PDA

View Full Version : Моята история...и ако може съвет..



WistFul`Eyes
02-13-2007, 13:42
Та най-накрая реших и аз да си постна моята история тъй като утре е Св.Валентин и искам да ви чуя мнението..

:arrow: Всичко започна миналата година - юни..началото на юни ходех с едно момче и докато ходехме се бях запознала с един приятел на моят бест фр от момчетата но нямах никакви симпатии към него..но след няколкото дена скъсах с гаджето ми и след като тва другото момче разбра за туй започна да ме зарибява и аз почнах да изпитвам нещо към него..така един път след като аз му казах че го харесвам и когато бяхме излезли седнахме един до друг на кафето и той ме целуна(само да допълня че той е от друг град,но разстоянието е около 10км)..и след като беше минал около месец и аз го попитах дали ходим и той почна да ми държи лекции че за мен една дума, тоест думата гаджета значела много и някви такиа и пак стигнахме до там от където тръгнахме..след тва аз ходих на море и му бях взела едно малко подаръче и отидох специално в неговия град до у тях и му го подарих но получих само една прегръдка..след тва той ходи на море но не ми донесе нищо и след морето се държа много отдръпнато..и така малко преди да започнем даскало разбрах че през цялото време той е имал приятелка от Варна и тогава си казахме че ще спрем с сичко..следващата седмица се бяхме видели и преди той да се качи в автобуса ме изввика да ме целуне но аз не отидох и продължих напред и след 1мин се върнах на бегом защото не издържах но той тъкмо се беше качил в рейса..след няколко седмици на едно кафе той ме целуна и т.н. и преди да влезне в рейса ми каза "обичам те" така и сичко си продължи нормално...ткам края на ноември аз бягах от даскало по цял ден и ходех с мойта пр в неговия град и бях с него (тва мися че ни сближи доста) но родителите ми разбраха и тогаа си беше е*ало майката сичко..в деня в който имаше срещта на класната ми с родителите той беше дощъл в моето училище и аз му каах че мн го обичам и той ми отвърна с същото..след тва на мен ми забраниха да излизам и той пак беше идвал в моя град и цялата компания дойде до къщи...на следващия ден той дойде в даскало тва беше в понеделник и във вторник той ми каза че не може да ми сподели чувствата.. :cry: :cry: :cry: ..аз го приех и след тва дойде зимната ваканция той идваше и като по чудо ме целуна и т.н...и сичко продължи като по старому..наскоро праихме двамцата едни раоти които не мога да кажа кви бяха щото си обещахме че тва ще е наща малка тайна..но все още незнам дали сме заедно или не искам съвет от вас..и се чудя дали утре да не го попитам дали сме заедно и какво по точно да го питам щото той ше идва в моя град утре..



Знам че много малко от вас ще прочетат тва, но аз исках да си разкажа историята а на прочелите и дали мнение по въпроса ми ще съм им адски благодарна.. :) а и още един въпрос да му направя ли някаква изненадка за утре (СВ.Валентин) и каква ?..:P

Digital
02-13-2007, 13:51
абе кви са тия филми бе #-o
Ми... ти си си го харесала, който квото и да ти кажа пак ще се влачиш след него дори да е боклук. Направо ми стана смешно като четох сичко това, ти го целуна но той се отдръпна, след тва обратното, вслед тва казал че те обича но си имал приятелка, после подарък ама той не те целунал, ае стига глупости. :)
Намери си някой който да те целува и готово. :)

Papagal4e
02-13-2007, 14:57
абе малко оплетено беше ама не ми се струва много свясно момче..говори с него ,а ако не споделя чувствата ти карай напред и си намери нов !

krem4et0
02-13-2007, 17:23
Ти уста нямаш ли да попиташ? Не е толкова сложно-задавъш му въпросът и задължително чакаш отговор. Защо сега общуването е на такова ниво. май единственото,което си казват двойките днес е обичам те,ама без да са опознали човекът до себе си. И изобщо как може да кажеш обичам те на човек,който разиграваш така?

koalka
02-13-2007, 18:04
Защо до сега не си говорила с него?Аз лично не мисля, че бих издържала да чакам момче, което не знае какво иска и ми дава напразни надежди.По-добре поговори с него и го накарай да ти даде отговор. :wink:

PoisoNGirL
02-13-2007, 18:12
To tova "obicham te" veche si e vmesto "zdrasti" mai... Ako te obicha i ti nego chudesno,no e kraino vreme da si izqsnite otnosheniqta,zashtoto ne se poznavate ot malko vreme...Pogovorete si utre...nqma smisul da chakash nito den poveche.Dano da se poluchi vsichko idealno i uspeh.Vse pak utre e Sveti Valentin..stavat chudesa... :smt007 :D