PDA

View Full Version : искам съветче



02-13-2007, 07:37
Значи ситуацията е следната...запознах се с едно момче всъщност той ми намери скайпа и няколко дена си говорихме той ме впечатли страшно много и той ми каза че и аз съм го впечатлила излязохме беше неверояно разкарвахме се покраи брега на морето гледахме звездите просто никога не съм си представяла че е възможно да ми се случи нещо толкова хубаво.той ми говореше страшно мило и по принцип е такъв.искам да бада част от живота му но на следващия ден след срещата той ми каза че иска да излизаме за да ме прави щастлива...и до колкото аз си го обяснявам това той иска да излизаме аз да сам щастлива но за по сериони отношения не може и дума да става.накрая за капак ми каза че неиска да се влюбвам в него за да не ме нарани.след толкова красиви думи които ми каза на срещата толкова беше уверен и аз му вярвах и сега той неиска и да чуе за мен не ми отговаря в скайпа не ми се обажда.моля ви кажете ми какво да направя?знам че ще ви се стори смешно от една среща да имам някви чувста но аз самата се чувствам различно с него просто той е невероятен иска ми се да мога да го спечеля отново но незнам как.моля ви дайте ми някав савет и ви моля да не се заяждате защото в момента сам в такова състояние че всичко ме наранява.моля помогнете

obyrkan_sym
02-13-2007, 08:15
Може да има приятелка на която държи незнам..Аз по друг начин не си го обяснявам...

iiirish
02-13-2007, 08:34
възможно е да си била просто поредната му "забежка". може би наистина има приятелка, не знам дали държи на нея, но е напълно възможно нея да я има! след като той не те търси и не ти отговаря, престани да го търсиш и ти. не е толкова трудно повярвай ми. това просто се преодолява. и бъди доволна, че нещата са се разминали толкова леко, защото при някой е по-трудно

Papagal4e
02-13-2007, 15:19
не ми е трудно да повярвам ,че си се влюбила в него..нормално е..завъртял ти е главата..аз мисля,че дори и да няма друга явно е сметнал ,че си му леснаи е тръгнал след друга..струва ми се ,че е просто едно леке ,което сваля звезди,а после наранява

AnIcHkAtA
02-13-2007, 15:32
Не искам да съм толкова честна,ама ще бъда.Има два варианта според мен:
1.Има си приятелка
2.Той е поредния идиот, който само наранява момичетата
Сори , но за мен само тва са възможностите.

john_kaleka
02-13-2007, 17:27
Razigrava te toia pi4!Abe ti puk ot edna sreshta ....oshte malko she kajesh 4e iskash da skliu4ite brak!!!!!!!!!!111 :smt017

SouL^*DiViNe
02-13-2007, 17:40
Ako si ot Burgas mi pi6i na li4na...PLS PLS [-o<

PoisoNGirL
02-13-2007, 17:52
Moje da si ima prichina naistina momcheto i nai-veroqtnoto e da ima gadje i ti da si neshto vremenno za nego.Znam,che zvuchi grubo,no shtom toi ne te tursi veche znachi ne iska da ima nishto s teb.Prosto trqbva da se otkajesh dokato oshte mojesh,zashtoto ot edna sreshta ne si razbrala nishto za nego!Moje vsichko da e bilo samo prestruvka nali?Ostavi go i se ogledai za drugi momcheta,na koito shte im puka za teb :smt045

koalka
02-13-2007, 17:52
Поискай поне да ти каже защо не иска да има сериозни отношения с теб.Явно в момента не иска да се обвързва и за това ти го е казал.