всичко това?
Знаеш ли ваште какво са длъжни да търпят,заради тебе?
Не искам да те обиждам,нито пък да ти давам акъл,защото явно нямаш такъв...
Помисли един път и за твоите родители,помисли и какво ще ти бъде на теб,ако един ден и твоето дете постъпва така :?


омфг "мило послушно васпитано дете" омфг биух ти каал мн неща амаа няя го напрая аее не ми даай акал и не ми каай ко да прая а? ако иам дете ше изкам да е то4но като мене ама няя да иам ясно ли е ся
Ами твой си е живота-прави каквото искаш,но се замисляй какво причинявам на родителите си.Ти си един разглезен лигльо! :?

брато ти си много тъпо момче твойте ако бяха свесни родители задника ти още щеше да е червен като домат ти изглежда не оценяваш на кви лишения са подлагат ваще заради тъпо същество като теб иди при психиатър и ще ни разправяш за прогреса си ако аз ти бях баща можеш да бъдеш сигурен щях да ти скъсам гъза от пердах

DieselBlood
03-11-2008, 17:05
а по темата 2 пъти
:arrow: като се разкрщях на физичката-2 месеца без комп
:arrow: ударих 1 момиче с бокс-същятя процедура с гарнитура без джобни 2 седмици-но аз си взимах тайно

ssg_93
03-12-2008, 10:27
когато излъгах че съм в града а бях отишла до една фр,която не беше от моя град.после ме наказаха като ми забраниха 1 месец без комп както и да ходя на отдавна чаканата екзкурзия до Варна.беше кофти,но си го заслужих :)

prettyIdeath
03-12-2008, 12:50
Ам.. един беше ни докарал кола от Холандия и аз му зех номера - пусках му сигнали ала бала... Той се обади, аз тогава бях на село. Дойде - запознахме се без нашите да знаят. Амааа... тогава лапе- водех си дневник - написах това /а то нищоооо не беше станало (бях на 13-14г.)/ баба го прочела и казала на наще. Взеха ми телефона, не излизах 1 месец от нас /беше лятна ваканция/... не сядах на компа и така :) Лапешки истории ... :P

fUcK_LoF
03-12-2008, 16:32
Ами наскоро ми спряха нета заради 3 3-ки нещо необичаино за мен и ме бяха наказали че даскалите се оплакали от мен и ми забраниха да излизам ама аз излизах през прозореца понеже като сам на 1-я и отдоло има дърва е лесно ама една съседка ма издала на наще за да си отмасти че бях напувала сина й и тогава пак ме наказаха :-x

iveto__91
03-14-2008, 16:09
eeemi to mene ne me nakazvat.ako napraq ne6y maika mi vika i posle i minava.samo me zapla6va ama...posledniq pyt imah 250 leva smetka za gsm-a i ni6o ne stana...ne se pribiram i navreme amaaaaaaaaaa kvo da napravq.

SuNsEt
03-14-2008, 16:23
ми преди 2г се бях обаждала на секс телефони за да чуя нали кфо е (детска му работа :smt017 :smt011 :smt005 ) и наще като видяха сметката за тела и разпечатката и отидах... :lol: :lol: :lol: 8-[ охоооо...познато ми е... :oops: 8-) :lol: :lol: ...бях на 10 :razz: ...Наказанието беше-без рожден ден!... :-o

freaky_angel
03-14-2008, 17:27
след едно жестоко напиване.. бях просто мортал комбат :lol: ужасен момент просто! направо ме пребиха жестоко тогава а и ме наказаха да не излизам за известен период.... малко кофти беше ама мина и ся си се кефя на живота :)

emviii
03-14-2008, 20:56
8) nikoga ne sum bila nakazvana ama mnogo 4estomi bu4i 8)

DieselBlood
03-17-2008, 17:23
от както направих случките описани по-горе не са ме наказвали :D :D :D :D

fastuka96
08-13-2010, 20:05
оохохо много гадно са ме наказвали ... Но най-гадно беше когато бяхме на училище тази година беше сигорно след 1вия срок ии класната беше извикала напрау цялата фамилия ,,, ии незнам какво им беше наговорила но след това бях 1 месец без комп, без ТВ , без gsm и без да излизам .. е тв-то ходих да си гледам щурите сериалчета прри съседката . ( и тя горката ме търпеше стара женица беше ) Беше 1 месец -- АД ппостоянно :-o през повечето случей ми беше толкова скучно да седя пред учебника и без проблемно си подрямвах по 4-5 часа над учебника . Та наще разбраха , че от наказанието нямаше никаква файда и вече нне ме наказват .. - 8)

MidnightTornado
08-13-2010, 20:07
След като си изгубих телефона. :-o

vampirelady5
08-13-2010, 21:17
Мен като малка не са ме наказвали и сега не ме наказват, само ми се карат. Последния път баща ми взе компютъра и телефона ми, без да съм виновна (малкия ми брат направи всичко), но на сутринта разбра и ми ги върна. :-o

stelSs21
08-13-2010, 23:33
Не помня да ми се е случвало такова нещо. :D

dPa3HuTeJl
08-14-2010, 02:07
Хора колкото и тъпо да ви прозвучи , радвайте се че родителите ви ви наказват.. няма нищо по-лошо от един родител на който не му пука за теб,какво правиш и т.н. ПОВЯРВАЙТЕ МИ!

ПТ- никога не са ме наказвали ..

7227
08-14-2010, 06:49
Било е отдавна и със сигурност е било нещо за пари :razz:

mimitu
01-25-2011, 18:03
Наказаха ме ама беше отдавна щото бях казлаа че ще сам пред блока а бях на пичка му майна :D и наще тръгнали да ме търсат имаме един мн мръсен байр и на бащща ми колата угаснала и той се беше ядосал още повече после кви виканици имаа напраоо не е за разправяне :lol: :lol: :lol:

BaffaLsc
01-25-2011, 18:09
Постъпка не, ама примерно, ако кресна маалко и.. 8-)

bubkaa93
02-01-2011, 21:24
Никога не са ме наказвали само са ми викали .

elki4ka
02-01-2011, 21:41
Eмии ,щото 1 път се бях напила много.Званели са ми по телефона , а аз не съм можела да говоря.Обадили са се на приятелите ми и са питали къде сме и доидоха да ме приберат с такси .То тугава бях малка де , начаткала съм се без да мисля за последствията .След това хем ми се сърдеха,хем ме бяха наказали бая гадно.

Auriss
02-01-2011, 22:06
Като бях някъде 4-5клас се качих с един приятел на един от влаковете на централна гара и ни замъкна до следващата спирка. Слязохме и се качихме във влак за противоположната посока :D . Лошото беше само ,че се прибрах към 11 посред нощ иии .... якото кряскане от нашите .
Ехх...хубави времена бяха :D :D

StolenBliss
02-01-2011, 22:17
Никога не са ме наказвали само са ми викали .

RaisedOnRock
02-02-2011, 06:09
Като не ходя на даскало наказват.

Greennight
02-02-2011, 11:08
За някви "откраднати" пари дето не ги бях откраднал аз...

fanpire
02-02-2011, 17:05
Никога не са ме наказвали само са ми викали .

и при мене е така (:

mrazqkindergarten
02-02-2011, 18:44
След като си изгубих телефона. :-o

Същото, седях без телефон сумати време. Другото е, че са ми спирали нета... Нещо по-сериозно не, не са ме изхвърляли засега от нас. 8-)

geranium
02-02-2011, 20:23
Бяха си забутали някакви пари на майната си и ме обвиниха, че аз съм ги откраднала, защото пък точно в този период ми откриха спестяванията, за които не знаеха. :lol: Наказанието беше някакво за дългосрочен план без излизане, джобни, компютър и от този род, но строгия режим не удържа повече от два дена. :-P Умеех да се подмазвам. 8-)

ivana0895
02-02-2011, 21:48
обикновено като се караме ми казват няма да ти даваме джобни, а аз отговарям, че съм си намерила кой да ми плаща (много ги е страх, че имам доооста по-стари от мен приятели) ... не смеят да ми вземат телефона, защото няма да ме намерят 8-) а интернета е общ и няма как да ми го спрат .. уайфай е и на лаптопи сме и 4-мата вкъщи така че няма как да ми го спрат, тоест има - да сменят пасса, ама къде толкова акъл в наще .. иначе майка е много луда .. сааааааааамо крещи .. днес я попитах какво прави и тя ми овика върталъка при което аз си взех партакешите и излезнах .. вечерта почнаха да ми звънят да ме търсят и ги поизнервих малко, сега им се правя на сърдита ... даже не ходя да ям при тях .. купих си 1 голям пакет солети и това ми е вечерята, тъй като останаха доста явно ще ми е и закуската .. а като излезна утре и друго ще ям де :D

mimitu
05-13-2011, 19:28
Мен само веднъж ме наказаха по строго беше когато отидох на дискотека със братовчетками във селото до нашето и се прибрахме във 3 сутринта.Без комп, без телефон без нищо ама след два дена всичко се забрави :-D

Grommash
05-13-2011, 22:34
Никога не са ме наказвали, татко ме биеше и така ми идваше акъла. :D Но пък тогава времената бяха такива, сега е друго.

TheNewReligion
05-13-2011, 23:23
Като по-малка имах готиния навик да не се прибирам по цял ден и да си ходя, където си искам, когато ми скимне без да се обаждам. Майка ми се филмираше, истерясваше и не веднъж ме е прибирала от приятелки, цялата разтреперана. Колко бой съм яла заради тая моя свободолюбивост, не е истина. 8-) Боят ми е бил най-сериозното наказание. Никога не са ми спирали нета, телевизора, телефона, излизанията, водата, храната и едва ли не въздуха заради някоя лудория.

againstyou
05-14-2011, 08:27
Никога не са ме наказвали само са ми викали .

fUcKsMiLe
05-14-2011, 10:14
Като бях малка (някъде 5-6) бях избягала от вкъщи и после 1 месец без излизане, дори и на двора :д

Иначе сега.. няколко шамара съм яла заради глупостите които съм вършела (това е най-голямото наказние), без комп 1 месец, без и-нет 3 месеца, без излизане 1 седмица, забранявали са ми да ходя на рожденни дни и общо взето, всичко свързано със нещата които обичам да правя. Имам навика да се прибирам с 15-30 минути, по-късно от колкото трябва и са ми крещяли за това.

Доста наказания съм търпяла, ама аз сама си ги прося. 8-)

LoveChocolate
05-14-2011, 14:20
Кога ми намериха цигарите :D 4 месеца без компютър :D :D :D :D :D

ch0c0late44
05-14-2011, 17:56
Много често ме заплашват (без комп.,ТВ,телефон..),ама рядко наистина ме наказват.Трябва да е много сериозно нещото.Скоро не са слагали пароли на компа и лап топа,ама помня че имаше един хипер дълъг период в който бях без комп. с месеци..Ама после си наваксвам ;д То тва се беше случило май заради оценки и единия път заради сметката за телефона,която в последствие на всичкото отгоре се оказа някаква грешна (за друг номер е била разпечатката или нещо такова) и щото баща ми яката ми се беше изнервил,пък после като разбра че е станало грешка даже не ми се извини ;д

twinity
05-14-2011, 19:33
По принцип преди много ме наказваха уж за по 1-2 седмици ама след втория третия ден им минаваше.. като че ли последното ми наказание беше преди 2-3 год,когато си пробих езика без да им казвам,а преди като им казах,че искам изрочно ми забраниха,ама заминаха за 4 дена извън града и аз се възползвах..баба ми изобщо не се усети :D и без това ме караше да говоря бавно да ме разбира... ама много фъфлех и като се прибраха и веднага ме усетиха :D :D таа наказанието ми беше 1 месец без излизане-след дск веднага вкъщи... (не че не си прайх схеми и не излизах пак ама много рядко беше) ии точно последния ден от наказанието аз реших да закъснея малко и като се прибрах ме наказаха за още една седмица... голям ужас беше.. :D :D :D

Ssimonka
05-18-2011, 15:58
За всяка лъжа по 1 седмица..за нищо друго не ме наказват иначе... ии сега 4 седмици няма да излизам..кофти.. :o

pitfall
05-18-2011, 16:23
никога не са ме наказвали, доста либерални родители имам в това отношение :D

kyka1
05-18-2011, 17:25
Най - лошо стана като ме хванаха полицаите да крада от един супермаркет и после жална ти майка :(

SilverRain
05-18-2011, 20:02
Нямам спомен, но като малка доста често ме наказваха, защото правех само бели ... сега не ме наказват, защото съм много послушно дете : ) ;-)

Smilleeee
06-02-2011, 10:43
Емии.. главно за оценки ... ученето :( :(

l0verch0y
06-02-2011, 11:00
До 10 - 11 годишен ми слагаха пароли на компа .. като се научих да ги разбивам ми изключваха тока в моята стая от бушоните докато не се усетих. От тогава не са ме наказвали

brutaLxxbunny
06-02-2011, 16:47
Във втори клас,излъгах ги за нещо,не помня за какво.Наказаха ме 2 дена без компютър(е всъщност беше седмица,но...),но по гадното е,че ми бяха сърдити около седмица и на мен ми е много по-тъжно,когато те се сърдят :( Все пак беше отдавна и,слава Богу,не са ме наказвали от тогава :)

hayely
06-03-2011, 07:11
Миналата година, мама като ме видя да пуша :-D Бяхме в един подлез и аз паля цигарата и изведнъж гледам мама минава с колата :-D Но тогава не ме наказа. Вика "Никакво излизане и компютър 1 седмица, ама още на сутринта си ми даде кабела от компа и си ми върна ключа :D А, добре, че тате не си е в България, а и тогава не беше, че иначе.. :? Аа.. сетих се.. ОМФГ :D Нали брат ми е с 3 години по голям от мен /на 19/ и си води приятели вкъщи на неговата възраст.. И един остана да пренощува у нас и ме напи.. :razz: И мама влиза в хола и ме гледа: Аз пияна като свиня и легнала на земята :-D Тогава ме увика яко! :D Много си я обичкам, щото никога не ме наказва. А тя вече прие факта, че пуша, даже като няма цигари иска от мен :D

Colouring
06-04-2011, 20:21
Не ме наказват,карат ми се доста,но никога не ме наказват.
Иначе единственото наказание,ако може да се нарече така,ми е от малка...Бях някъде 7 годишна и изчезнах за цял един ден,без да им казвам къде съм.Бая се бяха изплашили и ми казаха,че цяла седмица няма да излизам и да гледам телевизия.Е,на втория ден наказанието свърши,но неприятната случка остана.

icebulllet14
06-04-2011, 20:23
веднъж каот бях мала счупих чаша и после стоях 10 минути в ъгъла наказана .. за друго не се сещам ;дд

lemonademouth123
06-06-2011, 08:50
:mrgreen:

FernandoTorresIkerCasilla
06-06-2011, 13:53
Ами, майка ме хвана веднъж да пуша... След тва без джобни 1 месец, без нет, без тел.. Абе бях като някой затворник .. 8-) Ама пак си пуших де .. 8-)

MissBianka
06-06-2011, 14:54
Никога не са ме наказвали

plamsityy
06-13-2011, 16:29
Ако помня добре, веднъж майка ми ме наказа за една двойка по химия като ми взе кабела за компютъра 8-), но аз веднага намерих един друг и така пак си ползвах компютъра. Иначе не са ме наказвали никога, дори като разбраха, че съм пушила ми четоха само конско.. и така :)

xSANYAx
06-13-2011, 16:43
Мен са ме наказвали само веднъж,когато с едни приятели като бяхме малки решихме да си живеем в ''нашата къщичка'' и така без да казваме нищо си изчезнахме,а те милите акъла си изкарали 8-)

exxxclusive
07-12-2011, 16:25
Ами бягах от даскало не ходих 2 месеца и ги лъжех и после....без коментар и тряяше да спя на земята заедно с майка :razz: смисъл тя на моето легло де :D

TheBeatles
07-12-2011, 17:25
Ужасно дете съм... Когато бях 5 клас посегнах на майка си (ударих и шамар). Тогава тя ме изведе навънка на улицата пред входа на блока и ме остави цяла вечер да спя там... Не че аз спах, цяла вечер просто седях навън седнала пред входа и чак на обяд на следващия ден тя ми отвори входната врата и ме пусна, като наказанието беше половин година без компютър и ТВ. ТОВА БЕШЕ ПЪРВИЯ И ПОСЛЕДЕН ПЪТ В КОЙТО СА МЕ НАКАЗВАЛИ! От този ден съм като ангелче, правя всичко, което ми кажат.

Priceless
07-12-2011, 17:28
Като се обадих на класната и се представих за майка ми. 8-)

MissArrogance
07-12-2011, 18:05
Никога не са ме наказвали.

Yankee
07-12-2011, 18:14
Като се обадих на класната и се представих за майка ми. 8-)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Иначе по темата-един път избягах от майка ми,а тя тръгна да тича след мен иии...накрая наказание :) Иначе като малка много са ме наказвали,вече не 8-)

Andrez
07-12-2011, 18:15
смее ли някой да ме накаже ... 8) 8)

sweet_bunny
07-12-2011, 18:25
Един единствен път ме наказаха,когато счупих гръцки полилей в една от стаите вкъщи,с ракетата ми за тенис,докато упражнявах сервиз. :razz:

alice13
07-12-2011, 21:36
:д преди 2 3 години и мен много ме наказваха... 1 път беше щото Скочих от балкона ( живея в двуетажна къща) в 2 презноща с една приятелак да се срещаме с момчета.. мале майка ме беше наказала за месец.. ама нещо стана че после не бях накаазана.. 2 път беше когато скочих от втория етаж ама пак през джама ;д беше зима а ние бяхме по пижами.... напраооо така се беше вбесила че нямам думи.. и 3я път когато без да исакм бутнах племеничката ми от леглото и тя си удари главата ...

Runsss
07-12-2011, 22:33
Ми мен не ме наказват много, много.Сега уж ме наказаха за 1 месец да не излизам, но майка ми е милостива и ми дава да излизам с някои хора.Историята не е кой знае какво.Бях с едни приятели (всичките момчета понеже предпочитам да излизам с момчета отколкото момичешките интриги).И бях с един, такаа, малко по-гаден вид момче, което издраска с маркери и спрейове един нов блок (от една година).И ни викаха всички в 6-то РПУ и като казах на майка ми направи се хвана за главата.А то не беше толкова зле.Просто писах на един лист как сме се събрали какво е станало и така.Ама не ви препоръчвам да ходите там.Има странна миризма и затворниците си говорят сами :? :?

kitty02
07-12-2011, 23:03
Без компютър 2 дена,задето ударих шамар на брат мии.. :D :D

mrankoniiii
11-26-2011, 20:10
спират спонсорството :D

sashko705
11-27-2011, 09:19
Никога не са ме наказвали :P

lolabunny7
11-27-2011, 10:33
Като бях малка и правех бели майка ми ме наказваше да стоя в коридора с лице към стената с вдигнати ръце. Тя като заминеше аз сядах на земята и като я чуех че идва да ме проверява пак ставах и вдигах ръцете, ама после ме научи кво правя и се провикавше " Ставай и вдигай ръцете" :-D . Иначе с друго не са ме наказвали, нито са ми взимали кабела за компа, нито да излизам, нито са ми спирали джобните, дори когато разбраха, че пуша, а бях малка, дори тогава не ме наказаха. А сега да ме накажат просто абсурд :D :D

j_adore2
11-27-2011, 15:17
Никога не са ме наказвали. Само веднъж помня, че на село бях отишла на гарата да чакам някакъв чичо ли кой не помня и не бях казала на никой (а съм била на 6-7) и баща ми беше тръгнал с колата да ме търси и като ме намери .... наказанието ми беше да спя следобяд (понеже много мразех). Сега само мога да си мечтая за такива наказания :lol:

sapphire5
11-27-2011, 15:19
Не ме наказват, но за сметка на това пък много ми се карат.. 8-)

friedpotato
11-27-2011, 16:08
Когато бях на 9 през нощта се облякох и излязох навън за да спя в колата. Баща ми не можа да ме намери и се побърка. :D Чак сутринта като излизаше и отключваше колата ме намери :D

LipSy
11-27-2011, 16:13
Мен не са ме наказвали. :-D Крещяли са ми, викали са ми, но чак до наказване не се е стигало и дано не се стига. :-D :D

againstyou
11-27-2011, 17:43
Мен не са ме наказвали. :-D Крещяли са ми, викали са ми, но чак до наказване не се е стигало и дано не се стига. :-D :D

BrainlessROCKBABY
11-28-2011, 07:54
да не казвам какво направих ;х

1 седмица сърдене жестоко :lol:

kitty02
11-28-2011, 10:17
Когато получих 1-вата си двойка. :-x

xXxAngerfisTxXx
11-28-2011, 10:24
кат взех колата на бащата една вечер... като разбра ме наказа 1 месец без каране :(

bloodyF
11-28-2011, 11:26
хич не си спомням
ама имаше един период в който ми взимаха модема за през деня, а вечер по 1 час максимум :lol:

RunningBlind
11-28-2011, 15:50
Седмица без нет. Четири 2-ки по математика.

zlatit0o
12-08-2011, 20:29
В пети клас като седях до късно на компа (1-2-3часа вечерта), нашите като ме хванаха веднъж ми взимаха захранващия кабел в 22:00.
В 4ти клас пък след у-ще не се прибирах, а стояхме с една приятелка в един парк до у-ще и като се прибирах казвах, че сме имали допълнителни часове. По някое време нашите се усетиха и питаха класната и.. лъжата излезе наяве :D Тогава МНОГО ми се караха и ме забираха от дскл. в 4 клас |( :D

vladko_0000
12-19-2014, 01:13
аз съм на 14 години и маика ми все още ме наказва да стоя плътно в ъгъла с лице към стената за 1час когато изкарвам двоики или като закъснявам и го прави доста често.Случвало се 4 пъти за един ден да ме слага в ъгъга за по 1 час

DieselBlood
12-20-2014, 00:38
Голям е кефа да вдигаш теми от гроба, а?

OGCJ
12-21-2014, 19:58
Бях изчезнала безследно да 1 ден :д