PDA

View Full Version : В тази сиатуация?



Undying
02-12-2007, 20:05
Незнам дали е имало такава тема,но тъй като в момента се намирам в една за някои странна,за други не толкова,ситуация,и просто искам да чуя мнението и на други хора...

Значи въпроса ми е вие бихте ли тръгнали с бивше гадже на ваш мноооого близък човек?Мисълта ми е бихте ли имали някакви предразсъдъци като например "Той е ходил с най-добрата ми приятелка,значи аз не мога да ходя с него".
Тъй като подозирам че най-добрия ми приятел ме харесва (Да не кажа и нещо много повече...),но той е бил гадже с най-добрата ми приятелка,и като и казах че нищо не би ме спряло да тръгна с него,тя направо подивя. :? За мен лично няма някакви особени пречки,те в крайна сметка вече са скъсали,връзката им е в миналото. [-(
А и в моя случай те са ходили преди година,разбирам ако беше скорошна връзка ама...

HopeLesss
02-12-2007, 20:12
Ами честно казано, ако става въпрос наистина за най-добрата ми приятелка, не бих изобщо си помислила. Не че тя би ми се разсърдила, просто аз няма да се чувствам комфортно с човек, с когото е била и тя. Общо взето само за нея се отнася. Ако се отнася до обикновените ми приятелки и ако момчето си заслужава, няма да се поколебая... Но както вече казах, ако е най-добрата ми приятелка - не, не бих тръгнала с бивше нейно гадже! =;

honda^
02-12-2007, 20:14
Не мисля, 4е трябвате тревожи това, 4е са били заедно и то преди доста време. Ти каза, 4е тя е побесняла, когато е разбрала, 4е вероятно 6те се съберете. Ами не мисля, 4е трябва да се съобразява6 с някой. Ако смята6, 4е наистина иска6 да си с него, а не е просто увле4ение, направи вси4ко възможно да запази6 приятелството си с това моми4е и да бъде6 с мом4ето.

Undying
02-12-2007, 20:19
CooL^GirL^^^ ами да ти кажа аз забравих да уточня че преди тя да тръгне с него,аз бях влюбена мнооого дълго време в него,и на 2 пъти щяхме да тръгнем,но имаше някои неща които ни попречиха...
Аз нямах абсолютно нищо против тя да ходи с него,в крайна сметка ми е най-добрата приятелка и трябва да е щастлива.
Колкото до това да не ме интересува-аз никога не съм се влияела от мнението на другите,и ако сега е момента да бъдем заедно,разбира се че ще се възползвам от него.Мисля че просто егото на приятелката ми е прекалено голямо и не иска да се примири с факта,че момчетата след като скъсат с нея могат да си имат и други приятелки...

HopeLesss
02-12-2007, 20:41
CooL^GirL^^^ ами да ти кажа аз забравих да уточня че преди тя да тръгне с него,аз бях влюбена мнооого дълго време в него,и на 2 пъти щяхме да тръгнем,но имаше някои неща които ни попречиха...
Аз нямах абсолютно нищо против тя да ходи с него,в крайна сметка ми е най-добрата приятелка и трябва да е щастлива.
Колкото до това да не ме интересува-аз никога не съм се влияела от мнението на другите,и ако сега е момента да бъдем заедно,разбира се че ще се възползвам от него.Мисля че просто егото на приятелката ми е прекалено голямо и не иска да се примири с факта,че момчетата след като скъсат с нея могат да си имат и други приятелки...

Е, щом нещата седят по този начин, дори не мисля че трябва да се чудиш. Ако искаш да бъдеш с това момче, нищо не трябва да те спира. :wink:

No_LiMiTe^f
02-12-2007, 20:51
Луда ли си?!Да загуби6 приятелка заради някакво мом4е!Недей да тръгваш с него!Ако наистина ти е добра приятелка тя ще го почувства като предателство!Не го прави!

sokre
02-12-2007, 21:53
Ако тя найстина ти е приятелка ще се радва за теб , че си щаслива с него ! А момиче и момче - няма такова нещо като най добри приятели #-o !
Щом е до теб значи има защо :smt008

Devilsplaymate
02-12-2007, 22:19
Хората просто незнаят кога да скъсат с миналото (или по точно не искат). Наистина ситуацията е малко странна... но все пак трябва да мислиш повече за себе си. Тя го е имала, но вече не. Според мен, трябва да направиш това, което желаеш - да тръгнеш с него.

sokre
02-12-2007, 22:21
Хората просто незнаят кога да скъсат с миналото (или по точно не искат). Наистина ситуацията е малко странна... но все пак трябва да мислиш повече за себе си. Тя го е имала, но вече не. Според мен, трябва да направиш това, което желаеш - да тръгнеш с него.
:smt060 :smt023

MoHuTo
02-12-2007, 22:57
Хората просто незнаят кога да скъсат с миналото (или по точно не искат). Наистина ситуацията е малко странна... но все пак трябва да мислиш повече за себе си. Тя го е имала, но вече не. Според мен, трябва да направиш това, което желаеш - да тръгнеш с него.
Мммм и аз така мисля :wink: :roll:

Ekita
02-12-2007, 23:42
Мен само едно нещо ми е много интересно-каква най-добра приятелка ти е,щом е тръгнала с момчето,което ти си харесвала?!

sokre
02-13-2007, 00:04
Хората просто незнаят кога да скъсат с миналото (или по точно не искат). Наистина ситуацията е малко странна... но все пак трябва да мислиш повече за себе си. Тя го е имала, но вече не. Според мен, трябва да направиш това, което желаеш - да тръгнеш с него.
:smt060 :smt023

koalka
02-13-2007, 06:43
Бих тръгнала, но ако наистина изпитвам адски силни чувства към това момче, а не просто така.Все пак това е най-добрата ми приятелка.А и първо бих поговорила с нея, за да не стане така, че действам зад гърба й.При твоя случай не виждам къде е пречката.Говориш с приятелката си и й казваш и тя трябва да приеме, след като ти си й направила отстъпка предния път, въпреки че си го харесвала.Ако наистина се харесвате, тръгнете.

Undying
02-13-2007, 07:32
Мен само едно нещо ми е много интересно-каква най-добра приятелка ти е,щом е тръгнала с момчето,което ти си харесвала?!
Амиии тя е малко странна...ако тръгна да обяснявам сигурно ще се хванеш за главата,така че по-добре да не го правя. :lol:

Мерси много на всички за съветите,супер сте. :smt023

iiirish
02-13-2007, 08:55
Хората просто незнаят кога да скъсат с миналото (или по точно не искат). Наистина ситуацията е малко странна... но все пак трябва да мислиш повече за себе си. Тя го е имала, но вече не. Според мен, трябва да направиш това, което желаеш - да тръгнеш с него.

;)

SINDEL
02-13-2007, 09:06
Тва е яко гадно от страна на приятелката ти, още пове4е, 4е са били заедно доста отдавна. При положение, 4е са скъсали, нищо не пре4и вие да тръгнете. И според мен тя няма никакво право да ти го прави на проблем. Аз ако бях, щях сериозно да седна и да си поговоря, но не само с нея, ами и с него, щото все пак тя като ти е най-добра приятелка и на него ще му се налага да я вижда 4ести4ко.