PDA

View Full Version : zaeba me posle iska pak



de111
02-11-2007, 20:44
zdr imam problem.predi okolo godina i polovina xodex s edno momche,az mn go xaresvax,no sled kato pravixme sex toi se durja mn zle s men.razdelixme se.sled vreme toi pochna da me tursi,stana super obsebvasht,ne me ostavqshe na mira.idvashe do nas kazvashe che me obicha ,kazvashe che shte se promeni i che se e oplashil..predi tova si pravixme sreshi toi ne idvashe chakala sm go 40 min da doide -no ne.i sega sled kato mina tolkova vreme,az piinax malko i mu se obadix,govorixme kato priqteli.toi kaza che mn se radva che sm se setila za nego i poiska da se vidq s nego,obache men me e strax da ne stane kato predi zashtot mi trqbvashe mn vr za da go zabravq i dr koeto me plashi e da stane taka che pak da iska da se suberem.kajete molq vi kakvo da pravq?da se vidq li s nego ili ne?

PoisoNGirL
02-11-2007, 20:48
mai trqbva da se zapitash imash li oshte chuvsta kum nego i iskash li da se podlojish pak na sushtoto? shtom tolkova puti ne e idval na sreshtite vi znachi ne durji na teb.Puk i momiche da chaka momche e NEDOPUSTIMO.Az daje samo zaradi tova ne bih go potursila 2ri put.Nali veche si go preodolqla?Sega e momenta ti da mu teglish edna i da ne izlezesh s nego.Da produljish napred bez nego.Tova si e lichno moe mnenie de.No pri bivsh se vrushta samo ako ne mojesh da jiveesh bez nego i si sig che toi se e promenil...

iiirish
02-11-2007, 20:50
нищо не ти пречи да се видиш с него за по едно кафе, но отношенията ви да не преминават границата на приятелството! веднъж вече си се опарила, не прави същата грешка повторно! момчетата не се променят просто ей така за един ден... вземи си поука от предния път ;)

Just_One_Girl
02-11-2007, 20:50
Заебавай го, простак... Познавам няколко такива... :smt012

honda^
02-11-2007, 20:51
6том се колебае6 дали да излезе6 с него или не, зна4и все о6те не си го забравила. Поне не напълно. Казва6, 4е би ти коствало много време да го забрави6(отново), ако той отново се изгаври толкова отврамително с теб. Явно има6 някакви опасения, 4е той си е все съ6тия. Мисля, 4е дори да се съберете, ти няма да му има6 вяра и 6те си резервирана. Дори той действително да се е променил, ти няма да може6 да се наслади6 на връзката ви, за6тото 6те се притеснява6 да не ти при4ини отново болка. Не мисля, 4е той някога е изпитвал не6то към теб, както и не смятам, 4е сега не6тата са по-разли4ни. Внимавай много да не си отново ти тази, която 6те страда. Обмисли добре какво 6те направи6. Избора е твой.

ANGEL4E
02-11-2007, 20:52
pravil e sex s teb i sled tova te e zarqzal ... tezi nai mnogo gi mrazq :evil:
ako bqh na tvoe mqsto nqma6e da otida [-(
tozi tip mom4eta nikoga ne se promenqt
zagubenqci za bili takiva i 6te si ostanat...zareji go

hforce
02-11-2007, 20:57
Puk i momiche da chaka momche e NEDOPUSTIMO.

ot edna strana sum suglasen, smisul 4e kato mom4e vinagi gledam da otivam s 10-15 min po-rano, samo 4e priqtelkata mi me e 4akala 40 min vednuj, verno ne sama, be6e s prqitelki, no 40 min sa si 40 min taka 4e ne vijdam kakvo mu e nedopustimoto ako go obi4a da go 4aka, nedopustimo e toi da ne otiva na sre6tata i tq da iska da se vidi pak s nego

MeRiToR
02-11-2007, 20:57
az ti kaam puk da mu napravish i ti gadno sega osven ako ne si prekalo vliuben i zagubena po nego :P kaji mu ok are se 4akame edi si kade i ne hodi ostvaf go da 4aka ili go gledai otstrani kak 6te se 4udi kvo staa :mrgreen:

PoisoNGirL
02-11-2007, 21:03
xasxasxaxaxasx mejdu drugoto i az si pomislih sushtoto da mu kaje da se vidqt i da mu vurje tenekiq.No moje da se izkushi i da ide.Zatova si zamulchah!Inache momchetata ot toq tip nai-mnogo se draznqt da gi tenekiosat...prosto si e shou da gledash :-D \:D/

ThePainIsReaL
02-11-2007, 21:32
Сори , че така ще ти отговоря , ама ти го познаваш по-добре от нас . Едва ли ние ще знаем как ще е по-добре за теб . Сама си реши .

MeRiToR
02-11-2007, 21:36
e da taka si e az moje d api6a sekvi ne6ta ma verno nai vajno e kvo ti 4uvstvash ina4e az ne vijam kak moje da se promeni ama ima i takava veroqtnst makar i da izglejda stranno ili smeshno

psiHopaT4o
02-11-2007, 22:18
Да скъсаш окончателно с момиче ,да си правил с нея секс и след тва да й казваш колко я обичаш.. ебе ти се...ако ти се прай секс излизте и после.. пачанга..казваш му,че искаш само секс и ше му грейнат очите..ако наистина те обича начи е пълен тъпанар. =]

de111
02-11-2007, 23:01
abe napravo mislq kato mi se obadi da mu kaja che e bilo greshka che sm go potursila tva e.ima tolkova dr taka che toi trqbva da mi e posledna grija.mn vi blagodarq za suvetite naistina.a puk i v kraina smetka az sm si vinovna taka che se nqdqvam da postupq pravilno.ami ako gresha?offffff.se edno po dobre e da ne se vrushtam nazad!!!!!!!!blagodarq vi!!!!!!!!!!!!!!

sokre
02-11-2007, 23:57
da horata sa pravi ni6to ne ti pre4i da se vidi6 s nego , no ne zabravqi 4e 4ovek nikoga nemoje da se promeni ! ](*,)

koalka
02-12-2007, 07:02
Виж се с него на кафе и чуй какво ще ти каже.Аз лично не знам дали бих предприела на ново нещо, което би ме разочаровало и наранило пак.Но наистина може и да се е променил.

iiirish
02-12-2007, 07:28
момчетата не се променят просто ей така за един ден... вземи си поука от предния път ;)

А момичетата променят ли се?

Иначе по темата - тоя е некъв пълен идиот,не се занимавай с него по-добре... Кво ше те разиграва... :?

имах предвид такива момчета...

nenormalna
02-15-2007, 15:23
TOQ PEDERAS MU EBI MAIKATA!
ako se e promenil sled kato se vidish s nego she razberesh za kakvo stava vupros dali ima proqmana,no sled kato toq tip mom4eta n e se promenat dai mu 1 kef tam 1 kafe 1 laf pokajai mu che si4ko si e bilo e taka samo za kupona i mainata mu !

gamercheto_
02-15-2007, 17:10
добре всички го обвиняват..ами ако наистина се е оплашил от това че връзката им е станала по сериозна от преди...абе де да знам мноо шибана ситуация....Ако питаш мен( а ти ме питаш :P ) отиди на кафенце виж какво иска и по начина по който се държи,говори ти и всичко останало ще си прецениш искаш ли пак да си с него или не....ние и да си говорим...това са празни думи 8)