PDA

View Full Version : МалКи циЦи,но....



СюРПРИЗ
02-12-2007, 18:31
МОМчетА!!! имате ли проблеми от сорта на "гаджето ми е с малки цици".. и т.н и наистина ли е важно това за вас или... то си е нормално де ама да е само влечение>?? И как мислите едно перфектно дупе и супер добро в целувките момиче обаче с празен сутиен били заменило желанието ви за големи цици?

botlik3
02-12-2007, 18:35
Който казва, че размера на циците не е важен - лъже!
Не, не съм привърженик на огромните гърди. Просто трябва да радват окото

02-12-2007, 18:37
Който казва, че размера на циците не е важен - лъже!
Не, не съм привърженик на огромните гърди. Просто трябва да радват окото
но не ми отговори на въпроса // би ли ги заменил с горното? ^^ :)))

DIVINE_TIME
02-12-2007, 18:38
Който казва, че размера на циците не е важен - лъже!
Не, не съм привърженик на огромните гърди. Просто трябва да радват окото

мхм и аз така мисля ... :-k

Предполагам не си много голяма,така че спокойно,ще пораснат! Ако се комплексираш и притесняваш от факта,че някои от съученичките ти имат големи гърди-недей,излишно е! Всеки се развива по различен начин.Възможно е и да ги надминеш :smt023

02-12-2007, 18:42
Който казва, че размера на циците не е важен - лъже!
Не, не съм привърженик на огромните гърди. Просто трябва да радват окото

мхм и аз така мисля ... :-k

Предполагам не си много голяма,така че спокойно,ще пораснат! Ако се комплексираш и притесняваш от факта,че някои от съученичките ти имат големи гърди-недей,излишно е! Всеки се развива по различен начин.Възможно е и да ги надминеш :smt023

хехе ми кво да ти кажа.. две шепички..
никога не ме е притеснявало тва просто ми е интересно кво мислят момчетата за гърдите..

botlik3
02-12-2007, 18:47
Две шепички пак не са зле. Ти се радвай, че хората не мислят, че си ухапана от комар

sharkybul
02-12-2007, 18:48
Ти извади яко дупе и яко личице и няма да се сещат момчетата че си с малък бюст :wink:

аз за хубаво дупе давам всичко :D

02-12-2007, 18:50
To ami si e predelno qsno kakvo mislime trqbva da sa malko pove4e ot 1 6epa i da sa stegnati :wink:

botlik3
02-12-2007, 19:27
аз за хубаво дупе давам всичко :D

Амин, братко [-o<

My_Infernal_Majesty
02-12-2007, 19:32
Ох леле лелее!!!
Вие освен за задник и гърди за нещо друго мислите ли си изобщо?!?! Некви други видове интереси и ценности?! Или има ли смисъл изобщо да питам- по добре да не питам -то отговора е ясен... ясни сте ми :lol: :lol: :lol:

Nen0RmalniK
02-12-2007, 20:15
nee be nekvi embrion4eta mallki ne sa ubavi ama i nogo golemi bidoni ne radvat okoto :)

02-12-2007, 20:18
Хех какво искаш от момичето ?
Айде са никой не е съвършен :?
Нали те кефи кво толкова с големи цици какво повече ли ще кефи

02-13-2007, 07:08
Не е важно дали са големи или малки!!! Важното е да са добре оформени и стегнати и да ги има най вече! :-D

SINDEL
02-13-2007, 08:47
Ами моите не са особено големи, но пък никога не съм се 4увствала некомфортно от това. Не мисля 4е като цяло ако изглеждаш добре, по-малките гърди биха били от зна4ение. А и не вси4ки мом4ета си падат по големи бюстове. Гледат пове4е дупетата :mrgreen:

bungle
02-13-2007, 08:49
Ами моите не са особено големи, но пък никога не съм се 4увствала некомфортно от това. Не мисля 4е като цяло ако изглеждаш добре, по-малките гърди биха били от зна4ение. А и не вси4ки мом4ета си падат по големи бюстове. Гледат пове4е дупетата :mrgreen:

Да, и аз съм така . И съм на същото мнение. :-D

My_Infernal_Majesty
02-13-2007, 08:52
А и не вси4ки мом4ета си падат по големи бюстове. Гледат пове4е дупетата :mrgreen:

О да, разбира се!!! като почнат да се обръщат след теб кво мислите че гледат!? задника разбира се! ебаси животните- само гледат да се разминат с някоя мацка за да й видят.... тцтцт!

SINDEL
02-13-2007, 08:54
А и не вси4ки мом4ета си падат по големи бюстове. Гледат пове4е дупетата :mrgreen:

О да, разбира се!!! като почнат да се обръщат след теб кво мислите че гледат!? задника разбира се! ебаси животните- само гледат да се разминат с някоя мацка за да й видят.... тцтцт!


:smt005
=D>

OtherDimension
02-13-2007, 08:56
^ аха .. ама поне се обръщат , а не се е*ат за една водка в дискотеката .. к*рвиииииииииииии !

bungle
02-13-2007, 09:11
^ аха .. ама поне се обръщат , а не се е*ат за една водка в дискотеката .. к*рвиииииииииииии !


Коя е толкова евтина ??

OtherDimension
02-13-2007, 09:16
^ аха .. ама поне се обръщат , а не се е*ат за една водка в дискотеката .. к*рвиииииииииииии !


Коя е толкова евтина ??

охо ... коя ли не

bungle
02-13-2007, 09:21
^ аха .. ама поне се обръщат , а не се е*ат за една водка в дискотеката .. к*рвиииииииииииии !


Коя е толкова евтина ??

охо ... коя ли не

Oхо, ама защо поставяш всички ни на една страна ?

OtherDimension
02-13-2007, 09:24
^ аха .. ама поне се обръщат , а не се е*ат за една водка в дискотеката .. к*рвиииииииииииии !


Коя е толкова евтина ??

охо ... коя ли не

Oхо, ама защо поставяш всички ни на една страна ?

а отгоре тия феминистки защо поставят мъжете на една страна ?
много е лесно : мъжете са свине , мъжете са говеда , зяпат ни задниците ...
ми жените пък са к*рвички , много евтини и лесни и зяпат само мускули и пакетите отпред . добре ли е така ?

bungle
02-13-2007, 09:31
Млъкни, съгласна съм.

@ Ти си момче с вратовръзка, баси.

OtherDimension
02-13-2007, 09:33
аахахахаха и какво като съм момче с вратовръзка ? :lol:

bungle
02-13-2007, 09:35
Нищо.

Искам и аз вратовръзка. :-D

FikyScHetOo
02-13-2007, 21:36
Ми до един задоволителен размер е добре, защото си имат и форма и са стегнати. Когато вече минат тая граница вече увисват и когата става по-гадна. Едно момчие има наистина голями циц, ама не са и стегнати, понеже епрактически невъзможно.

Ми нека се радват мъжете, ма е досадно когато днес един познат ми се провикна "Мимичето с перфектните мерки, ма ти си имал;а и готин задник" гадно беше :smt017

sladunka
02-13-2007, 21:43
az sum na menie 4e vse pove4e ploski momi4eta nalagat mnenieto 4e dupeto e po sexy ot biusta.palni gluposti.i majete imat dupeto dokato biusta si e harakterna na6a 4erta.taka 4e molq vi stiga s tova dupeto bilo po sexy ot biusta hahaha.a spored men e mn grozno momi4e s mn malki gardi ako 6te stra6no dupe da ima.to vse edno si pipa6 maj \:D/

inlove_girl
02-14-2007, 06:40
az sum na menie 4e vse pove4e ploski momi4eta nalagat mnenieto 4e dupeto e po sexy ot biusta.palni gluposti.i majete imat dupeto dokato biusta si e harakterna na6a 4erta.taka 4e molq vi stiga s tova dupeto bilo po sexy ot biusta hahaha.a spored men e mn grozno momi4e s mn malki gardi ako 6te stra6no dupe da ima.to vse edno si pipa6 maj \:D/Ооо не не. Изобщо не съм съгласна! [-X Ти какво? Искаш да кажеш че едно такова дупе ---> http://i18.tinypic.com/34987dy_th.jpg прилича на мъжко дупе? Така ли? :-s Ооо не. В голяма грешка си, миличка!!! [-X :smt011 Според мен дупето на едно момиче е много по-секси от циците! :wink:

Night_lover
02-14-2007, 06:56
абе за кво се карате бе? я го давайте по-спокс :)
на моето гадже като е 94см гръдната обиколка аз да не се оплаквам :D:D:D

офтопик: флуууд :oops:

BTW които се притеснява за гръдната си обиколка- никой не е съвършен , той има нещо др което му е дадено и което др нямат

lamzzzercho
02-14-2007, 07:02
еми мойта бивша фр имаше едни средни-малки гърди ама пък за тва си има супер телце! Всяко зло за добро

Mike-Jones
02-14-2007, 07:49
az ne xaresvam jeni sas golemi gurdi da nesa kravi da gi duq malki stegnati cici idealno i gotino dupe kvo po xubavo

OtherDimension
02-14-2007, 08:29
az sum na menie 4e vse pove4e ploski momi4eta nalagat mnenieto 4e dupeto e po sexy ot biusta.palni gluposti.i majete imat dupeto dokato biusta si e harakterna na6a 4erta.taka 4e molq vi stiga s tova dupeto bilo po sexy ot biusta hahaha.a spored men e mn grozno momi4e s mn malki gardi ako 6te stra6no dupe da ima.to vse edno si pipa6 maj \:D/Ооо не не. Изобщо не съм съгласна! [-X Ти какво? Искаш да кажеш че едно такова дупе ---> http://i18.tinypic.com/34987dy_th.jpg прилича на мъжко дупе? Така ли? :-s Ооо не. В голяма грешка си, миличка!!! [-X :smt011 Според мен дупето на едно момиче е много по-секси от циците! :wink:

така смяташ , защото си плоска като дъска за гладене отпред ли ? :mrgreen:

Цицко
02-14-2007, 10:35
Това със циците е като със кура, малкия кур било комплекс, така искаме да накараме момичетата със пъпки на ребро да се комплексират. Иначе донякаде ДА проблем е, защото ако няма АБСОЛЮТНО никакви цици за мене е проблем. Иначе малки допустимо е :smt005 :smt005 :smt005

NiksaN4o
02-14-2007, 15:31
За мен пък лично не е толкова важно дали са някви големи или не. Защото може да са големи, но да са увиснали и гадни и т.н. На мен ми харесват стегнатите, големи до толкова, че да ми напълнят ръката, когато ги хвана ( колкото и просташки да звучи ). Пък ако обичаш момичето, с което си едва ли ще я замениш за какватои да е друга. [-(

Trisha1991
02-14-2007, 15:54
МОМчетА!!! имате ли проблеми от сорта на "гаджето ми е с малки цици".. и т.н и наистина ли е важно това за вас или... то си е нормално де ама да е само влечение>?? И как мислите едно перфектно дупе и супер добро в целувките момиче обаче с празен сутиен били заменило желанието ви за големи цици?

Аз мисля, че мъжете претендиращи по отношение на бюста на жените, в качеството си на размер - са пълни, абсолютни и тотални комплексари. И за тях да добавя аз не съм с малки цици, но говоря принципно по въпроса.

inlove_girl
02-14-2007, 17:51
az sum na menie 4e vse pove4e ploski momi4eta nalagat mnenieto 4e dupeto e po sexy ot biusta.palni gluposti.i majete imat dupeto dokato biusta si e harakterna na6a 4erta.taka 4e molq vi stiga s tova dupeto bilo po sexy ot biusta hahaha.a spored men e mn grozno momi4e s mn malki gardi ako 6te stra6no dupe da ima.to vse edno si pipa6 maj \:D/Ооо не не. Изобщо не съм съгласна! [-X Ти какво? Искаш да кажеш че едно такова дупе ---> http://i18.tinypic.com/34987dy_th.jpg прилича на мъжко дупе? Така ли? :-s Ооо не. В голяма грешка си, миличка!!! [-X :smt011 Според мен дупето на едно момиче е много по-секси от циците! :wink:

така смяташ , защото си плоска като дъска за гладене отпред ли ? :mrgreen: О не е така, повярвай! :-({|= :wink:

`Death`Whore`
02-14-2007, 17:52
По-хубаво ли е да има страхотни цици и да не можеш да И гледаш гадния задник?

panterata
02-14-2007, 19:08
според мен на твойто гадже не малките цици ще са му проблем а начина по който расъждаваш "перфектно дупе.. добра в целувките" хахаххааа