PDA

View Full Version : kolko p1ti......



LUDI4KA
02-11-2007, 18:03
sa se boqdisvali i v kak1v period az nai mnogo 10 p1ti za 6 godini t=e ot 7 s1m zapo4nala s ki4uri samo oba4e tazi godina sb1rkah i se boqdisah risa i mn mi izgorq kosata e sega pak s1m si na ki4uri de i ne6o drugo k1m koito si izpravqt kosata i te kolko p1ti na sedmica.Gore - dolu mi se opravi kasata i iskam da si q izpravqm i se 4udq kolko p1ti e dobre.

black_heart
02-11-2007, 18:14
du6ko ne pove4e ot 2 pati mese4no,prosto ne prekalqvai 4e 6e ople6ivee6 nakraq

Undying
02-11-2007, 18:38
Аз се боядисвам веднъж на 1-2 месеца,нали ще си съсипя косата иначе.

koalka
02-11-2007, 19:30
Не се боядисвам все още.

HopeLesss
02-11-2007, 22:11
И аз не съм се боядисвала. Харесвам си цвета на косата и предпочитам да не експериментирам. Пък и нямам намерение да робувам на нещо, било то и на косата си. :roll:

BrokenInnocence
02-12-2007, 04:30
Боядисвала съм я три пъти, но нито веднъж с дълготрайна боя за коса. И трите пъти с едни мусчета, които не я изтощават понеже не съдържат тея боклуци, които обикновено ти изгарят косата. Отмиват се за около месец постопенно. Само дето в моя случай нещо не се отмиха като хората и в момента косата ми е в мн интересен тъмнокестеняво- лилаво- червеникав оттенък. В крайна сметка мн як цвят се получи.

™bLaCk`RoSe™
02-12-2007, 15:47
Какви лине бои съм слагала-професионални,със някакви масла...Най-доволна съм от Гарниер,защото не изсушава толкова много косата,а съм руса.След като я унищожих преди няколко месеца и стана като слама тази боя ми я оправи.Боядисвам се на 4 седмици

GaNGsTa`Gi®l
02-12-2007, 16:10
С боите почнах от 4 клас -с кичури само после небях червена,кестенява кфо ли не.. последно лятото се боядисах черна и от тогава не барам боя.. :( Косата ми толкова оредя от тях ,а и от пресата миналата година всеки ден се изправях,защото косата ми попринцип е чуплива и не ми харесваше как седи и то без нищо направо лепвам горещата преса и това много ми унищожи косата..сега е карам по спокойно.. :lol:

christina_aguilera
02-12-2007, 18:03
Ами аз на месец-месец и половина някъде се бoядисвам.

hollaback_girl
02-13-2007, 19:11
Ем то не е нужно всеки път цялата коса да мажеш. Само коренитеи то не повече от веднъж в месеца. Използвай качествена боя. От време на време може да минаваш цялата коса за да освежиш цвета. а за пресата..ако използваш професионална не е чак такъв проблем, аз моята почти на всяко миене я изправям, ама гледам да не се уливам за всеки случай. Ползвам си я редовно от месец - два и си ми е добре косата, ама аз не си я боядисвам и редовно слагам разни балсамчета и маски и отделно преди да почна да си я изправям и слагам някакво олио/кремче което да я предпазва. Потърси в магазините. Аз ти препоръчвам течни кристали или L`oreal Professionnel - Liss Extreme ili Solar (тези се водят професионални, за тях разпитай във фризиорските салони, които работят с продукти на Лореал). Течните кристали ги има в почти всеки козметичен магазин. Прпоръчвам ти и една маска на Miosotis с плацента ли кво беше-мн е добра и балсама за коса от серията Doliva na Dr. Theiss. :-D

meri88
02-13-2007, 19:19
em cqlata kam....1-2 pati ,no na ki4uri sam redovno i gi pravq na 6-7 meseca nqkade

krisi_l@loka
02-23-2007, 13:04
Все още не съм се боядисвала

martyivanova
02-24-2007, 23:07
На около месец и малко.Зависи от трайността на боята и дължината на косата.А и от растежа също- ако ти израсте по бързо и корените си върнат стария цвят...