PDA

View Full Version : Moderated: Има ли вероятност да забременея?



kukli4ka__
02-11-2007, 11:49
Става въпрос за следната ситуация:с моя приятел рещихме да правим секс на предния ден цикъла ми беше свършил.Като започнахме обаче започна да тече доста кръв,и той помисли че не ми е свършило и реши да свърши в мен.След това правихме секс още няколко пъти и нямаше никаква кръв.Та въпроса ми е в тази ситуация има ли вероятност да забременея?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

ABSOLUTme
02-11-2007, 12:00
kakto kaza edin user vchera,nie nesme spermatozoidi,che da znaem kvo e stanalo :lol: shans principno vinagi ima,ama pri tvoq sluchai se sumnqvam.shto ne slagate kaput? :-D

kukli4ka__
02-11-2007, 12:05
Еми ние никога не сме ползвали презервативи и досега не е имало проблеми.Мерси за мнението ти все пак

02-11-2007, 12:06
estestveno,4e ima 6ans.vinagi ima!pone da ne be6e svur6val v teb.nedeite da predizvikvate taka belqta. [-X

john_kaleka
02-11-2007, 12:09
НАДЯВАМ СЕ ВСИЧКО ДА Е НАРЕД!!!!стискам ти палци [-o<

macka123
02-11-2007, 12:20
дори да си в цикъл пак може да се забременее.дано не е станал гаф.стискам палци

`Death`Whore`
02-11-2007, 12:22
Тъпа ли си!!!! Хубаво, правите го без презерватив, но не трябва да даваш на мъж да свършва в теб!

FairyNymph
02-11-2007, 12:23
Кукличке...ние не сме специалисти-нито сме били там нито нищо...следващия път мисли повече :wink: вместо да питаш нас, отиди си вземи тестче :roll:

alkobalko
02-11-2007, 12:43
Никой не може да ти каже със сигурност какво точно е станало и дали е възможно да си бременна. След седмица си направи тест и това да ти е за урок. Не стига, че без презерватив, но и ще свършва в теб. ](*,)

bigibigi
02-11-2007, 13:09
Ami mila sexa koga go napravihte ? Predi kolko vreme ? To purvo e nerazumno da pravi6 sex bez prezervativ ami ti si dala i da svar6at v teb...tova e dosta bezotgovorno.....no nqma da ti 4etem uroci po moral ...da se nadqvame 4e nqma ni6to...i vse pak -TEST...answer na purvoto mi vupros4e pls

kukli4ka__
02-11-2007, 13:33
Направихме го в събота вечер

krem4et0
02-11-2007, 14:00
Последен ден на менструацията-не е толкова безопасно. Аз лично бих взела Постинор. Защо не ползвате презервативи? бебе и болести ли искате?
`Death`Whore`,нищо лично,но много си остра в коментарите си. Вярно,че тук темите се повтарят и децата не знаят как да се пазят,но не е нужно да си така злобна. Все пак щом питат значи искат съвет или са в беда. В такъв момент не е много подходящо да се напада!

`Death`Whore`
02-11-2007, 14:02
И аз съм била малка, обаче съм била наясно с поне толкова елементарни неща.

kukli4ka__
02-11-2007, 14:10
`Death`Whore` нищо лично на 19г съм и съм запозната доста с някои неща просто това не ми се е случвало а и винаги е добре да чуеш и друго мнение освен твоето лично

Moderator
02-11-2007, 14:30
Ако не е прекалено късно, бих посъветвал да вземеш един Постинор :wink: Изпадал съм в същата ситуация с бивша, но тогава тя пи постинор след няколко часа и въпреки това следващия й цикъл закъсня с около 10 дни :? За тия 10 дни колко нерви и колко кутии цигари отидоха, но всичко свърши добре :D

[-X Без презерватив НЕ :!: Не оставяй приятеля ти да свършва в теб под каквито и да е условия :roll: (освен ако не искате бебе, де 8-[)

krem4et0
02-11-2007, 15:42
Ако не е прекалено късно, бих посъветвал да вземеш един Постинор :wink: Изпадал съм в същата ситуация с бивша, но тогава тя пи постинор след няколко часа и въпреки това следващия й цикъл закъсня с около 10 дни :? За тия 10 дни колко нерви и колко кутии цигари отидоха, но всичко свърши добре :D

[-X Без презерватив НЕ :!: Не оставяй приятеля ти да свършва в теб под каквито и да е условия :roll: (освен ако не искате бебе, де 8-[)
Е, през тия 10 дни защо не направихте тест,вместо да се притеснявате?

koalka
02-11-2007, 19:05
Недейте да правите такова нещо повече, защото белят може и вече да е станала.По-добре си направи тест и след това вижте какво ще правите.Има вероятност, но не мога да ти кажа малка или голяма е.

DIVINE_TIME
02-11-2007, 19:20
Последен ден на менструацията-не е толкова безопасно. Аз лично бих взела Постинор. Защо не ползвате презервативи? бебе и болести ли искате?
`Death`Whore`,нищо лично,но много си остра в коментарите си. Вярно,че тук темите се повтарят и децата не знаят как да се пазят,но не е нужно да си така злобна. Все пак щом питат значи искат съвет или са в беда. В такъв момент не е много подходящо да се напада!

Добре,Кремче,обясни ми как точно,овулацията ще настъпи по време на цикъл,понеже съм се консултирала с лекарка и тя твърди,че това е невъзможно!

`Death`Whore`
02-11-2007, 19:22
Напълно възможно е, яйчниците са 2. В днешно време хората се тъпчат с какви ли не вредни неща - хапчета, храни и т.н. и всичко е възможно.

DIVINE_TIME
02-11-2007, 19:54
`Death`Whore` Аз пък мисля,че не е възможно! След като лекар ми го е казал.. защо сте толкова сигурни? За тези неща се учи с години ... :roll: Пък и то просто няма логика ...
Айде разгледай и този сайт http://www.az-jenata.com/display.php?show_article=1&open_article=1886 виж какво пише: "Овулация се нарича процесът на пукане на фоликул в яйчника на жената, в резултат на което се освобождава яйцеклетката годна за оплождане. Процесът настъпва 14 дни преди края на цикъла или средно от 24 до 36 часа след повишаване на Лутеинизиращия Хормон. Продължителността на процеса трае 1 – 2 дни, а освободената яйцеклетка може да живее само от 12 до 24 часа.

"(тоест няма как този период да ти съвпадне с менструацията... опасните дни са около 10 дена след като ти свърши и около 10 дена след това,защото все пак не може да се знае кога точно е овулацията,но тя НЕ може да съвпадне сменструацията,лекар ми го е казал и тук го пише.. не директно,но се подразбира!) има и още подробности! разгледай го!
и кажи не ти ли се е променило мнението или може би си по-компетентна от лекарите .. е тогава няма да споря! :roll:

Snoopy_
02-12-2007, 00:41
отново най-тъпия лаф на света - до сега не е имало проблем. съжелявам за грубите ми думи:

АМА ЕЙ МАРУЛО!!!! КВО ЗНАЧИ ДО СЕГА НЕ Е ИМАЛО ПРОБЛЕМ? ТИ МИСЛИШ ЛИ С ТАЯ ЗЕЛКА ДЕТ ТИ Е НА РАМЕНТЕ? Я СЕ ЗАМИСЛИ МОЖЕШ ЛИ ДА СИ ПОЗВОЛИШ ДА ИМА ПРОБЛЕМ? МОЖЕШ ЛИ ДА СИ ПОЗВОЛИШ ДА КАЖЕШ НА ВАЩЕ ДА ДАДАТ ПАРИ ЗА АБОРТ? МОЖЕШ ЛИ ДА ПРЕЖИВЕЕШ СРАМА ДА ТЕ ВКАРВАТ В ОПЕРАЦИОННАТА, ДА ИМА РИСК ДА НЕ МОЖЕШ ПОВЕЧЕ ДА РОДИШ А ОКОЛО ТЕБ ДА СТОЯТ ТВОЙТЕ РОДИТЕЛИ, НА БЕЗМОЗЪЧНОТО ЦЪРВУЛЧЕ КОЕТО СПИ С ТЕБ РОДИТЕЛИТЕ И ТОЙ СЪС СВЕДЕНА ГЛАВА А ОНЕЯ ЧЕТИРИМАТА ДА ТЕ ГЛЕДАТ С УКОР? МОЖЕШ ЛИ ДА СИ ГО ПОЗВОЛИШ?

krem4et0
02-12-2007, 06:35
Последен ден на менструацията-не е толкова безопасно. Аз лично бих взела Постинор. Защо не ползвате презервативи? бебе и болести ли искате?
`Death`Whore`,нищо лично,но много си остра в коментарите си. Вярно,че тук темите се повтарят и децата не знаят как да се пазят,но не е нужно да си така злобна. Все пак щом питат значи искат съвет или са в беда. В такъв момент не е много подходящо да се напада!

Добре,Кремче,обясни ми как точно,овулацията ще настъпи по време на цикъл,понеже съм се консултирала с лекарка и тя твърди,че това е невъзможно!
Не,че ще настъпи тогава,но малко аритметика:25 дни цикъл-овулацията е около 11-ти ден от началото на цикъла. Самата менструация е 6 дни. Последния й ден е 6-ти от цикъла. ПХрави се секс-сперматозоидите живеят до 5 дни и какво става? На 11-ти ден има още сперматозоиди+ овулация. Възможна ли е бременост?
Разбира се шансът не е особено говлям,но заради живота на сперматозоидите(до 5 дни) и този на яйцеклетката-1 ден е най-опасно да се прави секс без предпазни средства 5 дни преди,в деня на самата овулация и 1 ден след нея. На практика това е опасния период. А и както каза `Death`Whore`-двата яйчника не функционират еднакво. Преди да почна да пия хапчета бях така-от единия цикъл на 22 дни,от другия на 27-8 и се редуват.

`Death`Whore`
02-12-2007, 06:37
Да, успокоявай децата. Да си се празнят вътре...

zasa
02-12-2007, 06:41
Mili4ka ima veroqtnost da zabremenee6 dori i kogato si v zikal 6tom kato se e izparznil v teb za6toto v kanala ostava opredeleno kolki4estvo sperma koqto kruvta ne vzema sus sebe si ... za vseki slu4ai smed sedmica si napravi test i sledva6tiq put izpolzvaite prezervativ ili pone ne mu pozvolqvai da se izprazva v teb

krem4et0
02-12-2007, 06:44
Да, успокоявай децата. Да си се празнят вътре...
Къде съм ги успокоила не разбрах? Просто им казвам как са нещата- написала ли съм,че овулацията може да е различна? И изобщо никой не успокоявам,но е тъпо да се каже-всеки ден е опасно след като на практика не е така и ти го знаеш. който си има акъл в главата ще си прави безопасен секс. Който си няма-ще си има бебе преждевременно.

`Death`Whore`
02-12-2007, 07:01
Говорех на другата девойка.

Snoopy_
02-12-2007, 11:03
авторке чакам отговор ти на предния ми пост, не се скатавай!

malka_sladuranka
02-12-2007, 11:20
Разбира се, че е възможно. И не те ли е срам на 19години да правиш такива глупости и да задаваш още по-глупави въпроси.
Не стига, че не е на ясно пък секс тръгнала да прави и то без предпазни средства. :evil: :evil: :evil:

kukli4ka__
02-12-2007, 11:59
Snoopy_
да готова съм да кажа на нашите няма проблем и вече дори им казах за случилото се!А ''цървула'' който прави секс с мен е на доста години че да казва на техните какво е направил а те ме познават така че мисля че няма проблем с негио и родителите му!Мисля че човек на средна възраст може да поема отговорност щом за дръги неща поема и за това ще поеме!

malka_sladuranka
02-12-2007, 12:33
Авторке, това ли можа да кажеш в своя защита, че въпросният "цървул" е на достатъчно години. И това ако ти е успокоението... ](*,)

sexy_anji_
02-12-2007, 15:38
Snoopy_
да готова съм да кажа на нашите няма проблем и вече дори им казах за случилото се!А ''цървула'' който прави секс с мен е на доста години че да казва на техните какво е направил а те ме познават така че мисля че няма проблем с негио и родителите му!Мисля че човек на средна възраст може да поема отговорност щом за дръги неща поема и за това ще поеме!


нямам думи . според мен си постъпила много безотговорно и доказателство е 4е пита6.. за6то не помисли първо и след това не направи не6то ами първо го направи и после мисли6 [-X ](*,) :smt017