PDA

View Full Version : Въпросче



valentinkata
02-12-2007, 16:11
Имам един въпрос,който навярно ще ви се стори смешен,но все пак.Преди месец с приятеля ми правихме секс,но презерватива се скъса и се наложи да взема постинор,цикъла ми тогава си дойде на точната дата,както обикновенно,но този месец ми закъснява,а това не е подобаващо,въпроса ми е какви може да са причините за това?Благодаря предварително

Лари
02-12-2007, 16:22
Много се стискаш

miss_india
02-12-2007, 16:42
milo momi4e iskam predi vski4ko da ti kaja 4e postinor hi4 ne e polezen, ako go pie6 pove4e ot dva puti godi6no moje6 da navredi6 na deterodnite si organi i da nqma6 deca, ne iskam da te pla6a no naistoina izbqgvai da go pie6, razbiram kak se 4uvstva6, spokoino ne se panikiosvai mislq 4e e tvurde veroqtno da e ot postinora, prosto da se e otrazil na cikula ti po-kusno, no moje i da ima i drugiq, po-nepriqtniq variant, vupreki 4e ako si go pila do 72 4asa sled gafa, to ima6 99% sigurnost 4e si se za6titila :) az ti predlagam da si napravi6 edin test i dav se uspokoi6 :) nai-dobre go napravi sutrinta s purva urina;) jelaq ti uspeh :D

shadow4e
02-12-2007, 16:44
въпроса ми е какви може да са причините за това?
Пила си Постинор.

Благодаря предварително
Няма защо :)

sharkybul
02-12-2007, 16:48
Постинор,нещо против нежелана бременност ли е :roll:

valentinkata
02-12-2007, 16:54
milo momi4e iskam predi vski4ko da ti kaja 4e postinor hi4 ne e polezen, ako go pie6 pove4e ot dva puti godi6no moje6 da navredi6 na deterodnite si organi i da nqma6 deca, ne iskam da te pla6a no naistoina izbqgvai da go pie6, razbiram kak se 4uvstva6, spokoino ne se panikiosvai mislq 4e e tvurde veroqtno da e ot postinora, prosto da se e otrazil na cikula ti po-kusno, no moje i da ima i drugiq, po-nepriqtniq variant, vupreki 4e ako si go pila do 72 4asa sled gafa, to ima6 99% sigurnost 4e si se za6titila :) az ti predlagam da si napravi6 edin test i dav se uspokoi6 :) nai-dobre go napravi sutrinta s purva urina;) jelaq ti uspeh :D

знам,че постинора не е никак полезен,но просто нямах друг избор,но преди това не ми се е случвало да пия подобни хапчета
след това цикъла ми си дойде на точната дата,което ме кара да си мисля,че не съм бременна,но това че все още не ми е дошло ме тормози някак