PDA

View Full Version : какво да правя



Анис
02-12-2007, 13:23
Здравейте аз съм Анастасия случи ми се нещо много гадно и незнам какво да прая........може ли да ми дадетенякакъв съвет и моля без базици......
Имам си приятел от 2 месеца и мисля, че наистина го обичам.Той много искаше да му правя свирки, но мен ме беше много срам в началото.
Вчера бяхме на едно парти в квартала и аз пиинах малко повечко и се престраших да го направя.В началото ми беше малко странно но като видях че му харесва и на мене започна да ми става хубаво.......всичко беше супер но по едно време той започна да ми натиска главата се по силно от начало си помислих че е нормално но по едно вревме започна да ме притиска толкова силно че започна да ми става неприятно.Опитах се да се дръпна но това явно го възбуждаше още повече, почуствах се наистина унизена защото никога досега не се е държал така с мен.......Накрая го вкара толкова навътре че се задавих и.........много е срам да го кажа но повърнах :( неможех да повярвам какво ми се случва...той ме гледаще почти отвратен от мен...но не каза нищо.
Аз наистина много го обичам, но имам чъството че отношението му към нен не е същото.....сега незнам какво да правя.....как да поговоря с него за това.....

malka_sladuranka
02-12-2007, 13:39
:? Гадна работа, и какво те гледа отвратен, сам си го е направил! Няма какво да се притесняваш, не си го направила нарочно. Ии до въпроса ти как да поговориш с него за това- кажи му, че не ти е приятно да прави така, да ти натиска главата и така нататък.

Анис
02-12-2007, 13:45
много се страхувам да говоря с него защото явно много му хареса преди да се случи онова и ме е страх да не ме зареже защото мисля че съм влубена в нвго

malka_sladuranka
02-12-2007, 13:46
много се страхувам да говоря с него защото явно много му хареса преди да се случи онова и ме е страх да не ме зареже защото мисля че съм влубена в нвго ако те зареже заради нещо за което сам си е виновен значи е глупак :evil:

Анис
02-12-2007, 13:50
я не обиждай приятеля ми

mnogomili4kata-sf
02-12-2007, 13:52
Ми кво да ти кажа...освен,че на твое място бих бягала далеч от такива типове. Първо. Ако нямаш желание да правиш каквото и да било и ако той държеше на теб,нямаше да иска такива неща. Второ. Тва да ти натиска главата още повече ме убеждава,че той е е*аси свинята. Та чак да повърнеш. :-# Искал е просто да си начеше крастата. Не му давай да те унижава така и да те ползва само. А и тия мъже мн добре знаят, че не трябва да ти го ръга така, защото тва се научава с времето...МАЛОУМНИК. Чисто и просто се е изгаврил.

Анис
02-12-2007, 13:55
но той ме обича много пъти ми го е казвал и ми го е показвал по различни начини не мога да го загубя

mnogomili4kata-sf
02-12-2007, 13:56
ОФ...поредната тема- гавра

sWeEt_SeEd
02-12-2007, 13:57
хаехахе ми са като толкова го обичаш и ти харесва да ти го завираа :-s ако искаш му дай и в ушите и в носа да се опита...деа пиклите...нз как може да се държат така с вас и после да викате:Много си го обичам...утре сиурно щи каже да си махнеш окото и да си сложиш изкуствено ,за да може да си го махаш при нужда ](*,) като те гледа по друг начин заради това е нещастен дришльо.И не ти трябва да започваш темата а сам той да ти каже да не се притесняваш...деа и разгонените пубери :smt006

Анис
02-12-2007, 13:58
знаех си че не тряабва да пиша тук просто си мислех че наистина тук някой ще ми помогне

mnogomili4kata-sf
02-12-2007, 14:05
знаех си че не тряабва да пиша тук просто си мислех че наистина тук някой ще ми помогне

Мозък не наливаме...

shadow4e
02-12-2007, 14:53
Ха... и на мен ми се случи, не повърнах върху него, а на леглото и то беше малко. И какво от това, да не ми е бутал главата:) Той ми се смя:) Първо се смутих, пък после се смяхме супер много, то какво да направиш и без това ме е виждал и друг път да повръщам/ бях болна/. Ако има чувства към теб, това въобще няма да му е проблем или ако не е някой тъп глезльо.

Анус.
02-12-2007, 14:55
опа объркала съм си името

Анис
02-12-2007, 14:58
а хареса ли ти като го правеше

sWeEt_SeEd
02-12-2007, 18:20
и как точно искаш да ти помогнеме.Хората достатъчно ти помогнаха мисля.Освен да те науча как да го гълташ по-навътре ли-е трудно е.или освен да доида да му направя една свирка и да се успокой той.
Не мисля,че някое момиче щи каже:Яяя супер натиска ти главата.мноу ме кефи да ми стига чак до стомаха и да ми разбърка храната вътре,после да повърна-блаженство,идилия. ](*,) Ясно е,че го обичаш,лошо няма.И -да,ако беше пич щяхте от сърце да се посмеете,а не да се сдухва като смръдлива кучешка консерва :smt005 Както виждаш никой не ти каза нещо лопшо за тфа,че си се издрайфала...просто нахранихме него,което е нормално !!!странни хора :::

DIVINE_TIME
02-12-2007, 19:44
ХаХАхаХ! sWeEt_SeEd супер много ме кефиш! Коментарите ти направо са страхотни! :smt016 Умирам си от смях на моменти! :smt005

А по темата - ами кфо да ти кажа.. :-k Нормално, като ти го е (извинете за израза) заврял толко навътре, кфо иска ?? Ама и ти пък сливи ли имаш в устата та не можеш да му кайш,че ти е неприятно ? ](*,)

Nen0RmalniK
02-12-2007, 20:01
Здравейте аз съм Анастасия случи ми се нещо много гадно и незнам какво да прая........може ли да ми дадетенякакъв съвет и моля без базици......
Имам си приятел от 2 месеца и мисля, че наистина го обичам.Той много искаше да му правя свирки, но мен ме беше много срам в началото.
Вчера бяхме на едно парти в квартала и аз пиинах малко повечко и се престраших да го направя.В началото ми беше малко странно но като видях че му харесва и на мене започна да ми става хубаво.......всичко беше супер но по едно време той започна да ми натиска главата се по силно от начало си помислих че е нормално но по едно вревме започна да ме притиска толкова силно че започна да ми става неприятно.Опитах се да се дръпна но това явно го възбуждаше още повече, почуствах се наистина унизена защото никога досега не се е държал така с мен.......Накрая го вкара толкова навътре че се задавих и.........много е срам да го кажа но повърнах :( неможех да повярвам какво ми се случва...той ме гледаще почти отвратен от мен...но не каза нищо.
Аз наистина много го обичам, но имам чъството че отношението му към нен не е същото.....сега незнам какво да правя.....как да поговоря с него за това.....

zemi si hap4eta za povra6tane :shock:

02-12-2007, 20:02
... Ама и ти пък сливи ли имаш в устата та не можеш да му кайш,че ти е неприятно ? ](*,)

Кви сливи бее ? Уй има в устата не разбра ли ?

DIVINE_TIME
02-12-2007, 20:08
... Ама и ти пък сливи ли имаш в устата та не можеш да му кайш,че ти е неприятно ? ](*,)

Кви сливи бее ? Уй има в устата не разбра ли ?


хахахха еми така се казва! А пък относно "уя" в устата... еми ще спре и ще му каже: "не ми натискай главата,неприятно ми е!" .. и нямаше да се стигне до повръщане... #-o

smeshiii
02-12-2007, 20:23
оф ма женооооо лапай пишката и дръж кат го обичаш
деа.. :smt012
кът не ти харесва яж лайна :-D
ляляля

eternity
02-12-2007, 20:38
Hem uj mu e gadno i ne 6te da te gleda,hem te obi4el i ne 6te6 da go zagubi6! Ami zamisli se malko ako naistina te obi4a kakto ti kazva i ti si misli6 ako govori6 s nego nqma da go zagubi6. :)

Rise Agains't
02-12-2007, 20:43
Здравейте аз съм Анастасия случи ми се нещо много гадно и незнам какво да прая........може ли да ми дадетенякакъв съвет и моля без базици......
Имам си приятел от 2 месеца и мисля, че наистина го обичам.Той много искаше да му правя свирки, но мен ме беше много срам в началото.
Вчера бяхме на едно парти в квартала и аз пиинах малко повечко и се престраших да го направя.В началото ми беше малко странно но като видях че му харесва и на мене започна да ми става хубаво.......всичко беше супер но по едно време той започна да ми натиска главата се по силно от начало си помислих че е нормално но по едно вревме започна да ме притиска толкова силно че започна да ми става неприятно.Опитах се да се дръпна но това явно го възбуждаше още повече, почуствах се наистина унизена защото никога досега не се е държал така с мен.......Накрая го вкара толкова навътре че се задавих и.........много е срам да го кажа но повърнах :( неможех да повярвам какво ми се случва...той ме гледаще почти отвратен от мен...но не каза нищо.
Аз наистина много го обичам, но имам чъството че отношението му към нен не е същото.....сега незнам какво да правя.....как да поговоря с него за това.....


XAAXAXAX майко ти направо имам чувството ще ме убиеш , аз на тебе бих ти препоръчал точно ясно тоя така не го ебе за тебе че нема накаде за това така ти е заврел устата в оная си работа ( с извинение за поста) ама се пак да сме искренни поне one time е дано се оправиш ;)

sharkybul
02-12-2007, 21:10
я не обиждай приятеля ми
той не е за обиждане а за БОЙ :evil:

4api
02-12-2007, 21:31
хахахаах всички курви сте еднакви..... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :lol:

FikyScHetOo
02-12-2007, 21:51
Хахах сега се чуй мила млада заблудена девойко какво каза...Така... Добре... Мислиш ли,че ако те обича,ще те гледа по друг начин след това? Мислиш ли,че след 2 есеца във възрастта 14-18 години въобще се говори за истинска любов, заради която неможеш да го изгубиш...?

mnogomili4kata-sf
02-13-2007, 08:26
](*,) Само аз ли смятам, че тва е поредната ебавка

MoHuTo
02-13-2007, 09:20
Офф писна ми от тъпи теми и ебавки...а относно приятеля ти..ако наистина има такъв...ще ти кажа само едно - Той е мноооогоооо злеее за да постъпи така!Разбираш ли го ти тва нещо или и ти си зле като него...хората тука и пишат мнения тя се заяжда с тях..айде бегай [-X

Анис
02-13-2007, 10:10
Аааааааааабе що не хванете да си ебете майката