PDA

View Full Version : ТОЙ МЕ ТОРМОЗИ!!!



black_moon
02-12-2007, 14:06
Искам да споделя 1 свой проблем и се надявам да ми помогнете!
Вмоя клас има 1 момче... Всички се страхуват от него не защото е силен физически, даже напротив, но това момче без съмнение има много комплекси свързани с външния му вид и когато е в компания се случва някое от другите момчета д аго закачи съвсем безобидно. За това той си е измислил много печеливша стратегия срещу такъв вид шеги. Набелязва съвсем случайна жертва на която всички се присмиват. Последния път беше момиче от моята компания, дразнела го визуално. Едва се измъкна милата от подигравките, премина през ада и успя да излезе чак след като 1 много уважавано в нашия град момче дойде и преби пикльовците, които й се подиграваха.
Но ето че дойде и моят ред! Тук не говорим за визуално дразнение, той има нещо лично срещу мен. Преди време ми беше казал 1 тайна, която не бях казвала дори на най-добрата си приятелка, а той сигурно е разправял "тайната" си наляво и надясно! Града ни е малък и той бързо чул че от някъде е изтекла информация и веднага решил че аз съм се разздрънкала! А може би така му е изгодно, защото аз съм в неговия клас, тоест съм най-близо и освен лично отмъщение той ще получи и нещо друго-поредната жертва накоято всички да се подиграват.
Не мога да се справя с него!!! Не мога и да го търпя!!! Майка ми ми казва да не му обръщам внимание, но ако не изскимтя, когато той и "приятелчетата" му ми се подиграват започват да ме удрят, да късат учебниците ми и да играят футбол с всяка моя вещ до която успеят да се докопат.
Никой не смее да се изправи срещу него! Дори и някои от по младите учители не смеят да му направят забележка! Всеки се страхува че ще се превърне в поредния парзал, който целия клас ще подритва, ако му кажат дума напряко и за това всеки гледа да му лиже задните части.
Той самият няма приятели, движи се с някой до момента в който даденият човек му е удобен и може да се извлича полза от него...
Тва двулично копеле чака само да си обърнеш гърба и започва да говори всякакви простотии! Той ми показа че мъжа може да е по подъл от жената!
Моля ви, дайте някаква идея как да се справя с това чудовище, защото не мога да се сетя за него и да сдържа сълзите си... Сълзи от мъка, гняв, унижение... Страхувам се че скоро ще направя някаква глупост... Може би ще го застрелям и ще се самоубия... Толкова е лесно!2куршума и КРАЙ!!!

П.С.:Само не ме съветвайте да говоря с него и да му обясня че не съм аз виновната за разпространението на тайната му! Опитвах няколко пъти и той само доказа простотията си като и двата пъти ми налетя на бой!!! Не го интересува дали съм аз или някой друг!!! Той просто иска да се заяжда!!!

XaKePa
02-12-2007, 14:34
Тоз льольо си плачи за един як бой....
Ебати тъпанара.
Най-добрия начин е опитай се да го унижиш пред класа, така ще му се свият сармите :)

sWeEt_SeEd
02-12-2007, 14:40
хахахе ](*,) при такава нетърпима ситуация хващаш няколко цигани.за 5 леа ше го търкалят до тех ,ако не някой френд или напрао тате ти...да му каже как стоят нещата и не си мисли ,че е срамно или смешно родителите ти да се разправят-помага...оплакваш се също в училищния съвет или психолог там нз как стоят нещата и така :smt006 и кфо като ти налита на бой предизвикай го.обиди го-нека те удари...нека посмее .тогава се вадят медицински бла бла мое и да го съдиш и ше се уплаши ;-)

Sweet§Pussycat
02-12-2007, 14:41
пробвай с неговите камъни по неговата глава-обсъди с останалата част от предишните му изгаврени приятели и изтъкнете пред другите всичките му кирливи ризи за това че се дразни без причина и че избира за "приятели" само хора които са му удобни и то за момнта направи така че него да го заболи кажи му го в лицето ни му мълчи не му давай да те обижда. накарай го отново да почувства комплексите си и не забравяй най важното-никой няма да те унижи без да му позволиш!!! това на мен ми помага :wink:

HopeLesss
02-12-2007, 15:49
Не е тъп той, а тия които му се връзват на акъла. В крайна сметка хората са го казали: "Една птичка пролет не прави". Явно има доста хора, които само чакат той да започне и веднага налитат на подигравки. Моя съвет е да не му се даваш. Спокойно, няма какво да ти направи. Ако е толкова тъп да те удари, по-зле за него. Аз лично бих го изнервила до такава степен, че да ме удари и след това вече е много лесно - изключване, медицинско, съд и тем подобни. Дори да не се стигне до там, баща ти или някой твой приятел ако научи че онзи боклук ти е посегнал, не му завиждам на малкото копеленце.

Мила, бъди малко по-силна. Тия тъпанари трябва да се ликвидират от рано. Събери малко кураж, съюзи се с някои твои по-лудички приятелки и го направете да си хапи ушите. Може да направиш някъв як колаж на Фотошоп с негова снимка. Примерно как го ебе някой педерас, или как прави свирки на някой друг. Става лесно номера. Принтираш снимките и ги разпространяваш из даскало. Хахаха не ми се мисли оня как ще реагира. така ще му бръкнеш отзад, че ще те помни цял живот. И други идейки има, но за сега е това

Успех миличка!!! Разкажи после какво е станало с копелето!!!

02-13-2007, 05:19
detska mu rauta....taka praveha momchetata v klasa mi kogato bqh 5-6 klas..i v 7 se sluchvashe....

GossipGirl89
02-13-2007, 06:06
Mi ne mu pozvolqvai da te unijava-nito toi,nito "priqtel4etata" mu.Ne mu mulchi ami go uniji i ti.Takiva individi ima navsqkude-dori i v moq klas ako trqbva da sum chestna ima edno takova podobie...No nikoi ne mu mulchi-otgovarqsh mu,zatapvash go i gotovo.Puk i tezi uchiteli kakvi sa takiva? Kakvo oznachava ne smeqt da mu kajat nishto? Che te za kakvo sa tam v kraina smetka ?!...I kakvo? Toi se podigrava s tebe,rita ti neshtata,obijda te,a uchitelite stoqt i gledat taka li? Basi i uchitelite... Ako naistina sa chak takiva izrodi se oburni kum direktora/direktorkata - toi/tq nqma kak da ostane bezuchasten/bezuchastna. Puk i ako te ne pomognat se oburni kum po-kraini merki-tursi si pravata! Vseki chovek gi ima i nikoi nqma pravo da se otnasq po tozi nachin s nego!

P.S. Sorry za latinicata ama sum v daskalo,a tuka nqma kirilica

koalka
02-13-2007, 07:08
Потърси помощ от директора или учителите.Това, че те удрят и ти късат учебниците излиза от граници.Момчетата го правят в 4-5-ти клас.Всички му се връзват на глупостите и за това всички заедно с него ви се подиглават.Ама наистина не трябва да му обръщаш внимание точно за подигравките и обидите.Все пак той е боклук и всеки го знае, така че няма смисъл.

black_moon
02-13-2007, 12:26
хора, мерси много за идеите! просто днес се случи нещо невероятно! "най-добрия му приятел" се застъпи за мен! иначе тая идея за приятелчето, което да го сбие я имам от доста време, та даже и 1 човек сам ми предложи "услугите си" :wink: наистина и аз достигам до убеждението, че юмруците на 20 годишен болят повече от моите O:) нищо че после ще ме изкарат че спя с него (ако им стиска) :wink:

02-13-2007, 19:11
Ако е от враца и до 6-ти клас кажи ми го да го спукам от бой. :-)

02-13-2007, 19:12
до 9-ти извинявай

k0tencet0
02-14-2007, 11:30
macko ima mnogo na4ini
primerno moje da izluje6 4e se celuva ujasno ili 4e mu e maluk ili nz ne6to ot sorta :mrgreen:
moje da se obedinite si4ki, koito ste "postraduli" ot nego i da mu napraite su6toto koeto toi na vas
moje da mu slagate drehite ili u4ebnicite v toaletnata :smt005
i 100 na 100 traa d go zatapi6!!!!!!!! puk polse ako te udari 6e kae6 na direktora, na psihologa, da polu4i6 nervna kriza(tva samo ako si dobra akrtisa) :mrgreen:
ili puk iskai ot klasnia si rukovoditel da otidete v direktora. razkaji na direktora si4ko i mutivirai kompleksara da ti furli 1 boi i 6tom direktora go vidi tva...spukana mu e razbotata macko :wink:
a moje i da kaje6 na ba6ta ti
imam i o6te idei no mackite i pi4ovete predi men gi kazaha a i + tova ne iskam da se povtarqm

sorka za latinicata ama mi se razvali kirilicata na kompa :cry:

piwenceto
02-15-2007, 19:48
Като видях това което си написала се сетих за една случка в нашия клас!
Преди две години едни "газарки" от моя клас решиха че трябжа да направят живота на едно момиче от нашия клас крив!Обиждаха я по всякакав начин унижаваха ядаже и посягаха на два пъти!Тогава тя се захвана да спре това!Говори с класната ни с директора и т.н...............но нямаше полза!Тогава споделила с майка си а тя с полицията и тогава те дойдоха в даскало а въпросните "газарки"спряха с всичко!Така че.........ти реши кое е най-добре!
Надявам се да помогна :wink:

02-17-2007, 14:28
ne e trqbvalo da mu pozvolqvash da se durji po tozi na4in.. dori i sys siu4enicite si! az predi imah edin takuf kreten koito beshe nai vajniq v klasa i nikoi ne smeeshe da mu kaje nishto na vupreki.. nikoi osven az razbira se... sled nqkolko dumi4ki na vupreki i umni zatapki sprq da se razpravq s mene.. 4e daje zapo4na i da mi se podmazva da se durji dobre! ne pozvolqvai na nikogo da ti tup4e dostvoinstovo! imam individi kato tebe ot klasa koito super mn ebavki ponasqt, e razbira se ne sa ot roda kato na toq tvoq drislio ot klasa, a mi prosto ebavki i te si turpqt...

CrazyWitch
02-17-2007, 15:37
хахахе ](*,) при такава нетърпима ситуация хващаш няколко цигани.за 5 леа ше го търкалят до тех ,ако не някой френд или напрао тате ти...да му каже как стоят нещата и не си мисли ,че е срамно или смешно родителите ти да се разправят-помага...

Тоя пост си е много правилен..
На такова недорасло изчадие.. само бой в главатЪ, че туку виж му дошъл акъла...