PDA

View Full Version : Moderated: "Послание до медиците в Либия"



02-12-2007, 18:12
Начии треа ми "послание до медиците в Либия" таам кфо щели сме да им кажем дрън дрън плс помощ! :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

WinHater
02-12-2007, 19:33
с това отношение незнам до къде ще стигнеш, кво е това " дрън дрън" . тук не става дума да се поставиш на тяхно място, става дума за национално самосъзнание и достойство :smt021

HopeLesss
02-12-2007, 20:22
Дам, и при нас пристигна подобна глупост. Сега очаквам всички да ми се нахвърлят, но ще си кажа моето мнение. Смятам, че не е нужно и учениците да се замесват в цялата тая работа. Все плюят Тодор Живков, а правят точно както е било по негово време - задължават ни да пишем някакви си глупости, които кой знае за какъв х*й са. Това вече се превърна в повече от популизъм... :smt011

HopeLesss
02-12-2007, 20:24
тук не става дума да се поставиш на тяхно място, става дума за национално самосъзнание и достойство :smt021

Какво национално самосъзнание, какво достойство? Не ме карай да се смея!!! Къде бяха медиите през целите тези 8 години? Къде бяхме ние през целите тези 8 години? Когато проблема стана не само с национални, а и с международни интереси, се сетихме за българките.

GossipGirl89
02-13-2007, 06:12
тук не става дума да се поставиш на тяхно място, става дума за национално самосъзнание и достойство :smt021

Какво национално самосъзнание, какво достойство? Не ме карай да се смея!!! Къде бяха медиите през целите тези 8 години? Къде бяхме ние през целите тези 8 години? Когато проблема стана не само с национални, а и с международни интереси, се сетихме за българките.

Tuka si mnogo prava i sum saglasna! Celi 8 godini vsichki spaha,a sa chak kato vleznahme v ES se setiha da pravqt mitingi i t.n...Az poprincip shte podkrepq vsqko edno takova nachinanie,no ne vijdam s kakvo pomagame taka. A kolkoto do temata-mi izmisli neshto s tvoi si dumi bahti tolkova li ne mojesh da svurjesh nqkolko izrecheniq :shock: