PDA

View Full Version : saseda....



Na7a6a
02-11-2007, 17:28
ot skoro imam gadje..ne e ne6to mn seriozno no mi e priqtno s nego.problemat oba4e e drug-vseki pat kogato vidq saseda si(jiveem vrata sre6tu vrata i sme mn dobri fr)sarceto mi se sviva..4esto mislq za nego.postonno se ebavame(ebavkite sa po-skoro svalki)..no vupreki tova ne mislq da kasam s gadeto zaradi nego.vuprosa mi e:trqbva li po nqkakav na4in da si naloja da ne mislq za saseda?tova iznevqra li e(makar i samo mislena)sprqmo gadjeto mi?temata moje da vi se vidi tupa ama na koito ne mu haresva da ne pi6e.mersi predvaritelno!!

deidiy
02-11-2007, 17:35
еми щом си мислиш за друг значи нехаресваш достатъчно гаджето ти да неговорим за обич :roll: такаче си помисли кой повече харесваш и него избери защото сама каза че не е нищо сериозно с гаджето а щом така ти се свива сърцето при вида на другияя :-D

furtado
02-11-2007, 17:35
tova ne e iznevqra.ako syseda ti e qk,nqma ni6to lo6o v tva 4e ti haresva.ako iska6 da si si s gadjeto nqma kvo da se pritesnqva6.no ako se dvuumi6 m/u dvamata...nzne moga da ti dam syvet kak da spre6 da misli6 za nego.nikoi ne moje da ti dade takyv syvet,za6toto vseki za sebe si ima na4ini da se spravi s ne6to takova

Na7a6a
02-11-2007, 17:39
ne ne se dvoumq az sam izbrala ve4e.ne mislq 4e haresvam saseda si..prosto e taka s nego mi e priqtno.samo mi e malko kofti za gadjeto 6toto nali uj kat si s edin 4ovek ne biva da misli6 za drug.mersi vi za mneniqta :wink:

furtado
02-11-2007, 17:43
ami nevyzmojno e da si slqp za dr hora dori kogato obi4a6 gadjeto si i toi e edinstven za teb.i nikoi ne moje da me ubedi v protivnoto!!!!!6toto hubavoto si e hubavo i vsi4ki mu obry6tat vnimanie!spoko macka norm e da se zaglejda6,prosto za6toto si 4OVEK!!!

DIVINE_TIME
02-11-2007, 17:50
И според мен не е изневяра! Нормално е да оценяваш красотата около себе си, бъди сигурна,че той като види едно хубаво момиче,също го забелязва,така че нормално е! :wink: Само че,не се закачай толкова много със съседа,понеже на гаджето ти няма да му е много приятно ... :roll:

Na7a6a
02-11-2007, 17:51
blagodarq ti pak Furtado i ne samo za otgovora.blagodarq ti za tova 4e qvno si edna ot malkoto tuk deto pi6at smisleni otgovori a ne samo da se ebavat.4ovek kat e pusnal nqkva tema zna4i 4e tva go interesuva po nqkakav na4in i e vajno za nego.ama vinagi se qvqva nqkoi ostroumen deto da podmetne nqkoq tupa 6ega.tva e mn glupavo spored men ta evala na tebe,barbie,koalka..v momenta ne se se6tam no ima i dr.mersi i aide sas zdrave! :D

koalka
02-11-2007, 19:02
Еми, това трябва да решиш сама.Ако искаш да престанеш да мислиш за него, най-вече ограничи свалките с него.

zaiobaio
02-11-2007, 19:26
хващай съседа и го мятай в кревата :wink: :roll: а гаджето.. щом не е сериозно му кажи че просто няма да стане. по-добре отрано да прекратиш връзката защото след това е по-трудно ..все пак щом сваляш съседа и си мислиш за него значи има нещо. 8)
айде умната :)

Snoopy_
02-11-2007, 23:46
изневяра е. да не ти пука. сега ти е времето. искарай с гаджето си колкото можеш ако мислите за съседа не изчезнат фащай съседа било като гадже било за една нощ. изпитваш силна и според мен макар и не романтична, доста красива емоция на която според мен си длъжна да се насладиш

malka_sladuranka
02-12-2007, 11:15
:-k ее...чак изневяра не е...хмм :-k ама явно си хлътнала по съседа, времето ще покаже ;-)

ПП мисля че ако пуснеш темата в раздел "любов" ще получиш и по-полезни съвети ;-)