PDA

View Full Version : Спешнооо моля виии !



Selene
02-11-2007, 10:35
Вчера си рових нещо в една папка . И после цъкнах с второто копче върху нея и натиснах "Properties" . И там не знам какво натиснах 8-[ , ама ми поиска парола някаква , а после и да я потвърдя . Днес като си включих компютъра ми поиска да напиша паролата за да мога да си влезна в акаунта . Написах паролата и влезнах . Но искам да я махна тая парола , защото с брат ми сме в един акаунт(негов е) и ,ако разбере ще ме убие . Моля ви помогнете [-o< . Как да я махна тая парола ?

Forslor
02-11-2007, 10:47
Start>>>Control Pnael>>User Accounts>>>Цъкаш на твоя акаунт и гледаш отгоре трябва да има Remove password ... и вече ще се оправиш пишеш пак старата парола и даваш REMOVE.

Cheesy
02-11-2007, 10:48
I na men taka mi se slu4i-emi vlez tam kadeto si vleznala kato e trqbvalo da q napi6e6 -radvai se 4e pone q pomni6 :)

02-11-2007, 11:03
I na men taka mi se slu4i-emi vlez tam kadeto si vleznala kato e trqbvalo da q napi6e6 -radvai se 4e pone q pomni6 :)
И да не я помни може да влезне като администратор и да махне паролата на желания акаунт

Selene
02-11-2007, 11:37
Мерси Forslor и на всички . Наистина беше много важно ! Щях да изям боя иначе . Много ви благодаря за помощта :-D