PDA

View Full Version : Какво да правя :(



02-11-2007, 14:34
Здравейте имам малко проблемче и искам съвет,защото имам чувство,че ще полудея :cry: :( :cry: Бях на диско и с един приятел с който сме се виждали само няколко пъти(броят се на пръсти) се видях и той искаше да праим нещо,но аз не исках и стана много тъпо,защото аз си мислех,че може да стане нещо повече,а не само за едното е...е! :cry: След това си се прибрах и през целия път мислех за това момче и като се прибрах пак за него мислех.Много ми е гадно незнам какво да правя супер объркана съм и незнам какво да правя(не искам да сам с него само за едното е...е)Цял ден мисля за него и направо неиздържам,а на сичкото отгоре няма и с кой да споделя,защото всичките ми приятелки ме прецакват мн гадно и като няма с кой да споделя още повече се депресирам.Моляви кажете ми какво да правя :)(няма на кого да разчитам,а точно това немога да го споделя с майка ми ) :cry:

Lorraine
02-11-2007, 14:52
Ми да ти кажа от цялата работа не разбрах ти кфо искаш..да ходите или просто те кефи ей така(моментно състояние) .. :roll: а и мн ясно че не може да си с него за едното е...е както се изрази..

Barbie
02-11-2007, 14:54
Не съм сигурна дали разбрах - той иска секс, ти искаш нещо повече? Какво можем да те посъветваме... Ти от къде знаеш какво точно иска той? Говори с него. Изяснете се. Евентуално му кажи, че изпитваш привличане към него, но не желаеш връзка на сексуално ниво. И все пак, ако той иска само това...значи желанията ви се разминават и толкоз. Няма какво повече да го мислиш.

{Sweety_f}
02-11-2007, 17:08
след като се е получило така повече да не го търсиш,защото явно той няма никакви чуства към теб...

alkobalko
02-11-2007, 17:21
Ако мислиш, че все още имате какво да си изяснявате, поговорете. В противен случай няма смисъл да се занимаваш с някой, който е с теб само заради секса.

koalka
02-11-2007, 17:46
Да, съгласна съм с Алеандра-поговори с него и ако не иска нищо повече освен секс, не се занимавай с него.Явно не си съгласна с това положение, така че...

iiirish
02-11-2007, 19:04
Ако мислиш, че все още имате какво да си изяснявате, поговорете. В противен случай няма смисъл да се занимаваш с някой, който е с теб само заради секса.

honda^
02-11-2007, 20:58
До колкото разбрах, ти си го забелязала едва след неговото предложение. Това ме навежда на мислълта, 4е това е просто увле4ение и след 2 седмици ве4е няма да проявява6 интерес към него. Ако ти оба4е 4увства6, 4е не е така, говори с него. Задай му директно въпроса, който те вълнува. Много е вероятно оба4е, за да се докопа до теб(понеже 6те разбере, 4е без връзка ти няма да му пусне6), да ти каже, 4е иска да сте заедно. Пази се! Другото, което исках да ти кажа бе6е то4но това. 6том ти е искал секс, без обвързване, е много вероятно да не иска приятелка. Тогава просто не си струва да се занимава6 с него. Предцени си сама.

sokre
02-12-2007, 00:48
просто незнам какво му мислиш :smt017 .
има много прости отговори - Да нека да се наеб*м пук може и да стане нещо , или 2-ят НЕ - никога щом съм само това за него ?
Ти на кое ще се спреш..
Лично аз така виждам нещтата ](*,)

MiMs_Fallen
02-12-2007, 01:20
trqbva6e da mu obqsni6 kak sedqt ne6tata i 4e si pada6 po nego no ne iska6 da e samo za ednoto 4ukane.ottam ve4e ti si precenqva6 spored zavisi otgovara mu ....
pone tova e moeto mnenie :-k

sokre
02-12-2007, 01:29
trqbva6e da mu obqsni6 kak sedqt ne6tata i 4e si pada6 po nego no ne iska6 da e samo za ednoto 4ukane.ottam ve4e ti si precenqva6 spored zavisi otgovara mu ....
pone tova e moeto mnenie :-k
хах [-X
Ако ми се ебе веднага ще кажа нещо от сорта "Аз найстина те харесвам съжелявам че си останала с такова впечатление " след 1-2 седмици ще бера плодовете ама за кво да се възползвам ?
По добре да си направя чикия :smt017

mnogomili4kata-sf
02-12-2007, 11:54
trqbva6e da mu obqsni6 kak sedqt ne6tata i 4e si pada6 po nego no ne iska6 da e samo za ednoto 4ukane.ottam ve4e ti si precenqva6 spored zavisi otgovara mu ....
pone tova e moeto mnenie :-k
хах [-X
Ако ми се ебе веднага ще кажа нещо от сорта "Аз найстина те харесвам съжелявам че си останала с такова впечатление " след 1-2 седмици ще бера плодовете ама за кво да се възползвам ?
По добре да си направя чикия :smt017

Хах...точно! Сокрето си е прав, човекът. Ситуацията е доста деликатна. Колкото и тъпо да прозвучи аз така реших,че ще имам едно момче. Сексът беше идеалната причина да бъда близо до него и да му покажа какъв човек съм,да разбера дали ще мога да го имам. Така,че ти избираш как да действаш. Няма невъзможни неща,но ти си приценяваш.
п.с. е сега просто си представям коментарите по моя пост