PDA

View Full Version : nashte sa prosto ujasni!



TLC
02-12-2007, 18:13
znam che sa mi dali vsichko che mi mislqt samo dobroto i vsichko ostanlo no naistina ne izdurjam :x ponqkoga imam chuvstvoto che sum samo sredstvo za postigane na tehnite neosushtestveni mechti :!: iskat vinagi da znaqt kude hodq kakvo pravq i t.n. kazvat mi koga da si lqgam koga da stavam i ..abe izobshto vsichko...sa ne si mislete che sa nqkvi otkachalki puskat me na diskoteki i nasam natam no kato tova stane mi zvunqt postoqnno i me pitat dali sled tova SHTE IMA KOI DA ME IZPRATI....hvashtat se za vsqka lo6a ocenka bez da mi dadat shans da im pokazaja che moga da q opravq bez da ima krqsuci i pisuci v nas!!!az sum dostatuchno golqma-na 15 god. moga sama da se grija za sebe si i da re6a kakvo iskam da pravq s jivota si!!!!kato se opitam da govorq s tqh za tova po4vat edni karanici i edno 2-3 chasovo konsko kato se mine prez ocenki i povedenie v uchilishte do tova che ne si "stoq vkushti" :smt005 koeto e naistina smeshno pri polojenie che trqbva da se pribera v 9:30!!! a na kuponi me puskat no predi tova trqbva da VIDQT S KOI SHTE HODQ!!! naprao shte otkacha! #-o

tagniq
02-12-2007, 18:33
здравеи. знам какво ти е до голяма степен... ще ти кажа само 1 нещо. аз лично ще търпя наще до време до което съм с тях и съм зависим и само да стана самостоятелен и ще им покажа .!. и вобще няма да се виждам с тях нито да им се обаждам доста дълго. Защото които квото да ти е направил не се ядосваи а помни само едно нещо: ВСИЧКО НА ТОЯ СВЯТ СЕ ПЛАЩА :evil:

LOVE_LB
02-12-2007, 19:20
Hah i az sum na 15...ti kakvo o4akva6 vse pak sa tvoi roditeli i sa zagrijeni za teb....ne si ostavena na proizvola na sudbata....i s moite roditeli e taka no mai vzema da mi idva akula v glavata i ne gi sadq ve4e.....ne si prava 4e si dostata4no goliama i moje6 sama da se griji6 za sebe si - tova 4e roditelite ti misliat za bade6teto ti i iskat ot teb da stane 4ovek ne e povod da gi mrazi6-edin den 6te si im blagodarna.....a kolkoto do toq malak piklio kadeto kato se mahnel ot roditelite si 6tqh da im pokaje .!. i pove4e da ne gi potarsi - moito mom4e slez na zemqta i ne se pravi na goliam pls za6toto si sme6en da se pravi6 na muj....laino nedoraslo (sry za obidata ama me izdrazni bratle )

02-12-2007, 19:22
vse edno slu6am za na6te..... e sega pone znam 4e ne sam edinstvena :cry:

Cheesy
02-13-2007, 16:42
Знаеш ли гледай винаги положителната страна
1.имаш лоши оценки-наистина секи греши но те искат да имаш добро бъдеще! и аз се нерва така ама нема смисал
2.Ами те откъде да са сигурни че не ги лъжеш за дискотеката?Те не могат да бъдат убедени с кой си и за тва е така!А нали знаеш че ще ти кажа какъв човек си като ми кажеш кои са ти приятели

teenkopele
02-14-2007, 06:16
Просто имаш по-взискателни родители, споко.
С времето нещата ще се пооправят. :wink:

i as sam taka
02-15-2007, 18:59
zdr xorica.Imam sa6tiq problem samo 4e men ne me puska da izlizam.as sam na 14 godini i si imam priqtel a ba6ta mi ne me puska6e navan i poneje iskah da se vijdame az zapo4nah da go laja 4e sam se zapisala na sportni tanci i sam na trenirovki ot 7:30 do 9:30 iiii taka tai 4e roditelite ni trqbva da razberat 4e ne sme decata koito bqhme predi 7 godini -ne kazvam 4e sam mn golqma ama ne sa pa pravi i te da ne me puskat navanka :@ iskam da si jiveq jivota - se pak e edin.Kak moje edni da gi puskat a dr ne.Sigurno nqkoi deca koito sa izlizali navan i sa si imali priqtel na 14 ne sa stanali hora :(