PDA

View Full Version : Има ли смисъл да вярваме в нещо временно?



Ice_Queen
02-12-2007, 21:02
Хората са жестоки..нараняват.Не се интересуват 1 от друг.1ден ти казват : държа на теб,винаги ще съм до теб,на другия ти си просто 1 от многото по улицата.Всячески се стремят да излязат чисти и добри,да изкарат вс други страдалци и гадняри,виновни дори и без причина ..На кога да вярваме..да се доверим на този с който споделяме любовта..а след това той да ни изостави?!Доверие?Вяра? Къде остана всичко това?
Вярвах в приятелството ,вярвах и се надявах да съм достойна за приятелите си,да съм всеотдайна ..не очаквам обратното..Но заради различията в характерите на хората много приятели след време забравят кои сме и какво сме направили за тях или какво сме преживяли заедно..

Аз не вярвам в приятелството м/у момиче и момче..не вярвам от тази вечер и не знам дали ще си я върна. Вие вярвате ли..И изобщо дали самата дума "приятелство" ще остане в бъдещето..или вс ще се превърне в материална и лична изгода?!

02-12-2007, 21:08
Ima priqtelstgo spored men!vajnoto e da si nameril pravilniq 4ovek!

Kraken
02-12-2007, 21:08
АЗ лично смятам че не си срещнала правилните хора аз вярвам само в 2 неща
1во-В себе си
2ро-В приятелите си (но само на тези които са доказали че няма да ме изоставят в труден момент) а пък и да мисля че същиствува приятелство между момче и момиче защото един от хората на които имам много голямо доверие е момиче и специално тези хора помнят и оценяват какви неща са направил за тях

Ice_Queen
02-12-2007, 21:12
Ами ако се намеси и Любовта..ти не отг на човека , и той от твой близък става чужд човек,който не се интересува от теб(поне така трърди0 не му пука за теб ,за това каквото мислиш или чувстваш..

HopeLesss
02-12-2007, 21:31
Не, не вярвам в приятелството между момче и момиче. След като най-добрия ми приятел се оказа човек, който таи в себе си по-специални чувства, всичко между нас рухна изведнъж. Най-гадното чувство на този свят е да гледаш как човек, на който си държал се отдалечава от теб и ти не можеш да направиш нищо - не можеш да му отвърнеш на чувствата, не можеш да се преструваш, защото ще стане по-зле. Ужасно е да гледаш как човека, който до скоро е бил онзи, на когото си разкривал душата си, те гледа злобно и с всеки поглед казва: "Ти не ме разбра, ти не ми повярва, ти не ме обичаше". Ужасно е и когато човека, който е бил всичко за теб година-две-три, се превърне в напълно непознат, чужд и далечен човек, който няма нищо общо с това, което някога е бил...

Sad but true... такъв е живота :?

CVETELLINA
02-13-2007, 06:41
Аз вярвам!Може би съм един от рядките примери,че това съществува.И още по-странното е че най-добрият ми приятел,е бившето ми гадже.Незнам как стана така,просто много си пасваме като характери и всичко останало..И съм сигурна,че той има само приятелски чувства към мен,както и аз към него..хиляди пъти сме си говорили за тва приятелство м/у нас,наистина от страни е странно,ноо пък е много хубаво да знаеш че можеш да разчиташ изцяло на някого и да му имаш пълно доверие.Така че за мен,в този момент-приятелството м/у момче и момиче е напълно възможно :P :wink:

ThePainIsReaL
02-13-2007, 06:46
Адски много съм искала да имам приятел момче . Винаги съм се стремяла към това . И всеки , който ми е обещал , че ще ми бъде приятел .. после ми е казвал , че ме харесва . И когато аз не отвърна със същото , той просто вече не ме познава . Ужасно е .. Дори вчера помолих едното момче да си бъдем приятели , да си изкара от главата тъпата мисъл , че иска да е с мен и той просто ми каза : " Не мога да ти обещая , че ще мога да си контролирам сърцето .. " . Ужасно ми е така . Вече за пореден път се доверявам на човека до себе си , споделям му , говорим си .. излизаме , всичко е ок .. и после той ми казва , че е влюбен . По дяволите , защо правят така ?
Наранена съм адски много .. писва ми вече . Искам да имам човек до себе си , който наистина да е зад мен , когато се обърна , без да иска нещо повече от приятелството ми , човек , който ме обича по такъв начин , че връзката м/у нас да е силна .. но в никакъв случай любовна . Кой път вече ме прецакват така .. Кой път оставам сама , защо някой си простак е решил , че ме харесва .
В сегашното общество е прието , че когато обърнеш повече внимание на един , то ти го харесваш и автоматически и той започва . Да , ама не ..
Уфф .. Ice_Queen напълно ме сдуха с тази тема :?

koalka
02-13-2007, 06:47
И според мен приятелство между момче и момиче не може да има или ако има, то е в много редки случаи.И ние ставаме всеки ден свидетели тук във форума как се пускат теми точно за това.Не мога да си представя как с едно момче можеш да споделяш възгледи, да имате сходен начин на мислене, да имате еднакви ценности(или поне да се доближават), да споделяте радостни моменти, и изведнъж да не се появят чувства...Струва ми се някак не естествено.Но все пак може би съществува.Изключвам възможността, която е посочила Фантазия с бивше гадже, с което всичко е приключило.

Ice_Queen
02-13-2007, 10:09
Не, не вярвам в приятелството между момче и момиче. След като най-добрия ми приятел се оказа човек, който таи в себе си по-специални чувства, всичко между нас рухна изведнъж. Най-гадното чувство на този свят е да гледаш как човек, на който си държал се отдалечава от теб и ти не можеш да направиш нищо - не можеш да му отвърнеш на чувствата, не можеш да се преструваш, защото ще стане по-зле. Ужасно е да гледаш как човека, който до скоро е бил онзи, на когото си разкривал душата си, те гледа злобно и с всеки поглед казва: "Ти не ме разбра, ти не ми повярва, ти не ме обичаше". Ужасно е и когато човека, който е бил всичко за теб година-две-три, се превърне в напълно непознат, чужд и далечен човек, който няма нищо общо с това, което някога е бил...

Sad but true... такъв е живота :?

господи колко те разбирам...................

krem4et0
02-13-2007, 10:44
Няма такова нещо като приятелство между мъж и жена. не говорим за това да излизате по купони и механи,а да сте истински приятели. рано или късно нещата опират или до секс или до любов. разочарована съм от всичките си "приятели". Уж,близки и всичко платонично,а само гледат да се намъкнат между краката ти!

bungle
02-13-2007, 11:06
Няма приятелство между момче и момиче.
Изпитала съм го не един и два пъти на собствения си гръб.
Последният ми такъв "приятел" .., който обичах толкова чисто и ми беше такава опора.. след като ми призна, че ме има за нещо повече, изчезна. :? Тотално се изпари от живота ми..

Ice_Queen
02-13-2007, 11:08
О.к бе..какъв е тоя маниер на тия мъже.....

bungle
02-13-2007, 11:09
*вдига рамене*

Честно да си кажа, колкото и да се опитвам да ги разбера.. не мога.

Ice_Queen
02-13-2007, 11:20
80% от момичетата са преживели нещо подобно..при тва с УЖ най-добрия си приятел..и какво,когато не отвърнеш на чувствата им,когато не искаш да си губиш приятелството и те ФАК ОФФ...а ти имаш нужда от тях и те.. [-( ,не никога повече няма да имам най-добър приятел...не искам!!!!!

HopeLesss
02-13-2007, 16:07
По принцип това може да се избегне, ако картите са сложени на масата, ако всичко се споделя и не се крие. Ако знаех, че най-добрия ми приятел ме обича повече от допустимото, никога нямаше да позволя да се сближим толкова, никога нямаше да го прегръщам, да му казвам колко държа на него. Проблема идва от там, че когато единия обича приятелски, а другия иска нещо повече, всяко действие се тълкува по погрешен начин. Дори едно: "Обичкам си те, сладурче! Никога няма да те оставя сам. Ти си един от най-важните хора в живота ми. Радвам се, че те познавам." може да вдъхне голяма надежда на този псевдо приятел.

Аз лично никога не бих простила на най-добрия си приятел. През цялото време ме е лъгал, през цялото това време между нас не е имало нищо истинско, нищо чисто и нищо... споделено... Човек не знае каква болка си причинява, когато крие всичко дълбоко в душата си. А рано или късно, всичко излиза на яве, но примесено с много злоба, много огорчение и много ненавист... доскорошното красиво и истинско приятелство се е превърнало в един фарс, една измама, една лъжа... :?

CrIsTiaNo_
02-14-2007, 11:44
Не, не вярвам в приятелството между момче и момиче. След като най-добрия ми приятел се оказа човек, който таи в себе си по-специални чувства, всичко между нас рухна изведнъж. Най-гадното чувство на този свят е да гледаш как човек, на който си държал се отдалечава от теб и ти не можеш да направиш нищо - не можеш да му отвърнеш на чувствата, не можеш да се преструваш, защото ще стане по-зле. Ужасно е да гледаш как човека, който до скоро е бил онзи, на когото си разкривал душата си, те гледа злобно и с всеки поглед казва: "Ти не ме разбра, ти не ми повярва, ти не ме обичаше". Ужасно е и когато човека, който е бил всичко за теб година-две-три, се превърне в напълно непознат, чужд и далечен човек, който няма нищо общо с това, което някога е бил...

Sad but true... такъв е живота :?
господи колко те разбирам...................

1vo sikam da kaja 4e temata i vaprosa sa perf bravo mn mi haresva i po vaprosa spored men moje da ima priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e da ponqkoga moje da se polu4i tova za koeto ste napisali no s edin ili dva seriozni razgovora spored men moje da se opravqt ne6tata ako 4ovekayt koito napi4ate best fr zna4i mn za teb kakto pone az razbrah bi trqbvalo da polajij mn sili i da ne se otkazva6 ! da ne6tata nqma da pak da sa takiva kakvito sa bili ! da toi moje bi 6te tai po razli4ni 4uvtsva kam teb ! da ti moje bi 6te gi vijda6 i ponqkoga 6te su 4ustva6 nelovka zaradi tqh ! No napravi si4ko vazmojno da zabazi6 priqtelstvo za6toto to e mn po traino "Gadjetat idvat i si otivat , no istinskite priqteli ostavat za cql jivot "
btw tova ne sam go izmislil az ot 1 podpis e no smqtam 4e e podhodq6to za temata .... az 6te sledq temata i ako nqkoi vaprosi kam tova koeto sam napisal 6te se radvam da mu otgovorq ako moga de ... :D :D :D

IlLuSi0nS`
02-14-2007, 11:58
няма такова нещо.. момчетата са приятели по един начин, момичетата по друг (просто сравнете едно мъжко приятелство с едно женско).. момчетата и момичетата са устроени подсъзнателно да търсят един от друг любов, а не приятелство..

HopeLesss
02-14-2007, 12:32
CrIsTiaNo_, проблема е, че ние никога не сме имали истинско приятелство, защото той прекрачи границата още в самото начало. Винаги е гледал на мен с други очи. Знам, че няма нищо по-ценно от приятелството, но когато не отвърнах на чувствата му, той буквално ме заеба. Забрави всичко, което някога ми беше обещал (Преди години исках да уча в САЩ, а той каза, че където и да ида, той ще бъде до мен и ще ме подкрепя). Няма и следа от предишните ни взаимоотношения. В един клас сме, а той не ме поглежда, не ми казва здрасти. Гледа ме с един отчаян, вледеняващ поглед, който едновременно ми казва: "Мразя те и те обичам!". Понякога нещата е по-добре да си останат такива, каквито са. Аз никога няма да забравя какво е значел за мен, но и никога няма да забравя как ме изостави, как пренебрегна моето решение и ми отне всичко - вярата в най-ценното, което имаше между нас. Повечето мъже са такива... когато не отвърнеш на чувствата им се превръщаш в студенокръвна и безмилостна кучка, на която не й пука... Да, обаче на мен ми пукаше и дори след година и половина в която сме си говорили точно 2 пъти, на мен продължава да ми пука. Не съм забравила миналото, но от него ми останаха само спомените за онова привидно истинско приятелство, което се оказа най-голямата лъжа в живота ми.

Падаш, ставаш, но продължаваш :roll:

Джон Сняг
02-14-2007, 12:43
Хората са жестоки..нараняват.Не се интересуват 1 от друг.1ден ти казват : държа на теб,винаги ще съм до теб,на другия ти си просто 1 от многото по улицата.Всячески се стремят да излязат чисти и добри,да изкарат вс други страдалци и гадняри,виновни дори и без причина ..На кога да вярваме..да се доверим на този с който споделяме любовта..а след това той да ни изостави?!Доверие?Вяра? Къде остана всичко това?
Вярвах в приятелството ,вярвах и се надявах да съм достойна за приятелите си,да съм всеотдайна ..не очаквам обратното..Но заради различията в характерите на хората много приятели след време забравят кои сме и какво сме направили за тях или какво сме преживяли заедно..

Аз не вярвам в приятелството м/у момиче и момче..не вярвам от тази вечер и не знам дали ще си я върна. Вие вярвате ли..И изобщо дали самата дума "приятелство" ще остане в бъдещето..или вс ще се превърне в материална и лична изгода?!
След познанството с теб аз също не вярвам вече.

CrIsTiaNo_
02-14-2007, 12:50
a sled kato vsi4ko e zapo4nalo o6te v na4aloto ti znae6e li togava 4e toi te haresva i obi4a ili ne ! ? ako si znaela normalno e toi da si pomisli 4e ti izpitva6 ne6to kam nego sled kato ste prekarvali mn vreme zaedno spodelqli ste vsi4ko i ste" izlivali du6atasi"edin pred drug....a otnosno tova 4e sled kato ne otgovori6 na nqkoi na 4uvstvata toi te naprazva i za nego ti se prevra6ta6 v "студенокръвна и безмилостна кучка" izvinqvai ama tva ne e taka li4no za men edno ot nai jestokite ne6to e da kajej na 4ovek na koito si kazvam obi4am te i si go kazval iskreno s lubov , a sled tova da mu kajej mrazq te .... i to da go kajej ne za6toto go misli6 a za6toto se 4ustva6 predaden razbiti ssa me4tite ti nadejdite ti ..... nz kak e v tvoq slu4ei no ako tova mom4e se 4utva predadeno po nqkakv na4in ot teb , nestava vapros za tova 4e ne si otgovorila na 4ustvata mu , a po nqkakv drug na4in darjanieto mu e savsem razbiraemo maka i da ne tarsi na4in da sajivi staroto priqtelstvo mejdu vas koeto za teb e zna4ilo mn...

HopeLesss
02-14-2007, 13:14
CrIsTiaNo_, не, не знаех нищо. Ако знаех за чувствата му, изобщо нямаше да допусна да се сближим толкова. Той ми призна всичко в очите едва след 1 година, в която не си говорехме. Но ние не си говорихме, защото той ме обиди адски много (дълго е за обяснение). Ситуацията е много сложна. Той не можа да се примири, че именно той ме запозна с бившото ми вече гадже, с което бяхме 1 година и половина заедно. Той всъщност беше най-добрия му приятел. В последния ни разговор ми каза: "Аз те заслужавах повече от Даниел. Не трябваше да ви запознавам"...

Ако той ме обичаше истински, щеше да бъде до мен въпреки всичко. Той просто не можеше да ме дели с никой друг. А най-кофтито е, че застанах между едно 16 годишно приятелство. Но не чувствам вина. Никога не съм целяла това. Както можех да направя?

02-14-2007, 13:52
Не знам защо точно пиша това, не съм някакъв експерт по такива случаи :D Та, как да започна?...
В живота на човек има моменти, в които се замисля за разни такива въпроси. Най-често отговорите, до които стига, са крайно неприятни, досадни, съмнителни, болезнени и така нататък, все в този песимистичен дух.
Само че - защо?
Случило се нещо такова с някой близък познат. Това те наранява. Добре. После се оправяш.
Наранява те друг твой близък познат. Пак те наранява. Пак се оправяш.
Какво идва да покаже това? Че отношенията между хората са нестабилни. Тук не говорим за застинали положения и ясно установени граници. Положението се променя. Винаги се променя. Към по-добро или по-лошо? Това го определя всеки за себе си. Нещата просто са това, което са. Седнем ли да си ги обясняваме, те почват да придобиват положителен или отрицателен оттенък.
Има ли смисъл да се вторачваме в раната, да я разчопляме, изследваме, разширяваме, възпаляваме?
Всеки е преживявал подобни разочарования. Аз - каква изненада - също.
И тук не бих си задавала въпроса "Има ли приятелство между мъж и жена?". Бих си задавала въпроса "Има ли приятелство между някой-си-там и когото-и-да-е" (полът не е включен в сметката) ?
Доста от така наречените ми "приятели"...(познати, с които да си губя времето, да си отправяме по някоя и друга дълбокомислена реплика, да си казваме в моменти на гадост "положението ш'се оправи, спокойно" и да играем ролите на "близки", докато на някого не му омръзне и не си намери заместител)...са изразявали мнението, че "на никого не му пука за другия" след като престанем да се "мотаем" заедно. Тц, грешка. На мен ми е пукало. И това не го казвам, за да се оплаквам или да се изкарвам потърпевша.
Постулатче - страда онзи, на когото му пука.
Мъж, жена - какво значение има? Когато говорим за приятелство. "Ама той ме харесва и като жена" - е, и? Лошо ли е това, опорочава ли нещо?
Имайте предвид, че сме още в една деликатна възраст, в която огромната част от хората реагират на базата на инстинкта и са по-склонни да замажат страха си с някоя безсмислена проява, вместо да му се озъбят директно. По повод "момчетата, които си отиват, след като признаят чувствата си".
Друго постулатче - няма да имаш приятели, ако не го позволиш. Което не означава, че повечето хора не са склонни да те прегазят, ако това ще им донесе изгода.
Същите онези, които се оплакват, че "няма такова нещо като приятелство".
Имах един доста трънлив случай с мой "приятел". Момче, което имаше сериозна връзка. Което беше много влюбено в приятелката си, която учеше в чужбина и се виждаха рядко.
Въпреки това - пак изненада - между нас имаше привличане. Това мога да твърдя с почти абсолютна сигурност. И можехме да говорим с часове. Да приказваме пълни глупости и пак да си казваме нещо с тях. После да се мотаем по улички и площади, без да говорим, и да няма нужда да говорим, всъщност. Да се подкрепяме несъзнателно, неосезаемо, невидяно.
После - изведнъж, когато тя се върна - с това се свърши. Без обяснения. Никой не потърси другия.
Той по-късно твърдеше, че приятели "няма".
Може и да няма "приятели". Но - цялата тази тирада...
Няма нужда от етикети. Нещата просто са това, което са. Мимолетни - понякога досадни в своята мимолетност.
И то не заради различните полове на участниците.
Щастлив е онзи човек, който е имал възможността да се докосне до друг и да го развълнува на едно дълбоко и неконтролируемо равнище.
Малко хора имат този шанс.
Не знам дали и аз съм го имала - дотук. Какво пък - не е като да няма утре. :D
Но, както с почти всичко останало, става дума най-вече за внушение. И ъгъл на разглеждане. Нали?

Remus Raven
02-14-2007, 15:13
Аз вярвам!Може би съм един от рядките примери,че това съществува.И още по-странното е че най-добрият ми приятел,е бившето ми гадже.Незнам как стана така,просто много си пасваме като характери и всичко останало..И съм сигурна,че той има само приятелски чувства към мен,както и аз към него..хиляди пъти сме си говорили за тва приятелство м/у нас,наистина от страни е странно,ноо пък е много хубаво да знаеш че можеш да разчиташ изцяло на някого и да му имаш пълно доверие.Така че за мен,в този момент-приятелството м/у момче и момиче е напълно възможно :P :wink:

Мдааа при мен е същото... С бившото ми гадже сме най-добри приятели. 1 седмица след като се запознахме се събрахме. След два месеца се разделихме защото установихме че вече не се обичаме по 'онзи' начин. И въпреки това вече 3 години след това продължаваме да пием заедно сутрешното кафе или да сме заедно на купони и дори от време на време 'преспиваме' заедно. И се чувствам страхотно. Тя казва същото. Просто нямам по-добър приятел от нея. И съм откровен с нея повече от колкото с майка си или баща си. Така че по темата ми отговора е че има и е възможно подобно приятелство. Може би е 1/10000 но определено има. Има и то е най-доброто от всички приятелства. Жалко че толкова малко хора го осъзнават и не искат да бъдат приятели с бивште си.

Virt-Tuning
02-14-2007, 16:55
Аз смятам че може да има много добро приятелство между момче и момиче.И мога да дам за пример себе си с едно момиче се познаваме от 7 години и по случайност после попаднахме в един клас.Никога не съм я възприемал като момичето което може да е нещо повече от приятелка :-D

Ice_Queen
02-14-2007, 17:21
Хората са жестоки..нараняват.Не се интересуват 1 от друг.1ден ти казват : държа на теб,винаги ще съм до теб,на другия ти си просто 1 от многото по улицата.Всячески се стремят да излязат чисти и добри,да изкарат вс други страдалци и гадняри,виновни дори и без причина ..На кога да вярваме..да се доверим на този с който споделяме любовта..а след това той да ни изостави?!Доверие?Вяра? Къде остана всичко това?
Вярвах в приятелството ,вярвах и се надявах да съм достойна за приятелите си,да съм всеотдайна ..не очаквам обратното..Но заради различията в характерите на хората много приятели след време забравят кои сме и какво сме направили за тях или какво сме преживяли заедно..

Аз не вярвам в приятелството м/у момиче и момче..не вярвам от тази вечер и не знам дали ще си я върна. Вие вярвате ли..И изобщо дали самата дума "приятелство" ще остане в бъдещето..или вс ще се превърне в материална и лична изгода?!
След познанството с теб аз също не вярвам вече.

Да,ето го и бившия ми най-добър приятел..Василе нямам намерение да се разправям с теб пред целия форум!!!!!! Не аз бях тази която те изостави!!!!!!!!!! И вместо да се загледаш само в тая тема,я виж че е имало и преди теми,пак породени от желанието ми да се разбираме..но никъде неотправени лично към теб!!!!!!!!!!!!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-14-2007, 17:25
vqrvam da .. i ne vqrvah dokato ne go izpitah.. imam 2ma nai dobri fr i si spodelqm vsi4ko s tqh.. dnes se slu4i neshto i ediniq (poneje nego namerih) vednaga me uspokoi.. ;) 4e i daje me razveseli :P

PerfectStrang3r
02-14-2007, 17:47
Пф не вярвам. Самият аз нямам приятели.. всичките ме изоставиха един по един. Всички ме предадоха, подиграха се с мен.. и то що ? От завист, от злоба... Приятелство между момче и момиче според мен не би могло да има, защото с времето се появява любовта у единия ии тази любов може да погуби едно добро приятелство. Пф сдухах се с тая тема, но поздравления за авторката.

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-14-2007, 18:31
Пф не вярвам. Самият аз нямам приятели.. всичките ме изоставиха един по един. Всички ме предадоха, подиграха се с мен.. и то що ? От завист, от злоба... Приятелство между момче и момиче според мен не би могло да има, защото с времето се появява любовта у единия ии тази любов може да погуби едно добро приятелство. Пф сдухах се с тая тема, но поздравления за авторката.

tova e ne zashtoto nikoi ne struva a zashtoto svqstnite hora sa na iz4ezvane!kato se zamislq svqstni hora..i priqteli.. obshto poznavam kum 10tina v nai dobriq slu4ai ...

Ice_Queen
02-14-2007, 18:34
a[N]DT[k]a]
Пф не вярвам. Самият аз нямам приятели.. всичките ме изоставиха един по един. Всички ме предадоха, подиграха се с мен.. и то що ? От завист, от злоба... Приятелство между момче и момиче според мен не би могло да има, защото с времето се появява любовта у единия ии тази любов може да погуби едно добро приятелство. Пф сдухах се с тая тема, но поздравления за авторката.

tova e ne zashtoto nikoi ne struva a zashtoto svqstnite hora sa na iz4ezvane!kato se zamislq svqstni hora..i priqteli.. obshto poznavam kum 10tina v nai dobriq slu4ai ...
[i]
- 7 ... :smt011

zoben_pitbul
02-14-2007, 19:09
Приятелство по принцип ест,че има.Вярвам в искреното приятелство,за мен това е едно от най-истинските и чисти неща в човешките взаимоотношения.Колкото е хубаво обаче да имаш истински приятел толкова и трудно се намират искрени хора,за жалост :? Колкото до приятелство между момче и момиче-не знам,предполагам е възможно,но донякъде(в смисъл да не са мн близки.иначе поне в едната страна ще възникнат чувства).

gerinceto
02-14-2007, 19:45
priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e sa6testvuva i daje e mn silno ,no tova vinagi zavisi i ot 4oveka

02-14-2007, 19:55
Хората са жестоки..нараняват.Не се интересуват 1 от друг.1ден ти казват : държа на теб,винаги ще съм до теб,на другия ти си просто 1 от многото по улицата.Всячески се стремят да излязат чисти и добри,да изкарат вс други страдалци и гадняри,виновни дори и без причина ..На кога да вярваме..да се доверим на този с който споделяме любовта..а след това той да ни изостави?!Доверие?Вяра? Къде остана всичко това?
Вярвах в приятелството ,вярвах и се надявах да съм достойна за приятелите си,да съм всеотдайна ..не очаквам обратното..Но заради различията в характерите на хората много приятели след време забравят кои сме и какво сме направили за тях или какво сме преживяли заедно..

Аз не вярвам в приятелството м/у момиче и момче..не вярвам от тази вечер и не знам дали ще си я върна. Вие вярвате ли..И изобщо дали самата дума "приятелство" ще остане в бъдещето..или вс ще се превърне в материална и лична изгода?!
След познанството с теб аз също не вярвам вече.

Да,ето го и бившия ми най-добър приятел..Василе нямам намерение да се разправям с теб пред целия форум!!!!!! Не аз бях тази която те изостави!!!!!!!!!! И вместо да се загледаш само в тая тема,я виж че е имало и преди теми,пак породени от желанието ми да се разбираме..но никъде неотправени лично към теб!!!!!!!!!!!!!Виж кфо ти уби приятелството ми с вечното си объркване и вечните драми и вечния оня дето искаше да ме коли и тфоя избор скапан които така и не направи не смеи да твърдиш че ме обичаш след като никовете ти в скапания скаип са съвсем различни и така нататък!и не ме поздравяваи с тъпата Лъки Ю никога не съм я харесвал!!!!!!!!!! :smt013 :smt013 :smt014 ](*,) :smt013

02-14-2007, 19:57
И моля ти се остави ме намира!И без това си имам достатъчно проблеми и без тфоите неща с които още повече ме ядосваш.Никога не съм те разбирал и не съм ти бил приятел какъфто искаше ти сама го каза!ОСТАВИ МЕ !

miloto_girl_4e
02-14-2007, 20:53
Авторката изяви желание темата да бъде заключена, ще изпълня молбата и :!: