PDA

View Full Version : E BIVA LI TAKOVA NESHTO???



AZ````
02-11-2007, 19:42
Dosega rovih v sites za SMSi po sluchai Sv.Valentin!!!!ama to kakvi sa tiq ligavite smscheta ima nqkoi koito sa po-dobre est!
iskam da pratq sms na momche (momiche sum:PP ) v koito da zagatna leko i fino che go xaresvam ama to bratko ako munapisha nqkoi ot smsite koito mi se predlagat v neta choveka shte izbqga i shte se skrie - obicham te nam ko;P predlojete neshto pls neshto po zagadachno kato sms ne mnogo bbanalno i pretrufeno:) no i interesno
slojna rabota...
nakraq da pisha chestit praznik{}
grrrrrr pisna mi vecheeeeeee ai pls pomognete che sa nervq :mrgreen:

SaYoNaRa
02-11-2007, 19:50
Харесвам те! Честит празник :smt023

kukli4ka__
02-11-2007, 19:58
Единственият начин да устоиш на изкушението, е да му се отдадеш напълно...Нека тогава аз да бъда твоето изкушение...
това е единственото което знам и което не е свързано с любов дано да е от полза

{Sweety_f}
02-11-2007, 20:01
http://sladyran4eta.dir.bg/_wm/pbasic/?df=81631
dano tova da ti pomogne:)

GaRfiLD4e
02-11-2007, 20:40
Kato vodkata silni kato konqka topli kato beilis ekzotichni kato tekila strastni tolkova vkusni sa tvoite ustni...


Ako imash shans da izbirash napravi go!Ako imash shans da poznaesh nepoznatoto i da obiknesh to...togava mi pishi

Ako obi4a6 nqkogo my go pokaji, za6toto moje da se okaje,4e nai-istinskoto ne6to v jivota my si ti !!!

Otnema minuta da sre6tne6 nqkogo, otnema 4as da go opoznae6, otnema den da se vlubi6

Edno mom4e sarceto mi pleni,edno mom4e nakara me da trapna,to moite sani6at bezpoki,to moite misli pokori

Ak0 nqma6 k`vo da pravi6 v t0zi den 6to ne zeme6 da se flubi6 f men


iSkaM EdiN cHovEk Da Me cHuVsTvA iSTiNSki,DvE OcHi Da Me GLeDaT sTrAsTNo,DvE UsTNi Da Me CeLuVaT


lubovta e za me4tatelite...priqtelstvoto e za realistite.....no ti......ti si za men!


neznam dali neshto takova iskash no dano ti pomognat pone malko pyk mojesh samo da si izmislish neshto ako sychetaesh ot vseki spomen po neshto pojelavam ti uspeh

ThePainIsReaL
02-11-2007, 21:35
Абе .. тва е супер смешно с тея мазни , гнусни готови СМСи . Измисли си нещо сама . И гледай да не е много ангажиращо .

MeRiToR
02-11-2007, 21:41
ako nie ti go kajeme ili 6a e nekoe koeto toi e 4uval sus sigurnost ili 6a e nekvo mn banalno odtaise na 4uvstvata si dai malko na fantaziq i za6to da se ograni4avsh s 1 sms moje i pove4e ako se otpusnesh i odtadesh na tova keoto to4no haresva6 v nego ili s tova koeto te privli4a mai 6te e nai dobre improvizirai az go kazvam li4no vinagi po gotino e ima trapka ima izkri ama kazvam kvoto mi doide purvo na akula vinagi se polu4ava :mrgreen: :smt008

koalka
02-12-2007, 07:00
Кажи й какво чувстваш и, че искаш да сте заедно на този ден.Не е нужно да го преписваш от някакви сайтове.