PDA

View Full Version : Бивше гадже



02-13-2007, 12:46
Откакто скъсах с гаджето си от 3 месеца не сам забравяла за него ,не ми е излизал от главата .КОгато си затворя очите само него виждам.От едно училище сме и ми е страшно гадно .Понякога имам чувства към мен ,защото винаги по коридорите е вприл очи в мен .Много искам сичко да си е както преди но незнам как да разбера дали може да стане както преди.Опитах се да му звъня ,а той има нов номер и GSM . И аз също съм с нов номер просто Незнам

Евичка
02-13-2007, 13:47
Защо просто не го помолиш да поговорите на саме и да му обясниш че още изпитваш чувства към него?Може би и той се терзае за това че няма номера ти за да се обади.Все пак това не го оправдава,а и това че е"вперил очи в теб"не значи че изпитва нещо към теб,поне не със сигурност.Може би просто иска да види дали ти го зяпаш.А и защо след като сте скъсали продължава да те заглежда.След като сте скъсали значи е имало причина за това.

Papagal4e
02-13-2007, 15:04
намери номера му !
звънни му !
излезте !
разберете се !
успех !
(не оставяй нещата така,за да не стане твърде късно)

koalka
02-13-2007, 18:14
Най-добре отиди при него и го покани да излезете.А ако се видите, на срещата поговорете относно това.

PoisoNGirL
02-13-2007, 18:20
Deistvai vednaga!Nameri nomera mu ot nqkude ne moje da nqmate obshti poznati.Zvunni mu i izlezte za da pogovorite.Az edin put taka chakah i stana prekaleno kusno..kato otidoh pri momcheto veche nishto ne beshe sushtoto i za men,i za nego...Taka,che poburzai i ne mu misli ako iskash da si s nego! \:D/

gerinceto
02-13-2007, 18:59
pogovori s nego nasame ili pak probvai da se izqvish kato romanti4ka.napisshi mu valentinka i mu kaji vsi4ko.kasmet;}

iiirish
02-14-2007, 07:39
не мога да разбера защо всички все гледате да се върнете към някоя стара и вече минала връзка?! "не мога да го забравя, не мога без него..." глупава работа! има толкова много момчета, че то просто няма повече накъде, а те като се втренчили в един и вече край :?