PDA

View Full Version : Помощ!Поредната "дали ще забременее" тема



морена
02-12-2007, 12:29
Извинявам се, че пускам такава тема...знам че има много такива, но когато човек е на тръни и съветите на връстници могат да го успокоят или поне да му вдъхнат кураж. За което благодаря предварително. Ето го и проблема:

Не съм много опитен в секса, защото водя полов живот от има-няма 6 месеца. Днес правих секс с приятелката си, която е в Овулация и го правихме с презерватив и когато започнах да свършвам се "стиснах" и не свърших но незнам дали не излезна нещо в презерватива. После го смених за всеки случай но преди да си сложа друг го правихме без за около 1минута...и сега се притеснявам от това че може би съм изпуснал сперма, която след махането на презерватива е останало от нея по главичката ми...ако съм изхвърлил , ще е малко но все пак...сега се чудя да взимаме ли някакви хапчета или не...досега не е взимала хапчета, защото ще и дойде веднага, и майка и ще усети че нещо не е наред.

malka_sladuranka
02-12-2007, 12:36
1во не е задължително да и дойде веднага, може и на време, може и по късно...е да може и по-рано. Иначе ако имате съмнения, че може да е станало нещо бързо взимайте хаповете. По-добре майка и да се зачуди защо така(въпреки че такива неща се случват) отколкото след няколко месеца да надуе корема.

02-12-2007, 12:52
добре...кви да взимам постинор? тя е на 16 и не трябва ли лекар да ги предпише?

krem4et0
02-12-2007, 13:22
1 страничен въпрос. Как става тоя номер след еякулация да продължиш веднага без почивка? Моя приятел лежи като заклан половин час, а последния път замалко да получи инфаркт,защото и5маше много силин оргазъм,а ти на конвейр сменяш кондомите.
Иначе по въпроса ти-едва ли е станало нещо. Но наистина е по-добре да й дойде по-рано,отколкото изобщо да не й дойде. А на майка си ще каже или,че е от времето-все пак е променливо или истината. Големи сте,правите секс-поемете си отговорността!

02-12-2007, 13:22
postinor, escapelle sux

02-12-2007, 13:22
ne trqbva da i gi predpisva.spored men ne e nujno da vzima hap4eta,za6toto sa mnogo silni i vredni i ako nqkoi put naistina stane gaf nqma da moje da vzeme pak.no ako 6te vzima sega,po-dobre pobuzraite.4etete vnimatelno listovkata i taka.no moq suvet e da ne pie sega.

OtherDimension
02-12-2007, 13:24
*/me помага

malka_sladuranka
02-12-2007, 13:35
1 страничен въпрос. Как става тоя номер след еякулация да продължиш веднага без почивка? Моя приятел лежи като заклан половин час, а последния път замалко да получи инфаркт,защото и5маше много силин оргазъм,а ти на конвейр сменяш кондомите.


Мила, не всички мъже са като твоя приятел. Доста мъже правят така/без почивка/ включително и моя приятел. Така, че - хора всякакви има. ;-)

02-12-2007, 19:26
незнам много се обърках...утре ще си поговорим и ще сметнем дали можем да рискуваме или да вземем постинор...но може ли тя да ги пие. на 16 е

DIVINE_TIME
02-12-2007, 19:52
Абе тя може да ги пие,обачееее е много вредно за нея и ... точно затова мислетееее!!!! Защо всички след като стане белята се сещат,че е трябвало да внимават? :cry: :-k

krem4et0
02-12-2007, 20:13
1 страничен въпрос. Как става тоя номер след еякулация да продължиш веднага без почивка? Моя приятел лежи като заклан половин час, а последния път замалко да получи инфаркт,защото и5маше много силин оргазъм,а ти на конвейр сменяш кондомите.


Мила, не всички мъже са като твоя приятел. Доста мъже правят така/без почивка/ включително и моя приятел. Така, че - хора всякакви има. ;-)
Просто питам. чудно ми е,защото оргазмът си е доста изтощитилен. не говоря за това,че не му става,а просто не може да мръдне. дори едва става до тоалетната-толкова е изпит. Е,сега може и от възръстта да е-остарява моето момче!

ABSOLUTme
02-12-2007, 20:28
krem4et0,ot tebe e baby :-D
na moq puk mu trqbvat 5-10minutki max i pak e gotov s iskra v ochite i 'orujie v ruka' :lol: ama az sled 4tiq put ne moga,stiskam krakata i tva e 8-[

krem4et0
02-13-2007, 05:47
krem4et0,ot tebe e baby :-D
na moq puk mu trqbvat 5-10minutki max i pak e gotov s iskra v ochite i 'orujie v ruka' :lol: ama az sled 4tiq put ne moga,stiskam krakata i tva e 8-[
Е,от мене е-изтощавам го и го цедя в леглото. И пак казвам-проблем с вдигането няма,но просто е уморен. По-хубаво след секс от малко възстановително гушкане и стабилно хапване няма.

Alerta
02-13-2007, 10:06
незнам много се обърках...утре ще си поговорим и ще сметнем дали можем да рискуваме или да вземем постинор...но може ли тя да ги пие. на 16 еОффф МОЖЕ! Кво като е на 16...

02-13-2007, 15:38
1 страничен въпрос. Как става тоя номер след еякулация да продължиш веднага без почивка? Моя приятел лежи като заклан половин час, а последния път замалко да получи инфаркт,защото и5маше много силин оргазъм,а ти на конвейр сменяш кондомите.


Мила, не всички мъже са като твоя приятел. Доста мъже правят така/без почивка/ включително и моя приятел. Така, че - хора всякакви има. ;-)
Просто питам. чудно ми е,защото оргазмът си е доста изтощитилен. не говоря за това,че не му става,а просто не може да мръдне. дори едва става до тоалетната-толкова е изпит. Е,сега може и от възръстта да е-остарява моето момче!

krem4et0,
Просто не можеш да не се изтъкнеш, нали?! "Аз и моя приятел", "невероятни и многобройни оргазми", "изключителен секс" - общо взето всичките ти поуст-ове ги съдържат тези изрази. Имаш си свой собствен Топ3 на най-използвани самохвалби. Никой не е тук да чете за прехваления ти интимен живот. Даже, честно казано, толкова прекаляваш, че започвам да се чудя дали съм само аз или всички започват да се съмняват дали тази "изумителна" връзка наистина съществува... или просто си едно самотно комплексирано детенце, прочело абсолютно всички статии за секса и оргазма в нета. А има и друг вариант....даже повече ми намирисва на него... приятеля ти редовно посещава този форум и вероятно е толкова комплексиран човечеца, а ти си така отчаяна да го задържиш,че си мислиш,че ако не спираш да го хвалиш един вид публично, вс между вас ще е наред... Излагаш се! Колко човека трябва да ти го кажат!? Повечето хора влизат тук, за да получат съвет, а останалите, за да дадат съвет. С какво помага твоя "несравним и неповторим" приятел и секса ти с него! Не всички са като теб или като него, ако изобщо съществува. Въобще... можеш ли да направиш едно изречение по предназначение да посъветваш някого БЕЗ да споменеш изразчетата от твоя Топ3??? Лазиш по нервите на доста хора. Сега,разбира се, ме е яд за всичко, което написах, въпреки че го мисля, защото отправено до дебили като теб, това си е чиста загуба на време. Просто... вземи се малко в ръце. Хвали си 3ди интимния живот пред приятелките, дето може и да те послушат. Форума е пълен с безсмислените ти поуст-ове с много думи за секс и с никво съдържание. Малко акъл ако имаш, замисли се.

krem4et0
02-13-2007, 17:51
1 страничен въпрос. Как става тоя номер след еякулация да продължиш веднага без почивка? Моя приятел лежи като заклан половин час, а последния път замалко да получи инфаркт,защото и5маше много силин оргазъм,а ти на конвейр сменяш кондомите.


Мила, не всички мъже са като твоя приятел. Доста мъже правят така/без почивка/ включително и моя приятел. Така, че - хора всякакви има. ;-)
Просто питам. чудно ми е,защото оргазмът си е доста изтощитилен. не говоря за това,че не му става,а просто не може да мръдне. дори едва става до тоалетната-толкова е изпит. Е,сега може и от възръстта да е-остарява моето момче!

krem4et0,
Просто не можеш да не се изтъкнеш, нали?! "Аз и моя приятел", "невероятни и многобройни оргазми", "изключителен секс" - общо взето всичките ти поуст-ове ги съдържат тези изрази. Имаш си свой собствен Топ3 на най-използвани самохвалби. Никой не е тук да чете за прехваления ти интимен живот. Даже, честно казано, толкова прекаляваш, че започвам да се чудя дали съм само аз или всички започват да се съмняват дали тази "изумителна" връзка наистина съществува... или просто си едно самотно комплексирано детенце, прочело абсолютно всички статии за секса и оргазма в нета. А има и друг вариант....даже повече ми намирисва на него... приятеля ти редовно посещава този форум и вероятно е толкова комплексиран човечеца, а ти си така отчаяна да го задържиш,че си мислиш,че ако не спираш да го хвалиш един вид публично, вс между вас ще е наред... Излагаш се! Колко човека трябва да ти го кажат!? Повечето хора влизат тук, за да получат съвет, а останалите, за да дадат съвет. С какво помага твоя "несравним и неповторим" приятел и секса ти с него! Не всички са като теб или като него, ако изобщо съществува. Въобще... можеш ли да направиш едно изречение по предназначение да посъветваш някого БЕЗ да споменеш изразчетата от твоя Топ3??? Лазиш по нервите на доста хора. Сега,разбира се, ме е яд за всичко, което написах, въпреки че го мисля, защото отправено до дебили като теб, това си е чиста загуба на време. Просто... вземи се малко в ръце. Хвали си 3ди интимния живот пред приятелките, дето може и да те послушат. Форума е пълен с безсмислените ти поуст-ове с много думи за секс и с никво съдържание. Малко акъл ако имаш, замисли се.
Първо-никой не те кара да четеш постовете ми. Второ аз не се хваля-ти,че го приемаш така явно се дразниш и ти липсва секс. Трето не съм аз,която казва,че гаджето й прави секс без почивка и по 8 пъти на нощ. Не съм аз тази,която се хвали,че докарва приятелката си (в случая беше момче,което написа това) до 14 оргазма за 2-3 часа. Освен това приятеля ми не посещава изобщо този форум. Връзката ни не е най-идеалната на света,но е нещо,за което съм се борила и съм изградила в продължение на години. И за разлика от теб,който или която друга работа си нямаш освен да критикуваш,защото никой не те ще и си нещастен-аз съм истински щастива. не ми е нужно обществено достояние-просто споделям как СА нещата. каква да правя,че на този етап са прекрасни?повечето неща,които съм научила е станало покрай моите гинекологични заболявания и честите ми посещения при не 1 или 2-ма гиниколози. по-скоро твоето мнение говори за копмлексарщина,защото 1 доволин от живота си и от себе си човек няма да злобее срещу нещастието на хората. И последно-постовете ми може и да са безмислени за теб,но поне не са груби,просташки и цинични. Опитвам се да дам мнение,съвет или просто да изкажа позицията си. Това е обществен форум и мога да напиша каквото си искам,стига да не е в разрез с правилата му. не мисля,че ги нарушавам,защото не ми е правена забележка,не са ми трити или модерирани постове и не съм в списъка с лоши потребители. Пак казвам-като ми видиш мнение-пропусни го. никой не те кара насила да четеш!