PDA

View Full Version : Moderated:Мога ли да забременя при това положение?



SEXY_18
02-12-2007, 09:24
ZDRAVEITE.Imam edin vajen vapros.kogato pravim sex s gadjeto mi toi vinagi svar6va na korema mi.interesuva me ako s prast vzema malko sperma i si brakna moje li da zabremeneq?



Moderated by koalka
т.7 и т.1 от правилника!

sokre
02-12-2007, 10:05
ZDRAVEITE.Imam edin vajen vapros.kogato pravim sex s gadjeto mi toi vinagi svar6va na korema mi.interesuva me ako s prast vzema malko sperma i si brakna moje li da zabremeneq?
ЕСТЕСТВЕНО !
хората се пазят от това , ти сама го искаш ](*,)
недей прави глупости :smt018 :D
ако ти е такъв мерак да свърши в теб , копи си "простинор дуо " и го вземи веднага след това то там си пише как ( знам го от личен опит ) помага =D>
ама недей си затормозява главицата сама ... :smt017

SEXY_18
02-12-2007, 10:11
prosto vijdam 4e go gubq a toi e maja na jivota mi.tova e edinstveniq na4in s koito moga da go zadarja.ina4e i az sam pila postinor duo no ako mi e sega-nikoga.

sokre
02-12-2007, 10:18
prosto vijdam 4e go gubq a toi e maja na jivota mi.tova e edinstveniq na4in s koito moga da go zadarja.
чакай малко това не го разбрах ](*,)
ако не обереш от корема си спермата с прусче и не я мушнеш в п*тката ще те остави ? :-s

SEXY_18
02-12-2007, 10:45
tova e mnogooooo dalga istoriq.zna4i predi bqxme gadjeta-xodixme 2 god i polovina.oba4e az mu izneverix i toi skasa s men.sega prodaljavame da se vijdame oba4e ve4e ne e sa6toto.kazva mi 4e me obi4a oba4e ne moje da zabravi tova koeto mu pri4inix.a az ve4e 3 meseca po cql den pla4a i se nerviram 4e toi ve4e ne mi vqrva.i naistina ne znam kakvo drugo mi ostava.gotova sam na vsi4ko,dori i na tova...

sokre
02-12-2007, 10:54
tova e mnogooooo dalga istoriq.zna4i predi bqxme gadjeta-xodixme 2 god i polovina.oba4e az mu izneverix i toi skasa s men.sega prodaljavame da se vijdame oba4e ve4e ne e sa6toto.kazva mi 4e me obi4a oba4e ne moje da zabravi tova koeto mu pri4inix.a az ve4e 3 meseca po cql den pla4a i se nerviram 4e toi ve4e ne mi vqrva.i naistina ne znam kakvo drugo mi ostava.gotova sam na vsi4ko,dori i na tova...
Просто незнам какво те е накарало да изневериш](*,)
А той ли ти каза че това е единствения начин ?

SEXY_18
02-12-2007, 10:58
ne,no mi kaza 4e ako se slu4i znae 4e nqma da moje da me nakara da napravq abort.ne mi e kazvam primerno 4e taka 6te se varne pri men,no sam mnogo ot4aqna i znam 4e taka moga da si go varna sas sigurnost

Barbie
02-12-2007, 11:04
Искаш да го задържиш като забременееш без той да знае?! :-s (Правилно ли съм разбрала?!?!)

На колко си години?! Мила, това не е начинът... Едно детенце не е шега работа...

sokre
02-12-2007, 11:07
ne,no mi kaza 4e ako se slu4i znae 4e nqma da moje da me nakara da napravq abort.ne mi e kazvam primerno 4e taka 6te se varne pri men,no sam mnogo ot4aqna i znam 4e taka moga da si go varna sas sigurnost
Няма сигурни неща !
Така един вид ти го караш на сила да се върне при теб , не по негово желание. Просто няма да има чуства от негова страна а само задължения ...
Просто ти си му изгубила доверие , чуства - ВСИЧКО !!!
Разбирам го напълно , ако съм на негово място и аз бих постъпил така(с една малка разлика , нямаше да те погледна никога повече) .
А ти защо направи тази грешка ?
Нете опреквам в нищо - няма безгрешен човек !

I cum blood
02-12-2007, 11:08
ne 4i ne6tu ma ti ti si luda :smt005 kak moje zaredidi nqkaf si tam si provalq6 jivota :smt017 ne 4e ne6to ma posle kak 6te u4i6 s bebinci f ruka ohhh :smt012 mi nz 6tom si re6ila da uveli4ava6 naseleniety na BG davai ne eno ami 10 ne 20-50 rodi naprao :smt006 :smt005

sokre
02-12-2007, 11:10
ne 4i ne6tu ma ti ti si luda :smt005 kak moje zaredidi nqkaf si tam si provalq6 jivota :smt017 ne 4e ne6to ma posle kak 6te u4i6 s bebinci f ruka ohhh :smt012 mi nz 6tom si re6ila da uveli4ava6 naseleniety na BG davai ne eno ami 10 ne 20-50 rodi naprao :smt006 :smt005
Можеше да спестиш 90% от глупостите
](*,)
тя иска савет не критики

SEXY_18
02-12-2007, 11:12
ami za dete sam sravnitelno mlada-nqmam o6te 19.no naistina vaob6te ne mi puka i na 15 da bqx 6te6e da e sa6toto.obi4am go bezumno mnogo.bez nego napravo ne mi se jivee.toi e smisala v moq jivot.za doverieto mu znam 4e sam go izgubila no ne i lubovta mu.kazva mi 4e o6te me obi4a i kolkoto i da mu obe6tavam 4e pove4e tova nqma da se povtori toq ne mi vqrva.a za6to mu izneverix-istinata e 4e toi mi be6e parviq i ne sam bila s nikoi drug.zapo4na da mi stava lubopitno kakvo li e da bada s nikoi drug.no sega sajalqvam stra6no mnogo no za sajalenie ne moga da varna vremeto nazad a tolkova mnogo mi se iska...

SEXY_18
02-12-2007, 11:15
Sokre mnogo ti blagodarq za razbiraneto...naistina ne o4akvax 4e nqkoe mom4e 6te moje da me razbere...

sokre
02-12-2007, 11:19
а той сигурно е бил спал преди теб с други ?
и знае какво е а ти незнаеш .. а непомислили за последствията от всичко това ? че спиш с някой , който утре няма да те поздрави на улицата и , губиш любовта на живота си ?
толкова ли ти беше интересно ?
позволявам си да те критикувам защото имам проблем с това и аз !
ще се радвам да ми помогнеш с отговорите си

Barbie
02-12-2007, 11:20
Колкото и да го обичаш, начинът не е като принудително го направиш баща. Млади сте, не сте готови за семейство. Това ще промени и разтърси живота ти из основи. А най-лошото е, че и неговия! Така няма да му покажеш любовта си. Говори с него, моли му се, убеждавай го...но не прави глупости. След като те обича, може би ще прости. Но ако някога разбере, че си му отнела съзнателно младите години и си го превърнала в татко преди да му е дошло времето и преди да го е искал...няма да ти прости. Дори да не ти минават такива щуротии през главата!

sokre
02-12-2007, 11:22
Sokre mnogo ti blagodarq za razbiraneto...naistina ne o4akvax 4e nqkoe mom4e 6te moje da me razbere...
За нищо , радвам се че ти помагам :).
Просто темата я приемам доста лично защото имам доста сходен проблем като вашия без изневяра за момента ! :smt010

Violenza
02-12-2007, 11:25
Едно дете е не само отговорност.
Тоя като те заебе и след това някой ден детето ти като те попита...ти к'во ше му отговориш?
Ще ме извиняваш, но повечето деца по домовете за сираци са от такива маики.
Щом искаш да извършиш такава глупост заради момче, значи далеч не си готова да имаш дете!

SEXY_18
02-12-2007, 11:29
4estno kazano vaob6te ne mislex 4e tolkova mnogo 6te sajalqvam.a i ve4e mi be6e omraznalo vseki den edno i sa6to.ima6e tolkova mnogo mom4eta koito bqxa ludi po men a az o6te ot 16-godi6na vednaga po4nax sas seriozna vrazka.iskax ne6to novo.a sega ve4e ne me interesuva nito edno drugo mom4e.bix napravila vsi4ko za da si go varna.VSI4KO...

SEXY_18
02-12-2007, 11:32
togava SOKRE ti pojelavam vaob6te i da ne se stiga do iznevqra za6toto e mnogo gadno...

sokre
02-12-2007, 11:42
ima6e tolkova mnogo mom4eta koito bqxa ludi po men
Единственото което не разбрах е това , ти мислиш ли че тои поне 1-2 други обожателки не са го чакали ?
Ама тои ти е бил верен през всичкото това време , просто сеха е нещо което доставя удоволствие когато има чуства , когато се стремиш максимално да доставиш удоволствие на човека до теб , а не як пич що да не го направим и така ...
Пожелавам ти да си върне доверието в теб ( все пак невъзможни неща няма ) но това което си намислила ти , не е решение на проблема !
Сега си патиш от направеното , след време ще те зареже гаранция ти давам . щом няма доверие ще е раздвоен постоянно и няма да издържи !
Просто ако направиш това което си намислила ще имаш не 1 а 2-а проблема .
1-я мъжа с който си не е вече същия и е до теб защото еова е задължение .
2-ро бебе-то е 2пъти по голяма отговорност от отговорността която си имала когато си му изневерила , защото то е за цял живот не за година 2 , и после да го смениш с дръго защото има други бебета..
Извинявай пак че те кретикувам но си направила нещо с което трябва да се премириш и да си понесеш последствията , а те не са бебе !
Мн ще се радвам ако стане това което искаш , не ми остава друго освен да ти пожелая КЪСМЕТ !

sokre
02-12-2007, 11:48
тая тема е ташак :lol:
А ти с твойте мнения вече ставаш банален :smt098

SEXY_18
02-12-2007, 11:50
znam 4e e taka-za vsi4ko sam si vinovna samo az.no stra6no mnogo sajalqvam i ako go izgubq vaob6te ne znam kak 6te go prejiveq.mersi vse pak za razbiraneto i 4e mi otdeli malko ot vremeto si.mai naistina v posledno vreme samo gluposti mi idvat na um-dori pisax i na "more ot lubov" no to4no da go pratq i govorix sas sestra mu koqto kaza 4e toi za ni6to na sveta nqma da go napravi za6toto bil sramejliv.4udq se kakva li 6te e sledva6tata mi "genialna" ideq i dali vaob6te 6te ima nqkakav uspex.no 6te te pitam ti kato мъж-ako be6e na negovo mqsto i stra6no mnogo me obi4a6 bi li mi go prostil ili 6te se opita6 da me zabravi6 kolkoto i da ne ti se iska?

sokre
02-12-2007, 12:04
относно твоите идеи , по добре измисли нещо което да върнеш човека до себеси а не щуротии :lol: !
С моята приятелка изпитвам нещо ново което не съм изпитвал до сега а именно обич !
Но жестоката истина е че ако се случи с мен просто толкова ще ме нарани че ще ме накара да я подминавам ( все едно не съществъва ) . Така тя ще загуби всичко това което сме градили за година и сумати месеци ако това стане в момента . Изгубили доверито и вярата ми - ГУБИ И МЕН ( а с такава постъпка няма как да не изгъби всичко от и в мен ).
Да беше целувка , ще простя но това твърде съм горделив да го преглътна лично аз . Ако аз съм нещо за нея няма да постъпи така , в противен случаи незнам за какво съм с нея толкова време ...
Винаги ще ми е в сърцето и слабост но никога няма да мога да и го простя !

mnogomili4kata-sf
02-12-2007, 12:06
Абе ако обичаш- всичко се прощава,дори и външно да не го показваш. Той може да го използва като начин да те държи под напрежение,та другия път като ти мине през акъла да му изневериш- да се замислиш мн добре! Но детето няма да ти оправи кашите, които ти сама си забъркала.

02-12-2007, 12:10
Защо не се пробваш да му кажеш всичко що ти е на сърце на него.
Че не искаш да го изгубиш и така и така че наистина съжеляваш за постъпката си.
Въпреки че няма никъв смисъл да се хванеш с някого да твърдиш че имате чувства еднин към друг и накрая да му изневеряваш , но както и да е не може да се върне времето .

Изцяло от него си зависи дали да ти прости и да продължите наистина без да се упасяваш и притесняваш за това вече или да прекрати всичко.

Мисълта ми е че по начина по който искаш да го задържиш просто няма смисъл , само едно невинно дете ще страда. :roll:

sokre
02-12-2007, 12:11
Абе ако обичаш- всичко се прощава,дори и външно да не го показваш. Той може да го използва като начин да те държи под напрежение,та другия път като ти мине през акъла да му изневериш- да се замислиш мн добре! Но детето няма да ти оправи кашите, които ти сама си забъркала.
несъм много съгласен с теб и ще ти кажа защо е така .
Пример :
Моита приятелка ми изневерява след госта дълга и сериозна връзка ( аз съм и първия ) просто колко и да искам да и простя само при мисалта че някои дръг е направил това и това с нея ме отблусква !
като го пиша това го мисля !
Дръг ще е случая ако преди това е била с друг и т.н.
Тогава 99% ако я обичам ще и простя , то така просто има си лаф ( Моето си е мое )! А за момента тя е била само моя , следователно след като е станала чужда вече не !
надявам се да разбереш на каде бия :wink:

sokre
02-12-2007, 12:13
Защо не се пробваш да му кажеш всичко що ти е на сърце на него.
Че не искаш да го изгубиш и така и така че наистина съжеляваш за постъпката си.

А ти мислиш ли че човека незнае това ? Просто сичко си зависи от него .. Аз казах как бих постъпил ако се случи това с мен =;

SEXY_18
02-12-2007, 12:22
edinstvenoto koeto iskam e da si go varna.i tova 4e sajalqvam mu go kazax mnogo pati no toi kaza 4e tova ne opravq ne6tata.toi e golqm inat i me e qd za6toto iska da e s men a postoqnno mi kazva 4e ne mojel da zabravi.i ve4e se 4uvstvam bezsilna i postoqnno mislq za nego i pla4a a znam 4e tova nqma da mi opravi polojenieto no...sadba.

sokre
02-12-2007, 12:25
знам само едно , че сме еднакви личности с твоя приятел
с малка разлика от негора страна , че ти си страшно голяма касметлиика че се е върнал пак при теб !
И имаш минимален шанс но го имаш ...

mnogomili4kata-sf
02-12-2007, 12:27
Няма смисъл от сълзи,това няма да поправи стореното. Просто се опиташ да бъдеш до него,да го даряваш с нежност, да му показваш обичта си...доверието е така,гради се с много време, а е нужен 1 миг,за да го разрушиш. Сега се сещаш какво следва- да бъдеш търпелива

Barbie
02-12-2007, 12:32
edinstvenoto koeto iskam e da si go varna.i tova 4e sajalqvam mu go kazax mnogo pati no toi kaza 4e tova ne opravq ne6tata.toi e golqm inat i me e qd za6toto iska da e s men a postoqnno mi kazva 4e ne mojel da zabravi.i ve4e se 4uvstvam bezsilna i postoqnno mislq za nego i pla4a a znam 4e tova nqma da mi opravi polojenieto no...sadba.

Миличка, не мисля че е "инат". Приеми, че си го наранила. Ако става дума за мен (но аз съм момиче...) знам, че бих простила. Но ето, горе имаш едно мъжко мнение, което е коренно различно от моето.
Просто не се предавай. Не му позволямай да те забрави. Дори и да е студен, бъди до него. Дай му време да го преглътне (ако може). Прави всичко, за да му покажеш, че съжаляваш за грешката си и че няма да я допуснеш отново...

(Нормално е да плачеш - губиш нещо, на което държиш. Понякога човек просто...има нужда да плаче :-) )

sokre
02-12-2007, 12:33
mnogomili4kata-sf
със търпение няма да стане нищо ..
Говоря от страна като момче и казвам момче което обича как би постъпило
. Ако приятеля ти е с теб 3 години обичатесе безизмерно неможете един без друг , ти си спала с други а тои не . Изневерявати казва край
след време те иска пак ти какво ще му дадеш доверио и ще се правиш че всичко е било както преди или ще се постоянно притеснена , раздвуена , оплашена дали няма да се повтори това ?
Незнам дали ти като част от нежния пол можеш да разбереш точния смисал на това кото пиша но точно така седят нещата от кадето и да го погледнеш а тя има много малак шанс да си го върно , но все пак го има и ако съм на нейно място ще го хвана с 2-е ръце и ще чакам деня в който ще ми каже обичам те нейскам да ме остяш никога .. или просто немога повече така винаги ще те обичам но ..

mnogomili4kata-sf
02-12-2007, 12:37
sokre, разбирам те, доколкото характерът ми и женската ми психика позволява. Но аз не и казвам да седи и чака доверието му да се възвърне.А да се бори, да му показва,че го обича и че съжалява,ама не със сълзи и с раждане на деца. То и аз и да простя някога такова нещо(надявам се да не ми се случва), нормално е като човек да си имам едно на ум.

sokre
02-12-2007, 12:37
Миличка, не мисля че е "инат". Приеми, че си го наранила. Ако става дума за мен (но аз съм момиче...) знам, че бих простила. Но ето, горе имаш едно мъжко мнение, което е коренно различно от моето.
Просто не се предавай. Не му позволямай да те забрави. Дори и да е студен, бъди до него. Дай ми време да го преглътне (ако може). Прави всичко, за да му покажеш, че съжаляваш за грешката си и че няма да я допуснеш отново...
Просто няма какво да се каже повече ОСВЕН УСПЕХ , КЪСМЕТ и ВСИЧКО НАЙ НАЙ ДА СТАНЕ :smt006

sokre
02-12-2007, 12:39
Но аз не и казвам да седи и чака доверието му да се възвърне.А да се бори, да му показва,че го обича и че съжалява.
Аз не съм твърдял обратното :D , просто ти си го разбрала по друг начин :P

vvs_go
02-12-2007, 13:09
да нека си КОПИ постинор баси куpво недоебана :Д

mnogomili4kata-sf
02-12-2007, 13:41
Но аз не и казвам да седи и чака доверието му да се възвърне.А да се бори, да му показва,че го обича и че съжалява.
Аз не съм твърдял обратното :D , просто ти си го разбрала по друг начин :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Важното е,че се разбрахме

koalka
02-12-2007, 15:51
Да, може.

SEXY_18
02-12-2007, 17:21
az to4no i tova pravq-opitvam se po vsi4ki na4ini da mu kaja i dokaja 4e go obi4am i pove4e tova nqma da se povtori.znam 4e 6te e to4no taka no iskam i toi da go razbere...

prosto_a3
02-12-2007, 17:24
Abe hora s vseki izminal den se pobarkvate o6te pove4e be.....leleee na po 17-18-19 ve4e ste super zreli spored vas i kazvate "toi e muja na jivota mi.....6te umra bez nego"....aide stapete na zemqta be hora kolko o6te ima da vidite..po spokoino ne se vkarvaite 4ak v takiva ve4ni romani....a ti mila s kakav akul misli6 za bebe - i posle toi 100% 6te se 4uvstva po-zle - nqma da te ostavi za6toto e 4ovek no 6te sasipe6 kakto tvoia taka i negoviq jivot....nikoi ne ti e vinoven-ti si go naranila jestoko estestveno 4e nqma da ti ima doverie....ne badete tolkova dulboki be kaki4ki i batkovci s tova "gotov/a sam na VSI4KO za nego/neq ...dori i da zabremeneq ne mi puka".....ne 4e vi uprekvam ama aide molia vi zamislete se malko de.......ujasno banalno e ve4e ot takiva izkazvaniq....darjite se kato puberi.....tolkova li ste netrezvomisle6ti.....s cqloto mi uvajenie SOKRE ama kak da nqma upreci....s perce li da q pogalim momi4eto 4e e postapuilo ujasno glupavo a....to ako nikoi ne q uprekne kakvo 6te stane - 6te si misli 4e to tova pro6tavane taka stava "AMI IZVINQVAI MNOGO AMA....AIDE DE I BEBE 6TE SI NAPRAVIM SAMO I SAMO DA BADEM ZAEDNO" Aide molia vi se pretendirate 4e ste golemi i zreli hora a kakvo....na 18 ne i pukalo dali 6te e bremenna......bebeto ne ti e sredstvo za "okovavane" tova e jivo sa6testvo i to ne se sazdava ei taka zaradi nqkakvi si detski i netrezvi poveriq 4e bebeto 6te zadarji mom4eto do momi4eto.....napravo me ubihrte be hora...to biva biva bezotgovornost ama to puk ve4e minava vsi4ki granici.....kakav savet da ti dam momi4e-vzemi si pouka ot storenoto i znai 4e ne vsi4ko v jivota e rozovo....neka ne sam prozvu4ala kato nqkakva durta baba ama prosto kazvam kakvoto mislia.....

DIVINE_TIME
02-12-2007, 18:20
Abe hora s vseki izminal den se pobarkvate o6te pove4e be.....leleee na po 17-18-19 ve4e ste super zreli spored vas i kazvate "toi e muja na jivota mi.....6te umra bez nego"....aide stapete na zemqta be hora kolko o6te ima da vidite..po spokoino ne se vkarvaite 4ak v takiva ve4ni romani...

ХаХа! Те още на 13 се вкарват "във вечните романи" и отдават най-хубавото си на човек,на когото не му пука за тях .. така че ... а на 19 според мен е напълно възможно да откриеш любовта на живота си ...

prosto_a3
02-12-2007, 18:56
Ami kato e vuzmojno da otkrie6 lubovta na jivota si 6to ne si tolkova umen 4e da moje6 da q zapazi6 ami pravi6 gluposti kato izneverqvane i takiva, a posle se tra6ka6 tuka 4e 6te umre6 za 4oveka koito e smisalat na jivota ti.....a ? i bezotgovornata ti glavica da rajda kakvi ne varianti za zabremenqvane s cel da zadarji6 4oveka do sebe si...ebati kato se mislite golemi pone deistvaite kato golemi "namerili lubovta na jivota si"...

prosto_a3
02-12-2007, 18:59
Ami kato e vuzmojno da otkrie6 lubovta na jivota si 6to ne si tolkova umen 4e da moje6 da q zapazi6 ami pravi6 gluposti kato izneverqvane i takiva, a posle se tra6ka6 tuka 4e 6te umre6 za 4oveka koito e smisalat na jivota ti.....a ? i bezotgovornata ti glavica da rajda kakvi ne 6ibani varianti kato zabremenqvane s cel da zadarji6 4oveka do sebe si...ebati kato se mislite golemi pone deistvaite kato golemi "namerili lubovta na jivota si"...

DIVINE_TIME
02-12-2007, 19:01
Ami kato e vuzmojno da otkrie6 lubovta na jivota si 6to ne si tolkova umen 4e da moje6 da q zapazi6 ami pravi6 gluposti kato izneverqvane i takiva, a posle se tra6ka6 tuka 4e 6te umre6 za 4oveka koito e smisalat na jivota ti.....a ? i bezotgovornata ti glavica da rajda kakvi ne varianti za zabremenqvane s cel da zadarji6 4oveka do sebe si...ebati kato se mislite golemi pone deistvaite kato golemi "namerili lubovta na jivota si"...


Аз не говоря за конкретния случай,а говоря принципно.Понеже ти каза,че на 17 18 19 не било възможно да откриеш истинската си любов ... просто не съм съгласна с това по принцип :smt018 :roll:

krem4et0
02-12-2007, 19:07
Abe hora s vseki izminal den se pobarkvate o6te pove4e be.....leleee na po 17-18-19 ve4e ste super zreli spored vas i kazvate "toi e muja na jivota mi.....6te umra bez nego"....aide stapete na zemqta be hora kolko o6te ima da vidite..po spokoino ne se vkarvaite 4ak v takiva ve4ni romani....a ti mila s kakav akul misli6 za bebe - i posle toi 100% 6te se 4uvstva po-zle - nqma da te ostavi za6toto e 4ovek no 6te sasipe6 kakto tvoia taka i negoviq jivot....nikoi ne ti e vinoven-ti si go naranila jestoko estestveno 4e nqma da ti ima doverie....ne badete tolkova dulboki be kaki4ki i batkovci s tova "gotov/a sam na VSI4KO za nego/neq ...dori i da zabremeneq ne mi puka".....ne 4e vi uprekvam ama aide molia vi zamislete se malko de.......ujasno banalno e ve4e ot takiva izkazvaniq....darjite se kato puberi.....tolkova li ste netrezvomisle6ti.....s cqloto mi uvajenie SOKRE ama kak da nqma upreci....s perce li da q pogalim momi4eto 4e e postapuilo ujasno glupavo a....to ako nikoi ne q uprekne kakvo 6te stane - 6te si misli 4e to tova pro6tavane taka stava "AMI IZVINQVAI MNOGO AMA....AIDE DE I BEBE 6TE SI NAPRAVIM SAMO I SAMO DA BADEM ZAEDNO" Aide molia vi se pretendirate 4e ste golemi i zreli hora a kakvo....na 18 ne i pukalo dali 6te e bremenna......bebeto ne ti e sredstvo za "okovavane" tova e jivo sa6testvo i to ne se sazdava ei taka zaradi nqkakvi si detski i netrezvi poveriq 4e bebeto 6te zadarji mom4eto do momi4eto.....napravo me ubihrte be hora...to biva biva bezotgovornost ama to puk ve4e minava vsi4ki granici.....kakav savet da ti dam momi4e-vzemi si pouka ot storenoto i znai 4e ne vsi4ko v jivota e rozovo....neka ne sam prozvu4ala kato nqkakva durta baba ama prosto kazvam kakvoto mislia.....
Абсолютно съм съгласна. Нямам и какво да добавя-на 17-18 животът не свършва с 1 любов. Аз,която съм на 22 почти и имам сериозна и дълга връзка с човек,който обичам безкрайно пак няма да тръгна да мра,ако се разделим. Ще си го превъзмогна и ще гледам напред! Ама и аз на 18 си мислех,че друг не може да обичам и че без бившия ще умра. А какво се оказа,не само,че обичам,а и никога не съм се чувствала така жива и щастлива. не бъди така крайна-животът не приключва с края на 1 връзка. Понякога,гледайки собствената си паница не виждаме прекрасната украса на масата!

sexy_18
02-16-2007, 09:59
nqma nikakvo zna4enie na kolko godini si kogato sre6tne6 istinskata,golqmata lubov...

sexy_18
02-16-2007, 10:03
ne moga da gledam napred.ne moga dori da pogledna drugo mom4e.iskam si samo nego.ako ne moga da bada s nego-ne iskam nikoi drug.

gbcbfhk
02-17-2007, 17:40
i bebeto za teb sa "okovite" s koito da go zadarji6 li ? gotova si za bebe taka li ?

sexy_18
02-18-2007, 11:23
za nego sam gotova na vsi4ko

gerinceto
02-18-2007, 11:26
ZDRAVEITE.Imam edin vajen vapros.kogato pravim sex s gadjeto mi toi vinagi svar6va na korema mi.interesuva me ako s prast vzema malko sperma i si brakna moje li da zabremeneq?
ЕСТЕСТВЕНО !
хората се пазят от това , ти сама го искаш ](*,)
недей прави глупости :smt018 :D
ако ти е такъв мерак да свърши в теб , копи си "простинор дуо " и го вземи веднага след това то там си пише как ( знам го от личен опит ) помага =D>
ама недей си затормозява главицата сама ... :smt017

kjhgkjhld
02-18-2007, 12:45
Jivota mu li iska6 da sasipe6 ramo do ramo s tvoia ? Ne si li se zamisliala gorkoto mom4e kak 6te se po4uvstva ?

A_Loving_Girl
02-18-2007, 21:54
Jivota mu li iska6 da sasipe6 ramo do ramo s tvoia ? Ne si li se zamisliala gorkoto mom4e kak 6te se po4uvstva ?


тука съм на едно мнение със тебе ,тая няма акъл хич ! :smt017 [/b]

ViKitooooo
02-20-2007, 08:05
Ne se obijdai ama mom4eto pravi goliama gre6ka 4e o6te e s teb...ako znae6e gorkiq kakvi gi dranka6 tuka s tupi4kata ti tikva 6te6e da bqga s 200 km/h ot takava kato teb povqrvai ! Kato tolkova ti e merak po nqkakv drug na4in propilei tvoia jivot, no s negoviq nqma6 pravo da se razporejda6 !

kukli4kata_anastasia
02-20-2007, 08:34
Mnogo qsno ,4e 6te zabremenee6!Razbira se samo ako ti se 4upi lesno qiceto! :D:D:D:D:D:D:DTova e v kryga na 6egata! :)
Ti moje6 da zabremenee6 dokato go pravite,dori i ako svqr6i na 10 km ot teb!6toto se otdelq sekret s malko koli4estvo spermatozoidi,no dostaty4no,za da zabremenee jenata!
Izpolzvaite nqkakvi predpazni sredstva be hora!

Petey Pablo
02-20-2007, 08:59
Ебахти тъпото създание изневерила му ама го обичала.Ей тъпи кучки!!!Кат го обичаш що не отиде се боцниш с него,а отиваш при друг ма?

sexy_anji_
02-20-2007, 09:33
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Да хахахаххахахаха омфг... дадададададада хаха можеш можеш айде приятно износване

sexy_18
02-20-2007, 19:10
nqmate nikakvo pravo da me sadite i obijdate.az prosto poiskax otgovor a ne nqkoi da mi 4ete moral...

A_Loving_Girl
02-20-2007, 20:48
nqmate nikakvo pravo da me sadite i obijdate.az prosto poiskax otgovor a ne nqkoi da mi 4ete moral...


МИ на такива като тебе трябва малко морал да им се чете,съсипвате живота на хиляди малки деца които живеят в домовете за сираци(ама ко ли ти обяснявам от толкова много коментари не можа да го разбереш сама),а защо ли е така....,защото нямате малко мозък като правите нещо....

Тцтцтцтцт......Замисли се малко 1-во си му изневерила и после чакаш той да те приеме обратно с отворени обятия с някое малко дете на ръце.....как може да си мислиш такива неща!!!!!

sexy_18
02-21-2007, 12:13
1-vo nikoi ne e kazval 4e tova dete 6te go ostavqm...a i na puk na vsi4ki koito ne vqrvaxa 4e tova 6te stane-nie sme otnovo zaedno i do tazi ideq(za deteto)ne se stigna

malka_sladuranka
02-21-2007, 12:30
](*,) не е това начина да се задържи един мъж ](*,)

ABSOLUTme
02-21-2007, 12:43
](*,) не е това начина да се задържи един мъж ](*,)
abe tva e edin ot nachinite,ama ne nai-pravilniqt :lol:

NKL
02-21-2007, 12:53
za nego sam gotova na vsi4ko

Тия същите неща ги пише и казва и моята бивша приятелка а бе вие жените май сте сите еднакви "едно си баба знае едно си баба бае"

Тва което си направила го е наранило много,както той е момчето на живота ти така и ти си била момичто на неговия живот така че помисли си какво щеше да ти е ако той беше направил това с теб а ?

NKL
02-21-2007, 12:55
Забравих също да те питам дали щеше лесно да простиш ???

п.с. не казвай да щото нямаше :wink:

malka_sladuranka
02-21-2007, 13:55
](*,) не е това начина да се задържи един мъж ](*,)
abe tva e edin ot nachinite,ama ne nai-pravilniqt :lol:
Хаха дам, ама какво ще стане ако той не се върже на тоя номер? Тя ще си остане самичка с детето или иначе казано с пръсче в гъзче ( знам че има правописна грешка, но така звучи по по-добре) :mrgreen:

vikitoooooooo
02-21-2007, 15:27
Ami 6tom ste zaedno "ve4e" mom4eto e napravilo nai-goliamata si gre6ka da bade s takava kato teb.....i ne si mislia 4e vinagi 6te ste zaedno i vseki put 6te ti minava 6ibaniq nomer s bebeto .....ne iska6 da ti 4etat moral ama mai ima6 ot4aqna nujda ot tva......i nikoi ne te obijda - horata kazvat kakvoto misliat pravilno a tva 4e ti s darji6 kato nekav pubertet makar i na 18 i misli6 nekvi ebati prostotiite...nikoi ne ti e vinoven i nqma zakvo da se obijda6....prosto mnenie kato tvoeto si zaslujava vsi4ki kritiki.....zakvo q nosi6 taq glava na ramenete si- da izmislia6 kakvi li ne nemoralni postapki kato tazi za bebeto li ? Ami sorry ama mnogo me qdosvat hora koito vaob6te ne misliat ebati...nqma kvo da se obijda6 ami da vzeme da ti stane neudobno i da se zasrami6 ot prostotiite koito govori6......btw ti predpolagam ima6 roditeli - mama i tati ne e zle da obarnat malko pove4e vnimanie na "trezvomisle6tatasi i zrqla" 6terka....do nikade nqma da q dokara6 s tezi vijdaniq za jivota....

vikitooooooooooooooo
02-21-2007, 15:32
" I na puk na vsi4ki koito ne vqrvaha..." ama molia te be mila ne me razsmivai...na puk si pravi6 edinstveno ti sama na sebe si.......6te si padne6 ti na zadnika skoro i 6te razbere6 4e trqbva da si blagodarna na teq hora koito se opitaha "da ti naleqt" malko akul v glavata ama 6e e kasno ve4e......i vse pak tvoia rabota-jivota si e tvoi sasipvai go navolia....