PDA

View Full Version : Stimulant za kosa na Ikarov



ani_sweet
02-13-2007, 07:34
Kupih si stimulant za kosa na Ikarov,no kosata mi sedi ujasno mazna v korenite,sled tova q izmih mn dobre.Iskam da popitam dali nqkoi e izpolzval tozi produkt i kakvi sa otzivite.M/u drugoto kogato otidoh v aptekata se dvuomqh dali da se vzema tova ili hininova voda.No vse pak tova mi se stori po-uda4no,poneje ima tam masla,podhranvashti kosata...aide 4akam da kajete. :)

kukli4ka__
02-13-2007, 12:05
ползвала съм го значи в началото не ми ставаше мазна след 4-5 пъти тогава слагай повече шампоан!а може да не го ползваш всеки път 1 път седмично е достатъчно има ефект доволна съм горе долу

neusan88
02-13-2007, 13:04
а колко струва това нещо?по принцип моята коса е много мазна...но като стигне определена дължина спира да расте и само цъфти :( дали това ще помогне?

ani_sweet
02-13-2007, 16:54
Cenata mu e 4.50 oba4e e ujasno nz dali ima efekt ama kolkoto i da si miq kosatga vse sedi mazna v korenite ujasno e. :| Male napravo me e sram,ako vseki put taka stava mai shte go izhvurlq.Na mene oshte ot purviq put mi se omazni pak ne beshe mazna predi.Tova nz dali shte pomogne za cavteja no uj pishe 4e podhranvalo kosata.Ako tova e cenata da si sedq s mazna kpsa ne blagodarq.Pak na si4koto otgore sedi taka sqkash ne sum se kupala.male sram me e :oops:

neusan88
02-14-2007, 12:47
мисля 4е просто тва не е подходящо за твоята коса...по принцип ако има ефект 100% няма да е с омазняване на косата ти или поне не толкова лесно:)

MaGiTo
03-26-2007, 14:38
аз в момента го ползвам..още не мога да кажа дали действа ,но като си измия косата изобщо не ми е мазна. Може би шампоана не е подходящ или просто косата ти не е за такъв продукт..