PDA

View Full Version : 1 споменче моля те адски е важно!!!!!!!!!



02-13-2007, 10:18
Искам да намеря 1 много красиво споменче/стихче ,но помня само малко о него - звездите са парченца от съецето ми или нещо подобно. адски ви моля някой има ли идея какво е или да се сеща за нещо подобно.. :cry: :cry: :cry: :cry:

Cheesy
02-13-2007, 13:12
Neznam ne sam go i 4uvala ne moa ti pomogna :smt017

bboy_bunker
02-13-2007, 13:27
Neznam ne sam go i 4uvala ne moa ti pomogna :smt017 ми тогава не пиши в темата.. баси тъпото същество... :smt013

02-13-2007, 19:56
moje bi e gotino ,verno nikoi li ne go znae ?

02-13-2007, 20:35
Това ли е:
Луната е отхапана бисквита.
Звездите са трошичките от нея,
оставени от някой ненаситен
лакомник, изяждащ ни Вселената.
Но само мисълта за теб ме кара
да яхна раздвоения си мозък
и да препусна право към олтара
на любовта, обсипан с рози
и да забравя цялата Вселена,
отиваща си толкова нелепо...
Душата ми не е разединена,
а улиците в нея не са слепи.

Не знам, любима, ти дали съзнаваш,
как светлото във мене възкресяваш.
----------------------------------------------------------------------
Ето тука намерих разни споменчета със звезди:

Снощи под небето славно, с тебе беше ми забавно - свих си хиляди звезди, една от всички беше ти!

Вие ми се свят, виждам звезди-в космоса ли съм или пак ме заслепяваш с приказните си очи, любима?

Преди да легнеш тази вечер, отвори прозореца, почувствай как вятъра те гали, чуй смеха на звездите и приеми целувката, която луната ти праща от мен!

Ти навеки заплени ми и окови нежни сложи върху мойте длани! Ти си в сърцето ми блещукаща звездица и целуваш лицето ми с пролетна росица!

Не вярвай,че жар са звездите и слънцето свети над нас,че истина се крие в лъжите, но вярвай:ОБИЧАМ ТЕ АЗ!

Целуни ме и ще видиш звездите.Обичаи ме и ще ти ги дам!

Загаси лампата И отвори прозореца за да влезне тишината на ноща.Чуй смеха на звездите И почувствай го по устните ти целувката,която луната ти изпраща от мен.

Ако всеки път когато ме правиш щастлив аз взимах по една звезда от небето, то тогава цялата Вселена И всичките звезди щяха да са в ръцете ми.

Ice_Queen
02-14-2007, 06:20
ААААААа дамн .. неее не са тия ! И аз го знам..даже знам кой го е писал,ама не си говорим иии нямам как да ти кажа.Иначе и аз помня точно тия думички..ама на..до тук! :-k