PDA

View Full Version : Малки бели пъпчици по пениса



02-12-2007, 07:03
Обаче не говоря за тези на главичката, а по целия пенис. Малки, бели, не сърбят, не отделят секрет, много са.

I cum blood
02-12-2007, 07:49
mmmm moje6 li da gi snima6 i da mi prati6 da vida 6toto moq priqtel ima su6to ne6to takova i 6ti kaja kfo moje da e :-k

ivo111
02-12-2007, 12:59
opa..tva i men me interesuva..az imam oba4e po testisite..4uval sym 4e e 4esto sre6tano pri mom4etata no nz nz nqmam predstava..ako nqkoi pomogne 6te sym mu mn blagodaren.[/quote]

02-13-2007, 08:42
po testesite si iam otdavna, i na povecheto mesta kudeto ima takiva si imam kosumcheta, i mai che vsichki imat. kogato moga shte snimam.

02-13-2007, 13:07
хора и аз имам едни такива съвсем леко като забелиш пениса по кожичката и са супер много като ги имам сигурно от 5 години вече
едни такива бели то броят им постоянно се увеличава...
прати снимка на пощата ако и снимаш моля те
stadionut@abv.bg

02-14-2007, 19:21
хора и аз имам едни такива съвсем леко като забелиш пениса по кожичката и са супер много като ги имам сигурно от 5 години вече
едни такива бели то броят им постоянно се увеличава...
прати снимка на пощата ако и снимаш моля те
stadionut@abv.bg
а между другото някой може ли каже кво ми има на мен дали е некво опастно

batkodoki
02-15-2007, 21:10
а между другото някой като пита нещо ще се научи ли да указва ВЪЗРАСТТА си ако иска да получи смислен отговор ?!

02-16-2007, 13:20
На 16 съм.

02-16-2007, 23:36
хора и аз имам едни такива съвсем леко като забелиш пениса по кожичката и са супер много като ги имам сигурно от 5 години вече
едни такива бели то броят им постоянно се увеличава...
прати снимка на пощата ако и снимаш моля те
stadionut@abv.bg
аз съм на 15 ... нали от 5 години некъде ги имам ама нито една досега не се е махнала и като че ли всеки ден се образуват нови ...

потаен
02-18-2007, 19:26
тука предполагам а както и на много други места става вапрос за мастните жлези за тези по кожата не сум сигурен но за тези по главичката или по-точно на съдинението на главичката с ствола може да се махнат от конкретния индивид без да ходи на лекар или да казва на които и да искам да кажа че не поттиквам никои към самолечение но знам че голяма част от момчетата които ги имат няма да отидат на лекар а и да отидат лекарят ще им каже да не се притесняват и че не им пречат но аз съм на мнение че пречат ужасно много и са комплекс и са ограничение на полови контакти и са супер гадни като цяло за това ето ви начин да си ги махнете сами вкъщи (НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ) процедурата е много продължителна много гадна и човек се чувства доста дисконфортно по времето когато кожата почва да се бели да не говориме че за маструбация и секс по време на терапията не трябва и да става въпрос.Методът като деиствие е много прост тези мастни жлези не обичат суха кожа и имат корени в епидермиса които като изчезнат изчева и проблема има много кремове които ги намаляват но не ги премахват и са пари на вятъра.Значи взимате си от аптеката иодин(което е разтвор на иод) 50%-тов спирт и памук.Процедурата е следната 2 пъти дневно се взима душ пениса се измива много добре след което върху жлезите се поставя иода чака се 10 мин след което памуче се потапя в спирта и с него се търка мястото на което е поставено иод.Оставя се още 10 мин кожата да исъхне.Това се прави всеки ден докато кожата не почне да се бели процедурата се прекратява през времето в което кожата се бели докато не зарасне изклиучително важно е кожичките които стават повреме на беленето да не се пипат дърпат или махат на сила оставят се да паднат сами може да се ползва неоспорин които подпомага въстановяването на кожа след няколко такива цикала ще се забелижи заглаждане на тези пъпчици и след определен брои процедури (различно при всеки) те ще изчезнат перманентно много е важно да се подържа хигиена на ниво спешно отделение по време на манипулациите първите две три манипулации са болезнени след това болката изчева повтарям отново че не препоръчвам на никои самотерапия особено на 15-16 годишни пуберчета ако някои мисли да го прави да помисли дали е готов за такова нещо а не като почне да му се бели кожата и види какво е всъщност да плаче тази процедура често води до усложнения при по чувствителна кожа пак повтарям за хигиената и за постояннството всеки ден без оправадания днес не можах и тн важно е да се пази и кожата която е здрава особено при тези които не са обрязани да внимават с излишната кожа да не попада иод или спирт варху нея може да се консултирате с специалист но тои ще ви помисли за луд и ще ви разубеди като ви затрупа с ред усложнения които могат да се получат за които няма да ви излъже ако някои има въпроси helpmenow@abv.bg там моля и всеки които се подложи на процедурата да пише за напредъка и ако има усложнения за да мога да дам адекватен съвет манипулацията деиства (личен опит) и знам за още хора на които е помогнала методът е доста стар и не са забелязани траини негативни ефекти просто никои почти не говори за този проблем и за това тои е такава мистерия пак повтарям всеки които се подложи на лечението да пише редовно на емаила форума няма да го гледам често за това маилите са начина за връзка извинявам се за неграмотното писане и за това че не използвам препинателни знаци както моля и темата да не бъде изтрита и да не бъда убиждан за това че казвам на хората как да се лекуват аз само искам да помогна от мен това е чакам въпроси и мнения на маила

потаен
02-18-2007, 19:33
забвавих да кажа че по време на борбата с проблема е да не казвам завължително да сте напълно здрави да не сте болни и да не приемате лекарства както и да си купите от аптеката бирена мая която да се приме трипути днесвно по 2 таблетки за да може имунната система и тялото като цяло да е в идеална кондиция

02-18-2007, 21:51
еми момче супер много ти благодаря за тази информация ...
нямам думи
но не смятам че съм готов за такова нещо просто явно е кофти и по-сложно не е като просто да го намажеш ...
не мисля че ще успея
сигурно ще отида на лекар
ама се нерва щото нито една пъпчица не се маха а броят им постоянно се увеличава ... и са на странно място ...

02-19-2007, 17:56
еми момче супер много ти благодаря за тази информация ...
нямам думи
но не смятам че съм готов за такова нещо просто явно е кофти и по-сложно не е като просто да го намажеш ...
не мисля че ще успея
сигурно ще отида на лекар
ама се нерва щото нито една пъпчица не се маха а броят им постоянно се увеличава ... и са на странно място ...
днеска се появиха още нови ... и то не малко това нормално ли е при тея мастни образувания по кожата ...

potaen
02-19-2007, 18:08
normalno da ti se struvat ot vreme na vreme che sa poveche zashtoto kato ti isuhne kojata i se smalqvat a kato e po mokra stavat po golemi i suszdavat iliuziqta che sa poveche izvinqvam se za latinicata

02-19-2007, 18:15
normalno da ti se struvat ot vreme na vreme che sa poveche zashtoto kato ti isuhne kojata i se smalqvat a kato e po mokra stavat po golemi i suszdavat iliuziqta che sa poveche izvinqvam se za latinicata
е добре ама попринцип нормално ли е да им се увеличава броят всеки ден ... досега нито една като гледам не се е махнала всички си стоят и постянно се появяват нови имам чувството че ще ми обхванат целия пенис ...а броят им в момента е над 200 според мен колкото и да са малки

XePouH`
02-19-2007, 18:15
ако е по ствола на хуя това са косъмчета или поне ще има :-)

02-19-2007, 18:17
ако е по ствола на хуя това са косъмчета или поне ще има :-)
ми не съвсем леко като се забели пениса съвсем леко и по кожичката ...

XePouH`
02-19-2007, 18:23
инфекция?лоша хигиена?секс без пезерватив?

02-19-2007, 19:07
инфекция?лоша хигиена?секс без пезерватив?
епа мия се оня ден се и по-оня се търках много и пак излизат нови а старите не се махат ...

XePouH`
02-20-2007, 06:14
прайш ли секс ?

бла
02-20-2007, 10:17
не е до секса.. и аз имам мн най-малкото 4е това 15годишното мом4е каза 4е ги има от 5год..той да не би да е правил секс на 10?!не..и аз днеска мисля да отида на лекар на мен не са ми само по ствола а почти навсякъде а тая процедура опр не мисля да я правя...мн риск хаха да не ми изсухне хуя накрая...айде ;) и пишете ако се оправят..

02-21-2007, 13:53
нещо днес излезнаха нови пъпчици ... някой може ли само даде предположение кво е ?

ННН
02-23-2007, 04:40
и аз ги имам по ствола и по тестисите малко ,много ги мразя тея пъпчици...мисля скроо да отида на лекар..

02-24-2007, 11:36
Ами айде ако някой иде на лекар, да пише какво са му казали. плс \:D/

Алабаланица
02-26-2007, 10:16
И аз имам леко по ръба и по тестисите. Ходих на лекар и ми каза , че е нормално и че имало по-тежки случаи от мен. Нормално, нормално, но няма ли начин да се премахнат ( естетически не ме радват)???Това са жлези, които при някои мъже се проявяват по-силно.Всмисъл не се притеснявайте, че е болест.

02-26-2007, 11:38
И аз имам леко по ръба и по тестисите. Ходих на лекар и ми каза , че е нормално и че имало по-тежки случаи от мен. Нормално, нормално, но няма ли начин да се премахнат ( естетически не ме радват)???Това са жлези, които при някои мъже се проявяват по-силно.Всмисъл не се притеснявайте, че е болест.
е добре ама при мен са леко като се забели пениса се виждат по кожичката според мен това не са същите ...

BloodSoul
03-01-2007, 15:36
Не за първи път ще предложа Sulaftiasol!

Скатан
03-27-2007, 15:20
Здрасти при мен сащо има мн такива даже снимах да ми кажете дали са същите (ако някои иска имам налична снимка пишете ми на divak_90abv.bg)и пречат ли нещо на момичето при секс на 16 год съм ?
и с времето може ли да изчезнат сами?
малко някои ако е на ясну да обясни за тях :shock:

03-28-2007, 12:06
нещо днес излезнаха нови пъпчици ... някой може ли само даде предположение кво е ?

Орежи ги с бръснарско ножче :shock: После ако тече много кръв опърли с бензинова лампа..

Иначе аз ги има по цеееелеия ствол :) -ебаси рендето е, много ме радва ! :-D