PDA

View Full Version : Nemski



stefan
02-12-2007, 16:27
Ami az bqh taka ot nachaloto ne go "shvashtah" no zashto?
zashtoto ne bqh otvoril ochebnik po nemski ucha nemski ot 3 godini i ne znaeh chislata do 10... no osaznah che nemskiq e vajen ezik sahto kato angliiski i zapochnah da ucha taka che kolkoto i da se oplakvash che ne shvashtash tova e zashtoto ne uchish :mrgreen:

02-12-2007, 17:07
taka e.nqma ne moga,ima ne iskam. :smt023

Cheesy
02-12-2007, 18:18
Добре и аз сега кво да напрая

In4iTu_
02-12-2007, 18:29
Не схванах смисъла на темата, но ще кажа, че не харесвам немския като език :? Просто не ми харесва..и наистина май е трудно да се научи :roll: Като свърша с френския, може да се хвана и с немски..наистина е важен език,въпреки че не е особено звучен..доста хора го използват..но ще видим, има време.

[Lucifer]
02-12-2007, 18:42
stranna tema...

ABSOLUTme
02-15-2007, 20:44
nemskiqt ezik e prekraaaasen,stiga da vniknete v nego,da mojete da razbirate i da se izrazqvate svobodno:)i oshte neshto-toi e logichen ezik,t.e. samo gramatika i wortschatz vi trqbva i ste go prepolovili :roll:

HardcorE_AFA
02-15-2007, 20:53
Не схванах смисъла на темата, но ще кажа, че не харесвам немския като език :? Просто не ми харесва..и наистина май е трудно да се научи :roll: Като свърша с френския, може да се хвана и с немски..наистина е важен език,въпреки че не е особено звучен..доста хора го използват..но ще видим, има време.мисля че смисълът на тази тема е че момичето нее отваряла и не се е кефела...като го отворила се накефила!И предполагам че ми предизвиква и ние да го направим някой ден

GossipGirl89
02-15-2007, 22:00
[i] Не схванах смисъла на темата, но ще кажа, че не харесвам немския като език :? Просто не ми харесва..и наистина май е трудно да се научи :roll: [i]

Да и аз съм на тва мнение-не ми допада просто...не е чак толкова труден ама като не ми допада как да се насилвам...

sexy_anji_
02-15-2007, 22:30
Ami az bqh taka ot nachaloto ne go "shvashtah" no zashto?
zashtoto ne bqh otvoril ochebnik po nemski ucha nemski ot 3 godini i ne znaeh chislata do 10... no osaznah che nemskiq e vajen ezik sahto kato angliiski i zapochnah da ucha taka che kolkoto i da se oplakvash che ne shvashtash tova e zashtoto ne uchish :mrgreen:

6те те посъветвам първо да нау4и6 българси и да отвори6 някой У4ебник по Български Език и да види6 какво пи6е там за6тото има6 около 10тина гре6ки повелителю на езиците ](*,) , да оставим на страна 4е не пи6е6 и на кирилица която се намира то4но под носа ти [-X

antichalga
02-15-2007, 22:42
Аз уча немски вече за втора година.. В началото не ми харесваше особено,но след като свикнах,започна да ми харесва много...
Хората,които казват,че не е звучен,просто не вникват в самия език.А и едва ли са го учили на по-високо ниво :-k

Jessika_MG
02-16-2007, 18:36
Всеки нов научен език може да ти е от полза, рано или късно. Но...каква беше идеята на темата ?

aNi^
02-16-2007, 21:44
то хората го бяха казали .. ' Deutsch macht Spa