PDA

View Full Version : az znam malko no iskam da znam pove4e



02-12-2007, 18:50
az sum momi4e na 15 godini ot sofiq mnogo iskam da treniram moderen balet no neznam kude ako nqkoi moje da mi kaje nqkoe mqsto kolko puti v sedmicata i kvi pari i mi dade malko pove4e info za tova 6te sum mu mn blagodarna ;-) ;-)

02-12-2007, 18:51
zabravih da se izvinq za tova 4e ima o6te mn takiva temi :oops:

sharkybul
02-12-2007, 20:13
Момиче с който ще съм на Свети Валентин си занимава с това така че ще я питам :D а и една приятелка се занимава с същото :wink: и тя мое помогне ако никой тук нз нещо по въпроса в който се съмнявам :)

niGGa
02-12-2007, 22:04
шаркибул, добре де, ясно, кефиш се че ше излизаш на св. валентин.. що требваше и ние да прочетеме за тва твое действие.. не моеше ли просто да напишеш че ще питаш..?!
нищо лично, просто се дразня всеки път някой да се хвали нещо..

RAWRRR
02-12-2007, 22:13
шаркибул, добре де, ясно, кефиш се че ше излизаш на св. валентин.. що требваше и ние да прочетеме за тва твое действие.. не моеше ли просто да напишеш че ще питаш..?!
нищо лично, просто се дразня всеки път някой да се хвали нещо..

А после казват,че жените сме били злобни и завистливи ..

:smt043 :smt043 :smt043

niGGa
02-12-2007, 22:19
шаркибул, добре де, ясно, кефиш се че ше излизаш на св. валентин.. що требваше и ние да прочетеме за тва твое действие.. не моеше ли просто да напишеш че ще питаш..?!
нищо лично, просто се дразня всеки път някой да се хвали нещо..

А после казват,че жените сме били злобни и завистливи ..

:smt043 :smt043 :smt043
ХАХА
Чак пък завистлив.. :lol: :lol: :lol:
дразни ме просто всеки да се хвали с нещо

RAWRRR
02-12-2007, 22:24
шаркибул, добре де, ясно, кефиш се че ше излизаш на св. валентин.. що требваше и ние да прочетеме за тва твое действие.. не моеше ли просто да напишеш че ще питаш..?!
нищо лично, просто се дразня всеки път някой да се хвали нещо..

А после казват,че жените сме били злобни и завистливи ..

:smt043 :smt043 :smt043
ХАХА
Чак пък завистлив.. :lol: :lol: :lol:
дразни ме просто всеки да се хвали с нещо
Той не се хвали,а споделя..
Това че на теб няма да ти се случи не значи,че трябва да злобееш.
И аз няма да празнувам свети Валентин,само 3 пъти Трифон Зарезан,ама какво не съм тръгнала да се самосъжалявам и да прехвърлям раздразнението си върху другите..
Вземи малко си контролирай яда,за да не завършиш на 25 с инсулт (приятелски съвет :D )

niGGa
02-13-2007, 09:03
шаркибул, добре де, ясно, кефиш се че ше излизаш на св. валентин.. що требваше и ние да прочетеме за тва твое действие.. не моеше ли просто да напишеш че ще питаш..?!
нищо лично, просто се дразня всеки път някой да се хвали нещо..

А после казват,че жените сме били злобни и завистливи ..

:smt043 :smt043 :smt043
ХАХА
Чак пък завистлив.. :lol: :lol: :lol:
дразни ме просто всеки да се хвали с нещо
Той не се хвали,а споделя..
Това че на теб няма да ти се случи не значи,че трябва да злобееш.
И аз няма да празнувам свети Валентин,само 3 пъти Трифон Зарезан,ама какво не съм тръгнала да се самосъжалявам и да прехвърлям раздразнението си върху другите..
Вземи малко си контролирай яда,за да не завършиш на 25 с инсулт (приятелски съвет :D )
От къде пък разбра, че на мен няма да ми се случи :lol: ?
Не, и аз имам среща. Ще ми се случат много хубави неща даже.. :lol: Просто не се хваля и аз

Mimka_sweet
02-13-2007, 09:34
бой бой :smt005

02-13-2007, 18:47
sharkybul
mersi predvaritelno a ot drugite ni6to ne polu4ih kato mnenie na temata

JORJIQ_*_#_*
02-13-2007, 19:03
:D Ето едни телефони: 8772257;0889236806-не мога да ти кажа нищо за тази школа, защого откъснах телефоните от една обява на спирката за една приятелка :-)
:D в Двореца на децата има балет, но приемат до 18 годишна възраст-аз ходих там в 6-ти клас, но са малко детски танците :-s около 25 лв е таксата 2 пъти в седмицата
:D близо до Орлов мост е школата на Петя и Сашка(хореографките на Руши) пак 2 пъти в седмицата, обаче е 45 лв иначе не е лошо там; ако се интересуваш точно от тази школа ще ти обясна по-подробно къде се намира

за тези знам аз :wink:

sharkybul
02-13-2007, 19:36
niGGa!
Исках да кажа че ще мога да попитам възможно най скоро,понеже момичето ми е "близко",и вместо да казвам : 'Тая дет я еба"..."Мойта мацка"....>реших да бъда по разнообразен.....а ти че имаш комплекси....>сори брат....нореши се и си хвани некой момиче да се натискате :wink:

по темата.....Все още не съм питал...>за което съжелявам.....надявам се да ти помогна в най скоро време :D

niGGa
02-13-2007, 20:19
niGGa!
Исках да кажа че ще мога да попитам възможно най скоро,понеже момичето ми е "близко",и вместо да казвам : 'Тая дет я е**"..."Мойта мацка"....>реших да бъда по разнообразен.....а ти че имаш комплекси....>сори брат....нореши се и си хвани некой момиче да се натискате :wink:

по темата.....Все още не съм питал...>за което съжелявам.....надявам се да ти помогна в най скоро време :D
хаха, да се похваля и аз тогава.
До сега оправях една какичка.
Страшен комплекс имам :lol:

Just_One_Girl
02-13-2007, 21:12
Айде спрете се вече!!! Като ви чета постовете си предствям два пауна... Не можете да се оставите другият да е по-велик от вас и затова трябва да се затапваме до безкрай... Детска работа...

niGGa
02-13-2007, 21:50
Айде спрете се вече!!! Като ви чета постовете си предствям два пауна... Не можете да се оставите другият да е по-велик от вас и затова трябва да се затапваме до безкрай... Детска работа...
Може и ти да се включиш :lol:
похвали се нещо