PDA

View Full Version : kak da postypq?



sykrovishteto
02-11-2007, 16:20
Zdraveite! Hodq s edno mom4e ot polovin godina i go obicham strashno mnogo...vypreki vsichkite nervi koito sym sybrala s nego sym imala i mnogo hubavi momenti :( Mnogo pyti e pravel greshki i az vinagi mu proshtavam,zashtoto nemoga da byda dalech ot nego. Ot mesec i polovina ne be6e hodi6 na dens(vinagi kato idi stava gaf) i sno6ti me pitashe dali shte se syrdq ,ako idi-az mu kazah da utiva,sled kato mu se hodq nqmam pravo da go spiram.(az nemoga da hodq zashtoto imam vecheren chas).I predi malko nauchih ot negov priqtel ,che snoshti se e natiskal s edno momi4e :smt010 AZ ne iskam da se razdelqme OBICHAM GO,toi beshe pyrvoto momche koeto obicham,pyrvoto momche na koeto se otdadoh napylno....toi vze moqta chest. Chovekyt na kogoto spodelqh i proshtavah vsichko vypreki mnogobroinite mu greshki :smt010 :smt010 Sega iskam da go skysam,zashtoto nqmam sili da mu prostq pshte vednyj,no pyk i iskam da byda s nego zashtoto go obicham, i zashtoto s nikoi drug ne syms e chuvstvala taka kakto s nego......NO neznam kak da postypq pls kajete mi zaslujava li si da mu prostq za poreden pyt. :smt010 :smt010

MiMs_Fallen
02-11-2007, 16:28
dam i az imah podobna situaciq predi okolo godina...nz ti re6ava6 kakvo da pravi6 no iskam da ti kaja 4e ako skysate{pone pri men taka se polu4i} 6te zatihnat 4uvstvata no toi nikoga nqma da izleze ot yma ti...az li4no probvah da sloja novo na4alo naskoro no ne be6e sas6toto.... i v momenta se 4udq kak da skysam mom4eto....iskam da sam si otnovo s biv6iq mn ama mn no tfa ve4e e nevyzmojno 6toto toi ve4e e si ima druga polovinka :smt010

Moderator
02-11-2007, 16:33
Офф много мразя като започнете с "типично-женските" изказвания. "Еми аз го обичам, ама ще го скъсам.." Е какво е това :roll: Първо, не знаеш дали наистина се е забил с някое момиче, или пък този негов приятел те лъже. Поговорете си с твоето гадже и просто разбери какво наистина е станало (той не би трябвало да те лъже) :wink: Дори и да е забил някоя мацка, ако се обичате и вярвате един на друг ще можете да продължите и да запазите връзката си :!: Само недей да тръгваш да си отмъщаваш и да се забиваш ти с някой защото само ще усложниш положението [-X Ти го обичаш, той те обича и това е най-важното - правила си компромиси за него и преди, значи той си заслужава :wink: Еми защо не можеш да го направиш пак :?: А пък и обстоятелствата около "натискането" не са ти много ясни, така че не предприемай нищо преди да разбереш какво всъщност се е случило :wink: И за късане да не съм чул :smt018

honda^
02-11-2007, 16:35
Бих те посъветвала да си сабере6 мислите и да ре6и6 кое 6те е най-дорбе за теб самата. Ако 6те успее6 да му прости6(отново)и 6те може6 пак да му има6 доверие, остани с него. Но ако не...по-добре се разделете. Рано или късно 6те охладнее6 и няма да ти е толковва тежко.

In4iTu_
02-11-2007, 16:38
По-добре го изслушай, преди да късаш...Може пък и да има обяснение...Пък и този, който ти е казал, е възможно да завижда за връзката ви и да си е измислил тази история.

П.П: Имаш много правописни грешки. След като се оправиш с гаджето, наблегни на това :wink:

CrIsTiaNo_
02-11-2007, 16:51
"I predi malko nauchih ot negov priqtel ,che snoshti se e natiskal s edno momi4e" ti ne si sigurna pitai go i togava re6i ne se samonavivai bez da si sigurna a ina4e dai mu pone 6ans d ati obqsni kakvo se e slu4ilo a sled tova preceni zaslujava li pro6kata ti

{Sweety_f}
02-11-2007, 16:53
според мен трябва да го оставиш,а ако той те обича ще те помоли за прошка...

koalka
02-11-2007, 18:12
Правил ли го е преди?Ако да, просто не виждам смисъл да продължавате.Трябва вече да си наясно, че това ще му стане практика и освен да си тровиш нервите и да плачеш още...Всичко си има граници и в един момент просто ще ти писне.

iiirish
02-11-2007, 18:50
преди да вземеш каквото и да било решение, първо поговори с него, нека той сам ти изясни как са станали нещата, дали наистина е имало неща такова или не... не бързай да се хвърляш с главата напред като се доверяваш сляпо на някой! първо разбери как наистина са стояли нещата, може би в дискотеката е имало и твои приятели, които може да са видели нещо...
обмисли нещата много добре преди да вземеш окончателното си решение - това е моят съвет

Kraken
02-11-2007, 18:53
Аз мисля че гаджето ти има мноу кофти приятел...
Не вярвай на сичко което ти каже той щото може да го е направил от завист (примерно)
А иначе нее знам ти си решаваш дали да скъсате ама като те глеам кво пишеш имам чувството че ако го напраиш ше плачеш по 5 пъти на ден
Аз ако бях та твое място щях да разбера дали това наистина се е случило