PDA

View Full Version : naistina ne znam ;(((



oburkana
02-13-2007, 08:15
zaedno sme 9 meseca ve4e,utre e den na vliubenite,toi se durji vse edno ne mu puka,vse edno e nad tiq ne6ta...pitam go kakvo 6te pravim utre,a toi-"oo hi4 nz.".. mrazel toq den..kogato iskam da izlezem ,toi ne iska..samo u tqh sedim,ni6to po-specialno ne pravi,dori polovin godina kogato napravihme cql den ne se seti da mi se obadi pone,dobre 4e az go napravih...a kogato mu namekna ne6to za toq problem toi pravi takiva izliqniq kolko me obi4a i kak ne iska da me gubi :(( ne izlizame dori i na kafe ve4e,vse kazva 4e mu e pisnalo ,a s negovite pr izliza...ne 4e mi e za izlizaneto,az moga da izlqza i s priqtelki...no se 4uvstvam super zle,toi ve4e ne priema ne6tata po-specialno,prosto ne polaga i kapka usilie da me zaradva s ne6to,pisna mi ve4e...vse edno sme jeneni ot 30 godini...no mi stava mn mu4no,kogato si pomislq za razdqla,nz kakvo da pravq...sigurno utre 6te ostanem u tqh,vmesto da izlezem kato vsi4ki,toi 6te sedi na PC-to,6te igrae na nqkva tupa igra...posle moje i da re6i da idem v kvartalnoto kafe,6te me izprati i tva 6te e :cry: :cry: :smt009 :smt011 nz kakvo da napravq

koalka
02-13-2007, 08:21
Трябва да поговоиш с него, но не да се примиряваш, както си правела предишните пъти.Наистина кафето понякога омръзва, но на мен ми е кеф да ходя.Интересно защо с теб не иска да ходи?Питай го.А и в къщи не е лошо да седите, само двамата сте, но му намекни, че трябва да разнообразявате връзката си като се срещате с приятели, не само двамата.Опитай се да направиш нещо, но ако не пожелае това говори, че нещата не са както преди поне при него.А за Св.Валентин-не е толкова важен празник и не го задължавай да го харесва.Щом не иска да го празнувате-не го празнувайте, няма нищо да стане.

iiirish
02-13-2007, 08:31
ооо, обезателно му обясни как се чувстваш. може би си го правила вече неведнъж, но го направи точно сега в навечерието на празника. кажи му, че просто искаш да сте заедно, той да ти отделя цялото внимание, от което се нуждаеш ти... обяси му, че се чувстваш щастлива с него, но той трябва да положи усилия за вашата връзка. накарай го един вид да се почувства виновен - това винаги помага ;)

02-13-2007, 08:32
zaebi go pravite samo kfoto toi iska 6tom ne razbira ot nameci ne se suobrazqva s teb ne pravi kompromisi ne iska da [raznuva tozi hubav praznik sv.valentin den na vlubenite pod4ertavam na vlubenite mai ne e mn vluben za tfa go zareji takiva hrantutnici i marzeli ne ti trqbvat jivota prodaljaava opitai s drug ne e edinstveniq 6tom ne go e grija kakvo iska6 i ti ne go tursi i 6e vidim no moq savet e da go zareje6

Alerta
02-13-2007, 08:34
Така като чета май за даденост те приема вече...
Говори с него, ако не стане му бий шута!

MoHuTo
02-13-2007, 09:01
Така като чета май за даденост те приема вече...
Говори с него, ако не стане му бий шута!
Дам и аз така мисля...трябва да предприемеш нещо!

Bacard1
02-13-2007, 09:13
zaedno sme 9 meseca ve4e,utre e den na vliubenite,toi se durji vse edno ne mu puka,vse edno e nad tiq ne6ta...pitam go kakvo 6te pravim utre,a toi-"oo hi4 nz.".. mrazel toq den..kogato iskam da izlezem ,toi ne iska..samo u tqh sedim,ni6to po-specialno ne pravi,dori polovin godina kogato napravihme cql den ne se seti da mi se obadi pone,dobre 4e az go napravih...a kogato mu namekna ne6to za toq problem toi pravi takiva izliqniq kolko me obi4a i kak ne iska da me gubi :(( ne izlizame dori i na kafe ve4e,vse kazva 4e mu e pisnalo ,a s negovite pr izliza...ne 4e mi e za izlizaneto,az moga da izlqza i s priqtelki...no se 4uvstvam super zle,toi ve4e ne priema ne6tata po-specialno,prosto ne polaga i kapka usilie da me zaradva s ne6to,pisna mi ve4e...vse edno sme jeneni ot 30 godini...no mi stava mn mu4no,kogato si pomislq za razdqla,nz kakvo da pravq...sigurno utre 6te ostanem u tqh,vmesto da izlezem kato vsi4ki,toi 6te sedi na PC-to,6te igrae na nqkva tupa igra...posle moje i da re6i da idem v kvartalnoto kafe,6te me izprati i tva 6te e :cry: :cry: :smt009 :smt011 nz kakvo da napravq

булка булка положението е много на зле......!!!!!!тва момче яко си мо омрузнала..не привличаш никакво внимание у него....или го е срам от теб......положението може да се оправи по 2 начина
1.да направиш някаква интрига за да те оцени пак...!!
2.да го зарежеш и да ти тича по газа..ама ако тръгнете пак не се зн дали ше се промени траино може да се промени ама само за малко време...!!!!!

krem4et0
02-13-2007, 10:17
Писнала си му,не си му интересна. Съжелявам,но си е така. и не се тревожи-във всяка връзка има такива моменти. Навлизате в т.нар коловоз. И моя приятел не е от досетливите,ама аз давам идея и ако той има по-добра реализираме нея. Ако няма друга или по-добра моята. Аз лично предпочитам да си седим у тях. да си готвим,да си четем списания,да правим креватна гимнастика,да учим заедно.
та преди време и аз бях така. какво направих-казах му-писна ми само да киснем по кафетата всеки ден и да няма какво да си кажем. Омръзна ми да не правиш усилие да ми се харесаш. Искам да се чувствам всеки ден желана и обичана и всеки ден да ме караш да се влюбвам в теб! Ако нещата седят така няма смисъл. И се промениха. разбира се в нашия град кой знае какви развлечения няма-даже кино вече нямаме,но ходим у тях и гледаме филм,разхождаме се из гората,ходим на пристанището,играем федербал,футбол или нещо такова,когато е топло,събираме се с приятели. Хубаво е да сте само двамата,ама не може само така. Съветът ми е-скръцни със зъби,кажи какво не ти харесва и дай идея какво да се промени.