PDA

View Full Version : главичката



малчо
02-13-2007, 04:50
здравейте,
какъв цвят ви е главичката? моята е лилава и се притеснявам да няма проблем нещо, щото на училище на басейна видях на няколко колеги и им беше жълто-телесно, както кожата на ствола на пениса и на ръцете и на останалите част на тялото.

от какво е това? пишете, ако знаете повече.

благодаря

Shadow_Walker
02-13-2007, 06:38
Естествено, че е някакъв леко лилавеещ цвят и към телесно.
Но какво значение има?

koalka
02-13-2007, 06:57
Не е нормално да ти е лилава. :wink:

малчо
02-13-2007, 09:39
а на теб каква ти е, че не е нормално?

malka_sladuranka
02-13-2007, 11:00
а на теб каква ти е, че не е нормално?ми ТЯ май няма .. :-D


мойта е зелена...тва дали е от коза а? :lol: :shock: мухлясва братле нема се плашиш :-D :-D :-D

malka_sladuranka
02-13-2007, 11:06
а на теб каква ти е, че не е нормално?ми ТЯ май няма .. :-D


мойта е зелена...тва дали е от коза а? :lol: :shock: мухлясва братле нема се плашиш :-D :-D :-DАма мога ли да забременея? ](*,) :shock: Ама...незнаеш ли....?Абе...ти къде си тръгнал секс да правиш като не си се образовал? Разбира се, че можеш. И ще родиш плесен...

malka_sladuranka
02-13-2007, 11:15
а на теб каква ти е, че не е нормално?ми ТЯ май няма .. :-D


мойта е зелена...тва дали е от коза а? :lol: :shock: мухлясва братле нема се плашиш :-D :-D :-DАма мога ли да забременея? ](*,) :shock: Ама...незнаеш ли....?Абе...ти къде си тръгнал секс да правиш като не си се образовал? Разбира се, че можеш. И ще родиш плесен...как да направя аборт...



и айде стига съм флуудил :-D как да направиш...ами кажи на родителите си...и на родителите на гажето ти...и ще измислите нещо...
иии...верно стига флууд че модераторите ще се карат 8-[