PDA

View Full Version : Moderated: Каква козметика използвате?



brrlz
02-11-2007, 20:40
zdraveite... znam che predi imashe takava tema no beshe otdavna i ot togava sa izlezli novi produkti i moje neshto po-novo da se kaje a ako niama saglasni s mene moje da ia zakliuchite... ta temata e slednata neka vseki (momiche momche niama znachenie) da napishe kakva kozmetika izpolzva izobshto za vsichko...
1za kosa- shampoan i balsam na Dove-vazstanoviavashtiq i maska za kosa e niakakva italianska za profesionalna ypetreba dosta sam dovolna ot tqx
2za tialo- losion za tqlo na Avon SSS(skin so soft) ne sam dovolna nikak i nishto soft niama v rezultata :)
3za lice- pochistvasht gel na Avon s praskova i krem saotvetno pak s praskova ne sa loshi no moje i po-dobro
4-suh dezodorant na Dove no Rexonat-ta e po-dobra prosto reshix da raznoobrazq
i taka ako iskate spodelete i vie i ako niakoi si tarsi neshto moje da mu se preporacha.... shte se radvam ako spodelite i vie... :D :D :D :D

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

ThePainIsReaL
02-11-2007, 21:26
Знаеш ли кво ? Ако тръгна да си описвам всяко шишенце , което имам , няма да ми стигне денят . Едва ли хората ползват само едно нещо за косата и едно за тялото . И не разбирам смисъла на темата .. ако не те мързи , обясни :lol:

brrlzzz
02-13-2007, 18:30
Znaesh li kvo???-typa si!!! taia tema ima tolkova smisal kolkoto i vsichki ostanali v toia forum i e pusnata koito iska da otgovarq a ne niakakvi da se pravqt na interesni kolko mnogo neshta polzvali(viziram tebe ako ne razbra) ne sam kazala vsichko a grubo.... a ako ti ne go vijdash smisala izvodite si gi pravi sama..!!!! :D :D aide temata bez smisal da se vakliuchi qvno i drygite mislqt taka

meri88
02-13-2007, 19:22
Знаеш ли кво ? Ако тръгна да си описвам всяко шишенце , което имам , няма да ми стигне денят . Едва ли хората ползват само едно нещо за косата и едно за тялото . И не разбирам смисъла на темата .. ако не те мързи , обясни :lol:

xaxaxxa nali :smt005 az imam kam 10 ne6ta samo za kosata.......