PDA

View Full Version : Mrazq maika si!!!



TyJnaTa_
02-11-2007, 21:58
Zdraveite!Zvu4i stranno no mrazq sobstevana si maika!Vsi4ko zapo4na taka:Kakto vsqko dete obichah maika si i bashta si mnogo gi obichah!Te se karaha mn.po4ti vseki den se sybujdah s tehnite vikove i karanici,lqgah si s tqh!Plakah no nikoi ne me vidq,stradah no nikoi ne se zainteresuva,bqh samotna no nikoi ne mi podade ryka!Imah samo dvete si sestri no ne mojeh da im kaja kakvo mi e.... . Prosto ne mojeh.... .Te se iznesoha ot nas otidoha da jiveqt s priqtelite si,a az ostanah sama na "boinoto pole".Shqha da se razvejdat bashta mi izgoni maika mi ot nas,a az neznash kakvo da pravq.... .Maika mi zvynna da mi kaje kyde e i ako iskam da otida da q vida sled daskalo,no az tolkova se pritesnqvah za neq ... be6e sama v prazen apartament,moje bi ve4erta be6e dori bez odealo... taka mislih az.Otivam sutrinta rano s odeqlo i vyzglavnica pri neq da q vidq,da q pregyrna da i kaja 4e q obi4am i 4e mi lipsva.Zvynq na vratata,a tq ne otvarq pomislih si nai-lo6oto "gospodi neshto e stanalo s neq" i sylzi izbiha da izlizat ot o4ite mi.Zvynnah pak i sled malko tq izvika "moment" olekna mi ... .Otvarq vratata i mi kazva vlez vlizam i kakvo da vidq pri neq myj ... drug myj ... ne bashta mi ...v nego moment neznaeh kyde se namiram kakvo pravq tam,ta tq vse edno vze syrceto mi i go stypka i vse edno mi kaza "za kakvo ti e?To ve4e ne ti trqbva" vse edno go iztrygna sys sobstvenata si ryka..... . oglejdam se v uj "prazniq apartament" kakvo da vida jenata iznesla polovinata pokyshnina ot nas i q zanesla tam,a az az se pritesnqvah za neq .... .Sled vsi4ko tova koeto vidqh pusnah torbata s mijavoto odealce koeto bqh zanesla na "Nai-dobrata maika na sveta" i prosto kazah zakasnqvam za u4elishte i izlqzoh.... .Maika mi izvika sled men "obi4am te" a az vse edno 4uh "mainata ti"imah 4ustvoto 4e se podigravat s men 4e tova beshe prosto koshmar vyrvqh po pytq za daskalo navela nadolu glava pla4eiki,neznaeh kyde otivam krakata sami me vodeha,po edno vreme 4uh klaksona na edna kola "gospodi tq idva kym men" a az ne mojeh da mrydna bqh kato zakovana tam stoqh i q gledah togava shofiora svi v prese4kata za malko da se blysne 4oveka zaradi men.4uh kak myja izvka "gledai kyde vyrvish be momi4e kakvo iskash da te vkarat v groba li"zamislih se v tozi moment naistina iskah da sym tam dylboko v zemqta .... ot tozi den natatyk se promenih kym maika mi razbrah 4e tq e vinovna za vsi4ko 4e izneverqva na bashta mi ... a toi q obi4a ... ujas kak moje sega razbiram kakva e tq sys vseki den q namrazvam pove4e i pove4e ... no tova e edva na4aloto ima tolkova mnogo oshte koeto ne sym kazala,a mi se iska da izkreshte znaete za sega syshnostta prosto mi kajete redno li e da q mrazq ili sym zbyrkana pomognete mi kajete mi kakvo da napravq moje bi da govorq s nqkoi lekar,psiholog,rodnina neznam prosto vi molq pomognete mi!!! :smt089 :smt089 :smt090 :smt090 :smt115 :smt010

02-12-2007, 03:59
hm, ne moga da razbera zashto e zadyljitelno da obichash maika si. vse pak tova e tvoq jivot i bi bil mnogo po-istinski ako se shashkash samo za sebe si. Imam predvid, mojesh da go preodoleesh. Maika ti qvno si ima gadje i se radva, radvai se i ti che gi nqma skandalite iz kyshti. Vinagi namirai pozitivnoto v neshtata. POnqkoga kolkoto i cherna da e situaciqta ima po nqkoe svetlo petno.

BrokenInnocence
02-12-2007, 04:05
Боже, за какви неща хората мразели родителите си... пък аз каква загубенячка съм била да не харесвам( подчертавам- не мразя, а просто не харесвам) майка си понеже ми създаваше комплекси като малка. Не сериозно, момиче, не искам да те обиждам, ама вземи заживей в реалния свят. Отдавна мина времето когато мама и тате си стояха заедно само и само децата да си мислят, че всичко е наред. Била му изневерявала, а той я обичал... ми гадно за баща ти, ама ако майка ти не го обича вече и звезди да й сваля нищо няма да се получи. Явно от страна на майка ти брака се е изчерпал и това е. Факта, че има друг мъж те е накарал да се чувстваш сякаш са ти стъпкали сърцето...? Миличка, че утре те ако се разведат вашите ти ще тръгнеш да скачаш от покрива на блока сигурно. Изобщо не разбирам защо някои хора си мислят, че като станеш родител това значи да заебеш собствения си живот напълно. И освен това... радвай се, че майка ти ти е казала, че те обича, моята не ми го е казвала от толкова много време, че съм забравила какво е.

RoyTheReaper
02-12-2007, 05:52
Така и не видях нещо, заради което да мразиш майка си. Изневерявала е на баща ти? Напуснала го е? Може би просто чувствата към него не са както преди, да не го обича вече; а тогава просто няма смисъл да продължават. Много по-зле за теб ще е да са заедно и да им слушаш виковете. По-добре е да се разделят и да има мир. Всичко това не означава, че майка ти не те обича, но все пак и тя си има живот. Трябва да я разбереш.

cool_kitty_:P
02-12-2007, 06:41
ами и при мен нещата са горе долу така само че е обратното...въпреки това никога не съм мразила баща си...ревала съм и т.н.,но разбрах ,че няма смисъл и най-малкото ,което мога да направя е да се държа нормално ...скоро започнах да се усмихвам и се отказах да се самосъжалявам и ето ,че всичко си е както преди,просто съм малко по-силна и малко по-голям непукист :wink: така че не си заслужава да си прецакваш живота заради вашите и не трябва да губиш нито минутка в мисли за миналото ,защото не можеш да го промениш...приеми нещата такива ,каквито са..

TyJnaTa_
02-12-2007, 06:45
Ne ne e taka .... te ne se razdeliha maika mi se vyrna pri bashta mi.No ne znaete kakvo e telefona u doma da zvyni i kato vdignite da 4uete myjki glas tyrsesht maika vi i sled kato vi pisne vsi4ko tova mu se razvikate a posle da iskat ot vas obqsnenie "zashto si vikala na 4oveka" izvinqvam se mnogo kak nqma da q tyrsi na gsm-a i kvo strah go da ne plati mn.golqma smetka za telefon li?Pyk i ne e samo do tova li4i si 4e tq obi4a mn. pove4e sestrite mi v dyrjanieto i si li4i v dumite koito kazva po vsi4ko za neq vinagi az sym vinovna nikoga nqkoi drug tolkova pyti sym i pomagala edno blagodarq ne sym 4ula,samo mi vika vinagi shte nameri za kakvo da mi se skara.Kogato sym bolna otnovo 4uvam "obli4ai se po-dobre gledai sega si bolna pak li hap4eta shte iskash da ti kupuvame" a kogato nqkoq ot sestrite mi se razbolee "dobre li si mami hapva li ti se neshto edno 4ai4e da ti namravq,ako iskash shte otida do magazina da ti vzema neshto" i za kakvo?Az sym bila bolna sys 39 gradusa temperatura i tq me e prashtala do magazina zashto? tq kraka nqma li? ne znaete vsi4ko ne mojete da me sydite i postoqnno me nastroiva sreshty bashta mi,no tq neznae 4e taka vse pove4e i pove4e q mrazq .... samo toi me zashtitava (ot vreme na vreme) poneje ne iska da se kara s taq intrigantka nali q obi4a!Do sega vinagi e govorila zad gyrba na pritqtelkite si vinagi pyk ina4e "eh kak mi beshe my4no za teb".Iskah samo malko razbirane a vie me izkarahte 4e jiveq oshte v oniq vremena kydeto vsi4ko e bilo "perfektno" prosto ne vi kazah vsi4ko ....... :smt012

cool_kitty_:P
02-12-2007, 18:01
ама кой те осъжда? аз казвам ,че не си заслужава да си скапваш и минутка от деня за това...а колкото до дуржанието на майка ти към теб не мога да ти кажа нищо...ср....при мен не е така

02-16-2007, 18:25
TOVA KOETO SI PREJIVQLA E NAISTINA UJASNO :( AZ MISLQ 4E AKO NE SI VPRQGA6 MOZYKA POSTOQNNO I NE MISLI6 SAMO ZA TOVA 6TE TI E PO-LESNO MAKAR MAIKA TI DA SE E VYRNALA I VSE TELEFONA DA ZVYNI I MYJ DA TYRSI NEQ PYK MOJE DA IZMISLI6 NQKAKVO RE6ENIE NE ZNAM KAKVO POVE4E MOGA DA TE POSYVETVAM.KYSMET VSE PAK!!!

gerinceto
02-17-2007, 10:01
TOVA KOETO SI PREJIVQLA E NAISTINA UJASNO :( AZ MISLQ 4E AKO NE SI VPRQGA6 MOZYKA POSTOQNNO I NE MISLI6 SAMO ZA TOVA 6TE TI E PO-LESNO MAKAR MAIKA TI DA SE E VYRNALA I VSE TELEFONA DA ZVYNI I MYJ DA TYRSI NEQ PYK MOJE DA IZMISLI6 NQKAKVO RE6ENIE NE ZNAM KAKVO POVE4E MOGA DA TE POSYVETVAM.KYSMET VSE PAK!!!

Violenza
02-17-2007, 14:10
И най-гадното е, че от всичко това най-много страдат децата...
Все пак... не си пропилявай живота заради грешките на родителите си.