PDA

View Full Version : Urolog



Hap-a
02-11-2007, 20:17
Ako ima nqkoi ot Burgas da kaje nqkoi offisi,adresi,telefoni.
Iskam da znam.....kak stava cqlata rabota zashtoto do osega ne sym hodil.
Glavniqt problem e che sigurno trqbva prez luchniq lekar pyrvo....da ama ne.
Nemoga pri neq.Zashtoto e bivsha kolejka na maika mi i sym natopen.
Moga li da otida napravo pri genekologa.I kakvo tochno mi trqbva kogato otida?

Alex_f
02-11-2007, 20:38
ami to parvo se pi6e GINEKOLOG,i vtoro to za majete mai ne se kazva ginekolog.emi otiva6 v nqkoq klinika na 4astno i si pla6ta6 15 lv moje i pove4e.ak se mine prez li4niq lekar za napravlenie 6te e bezplatno.

hforce
02-11-2007, 20:47
gledam 4e pi6e6 v mujki rod, na4i si mom4e, kva rabota ima6 pri ginekologa, UROLOG ti trqbva, tova e doktorut koito se zanimava s mujete, ginekologa e za jeni, v nqkoq 4asna klinika sigurno stava bez li4en lekur no se pla6ta, s napravlenie ot li4nata ne se pla6ta6e mai, no pri tebe qvno ne stava taka, su6tnost za kakvo puk ne trqbva da znae li4nata ti, prosto 6te i kaje6 da ne kazva na va6te, a i si mom4e, roditelite ni6to ne kazvat na sinovete si za tva 4e e pravil sex (pone na mene ni6to ne sa mi kazvali) tati daje edno bravo ne mi kaza, razbiram da be6e momi4e da, togava e kofti ako razberat va6te

Edit:
Da we ti ne trq da hoi na ginekolog be brato trq na orolog mislq 4e taka se kazva6e za majete :!: :-k :D :smt012
ne e li urolog? su6tnost se taq, pi4a shvana za kvo mu govorehme

02-11-2007, 20:47
Da we ti ne trq da hoi na ginekolog be brato trq na orolog mislq 4e taka se kazva6e za majete :!: :-k :D :smt012

Hap-a
02-11-2007, 20:55
Popraveno, dovolni?
A nqkakvi dokumenti trqbva li da mykna?
Koftito e che roditelite mi sa nqkakvi adski zarijeni.....prosto nqma opisanie za tqh.Bashtami shteshe da napravi skandal zashtoto v kraq na godinata imah 3 neizvineni otsystviq.....s 2 dume: Bez Dumi, s 1: Hich.
Prosto ne mi se zanimava s tqh posle da im obqsnqvam.Taka che ili otivam na lekar ili pitam vas za problema.No stanakysno taka che utre vecherta pak shte pisha.
Ako znaete nqkoq chastna bolnica v burgas shte sym blagodaren.

02-12-2007, 07:04
в бургас най добре иди в "света софия" - от часовника до хотел българия тръгваш по уличката където правят катмите и там се оглеждаш в дясната страна

Hap-a
02-12-2007, 12:56
Blagodarq za infoto 10x