PDA

View Full Version : ZELENA SPIRALA :D



02-13-2007, 09:20
TAKAAAAAAA :) PONEJE VIDQH EDNA TEMA ZA 4ERVENA SPIRALA RESHIH DA POPITAM ZA ZELENA :) SINQTA NE ME KEFI VE4E :) TA VAPROSA MI E - NQKOI POLZVAL LI E ZELENA :) HARESALO LI MU E KAK STOI ? I OT KADE SI Q E VZEL :) 4AKAM OTGOVORI :p

Ice_Queen
02-13-2007, 10:32
Ейвън - Тюркоаз!!! Перфектна е ,аз съм с тъмни очи и коса и ми седи супер :) На Колор тренд е .

Allthatshewant
02-13-2007, 10:44
ли4но аз не харесвам продуктите от колор тренд на ейвън :smt017 голден роуз предлагат много хубава зелена спирала .. ка4ествена е не е много скъпа и стои добре :wink:

02-13-2007, 10:49
kolko struvat g/d vsi4kite tezi cvetni spirali ????????

Jamalska
02-13-2007, 12:00
Ейвън - Тюркоаз!!! Перфектна е ,аз съм с тъмни очи и коса и ми седи супер :) На Колор тренд е .
ааа и аз мн исках зелена и днес разглеждах и го видях това и реших да си го поръчам...Викаш яко е начи ме убеди тотално

Иначе за цените в момента ейвън има некфа примоция за 10 лева 2 неща от там няколко определени страници и там я има въпросната спирала...
само червена още не е издирена.;)

Ice_Queen
02-13-2007, 12:12
Ейвън - Тюркоаз!!! Перфектна е ,аз съм с тъмни очи и коса и ми седи супер :) На Колор тренд е .
ааа и аз мн исках зелена и днес разглеждах и го видях това и реших да си го поръчам...Викаш яко е начи ме убеди тотално

Иначе за цените в момента ейвън има некфа примоция за 10 лева 2 неща от там няколко определени страници и там я има въпросната спирала...
само червена още не е издирена.;)

Много!!!!!!! Суперрр,аз се притеснявах че само ан сини очи би седяла,ама е перфе.Особенно ако си цялата в черно и тва като цветно "петно"(да речем) . Бтв аз сега си мислех да си взема и от 2ните моливи дето са пак на Колор-а .Може да си комбинираме спиралата и със зелен молив (май пак има тюркоаз) ии после :smt007 :smt007 :smt007 .
А сега ще се огледам и за червена :smt004 .Само знам че синя спирала СЪКС!

02-13-2007, 16:33
mersi 4e mi otgovorihte kolko struvat :smt011 :smt013 v toq forum kato pi6e gost se pravqt 4e ne go vijdat ama hubavo i vie 6te popitate ne6to :smt019

Cheesy
02-13-2007, 17:03
Едан фр се беше мацала..не беше лошо ама се пак си е зелена!!!

GaNGsTa`Gi®l
02-13-2007, 17:08
Аз преди..абе бая време си беше си бях купила една зелена ама не е от тези на ейвън дето еикате ами една на бон бонс малиция май беше ама едно ярко зелено хаха майка ми като ме видя щеше да ме убие.. :lol: иначе за цена не помня колко струваше,но мога да ви кажа,че си е сложиш 2-3 пъти и така и изсъхна после.. :lol:

Glezanka
02-13-2007, 17:38
Аз преди..абе бая време си беше си бях купила една зелена ама не е от тези на ейвън дето еикате ами една на бон бонс малиция май беше ама едно ярко зелено хаха майка ми като ме видя щеше да ме убие.. :lol: иначе за цена не помня колко струваше,но мога да ви кажа,че си е сложиш 2-3 пъти и така и изсъхна после.. :lol:
Hxahuaxuh az bqh wzela takawa .. samo che rozowa .. nz i az kak sum se izlugala i shto sum q wzela .. ama lapeshki akul ... 5-6 klas bqh ;)

02-13-2007, 18:02
МЕРСИ ЗА ОТГОВОРОТЕ :) 6ТЕ ПОТАРСЯ ТЕЗИ ДНИ :) МИСЛЯ 4Е 6ТЕ Е ЯКО ...И АЗ САМ С ТАМНИ О4И И 4ЕРНА КОСА :P

GaNGsTa`Gi®l
02-14-2007, 07:24
Аз преди..абе бая време си беше си бях купила една зелена ама не е от тези на ейвън дето еикате ами една на бон бонс малиция май беше ама едно ярко зелено хаха майка ми като ме видя щеше да ме убие.. :lol: иначе за цена не помня колко струваше,но мога да ви кажа,че си е сложиш 2-3 пъти и така и изсъхна после.. :lol:
Hxahuaxuh az bqh wzela takawa .. samo che rozowa .. nz i az kak sum se izlugala i shto sum q wzela .. ama lapeshki akul ... 5-6 klas bqh ;)
Хех аз когато си е копувах нямаше розови жалко... :lol: Иначе и аз бях някаде толкова голяма като е взех...оная продавачката така ме беше омаяла ,ама като се прибрах и като си е сложих..леле мале :oops: :lol:

Jamalska
02-14-2007, 11:54
mersi 4e mi otgovorihte kolko struvat :smt011 :smt013 v toq forum kato pi6e gost se pravqt 4e ne go vijdat ama hubavo i vie 6te popitate ne6to :smt019
виж ми пак поста и тогава викай