PDA

View Full Version : Любов няма!!!



02-11-2007, 22:57
Любов няма,това е жалката истина.Всичко е пари,секс и до време.
Днес скъсах с едно момиче която завинаги ще ми остане в сърцето.
Заряза ме заради некакъв 27 годишен мутра с мерцедес.
Последната седмица нямахме време да се виждаме,само 2-3 пъти се срещнахме и вчера по скайпа ми каза че иска да ме види и да ми каже някой неща.
Видях сме днес на плиска и тя ми каза че вече обича друг мъж,който можел да и даде повече любов и неща.
Ей така след 5 месеца заедно ме зареза за нищо.
Бях като потресен.От началото ми стана тъжно и очите ми се насълзиха но вече не ми пука.
Ще я смачкам от бой,както и баткото.Достастъчно ми е напечено тия дни(да не говорим че вчера бях в райoното след едни случки но това вече е друга тема).


Всички заблуденяци си мислете че има любов но аз го осъзнах навреме... обичам я повече от всичко и накрая кво стана-КУР.
Ще се осетите навреме но ще е късно.
Тва ви го давам като съвет,никога не хлътвайте по жена.
Всички пикли са такива,гледат парите,колите и кви дрешки ще им купиш.
Аз си дадох живота заради нея и накрая ме прееба.

П.с. на 14 февруари ще отида до тех и ще гризне дръвцето.
Тва е от мен.

sokre
02-12-2007, 00:13
Много съжелявам за тебе брат ми :cry:
От това което прочетох виждам че найстина момичето е било много за теб , а ти е забила нож в гърба !
Понякога става така , това нетрябва да те сломява ](*,) !
Любов има но просто така са се стекли нещатата при теб друг тия е взел :evil: . Това не е причина да ги търсиш да ги биеш , защото от това по добре няма да ти стане :smt018 :smt017 :smt018 , повярваи ми !
В момента ходя с едно момиче от година и повече вече , найстина е всичко за мен :smt005 , и знам че не съм застрахован от такова нещо (никой не е ) !
Просто с пари и коли - 90% от момичетата са потдават (давам ти м-у крачието ) след това като омразне на газето и я заебава и си търси дръга , товага тя се сеща колко хубаво и е било с теб ... :smt013 ама вече смисал няма .
Просто с времето ще ти мине , гледай само на пред !
Много ти сачуствам :roll:
Митко 19г !

MiMs_Fallen
02-12-2007, 01:15
ima liubov no dosta kratka...za syjalenie i dosta boleznena :( :( :(
sajalqvam za priqtelkata ti... :(

ThePainIsReaL
02-12-2007, 06:44
Сега си ядосан и искаш да я удариш - но тя дори и това не заслужава . Не се замесвай повече с нея .
А колкото до любовта - не ти гарантирам , че я има за всеки , не ти казвам , че ще обичаш пак така , ама ще обичаш може би по-друг начин , който пак няма да е много зле .

iiirish
02-12-2007, 06:48
и какъв и смисъла от саморазправа?! ще ти олекне за момента може би, но после?! ще изпитваш угризения, че си постъпила така егоистично! ще съжаляваш, че си паднал до подобно ниво като отидеш й се разправяш с нея!
това вече е минала история! обърни гръб и на нея и на миналото и просто гледай напред!

Undying
02-12-2007, 06:52
С бой нищо да направиш,по-добре се дръж се едно не я познаваш.Както казаха и други тя рано или късно ще си осъзнае грешката,ама ще е късноооо...

koalka
02-12-2007, 06:55
5 месеца като погледнеш не са толкова много време, но пък ти си имал чувства.Недей да биеш нея или който и да било, тя така е решила и ти нищо не можеш да направиш.Ако я пребиеш, тя пак ще е с онзи, а не с теб.Не се отказвай от любовта, има я, но трябва да намериш момиче, което ще те направи истински щастлив.

FcheSladko
02-12-2007, 07:40
В такива моменти наистина си мислиш, че любов няма. И аз мисля така в момента :wink: От саморазправа смисъл няма пич.. Само по-зле ще станат нещата.. Мисля, че в мойта връзка аз бях точно противоположното на твоето момиче - не се вияех от материалните неща и т.н., но човека, с когото бях не го оцени.. Негова си работа, дано само при него да не стане като при тебе. Опитай се да не мислиш за нея.. и.. времето лекува. Успокой се, разбирам те.. :| Дръж се на ниво 8)

ANGEL4E
02-12-2007, 07:49
ne se otkazvai ot lubovta za6toto tq sa6testvuva...da tq sega moje da e s nqkoi po bogat koito moje da i dade pove4e ne6ta no ne si misli 4e TOI 6te e s neq ve4no dori naprotiv 100% sam sigurna 4e skoro 6te q zareje i tq 6te iska da se varne pri teb za6toto 6te e osaznala kakvo e izgbila...tq ne e za teb...nqkoi den 6te nameri6 podhodq6toto momi4e...nqma nujda ot boi tova 6te ti pomogne za momenta a posle kakvo 6te pravi6 kogato udovolstvieto ot boq mine i pak se namesi bolkata koqto ti e pri4inila?!... :roll:

IlLuSi0nS`
02-12-2007, 08:14
мм нали знаеш cash rules everything around me.. това е болезнената истина.. и да тъжно е, но живота продължава..

priti_kiti
02-12-2007, 08:19
:lol: Тва с пребиването е супер смешно,пич..
Да отидеш и да я пребиеш - е,какво, по-добре ли ще ти стане? Съмнявам се.. просто забрави за нея ии не си мисли,че всяка "пикла" е такава (;
Че ги има много такива - вярно, ама ако почнем и ние така да говорим за вас, че всеки иска единствено и само секс и мисли за това как да ни изчука и да ни изостави /защото съм 100% сигурна, че има мнооого такива случаи/, кво ще правим,м? Така че дай да не слагаме всички под общ знаменател,защото има и свестни момичета, както и момчета.. а за любовта дали има или няма не смятам да споря, защото тук вече всеки си има свое мнение по въпроса.. и все пак мисля, че любов има.
Случват се и такива неща, неа се отчайваш (;

Бду бил си на мача на Левски, нали? :D

Addicted-f
02-12-2007, 08:22
Кофти работа.И аз съм на аз на това мнение че любов няма.Парите и секса в днешно време са по-важни и за в бъдеще ще е така.Тъй че да не ти пука гледай си кефа.Винаги единия от двамата се оказва прецакан това си е.Колкото и да се заблуждаваме с тъпата любов рано или късно всеки го разбира :)

Lambo
02-12-2007, 11:52
Любов няма,това е жалката истина.Всичко е пари,секс и до време.
Днес скъсах с едно момиче която завинаги ще ми остане в сърцето.
Заряза ме заради некакъв 27 годишен мутра с мерцедес.
Последната седмица нямахме време да се виждаме,само 2-3 пъти се срещнахме и вчера по скайпа ми каза че иска да ме види и да ми каже някой неща.
Видях сме днес на плиска и тя ми каза че вече обича друг мъж,който можел да и даде повече любов и неща.
Ей така след 5 месеца заедно ме зареза за нищо.
Бях като потресен.От началото ми стана тъжно и очите ми се насълзиха но вече не ми пука.
Ще я смачкам от бой,както и баткото.Достастъчно ми е напечено тия дни(да не говорим че вчера бях в райoното след едни случки но това вече е друга тема).


Всички заблуденяци си мислете че има любов но аз го осъзнах навреме... обичам я повече от всичко и накрая кво стана-"мъжки полов орган".
Ще се осетите навреме но ще е късно.
Тва ви го давам като съвет,никога не хлътвайте по жена.
Всички пикли са такива,гледат парите,колите и кви дрешки ще им купиш.
Аз си дадох живота заради нея и накрая ме прееба.

П.с. на 14 февруари ще отида до тех и ще гризне дръвцето.
Тва е от мен.


Така е пич няма кво да се лъжем... Жена ли е винаги трябва да си имаш едно на ум.... докато не падне на колене разплакана за любовта ви никво доверие човек... Кофти е така-близък човек, на когото си вярвал, да ти забие нож в гърба и точно за това трябва да вярваш само на себе си....

XXX_f
02-12-2007, 12:34
Всички заблуденяци си мислете че има любов но аз го осъзнах навреме... обичам я повече от всичко

С тези думи ти сам доказваш , че има любов... ти си я изпитал това че момичето до тебе не те заслужава не означава , че няма любов. Недей да я биеш или нещо такова ако искаш наистина да си го върнеш продължавай напред и се хвани с друго момиче което те цени и което ти цениш...така ще и стане по кофти...а от бой кирия няма :!:

malka_sladuranka
02-12-2007, 13:00
А ти си злобен комплексар. "Ще я смачкам от бой" "П.с. на 14 февруари ще отида до тех и ще гризне дръвцето" - това са думи на човек без достойнство. Ще набиеш момичето защото е избрала някой който и харесва повече? Да стой с тебе от съжаление? Това ли искаш? И бъркаш парите не са всичко за една жена. Това, че е избрала него и това, че има пари, може и да няма нищо общо. 2те неща не винаги са свързани. Да, гадно е да те зареже човек на който държиш, съжалявам за това, но не трябва да я има тази злоба в думите ти.

eleto_ludo_dete
02-12-2007, 14:10
Според мен трябва да удариш един як шамар на себе си ...сега ще ти кажа защо :
Първо :как си могъл да ходиш с това момиче и да не забележиш каква е ценностната и система и какво я вълнува.Ако до сега не си забелязал,че тя се впечатлява от по големи финансови възможности ,то тогава бъди сигурен,че твоята мацка просто се е влюбила .

Второ (което е по важното)- шамар ти трябва,защото се пишеш за мъж и сега искаш да чупиш нечии глави .Това е пристъп на слабост и е глупаво да си помисляш такова нещо.По-добре да се оставиш известно време да ти мине яда и болката .ОСтави любовта да те намери ,а ти отвори сърцето си за нея.
Всички сме били наранявани и изоставяни :lol:
На 14 вместо да се занимаваш с нея си направи купона с приятели ,забавлявай се и не мисли за никакви побоища !!!!Явно така е трябвало да стане и за теб има някое по добро и яко момиче,което да те заслужава истински !Успех и умната !

Digital
02-12-2007, 15:36
Човека е наранен... момичето го е заебало след половин година... айде моля ви се. Заслужава не бой а нещо повече... напълно нормално реагира.
Отделен е въпроса че не трябва да се занимава с такива боклуци... и ще е грешка да отиде и да я набие. Не си струва просто, въпреки всичко.
Успех човече ! :wink:

AnIcHkAtA
02-12-2007, 16:11
Едва ли ще кажа нещо повече от мненията на съфорумниците.Но все пак имам нещо за казване-Не се бий защото е тъпо да се биеш,особено ако е с момиче.И второто-Любов има,но в такива моменти човек се отчайва.Ще намериш друго момиче и ще видиш,че не всички са такива.

Digital
02-12-2007, 16:14
Едва ли ще кажа нещо повече от мненията на съфорумниците.Но все пак имам нещо за казване-Не се бий защото е тъпо да се биеш,особено ако е с момиче.И второто-Любов има,но в такива моменти човек се отчайва.Ще намериш друго момиче и ще видиш,че не всички са такива.
А кой шъ ми дъде опредиление за любоф ? :smt012

02-12-2007, 16:35
Братле обичал си някъф боклук, 5 месеца лъжи, кво ти дреме за тая, продължавай на пред и не ги слушай тия пикли не си комплексар :), ма верно за кво ще ходиш да се биеш няма сми.

Дали има любов или няма не ме интересува особено, аз още не съм го усещал тва, но да предположим, че има :lol:

Virt-Tuning
02-12-2007, 16:41
Братлее няма смисъл се разпрааш с тая.Колкото до любовта...явно това не е било момичето има адски много разпоретини кат тая бившатата ти да не кажем повече от половината,но има и много свестни момичета които заслужават любовта и вниманието ти не забравяй ;)

02-12-2007, 18:43
awe ako nqma6e liubov nqma6e v momenta da stradam,a i ti sa6to...tpoto e 4e go izkarva6 po mnogo shit na4in ''6te q sma4kam ot boi,kakto i batkoto...''...nqma smisal pove4e da se zanimava6 6tom te e smenila z apari zna4i ne s i e struvalo...ne se ot4aivai a prodaljavai da tarsi6 liubovta-ima q!aide spox :smt016 :smt006

gerinceto
02-12-2007, 18:49
ima lubov.ponqkoga tq e spodelena ili pak nespodelena,ponqkoga e kratka,a ponqkoga e prodaljitelna.

ABSOLUTme
02-12-2007, 19:55
1vo-liubov ima.prosto ne ste namerili choveka,na kogoto da q dadete i ot kogoto da poluchite.
2ro-pich,mislish li,che kato q vidish shte mojesh da i vdignehs ruka??az ne mislq,vse pak oshte q obichash i 'tq oznachava mn za teb,vupreki,che e postupila mn kofti..
3to-osuznai se malko i pogledni na situaciqta i ot drug ugul.kogato jena bude zarqzana,tq tursi vinata v sebe si,a kogato muj e zarqzan,toi tursi vinata v polovinkata si.moje bi i ti imash vina za tova,che tq e predpochela drug.kintite ne sa vsichko.. :roll: