PDA

View Full Version : още повече се обърках.ПомоЩ



Blo0dG1rl
02-12-2007, 18:44
[b] Ето какво става напоследък...СКъсахме август месец а ходихме 7 месеца(изневерихме си един на друг,но оше в началото на връзката(разбрахме късно за това )).От тогава продължаваме да правим секс.Той твърди че няма чуства към мен а винаги когато се опитам да го забравя и започна да се зарибявам с други момчета той винаги ми се бърка и ми казва:Оф...кво са занимава6 с тоя той е такаф онакаф и само ги нарежда.Скоро Ми каза :Аз още си мисля за теб вечерите,се пак сме ходили 7 месецакогато някой ти говори зад гърба ми идва да го набия а-у Разни такива но ако някой го пита тои казва че нама чуства към мен.Винаги когато ми каже нещо обидно или пък нещу което не ми хареса после идва до нас да ми се извинява и т.н.Може ли някой да ми каже..има ли тои чуства кам мен..и Може ли някой дами изтълкува това което ми каза той:ВъЗглавницата ми миришеше на твоя парфюм и аз я обърнах защото ми навяваше мъка

koalka
02-12-2007, 18:58
Не е задължително да има чувства към теб след тези неща.Може просто да изпитва ревност, но за обич...

shemetaa
02-12-2007, 19:02
ima dva varianta vse o6te da ima 4uvstva kum teb i da se pravi pred drugite za da izleze pi4...a vtoriq variant ti go napisaha predi mene[koalka]...nai-dobre go pitai!

ABSOLUTme
02-12-2007, 19:12
moje puk naistina da izpitva nehsto mn silno kum teb.i tochno goleminata na tezi chuvstva da go karat da se chuvstva maluk,da go oburkvat i da se strahuva ot tqh.ne vsqko momche priznava che obicha nqkogo,prosto mu trqbva vreme,no ne mislq,che ti trqbva da mu pozvolqvash da te motae.po-skoro postavi vuprosa oshte vednuj i tozi put iziskai otgovor.inache vie hubavo si pravite samo sex,ama ot cqlata situaciq ti shte izlezesh naranena :!:

{SwEeT_anGeL_F}
02-12-2007, 20:03
Ne e zadyljitelno da izpitva ne6to kym teb ili ne6to..prosto zaradi fakta 4e si bila negova moje da umira ot revnost.. i az sym bila taka.. ne izpitvah ni6to kym mom4eto... ne go obi4ah no v sy6tiq moment go revnuvah super mnogo! xaxa stranno no si e taka:) zatova nedei mn se 4udi .. vsi4ko e vyzmojno :) pyk ti zemi go pitai kv0 iska ot tebe kat ne ste zaedno:)puk do sex-a,nedei tui.. taka samo 6ti e gadno posle 4e si kato momi4e koeto vinagi e navito za SEX k0gato na nego mu skimne poneje 7 meseca ste hodili.sloji edin pyt zavinagi KRAI na tova,govori s nego i se izqsnete! no ne si go pri4inqvai tova sas sexa.. taka si kat mn "lesna" za nego :) "ai 6toto sme bili zaedno nqkoga si.. dai praim sex.. "typo e!ama ti si re6ava6 ..

honda^
02-12-2007, 20:22
Едва ли има 4увстава, по-разли4ни от 4увството за притежание :( . Ако иска6 да го забрави6, не смятам, 4е трябва да се виждате по при4ина като ва6ата. В мом4нта, в който сте заедно ти сяка6 усе6та6 преди6ната нежност, не за него вероятно не е така. Тогава ти си припомня6 за преди6ните мигове, когато сте били заедно и запо4ва6 да страда6. Не си струва...

Blo0dG1rl
02-12-2007, 21:06
A tova za vyzglavnicata..nqkoi 6te mi obqsni li kfo e iskal da kaje

sokre
02-12-2007, 21:42
A tova za vyzglavnicata..nqkoi 6te mi obqsni li kfo e iskal da kaje
100% според мен има нещо към теб , за да ти каже това !
Явно някаде има някаква пречка или той крие сам от себеси че още те иска само за него [-X ..
От това което пишеш ми става ясно че той ревнува а много малко и странни са хората който ревнуват еи така :-({|=