PDA

View Full Version : Не издържам пове4е!



honda^
02-11-2007, 16:52
До преди месец имах връзка с едно мом4е. Не бе6е обикновенна връзка, за6тото той си има6е приятелка, а аз му бях любовница. Бяхме заедно 9 месеца. Не6тата се промениха по моя вина, но не знам какво да направя, за да ги оправя. Постоянно мисля за него, не мога да си го избия от главата ](*,) . Изпадам в истерии, в каквито не съм изпадала до сега. Напоследък съм ужасно депресирана. По принцип съм много отворен 4овек и оби4ам да излизам, оба4е сега само седя в нас и 4акам той да ми се обади...но не го прави :cry: . Искам да го видя, да 4уя гласа му, да го прегърна и целуна, но не мога. На няколко пъти му званях, но той бе6е с приятелката си и няма6е как да се видим. От 1 месец не съм го виждала и наистина много ми липсва. Не искам да го забравя! Писнало ми е да скланям глава! Този път искам да се боря до последно!!! Но проблема е там, 4е ве4е не знам какво да направя :cry: . 4увствам се в безизходица... Моля ви дайте ми някакъв съвет. Какво според вас е редно да направя?

CrIsTiaNo_
02-11-2007, 16:55
" Kogato obichash nqkogo go pusni na svoboda,a toi ako te obicha shte se varne ot tvoqta strana,ako li ne nqma za kakvo da sajalqvash,shtasliv e toi bez tebe i za nego shte se radvash... " nz kvo druga da kaja za taq tema... :-k

Barbie
02-11-2007, 17:00
Бори се. Какви са отношенията му с приятелката му? Въпреки че, миличка, ти би трябвало добре да знаеш какво е да не си единствена в живота на момчето. Какво искаш - да се върнете на старото дередже или да е само твой? Минавала съм по тоя път и знам, че първото е мъка. Мен ме съсипваше. Още не мога да се освестя. Второто е трудно. Но не е невъзможно. (В момента съм с момчето...и съм много щастлива, че е с мен.) Свържи се с него. Остани в живота му - бъди важна за него. След като е бил с теб, не може да не изпитва нищо. Но наистина е важно какви точно са чувствата му към момичето му...

(Пиши ми на ЛС ако имаш нужда да поговориш...)

{Sweety_f}
02-11-2007, 17:25
бори се за него,след като си го решила,но може би трбва да го накараш да остави приятелката си...ако те обича ще го направи:)

{Sweety_f}
02-11-2007, 17:37
бори се за него,след като си го решила,но може би трбва да го накараш да остави приятелката си...ако те обича ще го направи:)

koalka
02-11-2007, 17:37
Имаш някакви шансове, тъй като сте поддържали връзка доста време, а и явно е имал нещо към теб, за да сте заедно.Може би приятелката му не му е давала нещо, от което се нуждае, но го е намерил в теб(не говоря за секс).Просто се опитай да го потърсиш и когато не е с приятелката си, да поговорите и да се изясните.Ако той има по-силни чувства към теб, да я остави.И без това я е лъгал през тези 9 месеца, няма смисъл...Най-важното е да не се отказваш и да се опиташ да го спечелиш отново, но гледай този път да не си любовница, а нещо повече.

iiirish
02-11-2007, 19:10
при положение, че ти се явяваш едно НИЩО във неговия живот, при положение, че си една РЕЗЕРВА, не виждам какви претенции може да предяваваш... :-s
най-достойно за теб сега ще е да се отдръпнеш и да оставиш нещата на течението! но без ти да си част от екипажа на кораба както се казва ;)

Kianna
02-11-2007, 20:34
при положение, че ти се явяваш едно НИЩО във неговия живот, при положение, че си една РЕЗЕРВА, не виждам какви претенции може да предяваваш... :-s
най-достойно за теб сега ще е да се отдръпнеш и да оставиш нещата на течението! но без ти да си част от екипажа на кораба както се казва ;)


=D> =D> =D> :smt019

honda^
02-11-2007, 20:42
при положение, че ти се явяваш едно НИЩО във неговия живот, при положение, че си една РЕЗЕРВА, не виждам какви претенции може да предяваваш... :-s
най-достойно за теб сега ще е да се отдръпнеш и да оставиш нещата на течението! но без ти да си част от екипажа на кораба както се казва ;)
За6то да е най-достойно дасе отдръпна? Аз нямам ли право да се боря за любовта си(може да ви се стори малко пресилено, но ва6е мнение)? Разбира се, няма да искам от него да я остави, нека той ре6и дали иска или не, достатъ4но е уме, за да си предцени сам. Освен това, като се оттегля какво 6те се промени? Той все пак я е лъгал толкова време...а това няма да се промени. Отно6енията им, съ6то. Той няма да я заоби4а. При това положение и 2те губим. Може би ако продължавам съ6то 6те загубя, но 6те знам, 4е съм направила не6то по въпроса, а не съм седяла и да бездействам.

iiirish
02-11-2007, 20:53
уф, ми като не примаш критики тогава не пускай теми! май само признаваш мненията, които съвпадат с твоето и са ти удобни на теб :-s

PoisoNGirL
02-11-2007, 20:54
Purvo da ni izqsnish kakvi sa otnosheniqta na tvoq lubim i negovoto momiche?Toi v neq li e vluben ili v teb?Zashtoto tova e moje bi nai-vajnoto!Ako ti prosto si bila vtorata bez da oznachavash nishto nqma smisul da se borish.Samo shte stradash i shte zagubish i malkoto dostoinstvo,koeto ti e ostanalo.Ako toi e slkonen da q zareje zaradi teb.. veche e otdelen vupros.Ne moje da ne ste govorili na tazi tema.Otgovori si na tozi vupros i shte znaesh kakvo da pravish.No ne se samozalugvai a budi chestna sus sebe si...

ANGEL4E
02-11-2007, 21:01
при положение, че ти се явяваш едно НИЩО във неговия живот, при положение, че си една РЕЗЕРВА, не виждам какви претенции може да предяваваш... :-s
най-достойно за теб сега ще е да се отдръпнеш и да оставиш нещата на течението! но без ти да си част от екипажа на кораба както се казва ;)
За6то да е най-достойно дасе отдръпна? Аз нямам ли право да се боря за любовта си(може да ви се стори малко пресилено, но ва6е мнение)? Разбира се, няма да искам от него да я остави, нека той ре6и дали иска или не, достатъ4но е уме, за да си предцени сам. Освен това, като се оттегля какво 6те се промени? Той все пак я е лъгал толкова време...а това няма да се промени. Отно6енията им, съ6то. Той няма да я заоби4а. При това положение и 2те губим. Може би ако продължавам съ6то 6те загубя, но 6те знам, 4е съм направила не6то по въпроса, а не съм седяла и да бездействам.

zna4i ne q obi4a taka li a teb moje bi te obi4a?!...da se bori6 e hubavo no kagato si zaslujava a v tvoq slu4ai ne mislq 4e si zaslujava edinstvenoto koeto 6te promeni6 e bolkata koqto izpitva6 v momenta (predpolagam se se6ta6 v kakva nasoka)

02-11-2007, 21:06
уф, ми като не примаш критики тогава не пускай теми! май само признаваш мненията, които съвпадат с твоето и са ти удобни на теб :-s
Приемам критика. А преди6ни я ми коментар бе6е просто израз на моето мнение. Може би съм просто оптимистка или ме4тателка, но това е положението. Писах тази тема, просто за6тото исках да 4уя мнения по въпроса. Някой биха ме посъветвали да продължа, други, като теб, не. Всеки си има собствено мнение. Просто ти изказах какво мисля аз. Ве4е ти ако иска6 го приеми и това е. Не бях съгласн с теб и написах предния коментар. Кво толкова се впряга6???

ANGEL4E
02-11-2007, 21:20
уф, ми като не примаш критики тогава не пускай теми! май само признаваш мненията, които съвпадат с твоето и са ти удобни на теб :-s
Приемам критика. А преди6ни я ми коментар бе6е просто израз на моето мнение. Може би съм просто оптимистка или ме4тателка, но това е положението. Писах тази тема, просто за6тото исках да 4уя мнения по въпроса. Някой биха ме посъветвали да продължа, други, като теб, не. Всеки си има собствено мнение. Просто ти изказах какво мисля аз. Ве4е ти ако иска6 го приеми и това е. Не бях съгласн с теб и написах предния коментар. Кво толкова се впряга6???


ama 4akai sega ti moli6 za savet ako prosto izkazva6 svoeto mnenie ne moli za savet
ti mai ne znae6 kakvo iska6...uspokoi se toi ne e edinstveniq [-(

sokre
02-12-2007, 00:37
Ще ти кажа жестоката истина !:smt119
Аз съм момче и ти казвам ( колкото и да те заболи ) НЯМА СМИСЪЛ !:smt076
Просто не се занимавай щом е изневерявал на приятелката му с теб , ще изневерява на теб с другка , ако това те задоволявам не се отказвай .
Ам мразя изнерявата , просто като момче ти го казвам той нете заслужава :smt102

02-12-2007, 02:47
Ще ти кажа жестоката истина !:smt119
Аз съм момче и ти казвам ( колкото и да те заболи ) НЯМА СМИСЪЛ !:smt076
Просто не се занимавай щом е изневерявал на приятелката му с теб , ще изневерява на теб с другка , ако това те задоволявам не се отказвай .
Ам мразя изнерявата , просто като момче ти го казвам той нете заслужава :smt102
Благодаря, 4е си искрен и директен. Понякога 4овек има нужда да 4уе не6то неприятно за него, за да се осъзнае къде се намира.

ThePainIsReaL
02-12-2007, 06:58
Знам какво е да не си единствената в живота на някого , когото харесваш много - ужасно е :? Но вдигни глава , огледай се - има още много , които си търсят единствени момичета и няма да те излъжат .

sokre
02-12-2007, 10:37
Ще ти кажа жестоката истина !:smt119
Аз съм момче и ти казвам ( колкото и да те заболи ) НЯМА СМИСЪЛ !:smt076
Просто не се занимавай щом е изневерявал на приятелката му с теб , ще изневерява на теб с другка , ако това те задоволявам не се отказвай .
Ам мразя изнерявата , просто като момче ти го казвам той нете заслужава :smt102
Благодаря, 4е си искрен и директен. Понякога 4овек има нужда да 4уе не6то неприятно за него, за да се осъзнае къде се намира.
За нищо , радвам се че съм ти помогнал !
Просто искам да ти дам правилен савет ( както всеки друг който ти пише) да вземеш правилното решение :wink:

honda^
02-12-2007, 17:37
Много благодаря на вси4ки, които писахте по темата.