PDA

View Full Version : Здравейте! Ето я моята "история"



the_uNf0rgIv3n
02-13-2007, 09:05
Здравейте на всички! Регистрирах се във форума специално заради тази,така да се нарече "история"!
Понеже съм регистриран в един форум,бяха направили много голяма конференция в скайп,с много много хора от този форум,но на мен такива големи чатове са ми скучни и излозох..но едно момиче ми искаше пълномощно,аз го приех(както правя почти винаги) ,но въпреки това нито тя нито аз си бяхме писали доста време. И един ден видях какво е написала в подписа си и реших да й пиша,така първия път се запознахме,но нищо особено,и към още седмица след това не си бяхме писали...докато един ден пак започнахме и досега не сме спирали.Като се засечем в скайп толкова много говорим,почти нямаме различия в характера,тя хареса моите снимки,а аз я харесах дори и без да гледам снимки..не съм виждал такова момиче,като нея! Сигурно си мислите: " Е добре,къде е проблема?" ,точно това ще кажа... проблема е,че живеем на 500 км разстояние,тя е от София,а аз от Варна! Не са ли гадни живота и обстоятелствата? Според вас какво мога/можем да направим? Наистина не искам просто да обърна глава,и да се направя,че не се е случвало! Споделете мнението си и моля без подигравки и такива от сорта!
П.П. Съжалявам за голямата писаница,но наистина исках да разберете всичко,и дано сте имали търпение да прочете всичко това. Мерси предварително !

koalka
02-13-2007, 09:24
Ами какво да ти кажа...вие виждали ли сте?По-добре е да оставите нещата така, защото 500 км. наистина са множко, за да се поддържа една такава връзка.А и не е гаранция, че на живо ще се харесате.

Devilsplaymate
02-13-2007, 09:36
Връзка от разстояние... И то 500км. Добре, кофти е, но не виждам защо да не може да стане нещо? В крайна сметка, "за любовта граници няма", както желаеш го разбирай. Ако се харесате, и щом имате еднакви вкусове... Наистина не виждам проблем. Ще се виждате по-рядко, но какво от това...

02-13-2007, 09:39
Ами какво да ти кажа...вие виждали ли сте?По-добре е да оставите нещата така, защото 500 км. наистина са множко, за да се поддържа една такава връзка.А и не е гаранция, че на живо ще се харесате.Не сме се виждали,само на снимки,но тя наистина ме хареса,както и аз нея! Точно това ме притеснява 500-те км разстояние помежду ни! Незнам ... наистина не искам да обърна гръб на това,защото наистина никога не съм срещал човек,момиче,с което да си приличаме толкова много и да се привличаме така! Вече реших,че при първата възможна ваканция отивам в София за един ден,за да се видим!
п.п. още мнения са добре дошли

the_uNf0rgIv3n
02-13-2007, 09:42
Връзка от разстояние... И то 500км. Добре, кофти е, но не виждам защо да не може да стане нещо? В крайна сметка, "за любовта граници няма", както желаеш го разбирай. Ако се харесате, и щом имате еднакви вкусове... Наистина не виждам проблем. Ще се виждате по-рядко, но какво от това...Точно така мисля и аз!Мислех си,че ако се получи нещо,ако и двамата го решим,през лятната ваканция ще ходя всяка седмица до София за да прекарваме по един ден заедно...

koalka
02-13-2007, 10:04
Ами какво да ти кажа...вие виждали ли сте?По-добре е да оставите нещата така, защото 500 км. наистина са множко, за да се поддържа една такава връзка.А и не е гаранция, че на живо ще се харесате.Не сме се виждали,само на снимки,но тя наистина ме хареса,както и аз нея! Точно това ме притеснява 500-те км разстояние помежду ни! Незнам ... наистина не искам да обърна гръб на това,защото наистина никога не съм срещал човек,момиче,с което да си приличаме толкова много и да се привличаме така! Вече реших,че при първата възможна ваканция отивам в София за един ден,за да се видим!
п.п. още мнения са добре дошлиЕми ок, вижте се, но само едно виждане на дълго времче невиждане не мисля, че стига.Не знам, решете сами.

the_uNf0rgIv3n
02-13-2007, 11:08
Ами какво да ти кажа...вие виждали ли сте?По-добре е да оставите нещата така, защото 500 км. наистина са множко, за да се поддържа една такава връзка.А и не е гаранция, че на живо ще се харесате.Не сме се виждали,само на снимки,но тя наистина ме хареса,както и аз нея! Точно това ме притеснява 500-те км разстояние помежду ни! Незнам ... наистина не искам да обърна гръб на това,защото наистина никога не съм срещал човек,момиче,с което да си приличаме толкова много и да се привличаме така! Вече реших,че при първата възможна ваканция отивам в София за един ден,за да се видим!
п.п. още мнения са добре дошлиЕми ок, вижте се, но само едно виждане на дълго времче невиждане не мисля, че стига.Не знам, решете сами.Аз съм готов да ходя колкото се може по-често! Моля ви за още мнения,наистина ми е много сложно !

the_uNf0rgIv3n
02-13-2007, 14:51
Наистина ви моля ,кажете си мнението !

Papagal4e
02-13-2007, 15:15
зависи на колко години си..офф ама никак не е лесна твойта..да искаш нещо толкова много ,а то да е толкова недостижимо ! гадно ! но ти пожелавам успех де !

malone
02-13-2007, 15:21
Мм звучи ми познато.....Чудесно е че си срешнал човек който да смяташ за сродна душа,но наистина разстоянието е голямо и трудно ще се подържа връзка.....Радвам се на упоритоста ти и на желанието и да я виждаш колкото е може по често.

malone
02-13-2007, 15:22
Връзка от разстояние... И то 500км. Добре, кофти е, но не виждам защо да не може да стане нещо? В крайна сметка, "за любовта граници няма", както желаеш го разбирай. Ако се харесате, и щом имате еднакви вкусове... Наистина не виждам проблем. Ще се виждате по-рядко, но какво от това...И това е решение.....подкрепям и този пост :smt023

AnIcHkAtA
02-13-2007, 15:26
Майка ми е от Русе а баща ми от София.Пречи ли им това да имат 20 годишен брак?Не казвам че трябва да има сватба , а само че това от къде си и от къде е тя няма абсолютно никакво значение.Още повече, ти си готов на всичко , за да се виждате.И както казаха "За любовта няма граници!"Давай смело!

the_uNf0rgIv3n
02-13-2007, 16:11
зависи на колко години си..офф ама никак не е лесна твойта..да искаш нещо толкова много ,а то да е толкова недостижимо ! гадно ! но ти пожелавам успех де !Еми на 16 години съм,малко нали!

sherry
02-13-2007, 17:19
Няма нищо лошо, че си пишете, даже е мн яко, 500-те километра не са от огромно значение. Да, гадно е да си далеко от тоя, който обичаш, но това не е край...Може да се виждате? Пробвай...Ако не се получи с връзката ви, откажи се, но какво ще ти попречи да пробваш.

۩۞&am
02-13-2007, 17:27
Няма нищо лошо, че си пишете, даже е мн яко, 500-те километра не са от огромно значение. Да, гадно е да си далеко от тоя, който обичаш, но това не е край...Може да се виждате? Пробвай...Ако не се получи с връзката ви, откажи се, но какво ще ти попречи да пробваш.
Да... много е яко разликата да е 500км, направо супер за човек, който зависи все още от родителите си. Може да й кажеш да дойде на море във Варна :lol: .
LOVE SUX

n0go0d
02-13-2007, 22:33
500 са си 500 не е невазможно, но аз лично не бих хранил много надежди... и все пак можеби след няколко години?

the_uNf0rgIv3n
02-14-2007, 10:51
И аз "уж" не искам да храня много надежди,но толкова много неща ме водят към нея,нещо като 6-то чувство(ако искате ме мислите за луд дори)... преди да започнем да си говорим,една вечер сънувах едно момиче,с което бяхме много щастливи,но не я познавах от реалния живот..когато се събудих не помнех как точно изглежда,но след като започнах да говоря с това момиче от СОфия и след като ми прати снимки,осъзнах,че момичето от съня е точно тя...колкото и странно и наивно да ви звучи.

02-14-2007, 12:31
Странно, като прочетох това и го сравних със собствената си връзка, направо ми иде да прихна да се смея! Аз съм почти на 20 години, родом от Стара Загора, учих в София 3 години в Американския колеж. След тези 3 години цялото ми семейство се премести в Шотландия. Сега живея на източния бряг на Великобритания. Имам връзка от 8 месеца вече, но приятелката ми е в България. На всеки 3 месеца отделям по един, който прекарвам с нея в БГ. Иначе се виждаме всеки ден по Skype. Започвам да уча медицина този септември в Кеймбридж и ще бъдем заедно само 3 пъти в годината (докато не успея да я убедя да се премести да учи при мен и да живеем под 1 покрив). Та, твоите 500 км нищо не са в сравнение с 4000 мили, които ни делят нас двамата :) За любовта няма граници. Ако се обичате достатъчно, няма проблеми. Зная, че ще намерите начин. Успех!

mechtaq_za_teb
02-14-2007, 12:37
Връзка от разстояние... И то 500км. Добре, кофти е, но не виждам защо да не може да стане нещо? В крайна сметка, "за любовта граници няма", както желаеш го разбирай. Ако се харесате, и щом имате еднакви вкусове... Наистина не виждам проблем. Ще се виждате по-рядко, но какво от това...Napalno sam saglasna...shtom se obi4ate zashto ne ?! :)

the_uNf0rgIv3n
02-15-2007, 04:46
Странно, като прочетох това и го сравних със собствената си връзка, направо ми иде да прихна да се смея! Аз съм почти на 20 години, родом от Стара Загора, учих в София 3 години в Американския колеж. След тези 3 години цялото ми семейство се премести в Шотландия. Сега живея на източния бряг на Великобритания. Имам връзка от 8 месеца вече, но приятелката ми е в България. На всеки 3 месеца отделям по един, който прекарвам с нея в БГ. Иначе се виждаме всеки ден по Skype. Започвам да уча медицина този септември в Кеймбридж и ще бъдем заедно само 3 пъти в годината (докато не успея да я убедя да се премести да учи при мен и да живеем под 1 покрив). Та, твоите 500 км нищо не са в сравнение с 4000 мили, които ни делят нас двамата :) За любовта няма граници. Ако се обичате достатъчно, няма проблеми. Зная, че ще намерите начин. Успех!Да,но виж аз съм само на 16,а тя на 15 години. Нали се сещаш,че нито тя нито аз имаме свободата да мръднем на някъде,още по-малко да живеем заедно! Наистина за любовта няма граници,но това,което Я притеснява е,че ще се виждаме много рядко и в един момент това,че неможем да сме повече време заедно,ще започне много да ни боли...

gerinceto
02-15-2007, 06:52
Ами какво да ти кажа...вие виждали ли сте?По-добре е да оставите нещата така, защото 500 км. наистина са множко, за да се поддържа една такава връзка.А и не е гаранция, че на живо ще се харесате.i az sam na tva mnenie

sherry
02-17-2007, 10:49
Няма нищо лошо, че си пишете, даже е мн яко, 500-те километра не са от огромно значение. Да, гадно е да си далеко от тоя, който обичаш, но това не е край...Може да се виждате? Пробвай...Ако не се получи с връзката ви, откажи се, но какво ще ти попречи да пробваш.
Да... много е яко разликата да е 500км, направо супер за човек, който зависи все още от родителите си. Може да й кажеш да дойде на море във Варна :lol: .
LOVE SUX
Като ти се искаше да се ебаваш с поста ми, поне да беше прочел внимателно,а? :-D
Казах, че е яко това, че поддържа връзка, въпреки разстоянието, че си пишат всяка вечер, тва е яко, не че са далеко!
500 км са много, но бъдете оптимисти....Можеха да бъдат много повече :? Моята най - добра приятелка е влюбена в момче от Малта :shock:

ANGEL4E
02-17-2007, 11:02
vsi4ki te okurajavat...nqma lo6o...i az 6te go napravq..."lubovta e po silna ot vsi4ko",nooo...vapreki vsi4ko az sam leko pesimisti4no nastroena za6toto vse pak lqtnata vakanciq e samo 1 v godinata a va6te dali 6te sa gotovi da ti pla6tat da hodi6 redovno do sf-to samo za da ima6 vrazka s momi4e ot tam...ne znam...tazi vrazka 6te e mnogo hubava v tova sam ubedena,no ima prekaleno mnogo pre4ki...sajelqvam 4e go kazvam no nedei da hrani6 mnogo nadejdi...i vapreki vsi4ko ti pojelavam da si 6tastliv... :roll: ... :-) ... :?

02-17-2007, 12:15
ne mislq 4e ima smisal tazi vruzka za6toto nqma da se vijdate 4esto i tova moje da e problem i dori moje da se vliubi v drug bez ti da znae6

02-17-2007, 12:34
"За любовта няма граници"

Това ако го чуя още един път ще застрелям някой, честно !

02-17-2007, 12:43
500 шибани километра са повече от граница според мен.

02-17-2007, 12:44
Китайската стена ряпа да яде