PDA

View Full Version : Към всички които някога са питали "Бременна ли съм/е?&q



Snoopy_
02-12-2007, 11:26
Мили дечица, последните дни и месеци ме съсипахте от теми "може ли да е бременна" "бременна ли съм" "станало ли е нещо" и т.н.
Ако сега ви искарам ред научни статистики няма да ги прочетете затова ще ви говоря приятелски, като ваш връстник, па вие земете ме разберете.

Да изходим от положението че забременеете. Първо ужаса ще е голям, психическия стрес ще е огромен. Ще ви е много гадно. На приятеля ви също ще му е гадно но той ще е тъп хлапак и вместо да ви подкрепи най-вероятно ще се скатае. Не ми казвайте "не разбираш, той ме обича". ВСЕКИ 13-16 годишен пиклио ако му забременее момичето ще се скатае първоначално. От там милички втори дубъл - аборт. Да го задържите не подлежи на коментар мисля че не сте толкова кухи и сами да се сетите че това ще ви преебе целия живот, в днешната безработица човек без образование не зимат, а с дете време за това почти няма. Та да се върнем - аборт. Той струва между 200-250лв, и се състой в това по хирургичен път да убият нещо живо в теб. И сега мила, безотговорна, немислеща малолетна пикло, мислиш ли че си струва стреса, хокането от вашите, 250 лева, риска да не можеш да родиш повече и чувството че нещо малко и невинно в тебе е било изрязано и изкарано защото ти не си помислила? Защото ти си вярвала на някакъв глупак който от 3 години е открил второ приложение на пишката си?

Няколко съвета как да го предотвратите това:

1. Аз презерватив не съм късал, не съм пестял нито от скорост нито от сила някога. Ползвайте само маркови презервативи. ПОНЕ ЕДИН ПЪТ ИЗЧЕТЕ ШИБАНАТА ЛИСТОВКА! Не си казвайте "Ех капут, аз дан съм тъп чи да ни моа" Еми да братле, тъп си, не си Ванга, не е само да го нахлузиш.
2. Използвайте шибани презервативи! Знам че е яко, знам че усещането е друго, ама всички знаете че мъжа отделя и малко количество сперматозоиди по време на акта, недейте рискувайте за няма нищо.
3. Предпазвайте се от глупави гафове.
3.1 Не свършвайте вътре, дори и да сте с презерватив. Ако има дупка кво ще правите? Кой ще обвините? Машината която ги прави ли? От там вече си измислете, момичето ще гълта ли ще я пръскаш ли измислете, но не вътре.
3.2 Избягвайте дребни тъпотии като да имате сперма по раката и а почнете да се пипате и да си бъркате. Знам, не ви се става, яко ви е, искате да останете на леглото, ама тва е положението. Банята-> вода и сапун-> тогава ще бъркате.
3.3 След всеки тек -> ръцете + ПЕНИСА с вода и сапун. Така ще избегнете глупости от сорта на "В началото тръгнах да го слагам на обратно и го изцапах".

Тва е

malka_sladuranka
02-12-2007, 11:31
=D> =D> =D>

Но незнам дали темата ще има някакъв ефект. Тези които правят глупости няма да се осъзнаят, ако ще денонощно да седиш до тях и да им го повтаряш, като развален гръмофон.

alabalalaa
02-12-2007, 11:56
Da ,temata e mnogo dobre napisana,no kato pogledne6 kolko glupavi bezotgovorni i bezmoza4ni sa vsi4ki,edvali 6te im vlezi ne6to ot napisanoto v kuhite tikvi, za6toto nekadarnicite prosti( sqko majko i momi4etata deto im lipsva akala v glavata i im se varzvat)daea mislqt po sledniq na4in: Da sega mi sa e padnalo 6e praq sex ,6te si napraq kefa,6e q opana ,pak ne mi puka ko 6i stava ,na mene nqma da sa slu4i,6toto sam kasmetliq razbira6 li!Pak i da sa slu4i,ko ma ebe mene ,tq da se opraq kakto moji...
Prosto..no coment !! Si4ki sa takiva (e s malko izklu4eniq razbirase

ABSOLUTme
02-12-2007, 12:01
Problemut e v tova,che povecheto neopitni/a i bezotgovorni/ si mislqt,che na tqh tova ne moje da im se sluchi..e fakt e obache,che moje da se sluchi na vseki..tui che momchenca i momichenca - trugnete li na lov,zaduljitelno si nosete shapchica :-D

minimalist
02-12-2007, 12:55
Snoopy, ше те черпа една ракия за простата, но смислено написана тема :>
За ГОЛЕМО СЪЖАЛЕНИЕ обаче, дори темата да се качи като Важна и да се добавят настройки като Калър, Болд, Италик, Ъндърлайнд/т/, размер 72 и прочие други настройки на шрифта, УВИ: тъпите малки парчета от женски пол ше си останат такива, а тъпите малки парчета от мъжки пол ше продължат да мислят с уйовете си и за собственото си удоволствие, пред това и на двамата...така че, в крайна сметка - добра кауза, ама предварително загубена :)
И все пак адмирации за това че ги подсещаш поне...:)

krem4et0
02-12-2007, 13:13
Ще си спестя критиките към изказа ти и ще кажа 1 БРАВО! НО според мен темата ти няма да има ефект,защото след 2 дни с теми от сорта бременна ли е ще отиде на 3-та страница и никой няма да я прочете!

02-12-2007, 13:30
Темата няма да има ефект според мен, защото повечето които идват да пищят 'бременна ли съм' го правят след като гафа е станал. И едно предупреждение не ги грее въобще.
Въпреки това, хвала за усилията.

Sange
02-12-2007, 13:31
Госта горе бях аз... Защо подяволите непрекъснато трябва да се relog-вам, ffs.

Klamer4o93
02-12-2007, 13:35
=D> Еваля, елваля! СтраОтно =D> :lol:

alkobalko
02-12-2007, 13:36
Написаното е вярно, но не вярвам да има ефект. Повечето си мислят, че на тях това няма да им се случи или пишат след като гафа вече е станал. Но ако има и 1 момиче, на което тази тема да помогне ще се зарадвам много.

Proceed
02-12-2007, 13:37
Aх, мили дечица, засипахте ме с теми... ох, ех..за ква се мислиш ма офца :smt018 :smt018 УМРИ

malka_sladuranka
02-12-2007, 13:40
Aх, мили дечица, засипахте ме с теми... ох, ех..за ква се мислиш ма офца :smt018 :smt018 УМРИ А пък в правилника пише да не убиждаш и кълнеш съфорумницте. :evil: Овен!!! :smt019

OtherDimension
02-12-2007, 13:42
в правилника пише ,че нямаш право на толкова "висока" каринка в подписа
а в правописните речници пише Обижда , а не убижда

Proceed
02-12-2007, 13:42
Махай са ве ти си сегашния спамер на форума във всяка тема и теб те има няма значение че не разбираш и че не си грамотна :smt018 :smt018 :smt018 КОН

malka_sladuranka
02-12-2007, 13:45
аууу ама как ме нападнахте, много сте свирепи начиииии

Proceed
02-12-2007, 13:48
аууу мали еййййй ойй ехх йайййййййй уаааааааауууу млъквай!

Klamer4o93
02-12-2007, 13:48
аууу ама как ме нападнахте, много сте свирепи начиииии
Аз ще се защитя ;) :lol: :lol: :lol: :lol:

Viktoriq_
02-12-2007, 14:39
като за начало . големият и опитен батко (понеже ти наложи тази терминология ) не можеш да обиждаш и да се държиш по този нелеп начин !
Ако ти си имал много лоши случки и така на татак ... не значи , че всички са такива тук във форома ! Има много страни в който си прав , но има и такива в който не си ... ! и ако ти е омръзнало да четеш това или онова , просто спри !

Proceed
02-12-2007, 14:56
като за начало . големият и опитен батко (понеже ти наложи тази терминология ) не можеш да обиждаш и да се държиш по този нелеп начин !
Ако ти си имал много лоши случки и така на татак ... не значи , че всички са такива тук във форома ! Има много страни в който си прав , но има и такива в който не си ... ! и ако ти е омръзнало да четеш това или онова , просто спри !

Нъ теб няъ да ти отгуворйъ.Прекалено си неграмотна.Не съм казал че съм голям и опитен, а че вие се правите на такива.

@klamer4o93- ПОМОЩ, ПОМОЩ

Vittorio
02-12-2007, 15:10
като за начало . големият и опитен батко (понеже ти наложи тази терминология ) не можеш да обиждаш и да се държиш по този нелеп начин !
Ако ти си имал много лоши случки и така на татак ... не значи , че всички са такива тук във форома ! Има много страни в който си прав , но има и такива в който не си ... ! и ако ти е омръзнало да четеш това или онова , просто спри !
Tebe kak sa mogli da ta krustqt Viktoriq?Pulna gavra s xubavoto ime.Doktora koito te e izrodil vav fermata mai e bil piqn i ti e blusnal glavata nqkolko pati.Togava ne e osuznal 4e trqbva da te prespi no sega ako vidi6 go bqgai za6toto nqma kak da skrie6 ve4e tupotata si.

Vittorio
02-12-2007, 15:13
аууу ама как ме нападнахте, много сте свирепи начиииии
Аз ще се защитя ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
Mnogo xubav nick "Klamer4o" sigurno dulgo si go mislel,a 93 da ne e 6irinata na tricepsa ti?

Vittorio
02-12-2007, 15:18
Aх, мили дечица, засипахте ме с теми... ох, ех..за ква се мислиш ма офца :smt018 :smt018 УМРИ А пък в правилника пише да не убиждаш и кълнеш съфорумницте. :evil: Овен!!! :smt019
Qvno si istinska boginq 6tom si sred "съфорумницте",tova zvu4i stra6no elitno

Vittorio
02-12-2007, 15:20
в правилника пише ,че нямаш право на толкова "висока" каринка в подписа
а в правописните речници пише Обижда , а не убижда
Tq e sred "съфорумницте" i ne i trqbvat ne6ta za prostosmurtni kato re4nici ili gramotno pisane

koalka
02-12-2007, 15:55
Много добра темичка.Дано я прочетат повече хора, които мислят отново да пускат теми.

02-12-2007, 16:16
коалке, забрави да споменеш приятеля си и колко е мощен

02-12-2007, 16:22
тва бях аз \:D/

Proceed
02-12-2007, 16:28
Исках да кажа АЗ! Ебахти логина цял ден се логвам :smt013

malka_sladuranka
02-12-2007, 16:39
Исках да кажа АЗ! Ебахти логина цял ден се логвам :smt013 щот си ламер братлеееее :smt005 :smt005 :smt005

Proceed
02-12-2007, 16:44
еее МЪРШО внимавай малко

Vittorio
02-12-2007, 17:41
еее МЪРШО внимавай малко
Meri si prikazkite tq e ot "съфорумницте" vse pak :D ...

Proceed
02-12-2007, 18:35
Тя е просто един простосмъртен. 8)

StorMRaG3
02-17-2007, 08:59
Мили дечица, последните дни и месеци ме съсипахте от теми "може ли да е бременна" "бременна ли съм" "станало ли е нещо" и т.н.
Ако сега ви искарам ред научни статистики няма да ги прочетете затова ще ви говоря приятелски, като ваш връстник, па вие земете ме разберете.

Да изходим от положението че забременеете. Първо ужаса ще е голям, психическия стрес ще е огромен. Ще ви е много гадно. На приятеля ви също ще му е гадно но той ще е тъп хлапак и вместо да ви подкрепи най-вероятно ще се скатае. Не ми казвайте "не разбираш, той ме обича". ВСЕКИ 13-16 годишен пиклио ако му забременее момичето ще се скатае първоначално. От там милички втори дубъл - аборт. Да го задържите не подлежи на коментар мисля че не сте толкова кухи и сами да се сетите че това ще ви преебе целия живот, в днешната безработица човек без образование не зимат, а с дете време за това почти няма. Та да се върнем - аборт. Той струва между 200-250лв, и се състой в това по хирургичен път да убият нещо живо в теб. И сега мила, безотговорна, немислеща малолетна пикло, мислиш ли че си струва стреса, хокането от вашите, 250 лева, риска да не можеш да родиш повече и чувството че нещо малко и невинно в тебе е било изрязано и изкарано защото ти не си помислила? Защото ти си вярвала на някакъв глупак който от 3 години е открил второ приложение на пишката си?

Няколко съвета как да го предотвратите това:

1. Аз презерватив не съм късал, не съм пестял нито от скорост нито от сила някога. Ползвайте само маркови презервативи. ПОНЕ ЕДИН ПЪТ ИЗЧЕТЕ ШИБАНАТА ЛИСТОВКА! Не си казвайте "Ех капут, аз дан съм тъп чи да ни моа" Еми да братле, тъп си, не си Ванга, не е само да го нахлузиш.
2. Използвайте шибани презервативи! Знам че е яко, знам че усещането е друго, ама всички знаете че мъжа отделя и малко количество сперматозоиди по време на акта, недейте рискувайте за няма нищо.
3. Предпазвайте се от глупави гафове.
3.1 Не свършвайте вътре, дори и да сте с презерватив. Ако има дупка кво ще правите? Кой ще обвините? Машината която ги прави ли? От там вече си измислете, момичето ще гълта ли ще я пръскаш ли измислете, но не вътре.
3.2 Избягвайте дребни тъпотии като да имате сперма по раката и а почнете да се пипате и да си бъркате. Знам, не ви се става, яко ви е, искате да останете на леглото, ама тва е положението. Банята-> вода и сапун-> тогава ще бъркате.
3.3 След всеки тек -> ръцете + ПЕНИСА с вода и сапун. Така ще избегнете глупости от сорта на "В началото тръгнах да го слагам на обратно и го изцапах".

Тва е

Съгласен съм с теб брато =D> =D> =D>

sh3_1s_7h3_0n3
02-19-2007, 12:47
тази тема заслужава да се 'възражда' от време на време... че аман от лапешки непредпазливости...

BorderManager
02-19-2007, 12:49
Ползата е никаква!

sh3_1s_7h3_0n3
02-19-2007, 13:00
Ползата е никаква!

абе за 1 да е полезна :) т'ва значи една тема по-малко със заглавие 'Бременна ли съм?' [-o< 8)