PDA

View Full Version : Пожелания за Св. Валентин



Des_i
02-13-2007, 14:50
Какъв хубав празник е Св.Валентин. И не би трябвало да натъжава никого факта, че в навечерието на този празник е сам пред ТВ-то.Има толкова толкова хора, които го обичат, просто трябва да си отвори сърцето за тях.
Аз също ще посрещна празника сама, както беше и на Коледа, НГ, рожденният ми ден...Моята половинка е зад граница, но не се натъжавам, че ще бъда сама, знам че някой ме обича на този свят. А има хора, които никога не са празнували каквото и да е било, хора за които най-големият празник е когато имат вода и малко храна-хората от третия свят. Не е ли брутално от наша страна да се оплакваме за малките неща, които ни се случват или не ни се случват, като знаем, но забравяме, че има хора, които никога не са имали най-новият модел GSM, кола, дом или дрехи. Би трябвало следващият път преди да почнем да се оплакваме да се замислим какво имаме и да го оценим.
А сега дайте да напишем най-хубавите пожелания за празника и да се радваме, че сме живи и здрави

des_i
02-13-2007, 15:03
С пожелания за яки запивки, чаровни забивки и много усмивки. Успехи в бранша и чупки в ханша :smt008
-----------------------------------------------------
В този слънчев ден,
частица давам аз от мене, но не малка,
подарявам ти сърцето мое и душата страдаща и жалка.
-----------------------------------------------------
Под мириса на свежи рози
си мисля само за едно
да разчупим кръста със секси пози
аз и ти на моето легло. :smt016

dydka
02-13-2007, 15:05
Тази лунна светлина
облива нежно раменете
под старото пречупено дърво
държат си двама влюбени ръцете.
И устните нашепват леко в тишината
"Обичам те любими мой"
туптяха силно им сърцата
и в далечината изчезна той
а тя потъна пак в мъглата.
:smt008

bboy_bunker
02-13-2007, 15:10
И аз утре няма да празнувам.. така де... момичето, с което съм заедно е от друг град.. кофти е но не ми пука специално за този ден. За мен всеки път когато я видя е деня на влюбените (тя и аз) и смятам, че при всички трябва да е така. Също така мисля, че на човек не му трябва специален празник, на който да изрази чувствата си... трябва всеки ден да показва на половинката си колко я обича...
Защо се сещате чак сега? Защо чак на този ден започвате да се замисляте за това как да изразите чувствата си и какви пожелания и подаръци да купите? Знаете ли.. няма абсолютно никакво значение. Това според мен е най-малкия проблем. Каквото и да пожелаете и подарите на половинките си те ще го оценят. Не случайно са с вас...
Хора, обичайте се и не се тревожете за дребните неща.. и най-важното е да напомняте на човека до себе си колко го обичате и държите на него... мисля, че това е напълно достатъчно... другото са просто формалности...

ErinEverly
02-13-2007, 15:14
Аз пък утре ще празнувам Трифон Зарезан и ще се разцепя от кеф :lol: Щото на мен не ми трябва момче да ми е зад гърба да се забавлявам :lol:
Обичайте се утре, аз ще се напивам :lol:
Ох, любимо мое винце :lol: :lol: :lol: :smt007 :smt007 :smt007

Всъшност ще съчетая празниците - ще празнувам искрената любов между мен и червеното винце :smt007

Bodom_child
02-13-2007, 15:46
Е и аз ще съм сам, нно нали затова е Трифон отрезан :twisted:
ето едно пожелание за влюбените на френски:

Je t'aime comme la roze,
mais la roze est pour un jour
et mon amour est pour toujours
:smt060

brain_stew
02-13-2007, 18:41
Аз пък утре ще празнувам Трифон Зарезан и ще се разцепя от кеф :lol: Щото на мен не ми трябва момче да ми е зад гърба да се забавлявам :lol:
Обичайте се утре, аз ще се напивам :lol:
Ох, любимо мое винце :lol: :lol: :lol: :smt007 :smt007 :smt007

Всъшност ще съчетая празниците - ще празнувам искрената любов между мен и червеното винце :smt007

Само аз ли ще празнувам Трифон Зарезан с бира?! :lol:

Иначе аз не харесвам Св.Валентин като цяло...много ми е лигаво всичко и е твърде романтично!Аз не съм романтична личност...шоколад и бира и се разтапям...

Към авторката...казваш, че не тярбва да сме тъжни ако сме сами, защото някой ни обичал...говориш за някое момче/момиче,(родителите май не се броят!) предполагам...ами ако никой не те обича?! :smt017
И да отворим сърцето си...ами ако не знаеме, че някой ни обича?Замисли се малко! :wink: